• w temacie facet prawie doskonały

  W: Uczucia
  Ja byłam w Arkadach w Oh-Kino i przede mną była para, on ciacho ona taka sobie. Non stop stroiła fochy, on jej tam nadskakiwał i w ogóle bardzo taki opiekuńczy był, a i tak na koniec obraziła się za coś co powiedział i zostawiła go. Nie wiem jakie są tam ich wzajemne relacje i nie wnikam, ale czy takie zachowanie nie zraża facetów do dziewczyn?
 • w temacie używane mieszkanie - czy warto kupic

  W: Hydepark
  Ja tam uważam, że chyba używane mieszkanie to jednak bezpieczniejsze jest. Bo jak gdzieś pleśń wychodzi na ścianach to w takim mieszkaniu już widać od razu. Jednak w takim i takim można zrobić po swojemu wszystko. Ja mam na przykład z wtórnego rynku mieszkanie i jest ok. Własnie kończę łazienkę robić jeszcze tylko na szklane ścianki do prysznica z http://www.rk(...)ass.pl/ czekam i będzie praktycznie całe wykończone.
 • w temacie Jaki hosting pod blog?

  W: Hydepark
  chyba lepiej płatny, najtańszy wychodzi chyba hekko, masz przynajmniej pewność, ze nic nie zniknie z niego
  poza tym blogi na darmowym hostingu nie można dobrze pozycjonować, albo raczej wcale nie można.
 • w temacie Dom czy mieszkanie??????

  W: Porady
  Tak szczerze to dom jest jednak utrapieniem. Masa obowiązków, palenie w piecu ewentualnie ogrzewanie na gaz do tego zawsze w domu jest coś do zrobienia. Tu nie ma spółdzielni, która sie wszystkim zajmie. Pęknie rura w łazience to albo samemu się podwija rękawy albo dzwoni po hydraulika, który miejmy nadzieję, że zna się na robocie.
  Jednak mimo tylu wad jest jedna główna zaleta. Wolność. To nie da się wycenić. Własny ogród kilka krzaków, gruszki i jabłka prosto z drzewa. I mimo pęcherzy na rękach od grabienia trawnika to duma z własnych arów wynagradza wszystko. Moje początki nie były łatwe i zwątpienie ogarniało raz po raz, ale po kilku zimach i upalnych latach nie sposób sobie przypomnieć jak wygląda życie w bloku. Ot takie chociażby borówki ostatnio udało mi się kupić nahttps://www.p(...)ady.pl/ bo mi dwie nornica podgryzła i uschły.