• w artykule Życzył śmierci Jarosławowi Kaczyńskiemu. Sprawa w prokuraturze

  W: Fakty

  To już lekka przesada... Można mu założyć sprawę o obrazę, ale żeby zaraz o "nawoływanie do popełnienia przestępstwa"? Ja, na przykład, już od dawna życzę "z całego serca" zwolennikom PO i Nowoczesnej żeby zmądrzeli i przejrzeli na oczy- i co, też mam mieć sprawę w sądzie? Rozumiem, że perspektywa zmądrzenia wielu z nich przeraża, ale to przecież nie powód, żeby się ciągać po sądach, no dajcie spokój...

 • w artykule Wycinka w Puszczy Białowieskiej. KE ostrzega Polskę

  W: Fakty

  Oj, żeby tylko na dotacjach się skończyło :-) Wyobrażasz sobie, co by było, gdyby obcięli im też ogony? I gdyby te wszystkie biedne bobry, zamiast pływać, musiały zasuwać wokół tych swoich jeziorek na piechotę i przenieść się do dziupli po dzięciołach? Mogą je też oskarżyć, w ostateczności, o proputinowskie sympatie :-)

 • w artykule Ceny masła na aukcji GDT spadły najsilniej od lipca 2016 r.

  W: Biznes

  Aha, właśnie- czy ktoś z Państwa wie, ile kosztuje kostka masła w hurtowni i u producenta? I nie tylko masła, ale także innych produktów spożywczych? Zawsze mnie zastanawiało, jak wysokie marże są naliczane w sklepach. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

 • w artykule Ceny masła na aukcji GDT spadły najsilniej od lipca 2016 r.

  W: Biznes

  A co z innymi produktami? Z mięsem, z serami? Przecież ich ceny osiągają już absurdalne, nie motywowane ekonomicznie, poziomy? Przy tak niskiej cenie paliwa żywność powinna tanieć, tymczasem nic z tego. Zresztą obawiam się, że nawet teraz, po spadku cen masła na giełdach, w Polsce nic się nie zmieni, bo kupcy, tak głośno wzywający klientów do patriotyzmu, czyli kupowania w małych sklepach, nie mają żadnych obiekcji przed waleniem swoich rodaków po kieszeni.

 • w artykule Wycinka w Puszczy Białowieskiej. KE ostrzega Polskę

  W: Fakty

  Następnym krokiem będzie przyznanie kornikowi drukarzowi głosu wyborczego i mianowanie Schetyny pełnomocnikiem tegoż kornika drukarza w czasie wyborów, dzięki czemu PO wreszcie będzie miało jakąś szansę na zwycięstwo w demokratycznych wyborach- jeden kornik, jeden głos. Ze dwie beczki "wyborców" powinny wystarczyć.

 • w artykule Wycinka w Puszczy Białowieskiej. KE ostrzega Polskę

  W: Fakty

  Cóż za wzruszająca troska o drzewa. Panie Timmermans, skoro już się pan tak troszczy o nasze lasy i puszcze, to chciałbym zwrócić uwagę na jeszcze jedno zagrożenie- w Polsce żyją bobry. I te cholerne gryzonie całymi dniami nie robią nic innego, jak tylko wycinają drzewa. Może podpowie pan nam, co mamy z nimi zrobić? Może jakieś sankcje? Wyrywanie zębów? Przymusowa relokacja na tereny stepowe?