• w artykule Macron za sankcjami wobec Polski. "Naruszono wszystkie zasady Unii"

  W: Fakty

  KOD, dziecinko, to naprawdę ty? :-) No jakże się cieszę, że cię znowu spotkałem. Pamiętasz mnie? To ja cię prosiłem, żebyś podał dokładne okoliczności zdarzenia, kiedy to podobno na własne oczy widziałeś, jak ksiądz strzela do ludzi na ulicy. I co, przypomniałeś sobie, gdzie i kiedy miała miejsce ta sytuacja, czy znowu usuniesz swoje wypociny i uciekniesz z podwiniętym ogonem?

 • w artykule Macron za sankcjami wobec Polski. "Naruszono wszystkie zasady Unii"

  W: Fakty

  U la la, monsieur Macron, cóż za odwaga :-) A te sankcje "za łamanie wszelkich zasad unii" to będziecie wobec nas wprowadzać zanim zakończycie obowiązujący u was od półtora roku stan wyjątkowy (jak rozumiem zgodny z wszelkimi zasadami unii), czy jeszcze w czasie jego trwania? Tak pytam, bo dobrze byłoby wiedzieć, czy mamy się pakować i uciekać już teraz, czy możemy jeszcze poczekać te trzydzieści- czterdzieści lat, aż przywrócicie porządek u siebie? O ile w ogóle go kiedykolwiek przywrócicie?

 • w artykule MSZ Ukrainy oburzone demontażem pomnika UPA w Hruszowicach

  W: Fakty

  Jakim cudem coś takiego w ogóle mogło zostać postawione??? Przecież to splunięcie w twarz całemu Państwu !!! I ta butna wypowiedź ukraińskiego MSZ- czy nie czas wreszcie trochę ich otrząsnąć? Jeśli w końcu nie wyjaśnimy sobie z ukraińcami pewnych kwestii, i jasno i wyraźnie nie pokażemy im, ze nie mogą sobie względem nas pozwalać na zbyt wiele, to nam w końcu wejdą na głowę. Do cholery, co się dzieje w sprawie ukraińców? Klapy na oczach, czy agentura? PRZECIEŻ TE ICH "WYRAZY OBURZENIA" BRZMIĄ JUŻ PRAWIE JAK ULTIMATUM !!!

 • w artykule MSZ Ukrainy oburzone demontażem pomnika UPA w Hruszowicach

  W: Fakty

  Brakuje jeszcze jednego okienka, dla użytkowników :" Interia jest świadoma ryzyka odpowiedzialności prawnej związanej z niepublikowaniem, pod fałszywym pretekstem naruszenia regulaminu, komentarzy nie zniesławiających lub nie naruszających prawa, za to niezgodnych z poglądami politycznymi i światopoglądem właścicieli portalu, co jest złamaniem konstytucyjnego prawa do wolności wypowiedzi".