• w artykule Mamed Chalidow wystąpi na gali KSW 42. Organizacja czeczeńskiego biznesmena komentuje

  W: EuroSport

  I mimo to nadal występuje publicznie. A co gorsze, zwykli ludzie chodzą go oglądać, zamiast zbojkotować. Tyle jest dumnych zapewnień, że "my, Polacy, to się islamistom nie damy"- i co? I idą potem do turka na kebaba, albo na galę KSW oglądać Chalidowa. Rozdwojenie jaźni? Fanfaronada? A może zwykła miałkość umysłów, bo "przecież nic się nie stanie, to tylko jeden kebab i jedna gala". Tak samo pewnie myśleli swego czasu Francuzi i Niemcy, a teraz nie są już panami nawet na własnych ulicach.

 • w artykule Schetyna o rekonstrukcji: Mieliśmy dobrego nosa

  W: Fakty

  Wiem, że to jest oczywiste- zastanawia mnie tylko to, dlaczego nikt z tym nic nie robi. Przewodniczący partii opozycyjnej mówi otwartym tekstem, i to nie od dzisiaj, że oczekuje wojny domowej, a wszyscy udają, ze deszcz pada. Przecież to jest chore. Co, nie biorą go na poważnie? A kiedy zaczną brać na poważnie, kiedy w Warszawie zaczną płonąć samochody i rosnąć barykady? Kiedy "niezidentyfikowani" snajperzy zaczną strzelać do ludzi? Wtedy to już będzie za późno na jakiekolwiek przeciwdziałanie.

 • w artykule Schetyna o rekonstrukcji: Mieliśmy dobrego nosa

  W: Fakty

  No i właśnie pokazał, jaki jest jego program, i o czym marzy- wojna domowa. To jest "mokry sen" opozycji, doprowadzić do rozlewu krwi na polskich ulicach tylko po to, żeby przejąć władzę, choćby miała to być władza nad ruinami. Nic innego ich nie interesuje.

 • Rekonstrukcja rządu Mateusza Morawieckiego

  W: Fakty

  To tobie się wydaje, że cokolwiek rozumiesz- ale tylko ci się wydaje. Gdyby tacy jak ty mieli chociażby blade pojęcie o nastrojach większości społeczeństwa, to Tusk nadal byłby premierem, a PO tworzyła rząd. Ale wy wciąż jesteście odrealnieni, wciąż żyjecie złudzeniami, i wciąż nie macie pojęcia o tym, co czuje Naród. I stąd ten twój bezsensowny komentarz.

 • Rekonstrukcja rządu Mateusza Morawieckiego

  W: Fakty

  Z tych, na których ludzie głosowali w 2015, został już tylko Ziobro, a i to tylko dlatego, że jest szefem partii koalicyjnej, w innym przypadku też by poleciał. U władzy jest więc już zupełnie inna partia niż ta, na którą głosowano. Jeśli PiS-owi się wydaje, że ta "podmiana" przejdzie niezauważona, to się grubo myli. Wymianę Szydło ludzie "przełknęli" tylko dlatego, że było to dla nich kompletnym zaskoczeniem, TAKIEJ zmiany nikt się nie spodziewał, więc skołowani ludzie nie wiedzieli jak zareagować, ale z Macierewiczem już tak łatwo nie pójdzie, ludzie się zjeżyli i tracą zaufanie- a przed nami w tym roku wybory samorządowe, a w 2019 do parlamentu polskiego i europejskiego. I chociaż może nie będzie mocno w plecy, bo ani PO, ani Nowoczesna, ani czerwoni raczej szans na zwycięstwo nie mają, to sukcesu też nie będzie, będą konieczne jakieś zgniłe koalicje z politycznym planktonem, stawiającym wygórowane żądania w zamian za jakiekolwiek poparcie. Tak więc, pani Szydło i panie Macierewicz, zakładajcie własną partię, i przywracajcie to, za czym ludzie głosowali- bo to, co mamy od dziś, to nie jest to, na co głosowano dwa lata temu.

 • Niemcy wyburzają kościół. Zdjęcia

  W: Fakty

  Za to prąd z tego węgla uzyskiwany jak najbardziej się do domów jednorodzinnych nadaje, bo jest tańszy, więc można go używać nawet do ogrzewania. I ma taki węgiel jeszcze jedną, wspaniałą, właściwość- jest już na miejscu, nic, tylko brać i wydobywać, najtańszą możliwą, odkrywkową, metodą.

 • Niemcy wyburzają kościół. Zdjęcia

  W: Fakty

  W jakiś magiczny sposób, na zachód od Odry wszystko, co przynosi zyski, jest dozwolone, a nawet intensywnie wspierane- czy to węgiel, czy to ropa, czy energia atomowa. Tymczasem na wschód od Odry wszystko jest złe, szkodliwe, niebezpieczne dla zdrowia i życia- czy to polskie huty, czy to kopalnie, czy to energetyka geotermalna, że o gazie łupkowym nie wspomnę, i powinno zostać natychmiast zamknięte albo zastąpione niemieckimi wiatraczkami... Magiczna jakaś ta Odra, jakby oddzielała od siebie dwa zupełnie różne światy...

 • Niemcy wyburzają kościół. Zdjęcia

  W: Fakty

  Niech zgadnę- Niemcy będą wydobywać czysty ekologicznie węgiel brunatny, w wyniku spalania którego będzie emitowany do atmosfery jedynie upojny zapach olejku różanego, wzbogacony dobroczynnym kwasem omega 3. Dzięki temu nad miastami Europy (ale tylko zachodniej) powstanie zdrowa i pięknie pachnąca różowa otulina, jakże odmienna od smogu trującego nasze miasta, prawda?