• w artykule Rząd przedstawił program walki z mafią śmieciową

  W: Fakty

  Przez te granice, zwłaszcza wewnątrzunijne, można przejechać czołgiem, i nikt się nie zorientuje, jeśli się to zrobi w odpowiedni sposób i o odpowiedniej porze dnia. Ten proceder trwał pod okiem nie tylko rządzących, ale także ekologów, samorządowców, instytucji odpowiedzialnych za ochronę środowiska, służb sanitarnych, mediów wszelkiej maści,wreszcie policji i służb granicznych i porządkowych- i nikt nie reagował nawet w sytuacji, kiedy pierwsze kilkanaście wysypisk stanęło w płomieniach. Dopiero po tym, jak zwykli ludzie zaczęli podnosić rwetest, a więc w chwili, gdy duża ilość składowisk już została "zutylizowana" na koszt podatników (koszt akcji gaśniczej i ratowniczej oraz zabezpieczenie toksycznych resztek pogorzeliska trzeba liczyć w milionach złotych- a to tylko jedno z wielu wysypisk) wszyscy się "zorientowali", że coś jest nie w porządku. Wszyscy ci, którzy do tego dopuścili, czy to celowo, czy też poprzez niedopełnienie obowiązków, są za to odpowiedzialni, wszyscy oni powinni ponieść karę za to, że w Polsce w kilkunastu miejscach doszło do ataku chemicznego na ludność cywilną. Żadna inna interpretacja tego, co się stało, jest niedopuszczalna- to był świadomy akt terroru.

 • w artykule Rząd przedstawił program walki z mafią śmieciową

  W: Fakty

  Tych, którzy sprowadzali śmieci z pełną świadomością tego, że nie będą ich w stanie zutylizować inaczej, niż przez spalenie, należy uznać za terrorystów, i adekwatnie potraktować. Podpalanie składowisk wypełnionych toksynami należy potraktować jak świadome użycie broni masowego rażenia (chemicznej) w terenie zamieszkałym przez ludność, czyli akt terroru, z wszelkimi tego konsekwencjami. Każde inne potraktowanie tej sprawy będzie współudziałem w akcie terrorystycznym wymierzonym w obywateli RP na terytorium Polski.

 • w artykule Premier: Naruszyliśmy interesy wąskich grup

  W: Fakty

  A czyje interesy pan naruszy, panie premierze, wydając 130 MILIARDÓW na jakiś wydumany program "czyste powietrze", jeśli nie zwykłych obywateli, którzy będą musieli zapłacić bajońskie sumy za wasze przymykanie oczu na mafie sprowadzające zasiarczony ruski węgiel, mafie śmieciowe, które zamieniły Polskę w podpalane teraz masowo wysypisko śmieci, mafie urzędniczo-deweloperskie, które bezkarnie przez wiele lat zabudowywały korytarze wentylacyjne wielkich miast, przez co pojawił się tygodniami utrzymujący się smog, mafie sprzedawców węgla, którzy na swoich składach prowadzą sprzedaż udających węgiel bitumicznych odpadów poprodukcyjnych? Te wszystkie mafie działały i działają nadal, całkowicie bezkarnie, a koszty ich działalności będą teraz ponosić zwykli ludzie, którym zamiast podnieść kwotę wolną od podatków do normalnego poziomu, podnosicie cenę paliwa, żeby z zysku opłacić swoje wydumane, bolszewickie, pomysły, które poza wielomiliardowymi kosztami nie wygenerują żadnych efektów.

 • w artykule Politycy o słowach przyszłej ambasador USA. "Mam nadzieję, że nie będzie sporu"

  W: Fakty

  Czaputowicz już się pewnie spocił po same klejnoty, no bo co no ma teraz zrobić, biedny miś? Zaprotestować, tak jak powinien, i zażądać przysłania kogoś innego? Chyba mu prędzej serce pęknie. Najpewniej będzie udawał, że go nie ma- już teraz zamiast niego wypowiadają się Mazurek i Karczewski. A propos Karczewskiego- czy wytoczył już proces burmistrzowi Tulopowi za obrazę Marszałka Senatu RP, bo jakoś nic nie słychać na ten temat???

 • w artykule Rewolucja na rynku pracy? Rząd otwiera się na imigrantów

  W: Praca

  Po wyborach 2015 roku setki tysięcy Polaków, emigrantów ekonomicznych, którzy musieli za chlebem i normalnością wyjechać z Ojczyzny czekały na to, ze nowa władza, na którą masowo głosowali, zaprowadzi wreszcie w Polsce prawo i sprawiedliwość, dzięki czemu będą mogli wrócić do domów. Czekają tak już dwa i pół roku. Jedyne, czego się doczekali, to kilka milionów sprowadzonych na ich miejsce ukraińców, do których ICH, teoretycznie, państwo, woli dopłacać z pieniędzy odebranych w podatkach ICH pozostawionym w kraju rodzinom, niż pozwolić na zaistnienie warunków, dzięki którym ONI mieliby tu warunki potrzebne do normalnego życia. Jaki z tego wniosek? Nikt, ale to nikt, żadna opcja polityczna, nie chce powrotu Polaków z emigracji, bo ci Polacy już posmakowali normalności, i nie zgodzą się na nadal panującą w Polsce urzędniczą wszechwładzę.

 • w artykule Borowski: Polski polityczny orzeł ma jedno skrzydło przetrącone

  W: Fakty

  Czekaj, czekaj, niech sobie przypomnę, kto też nam, Polakom, odebrał zaraz po wojnie wolną gospodarkę i paszporty, i wprowadził jednopartyjną Polskę totalitarną...Hmm... A, już pamiętam- komuniści. Te same czerwone świnie, których pomioty poprzebierały się dzisiaj w kostiumy "lewicy demokratycznej" i próbują bronić tego, co zagrabiły.

 • w artykule Borowski: Polski polityczny orzeł ma jedno skrzydło przetrącone

  W: Fakty

  Wyłażą z szafy wystraszone czerwone trupy, i chcą startować w wyborach. A jaki mają program wyborczy? A dokładnie taki sam, jak cała reszta tych pajaców, co zresztą zostało napisane już w pierwszym zdaniu artykułu: "Jeśli SLD i PSL pójdą do wyborów samorządowych osobno i wyraźnie nie przekroczą 10 proc. - prawie nie będzie ich w sejmikach i PiS te wybory wygra. Jeśli stworzą wspólne listy - PiS na pewno te wybory przegra". A więc chodzi jedynie o niedopuszczenie PiS-u do samorządów, gdzie mógłby rozwalić zasiedziałe w nich od pokoleń rodzinne układy czerwono- zielonych klik. Walka będzie zażarta, bo jeśli czerwoni do spółki z zielonymi te wybory przegrają, to już naprawdę bój to ich będzie ostatni.

 • w artykule ​"Times": Katastrofalne scenariusze brexitu

  W: Fakty

  Co za piramidalna bzdura- niby dlaczego port w Dover miałby się stać dysfunkcyjny, i to już pierwszego dnia po brexicie? Kanał La Manche by wysechł? A może runęłyby dźwigi portowe? I dlaczego miałoby nagle zabraknąć żywności, lekarstw i paliwa, i to akurat w Szkocji i Kornwalii, a zaopatrzenie trzeba by rozwozić samolotami? Powstałyby jakieś uskoki tektoniczne, które zerwałyby drogi i mosty? Ludzie, co za chora, prostacka propaganda.