• w temacie Projektowanie ogrodów jako pomysł na biznes czyli od ogrodnika do milionera?

  W: Hydepark
  Blandare51
  Titi
  Blandare51
  Titi
  Blandare51 Myślę, że żaden bum nie jest potrzebny. Samorządy zawsze będą klientami firmy projektowej i najchętniej wykonującej (to może być współpraca dwóch niezależnych podmiotów)...
  Klienci indywidualni zawsze się znajdą - nie każdy ma wyobraźnię przestrzenną, a jak ją ma to nie zna roślin, jak będą wyglądały za 3, 7 - 10 lat, lub nic nie wie o pielęgnacji etc... etc... Przyjemna praca - Powodzenia!
  Przyjemna praca? Masz doświadczenie może? :)
  Mam chyba spore.... Jestem obecnie za granica... wroce za pare dni i w temacie sie odezwe....
  Ok, to czekam na odpowiedź! :)
  Wracam w przyszlym tygodniu: .. a tak wygladaja ogrodki u sasiadow na polnocy:
  [image]0004FOHZXNHH0KSB[/image]
  [image]0004FOI3Y5W4SNVI[/image]
  [image]0004FOI6X77FLPPI[/image]

  Piękny!... Mogłabym taki mieć :)
 • w temacie Mój chłopak nie chce ze mną jechać na wakacje we dwoje :( Co to oznacza?

  W: Babskie sprawy
  Mysia3006 Może naprawdę nie stać go na taki wyjazd we dwójkę. Spróbuj podać mu jakąś kwotę takiego wyjazdu i zbadaj czy to rzeczywiście chodzi o pieniądze czy też o coś zupełnie innego. Jednak wątpię, żeby Cię nie kochał. Wtedy by inaczej śpiewał. Najpewniej, to nie stać go po prostu i tyle. Nie szukaj dziury w całym.:-)
  Wiesz, jeśli nie dał jej do zrozumienia że chciałby z nią spędzić takie romantyczne wakacje we dwoje, to też bym się zaczęła na jej miejscu zastanawiać...
 • w temacie Słyszeliście o czymś takim jak casting na lokatora?

  W: Hydepark
  To jest normalka ;) W liceum i przez studia kilka takich castingów przeszłam a dostawałam różne, czasem zupełnie pytania "z dupy", np. ile mam rodzeństwa ;) Dobrze że teraz mam własne mieszkanie :)
 • w temacie Malowanie mieszkania - jak się za to zabrać?

  W: Porady
  Antonnia Witaj :) Od wielu lat sama maluję mieszkanie :) A zaczynam od filiżanki kawy :)
  Następnie zakrywam wszystko folią malarską . Ścianę myję jeśli jest mocno zabrudzona . Następnie , gdy wyschnie , ścieram nierówności papierem ściernym .Pyli trochę ale ..da się przeżyć . Wycieram ścierką z resztek pyłu i ..sięgam po farbę :)
  Aha ..zawsze zaczynam od malowania sufitu . Maluję dwa razy , chyba ,że mam farbę droższą pokrywającą bez powtórzenia - maluję od ściany do okna , zawsze w kierunku światła .
  Ściany maluję dwa razy , bądź raz :) Zależy od farby . Maluję specjalną packą bo wałkiem nie umiem . Zaopatruję się w pędzle różnej wielkości by spokojnie dotrzeć do kątów i mniejszych powierzchni :))
  Malowanie to przyjemność ..Wiesz ,że robisz sama :) Antonna, zrobiłam tak jak pisałaś - zaczęłam od filiżanki dobrej kawy :)) Dobrze mi poszło, bo 3 dni minęło i moje malutkie mieszanko odświeżone! :) Dało radę, mimo upału. Teraz jeszcze tylko sprzątanie, a tak mi się nie chce... ;D
 • w temacie Romans z terroryzmem czyli jak Państwo Islamskie rekrutuje zwolenników na Zachodzie. Do czego...

  W: Polityka
  event bo brak im miłosco od rodaków na to wyglada Chyba ogóle brak im miłości i sensu w życiu jeśli na coś takiego się decydują. Dla mnie to chore. Ale im bardziej się nad tym zastanawiam, tym bardziej dochodzę do wniosku, że to wina wyjałowionego ze wszelkich idei i wartości Zachodu. Islam daje im to, czego nie daje im życie w laickim kraju. O.
 • w temacie "Słoneczne tatuaże" - co myślicie o tej modzie?

  W: Babskie sprawy
  Głupota ludzka nie zna granic ;) Ale to już dla mnie szczyt głupoty. Ja myślę że takie opalanie może być po prostu niebezpieczne. Chyba nie myślisz o takim "tatuażu"? Lepiej już sobie zrób jakiś wakacyjny tatuaż z henny, jeśli bardzo chcesz mieć, ale nie coś takiego ;/
 • w temacie Projektowanie ogrodów jako pomysł na biznes czyli od ogrodnika do milionera?

  W: Hydepark
  Blandare51 Titi Blandare51 Myślę, że żaden bum nie jest potrzebny. Samorządy zawsze będą klientami firmy projektowej i najchętniej wykonującej (to może być współpraca dwóch niezależnych podmiotów)...
  Klienci indywidualni zawsze się znajdą - nie każdy ma wyobraźnię przestrzenną, a jak ją ma to nie zna roślin, jak będą wyglądały za 3, 7 - 10 lat, lub nic nie wie o pielęgnacji etc... etc... Przyjemna praca - Powodzenia!Przyjemna praca? Masz doświadczenie może? :)Mam chyba spore.... Jestem obecnie za granica... wroce za pare dni i w temacie sie odezwe....Ok, to czekam na odpowiedź! :)
 • w temacie Skąd w Polakach taka tęsknota za Kresami?

  W: Hydepark
  Petrescu Lwów był Polski a Wilno było Litewskie a Litwa była w unii z Polską ---------pewnie że ludzie chcą wracać i oglądać i podziwiać ale żeby całkiem się przeprowadzać to raczej chyba nie ||| --------hejPrzeprowadzać to faktycznie nie, ale niektórzy sądzą że lepiej byłoby na nowo wcielić oba miasta do Polski ;)

  Lwów był w granicach polskich owszem, ale polski pod względem mieszkańców chyba nie był... Duża była mniejszość ukraińska, żydowska, niemiecka. Polaków nie było znów tak dużo.