• w artykule SKOK, czyli Montaż i Antymontaż

W: Fakty

Czy Ty widzisz to, co ja? Felieton RAZ-a na głównej...No no... Ale już po 22, więc może i strach towarzyszy mniejszy, a może ci starsi, bardziej ideowi, już spać poszli, utrudzeni całodzienną harówką, a u młodszych czujność spadła albo...włączyło się sumienie? Dzięki za zamieszczenie posta, ja też zaryzykowałem, kto wie, może do trzech RAZ-y sztuka? :-)

• w artykule SKOK, czyli Montaż i Antymontaż

Kilka minut temu na miejscu twego komentarza był mój, ośmieliłem się trochę przykopać miłościwie panującym, więc "zniknęli mnie" bez skrupułów, przygotuj się na to samo- tym RAZem naprawdę dopiekło im do żywego :-) Pozdrawiam.

• w artykule Wraca służba w wojsku. Poborowi zatrudnieni na "śmieciówkach" będą mieli problemy

W: Biznes

Jedyne, co mają zatrudnieni na śmieciówkach w tym kraju, to problemy. A teraz dodatkowo grozi im to, że będą do nich strzelać...Chociaż, biorąc pod uwagę kierunek, w którym szło regulowanie polskiego prawa pracy, to wcześniej czy później i tak by do nich strzelali, tyle że robili by to pracodawcy na stanowiskach pracy, a nie ruscy na Ukrainie. No, chyba że by się wcześniej wkurzyli i wyszli na ulicę, to wtedy załatwiliby to nasi policjanci- na Śląsku pokazali już, że potrafią...

• w artykule Grzech Pierworodny Komorowskiego

A tak swoją drogą, to ciekawe, któremu z tych "twardzieli" nerwy puściły... A może to jakaś "niewidzialna ręka prawdy" umoczyła swoje czyste paluszki, ta sama, która ostatnimi czasy szczodrze rzuca moje posty od razu na szóstą- siódmą stronę?

• w artykule CBOS: Komorowski ma reelekcję w kieszeni?

W kieszeni to on może mieć co najwyżej erekcję, a nie reelekcję, i to przy dużej dawce szczęścia, zważywszy na wiek. A za takie sondaże, które wskazują, że 91% zwolenników kandydata wierzy w jego zwycięstwo, ktoś w CBOS-ie powinien stracić robotę- w końcu napisał, że co dziesiąty zwolennik tak naprawdę nie wierzy w sukces swego "idola" :-) Poza tym jeden wielki bełkot i manipulacja, wszystko oprócz jasnego postawienia sprawy- kto i na ile procent głosów może liczyć. Nie, żeby nie znali odpowiedzi na tak postawione pytanie, znają je z pewnością- PRAWDOPODOBNIE WYNIKI SĄ DLA NICH ZBYT PRZERAŻAJĄCE, BY JE PODAĆ WPROST. A ŻE W POWIETRZU WISI ZMIANA WŁADZY, WIĘC KRĘCĄ SIĘ JAK GIE W PRZERĘBLU- ANI NIE KŁAMIĄ, ANI PRAWDY NIE MÓWIĄ, TAK NA WSZELKI WYPADEK.

• w artykule Kotecki: Po wyjściu z procedury nadmiernego deficytu możliwa obniżka podatków

W: Biznes

Czyli żywność w górę. I o ile da się chodzić w tych samych butach przez dwa lata (piszę to z męskiego punktu widzenia), o tyle chleb, mleko i mięso trzeba kupować cały czas. A ponieważ miliony polaków dzięki troskliwej opiece władz wydają na żywność do 50% dochodów (nie z łakomstwa bynajmniej, ale z powodu niskich zarobków), to po siedmiu latach chudych, czeka ich teraz Bóg wie ile lat głodowych. A dla nich nadal jednymi z największych problemów są in vitro i związki partnerskie...