• w temacie Nosił listy Szyszko kolegom, to i donieśli listem na niego.

W: Polityka
    ~gość
    buc1 Król lasów państwowych ma 2mln hektarów ziemi w Polsce, dlaczego nikt go nie rozlicza, ani nie pyta, skąd tyle kasy zdobył na takie zakupy.
    Ukręcą łeb, jak z Misiewiczem i wieloma sprawami.
    Jebnij się w ten głupi łeb może przestaniesz paranoiku powtarzać bzdury o 2 mln ha.
    A jak bys to naprzyklad ty palnal lbem w te zakorniczone drzewo może jak by pare korników ci do mózgu wlazło to może ta jedna komorka przy pomocy tych paru korników i ich mocy intelektualnych podwyzszyla twój iloraz?Czy ktoś cie w dzieciństwie nie molestowal?Jakis weojek czy cos?Czy slowo dwa miliony ci się z czyms kojazy? Może obiecywal ci te dwa miliony ha za naruszenie arszloka?
  • w temacie Czy kobiety tak przeżywają orgazm

W: Seks
    Uwazaj kolego na kly.Ona raczej wygląda jak by za chwile chciała cos odgrysc widać sile zlosc agresje.Laski bym jej nie podal.To raczej nie orgazm to taka trochę prowokacja.Fotek z orgazmow nie zamieszczę bo było by to nie halo.
  • w temacie Czy Świadkowie Jehowy zginają kolano na dźwięk imienia Jezus FLP 2-10

W: Religia
    tacy
    ~gosc1
    Viper1964
    ~gosc Swiadkowie jehowy nie naleza do chrzescijanstwa wiec nie musza zginac kolana na imie Jezus. Dla nich Jezus nie jest Bogiem, Biblia ich nie dotyczy, wierza Cialu Kierowniczemu, ktorego w Biblii nie ma bardziej jak Jezusowi.

Glosza niebiblijna Ewangelie z " rajem na ziemi " o ktorym ani Jezus ani apostolowie nie uczyli.

Zreszta wiekszosc ich nauk pochodzi z Ameryki, korygowane przez anonimowych ludzi od czasu do czasu a nie z Biblii.

Ale co tam, moze jakis swiadek jehowy wytlumaczy z Biblia w rece dlaczego nie zginaja kolana na imie Jezus. Znajdzie sie taki na forum?
    Jak dobrze znasz Biblie to bądź laskaw napisac gdzie w PS Jezus powiedział ze jest Bogiem?Albo aby się do niego modlic?Jesli SJ nie naleza do chrzescijanstwa to dlaczego chodza z Biblia w reku i pokazuja tym mądrzejszym falsz kościoła?Fakt pochodzą z Ameryki ale wśród ich hierarchów jakos pedofili nie ma homoseksualistow etc etc.A w katolickim kościele?Pederasta, pedofil, pazerny na kase jak nasz Rydzyk.Koscio nazwal takich jak ty parafianinami co w tłumaczeniu z laciny brzmi mniej więcej prostak ciemniak.Wiec parafianinie nie wypowiadaj się o zeczach które przerastają twój iloraz inteligecji idz zuc na tace będziesz mial miejscowke w piekle zaklepana.
    Buhahahahaah niezły dowcip :) Po pierwsze to śj nie uznają Biblii tylko Strażnicę. I jak coś pisze w Strażnicy i jest przeciwne Biblii to szybciej uwierzą Strażnicy niż Biblii. Po za tym to oni napisali swoją Biblię która jest inna niż chrześcijańska. Po drugie to akurat pedofilów to u nich nie brakuje, jest ich dużo więcej niż gdziekolwiek indziej, pedofilia jest tam wręcz powszechna. Ostatnio w Australii trwa proces o ukrywanie ponad 1000 przypadków pedofilii u śj. Jeśli zaś chodzi o pieniądze... to przecież śj zostali po to założeni by zarabiać. Nawet w Polsce początkowo działali jako spółka. Tam liczy się tylko kasa a zarabiają na wszystkim na czym się da. Co zaś oznacza słowo parafianin to sprawdź sobie w słowniku zamiast wypisywać brednie. Posługujesz się znaczeniem współczesnym czy jesteś zacofany?
    To ty wypisujesz bzdety.Kazdy tekst z ich czasopisma cos jak nasz gość niedzielny ma oparcie w Biblii.Wystarczy otwozyc biblie 1000 lecia ja mam nawet z podpisem JP2 i każdy tekst ma w biblii oparcie.Jesli zas chodzi o te pedofilstwo homoseksualizm etc uprzejmie proszę o jakies dowody linki etc.Pisac każdy może ale daj dowody na to co piszesz.Ja w ułamku sekundy zuce ci setki linkow o pedofilstwie homoseksualizmie księży katolickich którzy zresztą dalej sa w kościele.Mowisz tez ze SJ zarabiają na wszystkim a kosciol katolicki z czego zyje?Nasladowcy Chrystusa smigajacy Maybahami?Prowadzacy telewizje media?Po co?Dla kasy twojej parafianina.W jakim słowniku mam sprawdzić?
    parafianin po łacińsku

