• w artykule Prezydent Ukrainy "zaniepokojony". Apeluje do Polski

  W: Fakty

  Bo oni wszyscy najchętniej by nas wyręczyli, "bracia kochani", w prowadzeniu naszej polityki wewnętrznej i zagranicznej, żeby nam trudu odjąć. Jak Donek się na to godził, to oni cali szczęśliwi byli, a Polska "płynęła w głównym (czy może raczej "gównym") nurcie polityki"- a teraz ni chu chu, nie ma możliwości, żeby nas dopieścić, więc się "bracia" o nas martwią- nawet Ukraina się o nas martwi, potęga, która straciła najbardziej strategiczną część swojego państwa bez jednego wystrzału, ale o nas się troszczą, misiaczki kochane :-)))

 • w artykule Burza w Izraelu po słowach premiera Morawieckiego

  W: Fakty

  Niech krzyczą, im głośniej, tym lepiej. Do tej pory wszyscy pokornie słuchali połajanek żydowskich, nawet się nie siląc na badanie prawdy, magiczne słowo "antysemityzm" kneblowało wszystkie głosy sprzeciwu, a zwrot "negowanie holocaustu" miał większą moc, niż oskarżenia o pedofilię i zoofilię razem wzięte- tymczasem teraz ludzie zaczynają się zastanawiać, jak to DOKŁADNIE wyglądało, coraz bardziej zaciekawieni, i coraz mniej przestraszeni- a jest co czytać. A pokrzykiwania o tym, że na strony "polish death camp" weszło kilkadziesiąt milionów ludzi, co niby tylko utwierdziło tą nazwę w światowej opinii publicznej, to bzdura i pobożne życzenia opozycji- wystarczy wpisać tą nazwę w googla i wejść na angielską stronę wikipedii, by przekonać się, iż istniejące tam wyjaśnienie nazwy "polish death camps" rozwiewa wątpliwości co do tego, KTO NAPRAWDĘ, I W JAKIEJ SYTUACJI, STWORZYŁ I PROWADZIŁ TE OBOZY, a nawet więcej- można tam przeczytać o tysiącach Polaków, którzy zostali zamordowani za ukrywanie żydów, i dziesiątkach tysięcy, którzy pomagali ich ukrywać. To podważa całą, wieloletnią, narrację wrogów Polski, sprawdźcie, a sami się przekonacie. Więc niech krzyczą, im głośniej, tym lepiej, niech kolejne miliony ludzi na świecie wpisują w googla nazwę "polish death camps"- i czytają, jak było naprawdę, sami wyciągając wnioski, a nie poprzestając na obcej narracji.

 • w artykule Interwencja ABW w sprawie polskiej strony IS

  W: Fakty

  A kiedy ABW zajmie się nielegalnymi meczetami w Polsce? To jest REALNY problem, bo wokół tych meczetów powstają społeczności podobne do tych, jakie powstały na zachodzie, a nie WIRTUALNY, który można zlikwidować "wyciągnięciem wtyczki".

 • w artykule Obcy kontra bitcoin

  W: Biznes

  Rośnie banieczka, rośnie. Marnowanie realnych środków na nierealne...właściwie nie wiadomo co. Takie "palenie" środków, które w innych okolicznościach mogłyby posłużyć na coś konstruktywnego, ale może chodzi o to, by nie posłużyły?

 • w artykule Czerwińska: Pracownicze Plany Kapitałowe to program oczekiwany

  W: Biznes

  Jak miło, kolejna część wynagrodzeń ma być przeznaczona na grę w kapitałową ruletkę przez ludzi, których na oczy nie widzieliśmy, w imię mglistych obietnic, i którą Trybunał Konstytucyjny, na zamówienie jakichś kolejnych bolszewików określi kiedyś "nie naszymi pieniędzmi"... Jak im się tupy marszczą na samą myśl o tym, żeby pozwolić Polakom na samodzielne dysponowanie ich pieniędzmi...