• w artykule Szydło do opiekunów osób niepełnosprawnych: Warto zakończyć ten protest

  W: Fakty

  Pozdrowienia od Stasia Gawłowskiego. Podobno areszt mu służy, wszelkie zakłamanie znika z niego, jak ręką odjął. Nawet ryj mu się podobno uszlachetnił jak zaczął opowiadać, jakież to cuda-wianki wywijali "odpowiedzialni towarzysze partyjni" z donaldowo-kopaczowego nierządu. Tak to wspaniale szczerość na niektórych działa, jak już spróbują :-)))

 • w artykule Premier Morawiecki: Zaproponujemy solidarnościową daninę

  W: Fakty

  Krowę, mówicie, i tak skonifiskujom, bo je za cycki szarpiom, i że szarpać nie wolno? Ło ludzie kochane, to i baby gotowi pozabierać, I CO WTEDY? W cym te ichnie, unijne, lepsiejsze od naszych? Bo ciemniejsze na skórze? To, że ciemniejsze nie znaczy, że mliko czykoladowe dają- krowy, nie baby... Chociaż baby tyż jakieś takie ciemniejsze ostatnimi czasy...

 • w artykule Scheuring-Wielgus: PiS dzieli społeczeństwo

  W: Fakty

  Pani Joanno, gdzie pani zostawiła swój wieszak z "Czarnego Marszu"? Na pewno bardzo ładnie by wyglądał zawieszony na wózku inwalidzkim jednej z tych niepełnosprawnych osób- dodawałby dramaturgii całej sytuacji...

 • w artykule Premier Morawiecki: Zaproponujemy solidarnościową daninę

  W: Fakty

  Olaboga, Panocku, pomiłujcie, bo mi łostatniom krowinę skonifiskujom, i z czego ja ,bidny, daninę jaśnie panu premierowi zapłacę? Ni mlika udoić, ni sera narobić, do urzędu jakiego przyjdzie mi za chlebem iść, na rozbój...Pomiłujcie, Panocku, a obiecuję, że juz bedzie ze mnie prawilny lewak, że ino chwalić bede i cmokać z zachwytu, jako wsytkie inne... :-)

 • w artykule Premier Morawiecki: Zaproponujemy solidarnościową daninę

  W: Fakty

  Masz rację. Nie po to naprawdę bogaci wynajmują najdroższych adwokatów i zatrudniają najlepszych księgowych, żeby podatki płacić. Wiesz, nie wiem, czy chodzi o kurczący się budżet, czy raczej o niezmienioną nadal mentalność- "nie dać nikomu zarobić, za każdą cenę, bo wtedy politycy i urzędnicy mogą okazać się zbędni".

 • w artykule Premier Morawiecki: Zaproponujemy solidarnościową daninę

  W: Fakty

  "Co zrobić, takie życie"? I to ma być odpowiedź? Nie mieszkam w chałupie po żydach (pisz normalną nazwę, nie bój się, w końcu, według Ciebie, nie są naszymi wrogami), ale nawet gdybym mieszkał, to zgodnie z prawem obowiązującym na całym świecie od czasów rzymskich, taka chałupa należałaby do państwa Polskiego, i nikt by tego nie negował. A teraz ktoś to prawo zaczyna negować, bo ma akurat takie "widzimisię", i trzydzieści kilka milionów Polaków nagle zaczyna się zastanawiać, czy działka, na której stoi jego dom, jest nadal jego działką. I to jest chore, ta niepewność, kiedy nie można polegać na własnym państwie. Wpisz sobie w googla "Roszczenia do działek w Żegocinie" i zobaczysz, czy są, czy nie ma powodów do obaw.

 • w artykule Premier Morawiecki: Zaproponujemy solidarnościową daninę

  W: Fakty

  A słyszałeś o czymś takim jak wartości będące fundamentem społeczeństwa, i to społeczeństwo jednoczące? To są te korzyści. Na zachodzie tego zabrakło, więc wkrótce będą mieli kalifaty, "filie" Mekki, czy im się to podoba, czy nie, a wtedy CAŁE ich PKB pójdzie na mułłów i meczety. I nie pociskaj tu głodnych kawałków o "filii Vaticano", bo to tylko na przygłupią część gimbazy może działać, co najwyżej.