tłumaczenie i definicja "parafianin", polsko-łaciński słownik online

+ dodaj tłumaczenie

parafianin p

IPA: ˌparaˈfjjä̃ɲĩn; Gender: masculine; Type: noun;

przest. przestarzałe, przestarzały człowiek bez ogłady, wykształcenia, zacofany, ograniczony, tępak, pot. potocznie idiota

człowiek, który mieszka na terenie parafii i chodzi do kościoła.CHCESZ BURAKU LINK DO SLOWNIKA POLSKO LACINSKIEGO?PARAFIANINIE.
  • w temacie Czy Świadkowie Jehowy zginają kolano na dźwięk imienia Jezus FLP 2-10

~gosc Swiadkowie jehowy nie naleza do chrzescijanstwa wiec nie musza zginac kolana na imie Jezus. Dla nich Jezus nie jest Bogiem, Biblia ich nie dotyczy, wierza Cialu Kierowniczemu, ktorego w Biblii nie ma bardziej jak Jezusowi.

Glosza niebiblijna Ewangelie z " rajem na ziemi " o ktorym ani Jezus ani apostolowie nie uczyli.

Zreszta wiekszosc ich nauk pochodzi z Ameryki, korygowane przez anonimowych ludzi od czasu do czasu a nie z Biblii.

Ale co tam, moze jakis swiadek jehowy wytlumaczy z Biblia w rece dlaczego nie zginaja kolana na imie Jezus. Znajdzie sie taki na forum?Jak dobrze znasz Biblie to bądź laskaw napisac gdzie w PS Jezus powiedział ze jest Bogiem?Albo aby się do niego modlic?Jesli SJ nie naleza do chrzescijanstwa to dlaczego chodza z Biblia w reku i pokazuja tym mądrzejszym falsz kościoła?Fakt pochodzą z Ameryki ale wśród ich hierarchów jakos pedofili nie ma homoseksualistow etc etc.A w katolickim kościele?Pederasta, pedofil, pazerny na kase jak nasz Rydzyk.Koscio nazwal takich jak ty parafianinami co w tłumaczeniu z laciny brzmi mniej więcej prostak ciemniak.Wiec parafianinie nie wypowiadaj się o zeczach które przerastają twój iloraz inteligecji idz zuc na tace będziesz mial miejscowke w piekle zaklepana.
  • w temacie Niemcy sa moja druga Ojczyzna

Air842]Viper1964]Air842 Viper1964 [cytat kogo=Air842 [cytat kogo=Viper1964 Moja droga ojczyzna jest Ukraina.Moja Babcia była Ukrainka.Dziadek był Polakiem oficerem Wojska Polskiego Porucznikiem Pulku Ulanow.Ja urodziłem się w Polsce powojennej coz z tego ze tam gdzie mieszkal Dziadek Wolyn jest teraz z woli ludobójcy Stalina ziemia Ukrainska?Coz z tego ze rodzice mojej Mamy przed wojna mieszkali w Niemczech teraz Polska ale przed wojna i od zawsze w Niemczech wiec?Kim ja jestem?Ukraincem po Babci?Moze jednak Polakiem po Dziatku ale ta Mama z czysto Niemieckimi rodzicami to może Niemiec?Wiec która to jest ta moja OJCZYZNA?Zyje tu i teraz i wszelkie ojczyzny mam gdzies mogę napisac w każdym z trzech jezykow gdzie.Jestem człowiekiem zyje miedzy ludzmi..... tam jest dom mój gdzie jest serce moje....Może jakiś owcojebca mi tez cos napisze kąśliwego?[/cyta

