• w temacie kochasz to jesteś nie to nara piątka

  W: Męskie sprawy
  Aha, ten tekst " kochasz to jesteś nie to nara piątka " pochodzi z hip-hopowej piosenki Dwa Spojrzenia. No może jest w tym trochę racji, jednak nie powinieneś tak dziewczynie mówić, tym bardziej, że nie wiedziałeś co jest grane. Następnym razem zapytaj w prost, spokojnie o co chodzi, a nie wyjeżdżaj z takimi tekstami.
 • w temacie Wasze skuteczne motywatory

  W: Męskie sprawy
  Czasem się motywujemy, czasem demotywujemy. Różnie bywa :) Mi przychodzą na myśl motywujące obrazki z sieci. Niektóre naprawdę chwytają za serce i dają takiego kopa, że innych motywatorów już nie trzeba.
 • w temacie Widoczne mięśnie brzucha u kobiet

  W: Babskie sprawy
  Dla mnie wygląda to sexy! :) Serio, bardzo mi się podoba, kiedy kobieta ma fajnie "zrobiony" brzuszek i te mięśnie brzucha faktycznie są widoczne. Przy okazji super to o niej świadczy, więc jeżeli się wahasz, czy zrobić sobie sześciopak, to zachęcam Cię do tego. Co prawda trzeba dużo poświęceń, bo żeby zbudować mięśnie brzucha nie wystarczy tylko ćwiczyć, ale trzeba też odpowiednią dietę wprowadzić, ale dzięki temu są bardziej doceniane.
 • w temacie Jak zacząć rozmowę?

  W: Porady
  Mnie się wydaje że najlepiej zacząć rozmowę jakimś spontanicznym tekstem, a w dodatku takim, który by ją rozbawił. No bracie masz ciężki orzech do zgryzienia w sumie :d Ale po alkoholu czasem przychodzą do głowy ciekawe teksty :d
 • w temacie Trening ABS II polecacie?

  Według mnie spokojnie możesz próbować abs-u ii, nic Ci nie szkodzi, najwyżej też nie dokończysz. Słyszałem, że trening abs II przynosi efekty już po dwóch tygodniach, więc wycisk niewątpliwie jest, ale dla tak szybkich efektów, może warto :D
 • w temacie Jak szybko wytrzeźwieć?

  W: Porady
  WLW1 Dobry sposób na wytrzeźwienie - nie pic :((((
  Zgadza się, sposób idealny żeby wytrzeźwieć, ale właśnie bardzo smutny :D
 • w temacie Zacząć spotykać się z koleżanką z pracy?

  W: Męskie sprawy
  Postanowiliśmy spróbować, mam nadzieję, że będzie wszystko w porządku. Ona raczej nie jest taką osobą, jak moja była żona, która o wszystko robi problemy i jej ulubione zajęcie to kłótnie. Sama mi mówi, że czasem woli coś przemilczeć i przemyśleć niż od razu się rzucać. Z tego co zauważyłem, jest bardzo ugodową kobietą i mam gorącą nadzieję, że taka pozostanie :)