• w temacie Jak myślisz czy w XXI wieku można do rządzenia krajem dopuścić ludzi...

  W: Polityka
  buc1 Ale niestety to prawda. Wkrótce wyborcy PiS-u się o tym przekonają, ale niestety straty finansowe poniesiemy wszyscy.
  ,,Rząd się wyżywi" to stare powiedzenie i bardzo prawdziwe, a przykładem może być miliarder Szyszko. Ten człowiek jest właścicielem dzięsięcu procent ziemi rolniczej w Polsce, a posiada dwa miliony hektarów. Świadomie naraża Polskę na olbrzymie kary, a niektórzy Polacy, jeszcze go bronią i popierają. Tego nie mogę ogarnąć, jaka ciemnota panuje w XXI wieku. A reszta rządu jest nic nie lepsza.

  Pozdrawiam.
  To co na to kościół , jak może pozwolić na niszczenie darów Boga . Bo moim zdaniem drzewa , zwierzęta , plony to nic innego jak dary Boga .
  Jak zatem może paru idiotów niszczyć dary Boże . Niszczyć relacje między ludzmi , stworzonymi na podobieństwo Boże. Czy nie ma Boga ?
 • w temacie Jak sądzisz czy to katolicy ukrzyżowali Jezusa , czy raczej masz inne skojarzenia .?

  W: Religia
  ~gość Rosalka Alion94 Tak musiało się stać dla dobra ludzkości za grzechy. Niekoniecznie to byli katolicy.Prawdopodobnie tylko katolicy chodzili na spotkania z Jezusem . Zatem nikt inny nie znał zamiarów Jezusa , bo nie bywał na spotkaniach z nim. Tymi co ukrzyżowali Jezusa
  kierowała zawiść , bo czuli ze Jezus ma swój plan co do głoszenia swoich poglądów. W tym okresie nie było katolików tylko ogólnie chrześcijanie więc Rosalka nie słuchaj co ci pop plecie lepiej pomóż mamusi krówki doić będzie więcej mleka to może masło stanieje.Do wymion krowich to ty masz wprawę , bawiąc się swoim ptaszkiem .
 • w temacie Jak sądzisz czy to katolicy ukrzyżowali Jezusa , czy raczej masz inne skojarzenia .?

  W: Religia
  Alion94 Tak musiało się stać dla dobra ludzkości za grzechy. Niekoniecznie to byli katolicy.Prawdopodobnie tylko katolicy chodzili na spotkania z Jezusem . Zatem nikt inny nie znał zamiarów Jezusa , bo nie bywał na spotkaniach z nim. Tymi co ukrzyżowali Jezusa
  kierowała zawiść , bo czuli ze Jezus ma swój plan co do głoszenia swoich poglądów.
 • w temacie JAK MYSLISZ CZY WOJSKO TEŻ POPIERA DOBRĄ ZMIANE W WYKONANIU NARODU W...

  W: Polityka
  ~GOSC Zbysiunio Sikorsky Zbysiunio Sikorsky Wśród manifestujących jest dużo żołnierzy po cywilnemu i tylko ty potrafisz ich rozpoznać :)No zobacz jaki jestem bystry, może dlatego ich rozpoznaje bo rozmawiam z nimi i wcale nie ukrywają że są żołnierzami. To pochwal się gdzie byłeś, kiedy i o której porze? Ile to dużo dla ciebie? POsłuchajcie , Sikorsky czasy SB się skończyły na spytki wezcie prezesa , on wszystko wyzna , nawet doda od siebie .Byli SB mają to zakodowane tak samo jak dzieci komunistów , nie wyrastają z tego.A są jeszcze takie dzieci . Bo to jednak parę lat minęło .