Jestes czlowiekiem swiata ..za pare lat Europa bedzie OJCZYZNA nas wszytkich i bez znaczenia bedzie gdzie bedziemy mieszkac [/cyta

]Jestes optymistka.Zobacz ilu debili wokół nas?Jestem człowiekiem swiata bo swiat jest dla nas ludzkości.Mamy problem debili którzy nami zadza.Dla nas wazna jest wolność dla nich wladza i kasa.Do puki benda nami zadzic ci co zostali wychowani w duchu ze to oni sa swiatloscia tego swiata urodzeni by zadzic nie licz na cud.To my możemy te smieci posprzatac my zwykli ludzie.A dopóki nie dorośniemy do tego zapomnij o wolności.Czy mieszkasz w Polsce ? Lubbie byc optymistka .Czuje sie wtedy tak jakbym w przestrzen wyslylala moja dobra energie . Ludzie na mojej drodze sa lepsi Oczywiście ze mieszkam tu w Polsce ale moja kobieta jest z obecnej po Stalinowskiej Ukrainy okolice Lwowa bardzo bliskie i myslimy o wyjeździe niestety.Tam mimo typowego dymania najbiedniejszych sa wiekrze szanse na normalność niż tu.Wolnosc jako taka ma wiele twarzy a swoboda roznych dzialan w UA daje wiekrze możliwości niż tu mimo iż tam jest totalna korupcja i złodziejstwo.Kiedys mówiono kto smaruje ten jedzie a ja chce jechać nie dla siebie ale mam dwoje dzieciakow.Ja już mam swój wiek mniej w przyszłości więcej w przeszlpsci ale oni maja przed sobą przyszlosc wiec trzeba im dac szanse.A tam maja duże.Pozatym będą dalej obywatelami RP nawet jak UA do unii nie wejdzie.Masz wielkie szanse na zamieszkanie w Niemczech to bardzo przyjazny kraj .Przepraszam ,ze sie osmiele ,ale w Niemczech Twoje dzieciaki beda mialy dobry przyklad .i zyly w pokoju ..Sorry ale ja nie pisałem o Niemczech.Ja pisałem o Ukrainie.U Niemcow jest gorzej niż u nas w Polsce.Nie chodzi o zarobki chodzi o zwykle zycie.Sorry mila ale jutro rano mam pilny wyjazd.Ewentualnie odpowiem ci jutro.Z mila i inteligentna osoba rozmawia się super ale czas plynie na tygodniu oram na kolanach a w weekendy czasu mało na pogawendki.Naprawde SORRY.

Air842]Viper1964 Air842 [cytat kogo=Viper1964 Moja droga ojczyzna jest Ukraina.Moja Babcia była Ukrainka.Dziadek był Polakiem oficerem Wojska Polskiego Porucznikiem Pulku Ulanow.Ja urodziłem się w Polsce powojennej coz z tego ze tam gdzie mieszkal Dziadek Wolyn jest teraz z woli ludobójcy Stalina ziemia Ukrainska?Coz z tego ze rodzice mojej Mamy przed wojna mieszkali w Niemczech teraz Polska ale przed wojna i od zawsze w Niemczech wiec?Kim ja jestem?Ukraincem po Babci?Moze jednak Polakiem po Dziatku ale ta Mama z czysto Niemieckimi rodzicami to może Niemiec?Wiec która to jest ta moja OJCZYZNA?Zyje tu i teraz i wszelkie ojczyzny mam gdzies mogę napisac w każdym z trzech jezykow gdzie.Jestem człowiekiem zyje miedzy ludzmi..... tam jest dom mój gdzie jest serce moje....Może jakiś owcojebca mi tez cos napisze kąśliwego?
    Jestes czlowiekiem swiata ..za pare lat Europa bedzie OJCZYZNA nas wszytkich i bez znaczenia bedzie gdzie bedziemy mieszkac [/cyta

