• w temacie Mały wojownika życia

  W: Hydepark
  "Sąd rodzinny w Manchesterze odrzucił we wtorek wniosek rodziców niespełna dwuletniego Alfiego Evansa o zgodę na przewiezienie chłopca do Włoch w celu dalszego podtrzymywania jego życia. Sędzia przychylił się do opinii lekarzy, że taki ruch byłby zbyt niebezpieczny dla zdrowia dziecka".

  "Włochy przyznały mu (Alfiemu) obywatelstwo, szpitale czekają na jego przyjęcie, samolot jest gotowy do startu, rodzice błagają brytyjskich lekarzy, by pozwolili żyć ich synowi, a papież Franciszek apeluje, by wysłuchać ich próśb".

 • w temacie Co widzicie w tej twarzy???

  W: Hydepark
  Viper1964
  Sikorsky Idiotyczny temat.
  Temat może i idiotyczny ale fota autentyczna:):):)Czy tak wygląda normalny człowiek??????????I on rzadzi tym krajem??????Ja mam napisac co widze?????To OBLED:):):)Do czego taka istota doprowadzi?????
  Każdemu można zrobić zdjęcia i wybrać jedno, w którym będzie wyglądał najniekorzystniej. Szczególnie jak się ma dobry aparat, który potrafi utrwalić mimikę twarzy w każdej części sekundy. Ten temat to pożywka dla hejtu, bez żadnej treści. Nic więcej.
 • w temacie Mały wojownika życia

  W: Hydepark
  Zenobia45 To chore obserwować coś takiego;(
  Mam nadzieję, że nikt w tym szpitalu nie wpadł na pomysł i nie zrobił relacji na żywo? To byłoby naprawdę chore. Matka chłopca pewnie co jakiś czas informuje zainteresowanych o stanie zdrowia chłopca.
 • w temacie Czy zaufalibyście ponownie partnerowi?

  W: Uczucia
  Tak jest często w rodzinach, że jak przedwcześnie pojawia się dziecko to rodzice, czy dziadkowie biorą na swoje barki wychowanie takiego malucha. Inaczej często się nie da, bo trzeba skończyć studia, zdobyć zawód. Nie rzadko takie dziecko jest wychowywane jako rodzeństwo swojego faktycznego rodzica. Coś co wydaje się na początku dramatem, później staje się pociechą całej rodziny.
  To dziecko będzie zawsze z wami, chyba, że wspólną decyzją rodziny pozostanie przy dziadkach, a nie przy ojcu. Decyzja zależy od Ciebie.
 • w temacie Zolnierze ,Wojsko Polskie do dziela -...

  W: Religia
  buc1 Sikorsky Air842 Ja zolnierz Wojska Polskiego przysiegam
  sluzyc wiernie Rzeczypospolitej Polskiej /nieamerykanskiej/
  bronic jej niepodleglosci i granic................/ Polski/
  stac na strazy Konstytucji ........................../ Polskiej nieamerykanskiej/
  strzec honoru zolnierza polskiego............../ HONOREM zolnierza Polskiego jest za Polske zycie oddac /

  ....................................................
  Tak mi dopomoz Bog !°Co jeśli ktoś składał przysięgę Ludowemu Wojsku Polskiemu kierowanemu przez sowietów? Sikorski, zlituj się nie ośmieszają się. Czy ktoś go zmusil do tej przysięgi? No chyba nie. Zatem świadomie i dobrowolnie przysięgał, a przysięga każda jest obowiązującą!! Po za tym zdradził położenie jednostek i wiele tajemnic wojskowych Układu Warszawskiego do, którego wówczas należeliśmy. NATO było wtedy naszym wrogiem, a zatem jego zdrada mogła się nawet przyczynić do zagłady Polski. Dla mnie nie jest bohaterem tylko prawdziwym zdrańcą.
  Jeżeli przysięgał na Ludowe Wojsko zarządzane przez sowieckich generałów to i zdradził Ludowe Wojsko zarządzane przez sowieckich generałów. Nie było wolnej Polski w tym czasie, nie było prawdziwego Wojska Polskiego. Był marionetkowy kraj zwany Polską i marionetkowe wojsko zwane Ludowym Wojskiem Polskim całkowicie podporządkowane sowietom.
  Zdradził plany ataku Układy Warszawskiego na Zachód, na NATO. Tym samym być może przyczynił się do zaniechania ataku Układu Warszawskiego na NATO i tym samym być może zaniechał kolejnej wyniszczającej wojny w Europie. Wojny, która w planach Układu Warszawskiego oznaczała dla Polski kompletną destrukcję i księżycowy krajobraz.
 • w temacie UNIA EUROPEJSKA ZAMIERZA UDERZYĆ KRAJE EUROPY WSCHODNIEJ PO KIESZENI

  W: Polityka
  buc1 Sikorsky buc1 Sikorsky A kto i jak tą praworządność będzie w Polsce oceniał? Pan Timmermans z Różą Thun i Januszem Lewandowskim za plecami? Jak wy to sobie wyobrażacie? Na pewno nie PiS, bez dopuszczenia do głosu opozycji w procedowaniu ustaw, które byłyby uchwalane w nocy, przy koronach policji. Świat nie boi się PiS- u i śmieje się z nich.Naturalnie, że PO. Jak można pomyśleć inaczej. Przecież PO to partia która ma samych uczciwych polityków w swoich szeregach. Jeden pies, ale PO przynajmniej nie doprowadziła do dyktatury, zepsucia dobrego wizerunku Polski i utraty środków finansowych Unijnych. Nie gnębiła swoich ludzi podatkami uszczelnianiem tylko delikatnie ciągłą kasę z zachodu. Jest różnica prawda? PiS stawia na gnębienie swoich i zostało już wydane tysiące ustaw.Zdecydowanie jest różnica. Na takich złodziei jak w PO to w Polsce pewnie jeszcze długo przyjdzie nam czekać. Straty państwa na setki miliardów, jeszcze się czym pochwalić w prokuraturze. Mam nadzieję, że się nigdy nie doczekamy.
 • w temacie UNIA EUROPEJSKA ZAMIERZA UDERZYĆ KRAJE EUROPY WSCHODNIEJ PO KIESZENI

  W: Polityka
  buc1 Sikorsky A kto i jak tą praworządność będzie w Polsce oceniał? Pan Timmermans z Różą Thun i Januszem Lewandowskim za plecami? Jak wy to sobie wyobrażacie? Na pewno nie PiS, bez dopuszczenia do głosu opozycji w procedowaniu ustaw, które byłyby uchwalane w nocy, przy koronach policji. Świat nie boi się PiS- u i śmieje się z nich.Naturalnie, że PO. Jak można pomyśleć inaczej. Przecież PO to partia która ma samych uczciwych polityków w swoich szeregach.