• w temacie Jest źle - mam 36 lat i rozwód

W: Męskie sprawy
    Najlepiej to nie rozpaczać, wziąść się w garść i spróbować zacząć ją zaskakiwać, w tydzień nie da się uratować związku.
  • w temacie Moja córka chce się rozwieść

W: Hydepark
    Najlepiej by było gdybyś wspierała córkę, niezależnie od tego jaką decyzję podejmie, ja też po romansie męża początkowo odeszłam, jakiś czas pomieszkaliśmy osobno a potem wszystko się jakoś ułożyło, ale to trwało kilka lat. Niektórzy czują się tak zranieni iż mają świadomość tego że ich życie nigdy nie będzie normalnie wyglądało, dlatego jak mają się kłócić o byle co lepiej dla wszystkich jak się rozejdą.
  • w temacie Zdrada to nie wina kochanki ale żony!

W: Babskie sprawy
    Ja uważam że obydwoje są winni po równo, jednym słowem siebie warci. A ja jestem zdradzoną żoną i nie wydaje mi się żeby cała wina leżała po mojej stronie, owszem popełniłam jeden zasadniczy błąd, zbyt wiele dałam z siebie, a mój mąż przychodził z pracy zjadł obiad, przespał się potem wstał na kolację i poszedł do kupla na piwo, a ja siedziałam w domu, sprzątałam, gotowałam to co on chciał, uprawiałam seks w sposób jaki nie miałam na to ochoty,w dodatku dorobiliśmy się czwórki dzieci i wszystkie obowiązki były zawsze na mojej głowie, pomimo tempa w jakim żyłam zawsze dbałam o siebie, nigdy nie byłam mamuśką w kapciach i starych dresach uważałam że postępuje słusznie i co? A no znalazł sobie panią tak czy siak, w rezultacie nam udało się uratować małżeństwo, tamta poszła w odstawkę jak tylko się dowiedziałam o sprawie, tyle że teraz jestem mądrzejsza, nie daję się wykorzystywać i tak samo wymagam ile daje z siebie, także zrozum dziewczyno jesteś "tą jedyną" dopóki się nie dowie żona, jesteś tylko zabawką, która za chwilę stanie się zbędnym balastem do wyrzucenia.
  • w temacie Zalamana szarym zyciem

patrvq Jedzenie i ubranie dla dzieci dostaniesz za darmo, wystarczy sie zgłosić do pobliskiego urzędu, podobnie rachunki za prąd, znam nawet w miarę zamożnych ludzi którzy korzystają z takiej pomocy, wystarczy sie rozejrzeć, będziesz miała dostawy jedzenia przywożone do domu, nawet nie musisz po nie jechać
    No a jak masz dziecko z autyzmem to juz na 100% będziesz pierwsza w kolejce po pomoc.

Z tą pomocą z urzędów wcale nie jest tak łatwo, w dodatku poniżają ludzi, którzy potrzebują pomocy, moja znajoma została sama z czwórką dzieci a pomoc jaką otrzymała to było 400 lub 300 zł miesięcznie, dopiero jak wywalczyła alimenty i znalazła pracę odbiła się z dołka, niestety autorka jest w znacznie gorszej sytuacji mając dziecko z autyzmem, ona nawet pewnie nie ma czasu pomyśleć logicznie a co dopiero pracować. Niestety żyjemy w tak chorym kraju że rodziny w ciężkiej sytuacji nie mają z nikąd pomocy, za to szerzony jest alkoholizm i patologia, chodząc z tą dziewczyną po wszystkich urzędach właśnie ludzie, którzy nie zasługują na pomoc są nią objęci a jej powiedziano, że trzeba być przewidującym i mogła tyle dzieci nie rodzić.
  • w temacie On mnie poniża, jak mu pomóc?

Skoro on jest 10 lat starszy od Ciebie i do tej pory nie osiągnął tego co chciał, przy czym jeszcze zachowuje się w stosunku do Ciebie w taki sposób to z niego już nic nie będzie, jeśli by Cię kochał to cieszył by się z Twojego sukcesu i jeszcze wspierał na każdym kroku. Dla mnie jest to skończony egoista i na Twoim miejscu bym się dobrze zastanowiła czy chcę spędzić resztę życia u boku zachowującego się jak dziecko nieudacznika.
  • w temacie Mąż mnie chyba zdradza

Co prawda za mało jest informacji dlaczego podejrzewasz męża o zdradę, ale zamiast siedzieć i rwać sobie włosy z głowy porozmawiaj z nim, czasami niektore zachowania wskazujące na zdradę mają inne podłoże, nie ma co panikować na zapas. Zorganizuj jakieś wyjście czy chwile gdzie będziecie mogli być tylko we dwoje a nie ciągle obowiązki, dzieci, praca.
  • w temacie Cyberseks to zdrada?

Ja w ogóle nie rozumiem jak można w taki sposób uprawiać seks, ale pomijając to dla mnie osobiście była by to zdrada, zresztą w końcu mogą się spotkać jak mocno się nakręcą na siebie.
  • w temacie BYŁY WYZNAJE MIŁOŚĆ, CO ROBIĆ?!

Gdybyś naprawdę szanowała i kochała obecnego partnera, żaden kontakt z byłym by Cię nie interesował a tym bardziej opcja powrotu nie wywoływała by żadnej ciekawości czy chęci spotkania.
  • w temacie Kocha inną. Co za ...

Nie zrobisz nic, on pewnie już podjął decyzję skoro wyznał że kocha tamtą, nie zatrzymuj go na siłe, nie warto.
  • w temacie Pakt o niewierności

A co wierzyłeś że to bociany dzieci przynoszą? To logiczne, że uprawianie seksu bez zabezpieczeń wiąże się z ryzykiem ciąży a co gorsze nawet chyba i chorób.