• w temacie Jak oczyścić organizm przed wiosną?

  W: Hydepark
  zbigniew1933 Może napisz - co jest niezdrowego w jednodniowym poście niebogo?
  Jest niszczenie żołądka, który jest przyzwyczajony do konkretnych godzin posiłków i konkretnej ilości, takim regularnym jednodniowym postem można sobie rozregulować żołądek, wiem coś o tym, bo sama sobie takie coś sprawiłam i potem musiałam leczyć zapalenie błony śluzowej, tabletkami chemicznymi przez pół roku, chyba lepiej jest wtedy regularnie, często, ale mało jeść, niż męczyć się z konsekwencjami i późniejszą dawką chemii, czyż nie....
 • w temacie Fretka w domu

  W: Porady
  Powiem Ci, że tchórzofretka nie tylko wszystko gryzie (zwłaszcza problem jest przy kablach, trochę jak taka większa mysz :D ), ale też ma specyficzny zapach, mówiąc ogólnie, dla pewnej części osób fretki po prostu okropnie śmierdzą..., nie bierz pod uwagę zdania kolegi, bo jeżeli masz sobie kupić zwierzątko, to będzie to Twoje zwierzątko, nie jego... i to Ty będziesz musiała po nim sprzątać, kupować mu karmę i wszystkie inne akcesoria oraz znosić jego zachowanie i zapach, zwierzę to jest poważna decyzja, a nie ,,kup, bo będzie fajnie", wtedy takie zwierzęta lądują w śmietnikach lub w schroniskach i muszą cierpieć.
 • w temacie Starszy mężczyzna dla młodszej kobiety?

  W: Porady
  Zgadzam się z Antosią, 10 lat to nie jest jeszcze jakaś tragiczna różnica, a odradzenie jest bardzo niekulturalne, rozumiem, jakby on był nie w porządku, ale nie jest, więc nie rób z tej różnicy wady, jakby on był jakimś złodziejem czy mordercą.
 • w temacie Pies sam w domu

  W: Hydepark
  Pies się z czasem przyzwyczai, przede wszystkim musisz mu coś dać przed wyjściem, coś do obgryzania co lubi, może to być jedzenie, a może to być zabawka, ważne, żeby się czymś zajął i... on nie może widzieć, jak Ty wychodzisz, musisz to zrobić ukradkiem, kiedy on będzie zajęty, na początku zostawiaj go krócej na jakieś 15 minut, potem pół godziny, potem godzina, a dopiero wtedy na dwie-trzy godziny, tak od razu nie możesz zostawić nieprzyzwyczajonego psa na tyle czasu, bo nie dość, że będzie rozpaczał, to jeszcze z Twojego braku zrobi Ci demolkę w domu, psa trzeba stopniowo do takich rzeczy przyzwyczajać.
 • w temacie Jak oczyścić organizm przed wiosną?

  W: Hydepark
  Niejedzenie nic przez cały dzień i picie tylko wody z cytryną, to tak jak napisała Air jest bardziej niezdrowe, niż zdrowe, chociaż cytryna tak naprawdę nie jest kwasowa, tylko zasadowa Air, ale nie umniejsza to tego, że trzeba jeść..., bez względu na wszystko :\
  Woda z cytryną jest dobra fakt, zwłaszcza na czczo rano, ale to nie znaczy, że masz przez resztę dnia nic nie jeść, broń Boże..., szklanka wody z cytryną rano przed śniadaniem, a potem normalny dzień i normalne jedzenie, poza tym więcej warzyw i przede wszystkim owoców, delikatniejsza herbata, mniej kawy itp., więcej po prostu zdrowej żywności, niż niezdrowej :)
 • w temacie odchudzanie jak jak

  W: Babskie sprawy
  Jeżeli chcesz schudnąć, to zacznij ćwiczyć i zmień swój jadłospis, nie ma czegoś takiego jak preparat na chudnięcie, coś takiego nie istnieje, takie rzeczy zawierają w sobie z reguły chemię, która jasne..., na pierwszy rzut oka sprawi, że schudniesz, ale potem przytyjesz dwa razy bardziej..., chcesz schudnąć to zacznij o siebie dbać, czy to taki trudne..., na wygląd trzeba sobie zapracować, zresztą jak na wszystko.
 • w temacie Eurowizja - piosenka i wykonawczyni z Polski nie podoba mi się ..

