• w temacie O TYM TEŻ PiS I TVPiS NIE INFORMOWAŁ OBYWATELI I OPINII PUBLICZNEJ ..

  W: Polityka
  taie
  Sikorsky Spadek po IIIRP.
  Nie jesteśmy już w RP ?
  Kiedy żeście zmienili Konstytucję a może ją spaliliście i żyjemy w Królestwie Środkowej Wisły z Faraonem Jarosławem I ?
  Konstytucja została utopiona w Wiśle. Teraz blisko miejsca gdzie wylewa Wisła budujemy piramidę dla Faraona Jarosława I. Głupie pytanie zadajesz.
 • w temacie O TYM TEŻ PiS I TVPiS NIE INFORMOWAŁ OBYWATELI I OPINII PUBLICZNEJ ..

  W: Polityka
  pintapalec
  Sikorsky Spadek po IIIRP.
  Jeśli twierdzisz że to spadek po III RP z czym mogę sie zgodzić, to powiedz mi dlaczego rząd IV RP PiS nie ujawnił to 2 lata temu? Ale brnie dalej, oszukując społeczeństwo i ten dług jeszcze powiększa,dla swojej korzyści ,żeby wygrać następne wybory.
  Byłeś chyba dobrze informowany przez PO-PSL przez 8 lat ich rządów o stanie zadłużenia Polski? Ten dług nie spadł z nieba, nie zrobił się od ostatnich wyborów. Oglądacie TVN, a potem czujecie się oszukani i zaskoczeni.

  Gdyby to była wielka tajemnica to nie dowiedziałbyś się dzisiaj o tym.
 • w temacie Bezsilni Silni, Obojętni?!

  W: Polityka
  Przyjdzie wojna i wywróci szachownicę. Jednych nauczy pokory, innych skromności, a jeszcze innych rozsądku. Potem wszyscy zapomną i będzie trzeba znowu szachownicę wywracać. I tak od jednego stulecia do drugiego.

  Tylko silni.
 • w temacie Anne Applebaum najwyraźniej pogalopowała

  W: Hydepark
  Eegle Ty Sikorsky oglądasz czasem w tylewizji? przy tamtych redaktorkach, Anne to świętoszek :)

  osobiście we hasłach nie widzę nic złego, jednak cóż... trzeba mieć świadomość, że jak się wężowi na ogon naciśnie, to... I w tym programie robią z Polaków nazistów?
 • w temacie Dlaczego pisiory nie odróżniają

  W: Polityka
  Uchodźcą nie jest ktoś kto przychodzi do Polski z kraju bezpiecznego. W takim rozumieniu Ukraińcowi jest bliżej do uchodźcy, który przychodzi bezpośrednio z kraju objętego wojną niż śniadym młodym chłopakom, którzy przechodzą przez szereg bezpiecznych i stabilnych krajów i kończą swoją wędrówkę w Niemczech, Francji czy Wielkiej Brytanii, czyli w krajach w których warunki socjalne są najwyższe.


 • w temacie O TYM TV-PiS NIE INFORMUJE..

  W: Polityka
  Taka nagonka była na Polskę i jakoś dziwnie to ucichło.
  Polska taki antysemicki kraj, a ilu Żydów wnioskuje o polskie paszporty. No proszę. Trochę mniej się bezpiecznie zrobiło na Bliskim Wschodzie i już rośnie liczba wydawanych polskich paszportów. Gdyby to ode mnie zależało to wstrzymałbym to radykalnie.