• w temacie brokerzy usług kurierskich WTF?!

  W: Hydepark
  martawolanska
  ~qwerty123 No ale w czym problem? Nie umiesz Guugla obsługiwać? Wystarczyło mi 30 sekund, żeby znaleźć odpowiedź:https://www.w(...)acalna/ Quo Vadis narodzie?
  A mógłbyś w kilku słowach wytłumaczyć z polskiego na nasze o co chodzi w tym tekście? Bo ja trochę tego wciąż nie łapię... XD
  Ale czego nie rozumiesz konkretnie? Przecież wyraźnie masz napisane skąd tak niskie ceny mają ci cali brokerzy...:

  Brokerzy usług kurierskich (pośrednicy) negocjują z dużymi przewoźnikami atrakcyjne stawki deklarując wysyłkę dużej ilości przesyłek. Następnie tak wynegocjowane ceny oferują oni swoim klientom indywidualnym. Dzięki temu każdy ma dostęp do tanich usług kurierskich wysokiej jakości. Wszystko to bez wychodzenia z domu i podpisywania długoterminowych umów. Na stronie internetowej www.WysylajTaniej.pl uzyskają Państwo informacje o aktualnych cenach przesyłek i czasie, w którym będą one dostarczone a także o innych ciekawych informacjach związanych z branżą kurierską.
 • w temacie Odpowiedzialność broniącego się, w przypadku użycia paralizatora

  W: Hydepark
  kiker

  Właściwie nie wiem czy paralizator jest legalny w Polsce nawet tego nie będę sprawdzą bo go nie używam ,nie posiadam.

  Jest jak najbardziej legalny, wszystko jest opisane w cytowanym przeze mnie artykule.

  BTW po co się w ogóle wypowiadasz w temacie, produkujesz się, jak twój post zupełnie nic nie wnosi nowego do dyskusji, a już tym bardziej w żaden sposób nie pomaga autorowi. wtf?!
 • w temacie Odpowiedzialność broniącego się, w przypadku użycia paralizatora

  W: Hydepark
  Bo nie wyobrażam sobie sytuacji, w której ja chcę się obronić, uszkodzę napastnika, i przez to mogę narobić sobie większych problemów.
  Ja tam najpierw bym myślał o sobie. Zresztą w internetach piszą, że ryzyko trwałego uszczerbku na zdrowiu, w przypadku użycia paralizatora jest niewielkie.

  Czy paralizator może zabić?
  Zdrową osobę – nie. Chorą na serce, epilepsję lub z elektrycznym rozrusznikiem serca może nawet zabić. Należy przy tym pamiętać, że jeśli taka osoba popełnia przestępstwo i atakuje nas, mamy pełne prawo się bronić. Agresor musi być świadomy tego, że praworządny obywatel będzie bronił swojego życia zdrowia i dorobku.

  źródło: http://skuteczna-samoobrona.pl/paralizatory/czy-paralizator-jest-bezpieczny/

  powodzenia
 • w temacie Przeprowadzka w Łodzi

  W: Lokalne
  Wangraf W takim razie zerknij sobie na firmę https://zlotn(...)cki.pl/

  Przeprowadzałem się z nimi w zeszłe wakacje. Przeprowadzka była konkretna bo z jednego domu (bliźniaka) do nowego domku jednorodzinnego. Gratów mieliśmy mnóstwo, ciuchów, mebli, sprzętu więc było co robić. Panowie bardzo profesjonalnie podchodzili do tematu. Dostarczyli nam wszelkie potrzebne rzeczy czyli kartony, folie, zabezpieczenia do mebli itp. Sami chyba byśmy się przeprowadzali z tydzień czasu. A tak poszło dość gładko i sprawnie.
  Dzięki bardzo za namiary! Próbowałem coś sam szukać w necie, ale szczerze mówiąc po wpisaniu w wyszukiwarkę pokazało mi się tyle firm, że jest to nie do ogarnięcia. Nie mam za bardzo czasu na przeglądanie każdej stronki po kolei i na porównywanie ofert. Zadzwonię sobie do nich jeszcze dzisiaj i popytam o ofertę.
  A jakby ktoś miał namiary jeszcze na kogoś sprawdzonego to podrzućcie.
 • w temacie Przeprowadzka w Łodzi

  W: Lokalne
  Pomysł kuszący, ale niestety nierealny :D Parapetówka z kumplami i tak będzie. Ale póki co muszę znaleźć kogoś, kto profesjonalnie się tym wszystkim zajmie. Na wynajmowanym mieszkaniu mam sporo swoich mebli które trzeba porozkręcać i przewieźć. Więc do osobówek to nawet nie ma szans żeby to wszystko weszło.
 • w temacie Pilnie potrzebne namiary na wykonawcę instalacji c.o. z Rybnika okolic

  W: Lokalne
  SobieckaJul W moim domu, instalację centralnego przerabiała firm pgb z Rybnika i zrobili wszystko jak należy. Dostałam na nich namiary od znajomego, któremu jakiś czas temu wykonywali instalację i też nie narzekał. Telefon do nich wysłałam ci na PW. Ok, dzięki za info, sprawdziłem opinie i firma wydaje się w porządku. A mógłbyś napisać jeszcze jak u nich wygląda kwestia cen za realizacje tego typu?
 • w temacie Jak zapakować zastawę szklaną do wysyłki?

  W: Porady
  chevone A przy okazji mam pytanie czy ktoś może korzystał już z tego kuriera Wysyłaj Taniej? Możecie napisać jak szybko dochodzą paczki? Bo sprawdzałam ich cennik to ceny są stosunkowo niskie jak na kuriera. No ja często ślę paczki za ich pośrednictwem i za każdym razem paczka była u odbiorcy na drugi dzień po nadaniu. Także paczki dochodzą bardzo szybko.
 • w temacie Szkoła dla dzieci z autyzmem w Warszawie

  W: Lokalne
  kanapka87 Mam pytanie czy coś w tej sprawie może ruszyło? Udało Ci się przenieść dziecko do tej szkoły?Tak! Udało się . Syn chodzi już do szkoły Promitis od początku października. Póki co jesteśmy bardzo zadowoleni, zarówno my jak i syn. Myślę, że to była bardzo dobra decyzja.
 • w temacie Szkoła dla dzieci z autyzmem w Warszawie

  W: Lokalne
  Dziękuję Wam za wszystkie wypowiedzi. Dzwoniłam już tam i jest możliwość przeniesienia dziecka! W piątek idę na rozmowę i zobaczę jak to wszystko wygląda od kuchni.