• w temacie jak zwiększyć ciśnienie w kranie

W: Polityka
    Nie rozumiem, dlaczego woda z 1000 litrowego zbiornika umieszczonego na poddaszu spływa najpierw do piwnicy, a potem na 2 piętro?

Czy woda z z 1000 litrowego zbiornika nie mogłaby spływać najpierw na 2 piętro, potem na I piętro, a na końcu do piwnicy?

Nie jestem jakimś ekspertem, ale to wydaje mi się logiczne.

Zwiększyć ciśnienie można zwiększając przekrój rury lub zwiększając zbiornik. Pomijam zakaminienie rur z wodą, bo to pewnie masz zapewnione.
  • w temacie Dziewczyny szanuje się trochę, za parę złoty dawać się machać starym dziadkom?

W: Hydepark
    Soraya
    Sikorsky To wybór tych kobiet. Nie wyglądają na nieszczęśliwe, czy zmuszane. Sam udział nagich kobiet w urodzinach to kwestia gustu. Ilu ludzi tyle upodobań.

Czy z równym zniesmaczeniem napisałybyście o kobietach pozujących nago do aktu w Akademii Sztuk Pięknych? Nie sądzę.
    Są szczęśliwe..niech sobie będą, tylko czy muszą cały internet swoją nagością uszczęśliwaić?
    Jakby tak każdy zaczął wstawiać swoje nagie szczęśliwe zdjęcia...to co to by było?
    Jakby tak każdy zaczął wystawiać swoje nagie zdjęcie to pewnie w końcu przestałoby to kogokolwiek szokować.
    Czy nie na tym ten cały celebrytyzm polega, że się wystawia swoje prywaty na sprzedaż?
    Ten temat dobitnie pokazuje, że warto być kontrowersyjnym w celebryckim świecie. Dziś już wszyscy wiedzą kim jest polski Hugh Hefner i jakie miał urodziny.
  • w temacie Egzamin z matematyki

1. Za mało danych

2.
    Wszystkich liczb pięciocyfrowych jest 99999-9999=90000
    Liczb pięciocyfrowych mniejszych od 56700 jest 56699-9999=46700
    Liczb pięciocyfrowych większych od 56700 jest 99999-56700=43299

3. Zakładając, że każdy film może otrzymać dowolną liczbę nagród w trzech kategoriach to...
    6*6*6=216
  • w temacie Dziel i rządź!

Sprawa jest bardzo poważna. Należy ją wyjaśnić. Pisanie, że ktoś jest staruszkiem i należy mu dać spokój jest co najmniej zabawne. Pisanie o reżimie obecnej władzy świadczy o twojej głupocie autorze.
  • w temacie świadectwo narkomana

W: Babskie sprawy
    Bardzo dobry tekst.
    Mam w rodzinie osobę, która wykoleiła się przez przyjmowanie „niewinnych” używek: grzybki, zioło, dziwne tabletki, itp. Z dorosłego mężczyzny, stał się nieporadnym, niezdolnym do normalnego życia inwalidą. Zdewastowana wątroba, chore serce, itp.
    Nie mam jakichkolwiek osobistych doświadczeń z używkami o których piszesz. Parę razy tylko paliłem ziele jako szczeniak.
    Historie, że po amfetaminie dobrze wiedza wchodzi słyszałem już w liceum i na studiach. Dziwna sprawa, bo ludzie opowiadali, że wiedza wchodzi, ale na krótki czas działania amfy. Później wszystko się ulatnia.
    O zmianach w mózgu po długim paleniu zielska również słyszałem.

Masz w zupełności rację. Żyjemy w czasach, gdzie młodzi ludzie uważają, że wszystkiego trzeba spróbować. Nie ma dobrych narkotyków.
  • w temacie Prawda czy fałsz ?

madox66 Sikorsky Chamsin panmalodobry [
    Co jest? Zwieracze puściły? Zwieracze tych internetowych dziwaków, niech tam sobie puszczają i niech piszą głupoty w stylu że "szef IPN-u który jest człowiekiem PO" aż się komentować nie chcę...

W tym całym linku jest ciekawa próbka charakteru pisma prezesa i bez ceregieli można się posunąć do stwierdzenia że mimo jego dość konkretnego i szerokiego obrazu otaczającej rzeczywistości w interpretacji tego obrazu to człowiek bardzo ograniczony.

Przynajmniej tyle że jego charakter pisma nie ma żadnych cech typowych dla egocentryków, przez co nie ma sensu go porównywać z takim Hitlerem, Stalinem, Napoleonem etc ma się rozumieć jeśli to dla kogoś to jest jakieś pociesznie...Te pistolet właśnie sie określiłeś,palnij sobie w .....

Większym bzdur dawno nie czytałem.
    Dokończę za ciebie. Mam sobie strzelić w głowę.
    Powiedz gamoniu gdzie są teraz twoi kumple, którzy z lubością rozpisywali się na tym forum o mowie nienawiści ludzi krytykujących PO?

Chamsin Sikorsky

Większym bzdur dawno nie czytałem. Od jak dawna nic nie czytasz? lol ha ha ha ha Czytam bardzo dużo, dlatego nie robię błędów ortograficznych i gramatycznych. To prosta prawidłowość, dzięki której można łatwo poznać takich mało oczytanych ludzi jak ty.

Jesteś żywym przykładem na to, że przy ograniczonym poziomie intelektualnym automatyczne sprawdzanie pisowni niczego nie zmienia. Głupi pozostanie głupim.

Tylko taki człowiek jak ty, z tak przerośniętym ego, wymądrza się po całym forum, jednocześnie robiąc błędy na poziomie szkoły podstawowej. Używanie formy „ręcami” zamiast „rękoma”, „różki” zamiast „różdżki” to tylko niektóre przykłady tego co potrafisz. Jesteś w tym tak pyszałkowaty, zarozumiały i bezczelny, że nawet potrafisz wytłuścić we własnym tekście słowa napisane z rażącymi błędami.

Twoich tekstów w większości nie da się czytać, dyskutowanie z twoimi argumentami graniczy z cudem. W większości to jeden wielki ściek bzdur i bełkot człowieka, który uwierzył w swoją wielkość.
    Jesteś chorobliwym egocentrykiem, megalomanem, głupcem, bo inaczej tego nie da się określić, nie dopuszczającym zdania i opinii innych.

Chamsin panmalodobry [
    Co jest? Zwieracze puściły? Zwieracze tych internetowych dziwaków, niech tam sobie puszczają i niech piszą głupoty w stylu że "szef IPN-u który jest człowiekiem PO" aż się komentować nie chcę...

W tym całym linku jest ciekawa próbka charakteru pisma prezesa i bez ceregieli można się posunąć do stwierdzenia że mimo jego dość konkretnego i szerokiego obrazu otaczającej rzeczywistości w interpretacji tego obrazu to człowiek bardzo ograniczony.

Przynajmniej tyle że jego charakter pisma nie ma żadnych cech typowych dla egocentryków, przez co nie ma sensu go porównywać z takim Hitlerem, Stalinem, Napoleonem etc ma się rozumieć jeśli to dla kogoś to jest jakieś pociesznie...Większym bzdur dawno nie czytałem.
  • w temacie Ksiadz zaspiewal mlodej parze

wiosna2 Antonnia Oglądałam ten występ księdza kilka razy i uważam ,że ksiądz dał czadu :)
    Lubię takie akcje :) Ślicznie.............:)Niezłe.