• w artykule Płyńcie łzy moje, rzecze Bronisław

W: Fakty

Tylko siedem i pół linijki tekstu? Oj, panie pustylebek, jeszcze trochę, to nie tylko "lebek", ale i sakiewka będzie pusta- nikt nie zapłaci za taką ilość, tym bardziej, że i z jakością coś nie bardzo- zwykła fuszerka zaprawiona jadem, że pozwolę sobie zacytować pańskie słowa. A jak jeszcze potrącą za wyróżnienie, to przyjdzie panu dołożyć do interesu.

• w artykule "Pan prezydent w całej rozciągłości poparł PiS"

A KOGO MIAŁ POPRZEĆ, WAS ??? CZY WAM JUŻ W TYM PSL-U ROZUM ODEBRAŁO DO KOŃCA? Wydaje się wam, że prezydent Duda po to został wybrany na swój urząd, żeby wam i tym oszustom z PO doopę miodem smarować jak były już na szczęście Komorowski? To se ne wrati, i lepiej się do tego przyzwyczajajcie.

• w artykule Stawką wyborów stały się przyszłe rządy PiS

Witaj, BezNicka, i nie przepraszaj, bo nie masz za co. A pisanina rzeczywiście na poziomie "Trybuny Ludu"- czekam już tylko na "zaplutych karłów reakcji", bo cała reszta, w tej czy innej formie, już była. Trochę szkoda, bo już prawie nie ma z kim się inteligentnie pokłócić :-)

• To tutaj może być ukryty pociąg ze złotem

No i tylko patrzeć, jak z Nowego Jorku przyjadą wygalantowani adwokaci z nowymi roszczeniami, bo przecież to złoto to wiadomo skąd... Holokaust przecież był...Już ktoś gdzieś ręce zaciera.

• w artykule Ewa Kopacz: Mam nadzieję, że spotkam się z prezydentem Dudą

Nadmiar optymizmu, pani Kopacz, połowa listopada to już nie będzie pani bajka, podejmowaniem ważnych decyzji zajmą się już inni. I proszę się tak nie ekscytować spotkaniem z prezydentem, i na nie tak nie nalegać, jak jakaś nastolatka, w pewnym wieku to już nie uchodzi, poza tym on już ma żonę, i raczej jej na panią nie wymieni :-)

• w artykule PiS nie chce Krystyny Pawłowicz? "Może zabraknąć miejsca"

I co, Ciebie nie bolało przytoczenie całej wypowiedzi, znalazłeś i czas, i tekst, nie cwaniakowałeś, że "...sens był taki". Można? Można. I tylko o to prosiłem. A tym wszystkim, którzy poczuli się dotknięci, no cóż, uderz w stół...