  W: Hydepark
  Kinia223 Tris ~Kość Czyli goowno wiesz.
  Pisze ze utwor jest dobry, a nie że wygra. To dla mnie nie ma znaczenia.Dużo wiem..., nawet gdybyś był maestrem w muzyce, to nic Ci to nie da, ponieważ Eurowizja to nie konkurs najpiękniejszej i najczystszej piosenki..., Eurowizją, jak wszystkim rządzi polityka, jurorzy wybierają utwór najbardziej kontrowersyjny (dlatego poprzednio wygrała Ukraina, utwór o mordowaniu, utwór kontrowersyjny, a wcześniej Conchita osoba kontrowersyjna, aż za bardzo), za to ludzie wybierają utwór, który im się najbardziej podoba (dlatego Michał Szpak jakoś doszedł do finału, bo jurorzy nie głosowali na niego, gdyż jego utwór nie był kontrowersyjny politycznie, ani trochę, ale ludziom się podobał), za to teraz spojrzenie na utwór Kasi Moś, nie jest ani trochę kontrowersyjny i przy utworze na YT na 4 tysiące polubień, jest 2 tysiące łapek w dół, co mówi samo za siebie, ludziom się nie widzi, jurorzy go nie wybiorą, bo nie jest kontrowersyjny, odpadnie od razu.Sorry, ale 99% utworów eurowizyjnych nie jest kompletnie politycznie kontrowersyjnych. Jamala wygrała, bo jej piosenka była jedną z najlepszych muzycznych propozycji tego konkursu. Czymś innym w warstwie muzycznej. Wyróżniała się. Zresztą w głosowaniach ludzi też była chyba dość wysoko. Piosenka Szpaka była prostą balladą, trochę w stylu lat 90tych. Michał miał tę zaletę, że bardzo dobrze zaśpiewał i to podniosło wartość piosenki w oczach widzów.
  A to że Moś ma dużo negatywnych kliknięć mnie nie dziwi. Zawiedzeni takim a nie innym wyborem minusują. I to pewnie głównie rodacy.
  Jest i to na różne sposoby, przetłumacz sobie tekst Jamali, bądź jakiegoś innego wykonawcy, który doszedł do finału i nie jest kontrowersyjny, jako osobowość.
 • w temacie Eurowizja - piosenka i wykonawczyni z Polski nie podoba mi się ..

  W: Hydepark
  ~Kość Czyli goowno wiesz.
  Pisze ze utwor jest dobry, a nie że wygra. To dla mnie nie ma znaczenia.Dużo wiem..., nawet gdybyś był maestrem w muzyce, to nic Ci to nie da, ponieważ Eurowizja to nie konkurs najpiękniejszej i najczystszej piosenki..., Eurowizją, jak wszystkim rządzi polityka, jurorzy wybierają utwór najbardziej kontrowersyjny (dlatego poprzednio wygrała Ukraina, utwór o mordowaniu, utwór kontrowersyjny, a wcześniej Conchita osoba kontrowersyjna, aż za bardzo), za to ludzie wybierają utwór, który im się najbardziej podoba (dlatego Michał Szpak jakoś doszedł do finału, bo jurorzy nie głosowali na niego, gdyż jego utwór nie był kontrowersyjny politycznie, ani trochę, ale ludziom się podobał), za to teraz spojrzenie na utwór Kasi Moś, nie jest ani trochę kontrowersyjny i przy utworze na YT na 4 tysiące polubień, jest 2 tysiące łapek w dół, co mówi samo za siebie, ludziom się nie widzi, jurorzy go nie wybiorą, bo nie jest kontrowersyjny, odpadnie od razu.
 • w temacie Eurowizja - piosenka i wykonawczyni z Polski nie podoba mi się ..

  W: Hydepark
  ~Kość Tris Szczerze..., mi też o wiele bardziej podoba się ta Carmell, Kasia Moś kompletnie mi nie podchodzi i moim zdaniem jest zbyt zwyczajna, jak na Eurowizję, nic wyjątkowego.Co wy wiecie o muzyce...?
  Utwór jest trudny, nie zwyczajny.Może tyle, że ja codziennie słucham jakiejś muzyki..., nawet teraz pisząc to i słucham nie jednego gatunku, ale wielu od hip-hopu, bo muzykę skrzypcową, a poza tym zobacz ile takich, jak Ty to piszesz ,,trudnych" utworów jest na Eurowizji, a potem zobacz ile z nich odpada, a ile zostaje.