• w temacie Jutro kolejny cyrk przed pałacem prezydenckim.

  W: Polityka
  Szkoda ze nie było tych biskupów wcześniej , a teraz jak trwoga to szukają obrony u Lecha Wałęsy .
  Gdzie byli ci biskupi jak Wawel potrzebował ochrony , gdzie byli ci biskupi , jak niszczono dorobek Polski, gdzie byli jak upolityczniano religie.
  GDZIE!
 • w temacie Prezydent USA przyjechał do Polski jako "komiwojażer".

  W: Polityka
  Przyjechał bo jak mówią media przychylne PiS , to na polecenie prezesa . Gdyby nie prezes to kto wie kiedy by przyleciał .
  Prezes na prośbę Trumpa , pozwolił łaskawie na zaproszenie Lecha Wałęsy .
  A na to wszystko , nawet Putin załozył na klapę broszkę , która raziła w oczy nie tylko Trumpa .
 • w temacie Polska coraz silniejsza politycznie i gospodarczo

  W: Polityka
  WOMAR1910 Szkoda,że jakoś nie widać Polski silniejszej politycznie i gospodarczo, Europa ma Polskę gdzieś , w Polsce coraz to większa bieda, a ceny idą w szaleńczym tempie w góre - a więc Polska spada w dół a nie w góre.
  Dla niektórych idiotów wzrost cen benzyny czy produktów spożywczych jest wzrostem gospodarczym . Tacy idioci nie maja pojęcia o biedzie jak panuje w rodzinach Polskich nie tylko tych pisowskich ale i tych katolików co przed wyborami zawierzyli Rydzykowi i jego propagandzie . A teraz widać jaki los nasz czeka .
 • w temacie Na kolana przeciwnicy pis

  W: Polityka
  Masz rację już ich widać jak klękają przed rydzykiem , już z fanatyków PiS są przeciwnikami ale dochodzą , dochodzą .
 • w temacie Czym tak naprawdę jest brak tolerancji i jaka jest tego geneza

  W: Polityka
  Odpowiedz jest prosta . Nie będzie zgody gdy do władzy dochodzą ludzie pozbawieni miłości rodzinnej . Niby cos takiego nazywamy , patologia .
  Zatem taki ,,patologiczny,, polityk nie znający problemów jakie niesie założenie rodziny , z wielkiej nienawiści do ludzi mający rodziny , niszczy i nienawidzi te ciepło rodzinne. Dla niego nie ma radości z wychowywania dzieci , nie ma radości z pomaganiu w rozwoju drugiego człowieka .
  Dlatego tacy politycy wola rozkopywać groby i na mitach rozwijać swoje dowartościowanie i samouwielbienie .
 • w temacie Filmowy Placek, polityczny geniusz i miłośnik kotów: Jarosław Kaczyński kończy dzisiaj 68 lat

  W: Polityka
  Zbysiunio kobieta444 Ciekawe czy mimo swoich urodzin przyjedzie na Wawel? Mądry, konsekwentny, odważny, skuteczny, przejdzie do historii jako WAŻNY Polityk. Cóż z tego, że inni przystojniejsi, pewnie bogatsi, mający żony i dzieci skoro do pięt nie dorastają Jarosławowi. STO LAT życzę:)No i przyjechał na Wawel i odpowiednio do swojej ,,wielkości,, został przywitany przez górali i Krakowiaków .
  Oj ... zatańczyli mu jego zbójnickiego , oj zatańczyli i zaśpiewali .A Jarek pytał swoich ochroniarzy , a na kogo te dziady tak się wściekają . A ochrona . to jakaś garstka ukrytej opcji niemieckiej.Tylko oni tak szanują prezesa