]Jestes optymistka.Zobacz ilu debili wokół nas?Jestem człowiekiem swiata bo swiat jest dla nas ludzkości.Mamy problem debili którzy nami zadza.Dla nas wazna jest wolność dla nich wladza i kasa.Do puki benda nami zadzic ci co zostali wychowani w duchu ze to oni sa swiatloscia tego swiata urodzeni by zadzic nie licz na cud.To my możemy te smieci posprzatac my zwykli ludzie.A dopóki nie dorośniemy do tego zapomnij o wolności.Czy mieszkasz w Polsce ? Lubbie byc optymistka .Czuje sie wtedy tak jakbym w przestrzen wyslylala moja dobra energie . Ludzie na mojej drodze sa lepsi Oczywiście ze mieszkam tu w Polsce ale moja kobieta jest z obecnej po Stalinowskiej Ukrainy okolice Lwowa bardzo bliskie i myslimy o wyjeździe niestety.Tam mimo typowego dymania najbiedniejszych sa wiekrze szanse na normalność niż tu.Wolnosc jako taka ma wiele twarzy a swoboda roznych dzialan w UA daje wiekrze możliwości niż tu mimo iż tam jest totalna korupcja i złodziejstwo.Kiedys mówiono kto smaruje ten jedzie a ja chce jechać nie dla siebie ale mam dwoje dzieciakow.Ja już mam swój wiek mniej w przyszłości więcej w przeszlosci ale oni maja przed sobą przyszlosc wiec trzeba im dac szanse.A tam maja duże.Pozatym będą dalej obywatelami RP nawet jak UA do unii nie wejdzie.
  • w temacie Mężczyźni w piekle

~autorbeznicka " Biada tym, którzy zło nazywają dobrem, a dobro złem,
    którzy zamieniają ciemności na światło, a światło na ciemności,
    którzy przemieniają gorycz na słodycz, a słodycz na gorycz!
    Biada tym, którzy się uważają za mądrych
    i są sprytnymi we własnym mniemaniu! "I biada debilom bo koniec ich jest bliski.
  • w temacie Mężczyźni w piekle

~autorbeznicka ~best ~autorbeznicka Szatan jest oszustem, zamiast imprezy będzie w piekle płacz i zgrzytanie zębów

Viper1964 Czyli jak odciąć to co się ma miedzy nogami?Zapomniales napisac ze w piekle będzie calkiem fajnie, benda naprzyklad wszystkie latwe laski, sami kumple.W niebie zero wolności rozrywki przygod tylko klepanie pacierzy.A w piekle zabawa hulanki swawole.Zapomniales już ze nasi pra pra Adas i Ewunia byli tylko bezwolnymi istotami?To nawet malpki więcej mogly?Namawiasz ludzi do powrotu do bezwolności?Niech się dzieje co chce ja tam dobrowolnie wybieram wolność i dymanie łatwych i trudnych lasek zabawy z kumplami wole dymac niż być wydymanym.Lepsze to od siedzenia między bigotami i klepanie zdrowasiek . ! "Zdrowaśki" są niebiblijne No pewnie za to bezmyslnosc jest typowo biblijna no do czasu interwencji?KOGO?

Air842 Viper1964 Moja droga ojczyzna jest Ukraina.Moja Babcia była Ukrainka.Dziadek był Polakiem oficerem Wojska Polskiego Porucznikiem Pulku Ulanow.Ja urodziłem się w Polsce powojennej coz z tego ze tam gdzie mieszkal Dziadek Wolyn jest teraz z woli ludobójcy Stalina ziemia Ukrainska?Coz z tego ze rodzice mojej Mamy przed wojna mieszkali w Niemczech teraz Polska ale przed wojna i od zawsze w Niemczech wiec?Kim ja jestem?Ukraincem po Babci?Moze jednak Polakiem po Dziatku ale ta Mama z czysto Niemieckimi rodzicami to może Niemiec?Wiec która to jest ta moja OJCZYZNA?Zyje tu i teraz i wszelkie ojczyzny mam gdzies mogę napisac w każdym z trzech jezykow gdzie.Jestem człowiekiem zyje miedzy ludzmi..... tam jest dom mój gdzie jest serce moje....Może jakiś owcojebca mi tez cos napisze kąśliwego?
    Jestes czlowiekiem swiata ..za pare lat Europa bedzie OJCZYZNA nas wszytkich i bez znaczenia bedzie gdzie bedziemy mieszkac Jestes optymistka.Zobacz ilu debili wokół nas?Jestem człowiekiem swiata bo swiat jest dla nas ludzkości.Mamy problem debili którzy nami zadza.Dla nas wazna jest wolność dla nich wladza i kasa.Do puki benda nami zadzic ci co zostali wychowani w duchu ze to oni sa swiatloscia tego swiata urodzeni by zadzic nie licz na cud.To my możemy te smieci posprzatac my zwykli ludzie.A dopóki nie dorośniemy do tego zapomnij o wolności.