• w artykule BBN: Natychmiastowe rozwiązanie umowy o pracę z płk. C. Juźwikiem

  W: Fakty

  To jeszcze się pobawcie trochę teczkami, zamiast wyczyścić to szambo do cna, jeszcze potrzymajcie w ukryciu aneks do raportu o WSI, i jeszcze poudawajcie, że teraz to już jesteśmy bezpieczni- a będziecie mieli co chwila takie "kwiatki". Co, nikt nie wiedział, że facet z BBN pracował przez siedem lat dla WSW? Nie było akt? Nikt go nie znał? A przecież taki "klient" musiał mieć papiery w Moskwie, WSW to była, jak całe to komunistyczne towarzystwo w armii, przystawka do GRU, ruskiego wywiadu wojskowego- i co, pozwolono mu działać w BBN? Tak po prostu? A tak na marginesie- czy jego szefem nie był przypadkiem gen. Kraszewski, doradca prezydenta, którego pozbawiono niedawno dostępu do informacji niejawnych? To mogłaby być przyczyna- skoro pan generał nie wie, kogo ma na etacie, to nie powinien mieć wiedzy niejawnej. A prezydent nie powinien dalej ukrywać aneksu do raportu o WSI- TO NIE SĄ ŻARTY, TU TRZEBA WRESZCIE POSPRZĄTAĆ.

 • w artykule Londyn: Atak szkodliwą substancją obok centrum handlowego

  W: Fakty

  Nowa jakość. Chłopaki nie ograniczają się do "starych" sposobów, szukają nowych. Ruskim podobno swego czasu zginęło trochę walizkowych bomb atomowych, o ile dobrze pamiętam. Ciekawe, gdzie i w jaki sposób się odnajdą?

 • w artykule Antyrządowa manifestacja w Paryżu

  W: Fakty

  Ot, i skończył się Macronowi miesiąc miodowy. I zaczęły się schody. I co teraz? "Angela, ratuj"? Ona teraz nie ma czasu, złoty chłopiec będzie musiał sobie radzić sam- a coś nie bardzo mu wychodzi.

 • w artykule Antyrządowa manifestacja w Paryżu

  W: Fakty

  Pochylmy się wszyscy z troską nad Francją, niech odczuje nasze zatroskanie. Frans, jak już zapoczątkujesz odpowiednie procedury, możesz być pewien naszego poparcia. Bo zapoczątkujesz odpowiednie procedury, prawda? W końcu wszyscy jesteśmy jedną, wielką, szczęśliwą europejską rodziną, z równymi prawami i obowiązkami, n'est-ce pas?

 • w artykule ​Nowacka: W połowie października do Sejmu trafi projekt ws. aborcji

  W: Fakty

  Ustawa mówi jasno i wyraźnie o tym, że w przypadku gwałtu kobieta ma prawo do aborcji- zresztą, nie o tym mowa, ani w artykule, ani w dyskusji (przynajmniej do czasu, gdy nie pojawiły się "dekle" i "czuby"), więc twój komentarz jest z rodzaju "a u was to murzynów biją".