• w artykule Tylko 410 tys. euro za konie na aukcji Pride of Poland w Janowie Podlaskim

  W: Biznes

  Hodowla koni czystej krwi nie powinna być jak nastawiona na zysk fabryka volkswagenów dla kazdego, kto ma parę tysięcy na zbyciu- to powinien być warsztat produkujący Rolls- Royce'y, czyli trudno dostępne artykuły luksusowe dla wybranych. Jak ktoś przyjeżdża kupować Rolls- Royce'y z nastawieniem, że zapłaci jak za trabanty, to niech lepiej wraca do domu. Te zestawienia, ileż to "zarobiono" na koniach za rządów PO, a ileż to "stracono" nie sprzedając koni za rządów PiS, wskazują wyraźnie, że wcześniej nasycano, w sposób id. .iotyczny i bez śladu wyobraźni, światowy rynek koni czystej krwi, podcinając gałąź, na której się siedzi. Bo konie, szanowni krytykanci "marnej" sprzedaży, mają to do siebie, że potrafią się rozmnażać, czyli robić małe koniki- też czystej krwi. A im koni więcej, tym cena niższa, więc to dążenie do "bicia rekordów sprzedaży", jest jak strzelanie we własne kolana- przy takiej polityce tylko patrzeć, jak potomków polskich koni arabskich będzie można kupić na allegro. Za cenę volkswagena, nie Rolls- Royce'a.

 • w artykule Trwa dochodzenie ws. skóry rysia z posiadłości ministra Jana Szyszki

  W: Fakty

  Ja rozumiem, panie ministrze, walkę polityczną, ja rozumiem, że "opozycja totalna", ja mogę nawet zrozumieć, że co się odezwał, to gadał głupoty- ALE ŻEBY OD RAZU RYSIA SKÓROWAĆ? I WIESZAĆ NA ŚCIANIE? Z GŁOWĄ??? Aleś pan nawyprawiał tym razem, panie ministrze, no daj pan spokój...

 • w artykule Giertych: Kaczyński ma dostęp do akt śledztw?

  W: Fakty

  Słuszna słuszność. Gdyby czegoś nie było na rzeczy, to Giertych by się nie awanturował, bo nie byłoby o co, a tak... Uuu, konia z rzędem temu, kto "wycieknie" te akta do internetu.

 • Próba blokady wycinki w Puszczy Białowieskiej

  W: Fakty

  Ten leżący na ramieniu harwestera to ma szczęście, że się z tej maszyny nie spierniczył, bo gdyby spadł przykuty w ten sposób, to by przez następne kilka miesięcy tofu stopami jadł.

 • w artykule Giertych: Kaczyński ma dostęp do akt śledztw?

  W: Fakty

  Pańska troska o przestrzeganie prawa, panie mecenasie, jest doprawdy wzruszająca. A tak przy okazji- ile polubień mają już filmy, na którym widać, jak skacze pan podczas manifestacji, na których wzywano do wyrzucania rządu przez okno?

 • w artykule Zatrzymano jedną osobę ws. ataku na izraelski klub piłkarski

  W: Fakty

  Zjadłem karpia po żydowsku- czy to też antysemicki atak? Według jasnowidzów, którzy potrafią w zamaskowanych sprawcach rozpoznać kibiców Legii, pewnie tak. A tak przy okazji, gratuluję refleksu wszystkim mainstremowym mediom- znaleźć antysemicki atak w wykonaniu "zamaskowanych kibiców Legii" już w kilkadziesiąt godzin po zaprezentowaniu na meczu antyniemieckiej oprawy o masakrze ludności cywilnej Warszawy, to już naprawdę mistrzostwo. Brawo, Unia jest z was dumna, a Angela już pewnie poklepuje Donalda po główce.