• w temacie Góry latem

  W: Hydepark
  Tez lubię góry nie tylko te wysokie ale tez Beskidy są fajną opcją. Poza tym uwielbiam sporty wodne, szczególnie wakeboard. Dla tych co nie orientują się w temacie polecam https://www.w(...)com/pl/ można tam znaleźć mięcy innymi informacje na temat spotów jak i ogólnie całej dyscypliny.
 • w temacie Ozdoby wielkanocne czyli...co ? :)

  W: Porady
  Do pojemników daję hiacynty albo inne wiosenne kwiaty. Poza tym robię jakiś stroik albo nawet dwa do salonu i jadalni. Najczęściej jest to jakiś koszyczek niewielki albo coś innego. Kupuję do niego jakieś dodatki na przykład nahttps://www.b(...).pl/pl/ jest dużo ciekawych propozycji.
 • w temacie mieszkanie nad morzem?

  W: Hydepark
  Mi się bardzo podoba nad morzem. Jest tam całkiem inne powietrze niż u mnie w okolicy. Po drugie uwielbiam żagle i narty wodne, a wiadomo nad morzem są największe możliwości jeśli chodzi o te sporty. Chociaż u mnie niedaleko otworzyli wakepark whttps://www.w(...)-zdroj/ gdzie można popływać sobie na wakeboardzie. Bardzo podobnie się płynie jak na nartach, wydaje mi się, że nawet łatwiej opanować tą sztukę. Jak tylko temperatura pójdzie w górę to się tam wybiorę przetestować.
 • w temacie Czy nauka języków obcych to przyszłość?

  W: Hydepark
  Na pewno pomagają na szare komórki, więc sądzę, że warto uczyć się np węgierskiego nawet jak nie jeździmy tam. Poza tym zawsze to się liczy w pracy czy wśród znajomych. Moim zdaniem warto
 • w temacie Inteligentne sterowanie domem

  W: Hydepark
  Nie korzystaliśmy z usług tej firmy. Ja ogólnie mam tylko sterowanie światłem w domu i pozakładane czujniki temp i takie tam. W razie jak coś się dzieje to aplikacja mi na telefonie pokazuje. Poza tym jak padnie prąd to z takiego domu wydostać się ciężko.
 • w temacie Jak dbać o stopy?

  W: Hydepark
  Polecam krem zmiękczający, byle nie pumeks i inne drapaczki!!