• w artykule Sondaż: Czy sprawy kraju zmierzają w dobrym kierunku?

  W: Fakty

  Od 89 zadłużenie Polski rośnie. Coraz więcej zakazów, nakazów, ograniczeń i kar. W kolejnych rządach te same pookrągłostołowe gęby. Niewiele się zmienia bo metoda na dobrego i złego glinę działa. Nawet gdy pojawią się normalni politycy ludzie wolą głosować na dżumę lub cholerę, kłócąc się zażarcie o to co lepsze PIS czy PO, PO czy PIS. Nie widzą, że oni wszyscy pookrągłostołowy graja do jednej bramki.

 • w artykule Reduta Dobrego Imienia apeluje: Nie wpuszczać Verhofstadta do Polski

  W: Fakty

  Dowiedzieliśmy się po latach, które antypolskie środowiska podpaliły budkę pod ambasadą Rosji w czasie jednego z wcześniejszych marszów. Dowiemy się kiedyś kto przyniósł banery na obecny marsz. I mogę się założyć, że to będą te same antypolskie siły. Prowokacje to ich metody. Media politycznej poprawności w panice, manipulacje się nie kleją. Każdy kto był choć na jednym marszu wie jak marsz wygląda naprawdę. 60 tyś uczestników w tym roku. Na przestrzeni lat setki tysięcy ludzi którzy widzieli na własne oczy jak jest na marszu niepodległości i jak media manipulują informacją o nim. Ludzi którzy uczestniczyli i widzieli zaświadczą jak jest naprawdę. Przekażą ta wiedzę rodzinom, przyjaciołom, znajomym. Przez tyle lat prawda o marszu dotarła lub niedługo dotrze do milionów Polaków. Przekaz medialny jest coraz słabszy wychodzą na jaw kolejne prowokacje, manipulacje, i często bezczelne kłamstwa. Nieprzychylni Polakom ludzie prowokują, potrafiła się farbować, pospali budkę pod ambasadą Rosji, symulować pobicie, np. przez policjantów w trakcie grudniowego totalnego ciamajdanu itd. Za jakiś czas gdy wyjdzie na jaw kto tak naprawdę przyniósł na marsz banery o które tyle szumu. Wtedy jednak media jak zwykle za oszczerstwa nie przeproszą. Ważne że do coraz większej liczby Polaków dociera prawda i w tym jest nasza siła. Pozdrawiam.

 • w artykule Reduta Dobrego Imienia apeluje: Nie wpuszczać Verhofstadta do Polski

  W: Fakty

  Dlaczego pan Guy Verhofstadt podczas debaty w Parlamencie Europejskim nie wspomniał ze w tym samym dniu na innym marszu niesiono czerwone flagi symbol czerwonej zarazy (nazwy totalitarnego systemu na k Interia nie puszcza) oraz transparenty "za wolność naszą i waszą". Przecież to promowanie ulubionego systemu ZSRR.

 • w artykule Reduta Dobrego Imienia apeluje: Nie wpuszczać Verhofstadta do Polski

  W: Fakty

  Czy media przeprosiły już organizatorów marszu za nieprawdziwe zarzuty o podpalenie budki pod ambasadą Rosji na jednym ze wcześniejszych marszów??? Prawda że to nie manifestanci wyszła na jaw ale żadnego przepraszam od mediów do tej pory nie słyszałem.

 • w artykule Burzliwa dyskusja na temat przebiegu Marszu Niepodległości

  W: Fakty

  Dlaczego media nie wspomną że w tym samym dniu na innym marszu niesiono czerwone flagi symbol czerwonej zarazy (nazwy totalitarnego systemu na k Interia nie puszcza) oraz transparenty "za wolność naszą i waszą". Przecież to promowanie ulubionego systemu ZSRR.

 • w artykule Burzliwa dyskusja na temat przebiegu Marszu Niepodległości

  W: Fakty

  Czy media przeprosiły już organizatorów marszu za nieprawdziwe zarzuty o podpalenie budki pod ambasadą Rosji na jednym ze wcześniejszych marszy??? Prawda że to nie manifestanci wyszła na jaw ale żadnego przepraszam od mediów do tej pory nie słyszałem.

 • w artykule Burzliwa dyskusja na temat przebiegu Marszu Niepodległości

  W: Fakty

  Dowiedzieliśmy się po latach, które antypolskie środowiska podpaliły budkę pod ambasadą Rosji w czasie jednego z wcześniejszych marszów. Dowiemy się kiedyś kto przyniósł banery na obecny marsz. I mogę się założyć, że to będą te same antypolskie siły. Prowokacje to ich metody. Media politycznej poprawności w panice, manipulacje się nie kleją. Każdy kto był choć na jednym marszu wie jak marsz wygląda naprawdę. 60 tyś uczestników w tym roku. Na przestrzeni lat setki tysięcy ludzi którzy widzieli na własne oczy jak jest na marszu niepodległości i jak media manipulują informacją o nim. Ludzi którzy uczestniczyli i widzieli zaświadczą jak jest naprawdę. Przekażą ta wiedzę rodzinom, przyjaciołom, znajomym. Przez tyle lat prawda o marszu dotarła lub niedługo dotrze do milionów Polaków. Przekaz medialny jest coraz słabszy wychodzą na jaw kolejne prowokacje, manipulacje, i często bezczelne kłamstwa. Nieprzychylni Polakom ludzie prowokują, potrafiła się farbować, pospali budkę pod ambasadą Rosji, symulować pobicie, np. przez policjantów w trakcie grudniowego totalnego ciamajdanu itd. Za jakiś czas gdy wyjdzie na jaw kto tak naprawdę przyniósł na marsz banery o które tyle szumu. Wtedy jednak media jak zwykle za oszczerstwa nie przeproszą. Ważne że do coraz większej liczby Polaków dociera prawda i w tym jest nasza siła. Informujmy więc jak jest. Pozdrawiam.