• w temacie DEMOKRATA KACZYŃSKI PRZEMAWIAŁ Z ZA METALOWYCH KURTYN OTOCZONYCH KORDONAMI POLICJI

  W: Polityka
  Air842
  ada7 Nie tylko dziwny ale i straszny, podzielony, niesprawiedliwy. Polak dużo zniesie i wycierpi .....ale do czasu....szkoda naszego pięknego kraju.

  A co do rydzyka ....pieniądz rządzi światem a on zdziera lepiej niż kiedyś dziesięcina :)) więc może robić co chce nikt mu nawet uwagi w krk nie zwróci.
  Rydzyk powiedzial ,ze Radio Maryja jest wspierane tylko przez osoby wierzace ,,ze rzad nie doklada sie ani jednego grosza .Prawda to ?
  Słyszałam bardzo często jak ludzie mówią , ten rząd to w Boga nie wierzy.
  Teraz jestem przekonana że to prawda . Ten Rydzyk ma z nimi układy i wie jaki jest ich pogląd na wiarę . Jak ten Rydzyk mówi że : rząd nie dokłada ani jednego grosza ; To znaczy ze rzad nie jest wierzacy. Bo jak nie wspiera , to ten Rydzyk ma rację .
 • w temacie Nasz Największy Polski patriota schorowany ale walczący o Polskę , czy popierasz Naszego...

  W: Polityka
  Kajetana
  Rosalka iiiiiii Rosalka iiiiiii

  A czy popierasz Naszego Prezydenta?Po stokroc popieram Lecha WałęsęAle on prezydentem nie jest:) Dla 80% Polaków jest prezydentem i tak będzie w historii
  tytuł nosi się dożywotnio....Tak samo mowi sie o Kwasniewskim czy L.Kaczynskim czy Komorowskim.
  Jak dożywotnio to dlaczego PiS mówi prezydent Lech Kaczynski
 • w temacie Duda o wolności mediów w Polsce!

  W: Polityka
  Duda często się mija z prawdą , pytany
  Podobnie powiedział ze jest prezydentem wszystkich Polaków , czyli po raz kolejny się minął z prawdą . Bo wszyscy wiemy że Polaków jest 40 mil a nie 5 mil.
 • w temacie Jutro kolejny cyrk przed pałacem prezydenckim.

  W: Polityka
  Keramek Rosalka Keramek W państwie demokratycznym każdy ma prawo organizować tego typu happeningi nie rozumiem dlaczego budzi to tyle emocji? Ma prawo organizować , anie nie każdy ma prawo zawłaszczać do tych celów , taka świetość jak religia . Może dlatego to budzi tyle emocji , że jest szargana religia i wyciagana na ulicę , jak sprzedajna dziwka .Każda manifestacja jest zawłaszczana przez jej organizatora. To chyba nic dziwnego. Dziwnym jest że budzi tyle emocji zwłaszcza ze strony przeciwników. Moim zdaniem to fantastyczna forma bezpłatnego promowania swoich poglądów politycznych zarówno przez rząd jak i opozycję. Dlatego jedni i drudzy tak chętnie w niej uczestniczą.Nie , to nie manifestacja budzi tyle emocji . Emocje budzi wykorzystywanie w manifestacji polityczniej , religii . Nie można religii mieszać z poglądami politycznymi . A PiS celowo gra na uczuciach religijnych Narodu.