Rankingowy
Poziom 4

Rankingowy

Mężczyzna (36)

 • w temacie Apel do członków KODu

  W: Hydepark
  Dochodzą mnie pogłoski, że protestujący w Sejmie nie myli się od czasu rozpoczęcia blokady Sejmu. Tylko Petru i Schmidt nie wytrzymali tego smrodu i pojechali kąpać się na Maderę.
 • w temacie Tymczasem w Nowośmiesznej....

  W: Hydepark
  rafa333 A co to jesty ? Nie znam takiej nazwy czyżby to znów jakiś odłam sekty PIS ?
  Rafalala, ty dobrze wiesz, my wiemy, oni wiedzą, inni się dowiedzą!!!!!!!
 • w temacie Tylko Czerska, Niemcy i Wiertnicza milczą na temat Maderagate

  W: Hydepark
  ~gość Rankingowy ~gość

  Rankingowy ~gosc ~gość mąż pani poseł musi na kolanach po własnej chałupie chodzić żeby porożem sufitu nie porysować ciekawe czy to tylko jedna zdobycz Ryśka a może Rysiek lepiej się ustawił i ma cały harem w sejmieOj zazdrośnicy ale co tu się dziwić jest piękny, młody, i do tego lider opozycji. Z niego taki lider jak z ciebie polityk! :)))))24% to musi być dramat dla pozostałych partiiZałoże się o każde pieniądze, że Nowojebna za 3 lata nie pruekroczy 11%. :)Nowoczesna już w pierwszym miesiącu swojego istnienia miała 10% w sondażach na TVN.
  Dlatego mnie ostatni sondaż z 24% poparciem ogłoszonym na tej stacji wcale nie dziwi.

  W przyszłym roku dowiemy się, że Nowoczesna ma 30% poparcia w sondażach :D
  I tak będzie do wyborów :DDD
  Ale podobnie było z PO. Tak długo wpierali ludziom, że PO ma takie ogromne poparcie, aż wyborcy SLD, Samoobrony i LPR na nich zagłosowali. Jakie to miało konsekwencje wszyscy wiemy. Niestety recydywa zawsze jest możliwa, bo ludzie szybko zapominają kto ich wydymał.

 • w temacie Tylko Czerska, Niemcy i Wiertnicza milczą na temat Maderagate

  W: Hydepark
  ~lucek No i ty kanalio gadasz. Przecież taka ważna osobistość tzw, dureń. O ciemnogrodzie , niektórzy obywatele , tzw, zachodu nawet nie wiedzą gdzie Polska leży na mapie. A ty myślisz, że ty i twój pis jest w centrum ,zainteresowania swiata. Weź proszę leki i idź spać. A jutro do swojego psychiatry, w celu właściwego doboru leków.[b][/b]Używaj jej codziennie!

 • w temacie Marcin Palade: ocena sondażu firmy Pollster na zamówienie Petru

  W: Polityka
  ~gość Rankingowy ~gość Widziałam różne kanalie w moim życiu. Ty zaś należysz do wybitnych przodowników prymitywizmu średniowiecznego. Gdzie się uchowałaś i jak to możliwe,że w dobie rozwoju cywilizacji jest taki umsłowy zastój. Idź spać durniu, bo zaśmiecasz to forum banałami nieuctwem i jesteś troglodytą 21-wieku.Daj sobie spokój prostacki chamie. Nie sprowokujesz mnie tym.Nie przejmuj się takimi lemingami. To jakiś psychopata. Wisi mi on i powiewa.
 • w temacie Fikcyjne 13 zł za godzinę

  W: Polityka
  Muszę ciebie zmartwić, tak jest w całej EU, a ludzie pracują na umowach krótkoterminowych lub są wypożyczani przez tzw. agencje pracy. Masakra totalna, wyzysk jakich mało. Do pracy musisz często dojeżdżać setki kilometrów. Potem śpisz w jakiś pokojach, za które płacisz jak za mieszkanie. Za to agencje pracy opływają w bogactwie, a prezes porusza się autami za 200 tys. euro.
  Oczywiście można też mieć stałą i dobrze płatną pracę, ale to zależy od wielu czynników oraz szczęścia.