• w temacie Dogmatu nie znalazłem. No, cząstkowy. Problem jest znaczący, dlatego poddaję pod nabożną refleksję

W: Polityka
    ireneo
    Viper1964
    ireneo
    Viper1964
    ireneo
    Viper1964
    ireneo
    Viper1964 Czy nietrafione plody intelektualne tez?Co niektorzy sie staraja a tu kolejna bula.
    Jan, słusznie o tym nie wspominał. W niebie nikt myśleć nie musi, bo i po co.
    Anioly?Bezmuzgi?To moze byc fakt nas tez Bog tak chcial miec tylko mu szatan pokrzyzowal plany.Ale skoro w niebie nikt nie mysli?To Bog? o cholera chyba nie zgrzesze?A moze?
    za wszystkich, jak towarzysz Jarosław. Wazyscy dostaną talerz żuru i git Nad czym myśleć. Jest drzewo
    hahahahahaha.......................
    nie ha ha, ja nie lubię żuru. Rosół lubie.
    A jak tylko zur bedzie?Zawsze rosolu sam sobie mozesz nagotowac.A tak wogole to ja tez rosol od zuru wole, zapalimy ognisko kure sie zdobedzie i rosol tez bedzie.A te drzewo to do ogniska?No kuzwa chyba nie po to by .... po rosole?
    Drzewo było w wątku rozumu Wiedzy , poznania itd. Bedzie sam żur oddam prawakom i urządzę głodówkę.
    Ale rosol?Na drzewie z puszczy Bialowieskiej?HA?Wontek rozumu?Wole rosol zur tez przejdzie a po?Karkoweczka z grilla i cos z % laseczki?W watku rozumu tegoz nie bylo ale w zyciu?
  • w temacie samochód z klasą

W: Męskie sprawy
    ~HeHeHe Viper1964 Ja ci polecam Honde Civic IV.Sam mam taka 170KM w standarcie a jak kompa przestawisz tu i uwdzie kasa zucisz to i do 240KM mozesz uzyskac.Czy Civic bedzie z klasa?BMW rozjedziesz bo zeby BMW mialo 240KM to musi miec conasjmniej 2,8l a Civic ma 1,6 i mozna jeszcze wiecej kwestia kasy.Pozatym Civic to pojazd idealny do tuningu.Poczytaj w necie o tym autku silnik VTEC 1,6.Wniosek z tego taki, że analfabeci jeżdżą starymi Hondami.Mimo iz sa analfabetami dymaja tych w BMW widzialem buraku juz kilka opadnietych szczek tych w BMW mercedesow i innych fur.Propozycja kup se granat odpal w BMW bedziesz mial salatke z buraka.....
  • w temacie Dogmatu nie znalazłem. No, cząstkowy. Problem jest znaczący, dlatego poddaję pod nabożną refleksję

ireneo Viper1964 ireneo Viper1964 ireneo Viper1964 Czy nietrafione plody intelektualne tez?Co niektorzy sie staraja a tu kolejna bula.Jan, słusznie o tym nie wspominał. W niebie nikt myśleć nie musi, bo i po co.Anioly?Bezmuzgi?To moze byc fakt nas tez Bog tak chcial miec tylko mu szatan pokrzyzowal plany.Ale skoro w niebie nikt nie mysli?To Bog? o cholera chyba nie zgrzesze?A moze?za wszystkich, jak towarzysz Jarosław. Wazyscy dostaną talerz żuru i git Nad czym myśleć. Jest drzewohahahahahaha.......................nie ha ha, ja nie lubię żuru. Rosół lubie.A jak tylko zur bedzie?Zawsze rosolu sam sobie mozesz nagotowac.A tak wogole to ja tez rosol od zuru wole, zapalimy ognisko kure sie zdobedzie i rosol tez bedzie.A te drzewo to do ogniska?No kuzwa chyba nie po to by .... po rosole?

ireneo Viper1964 ireneo Viper1964 Czy nietrafione plody intelektualne tez?Co niektorzy sie staraja a tu kolejna bula.Jan, słusznie o tym nie wspominał. W niebie nikt myśleć nie musi, bo i po co.Anioly?Bezmuzgi?To moze byc fakt nas tez Bog tak chcial miec tylko mu szatan pokrzyzowal plany.Ale skoro w niebie nikt nie mysli?To Bog? o cholera chyba nie zgrzesze?A moze?za wszystkich, jak towarzysz Jarosław. Wazyscy dostaną talerz żuru i git Nad czym myśleć. Jest drzewohahahahahaha.......................
  • w temacie samochód z klasą

W: Męskie sprawy
    Ja ci polecam Honde Civic IV.Sam mam taka 170KM w standarcie a jak kompa przestawisz tu i uwdzie kasa zucisz to i do 240KM mozesz uzyskac.Czy Civic bedzie z klasa?BMW rozjedziesz bo zeby BMW mialo 240KM to musi miec conasjmniej 2,8l a Civic ma 1,6 i mozna jeszcze wiecej kwestia kasy.Pozatym Civic to pojazd idealny do tuningu.Poczytaj w necie o tym autku silnik VTEC 1,6.
  • w temacie sąd ostateczny czeka

~www Viper1964 ~www Tak Najwyższy nie ma co robić tylko wysłuchiwać bredni .??? A jak nie stanie ..........To co zrobisz Jak zostanie pogoniony do napicia się wody z rzeki zapomnienia .....?to po tak wodzie mu stanie?O kuzwa gdzie ta woda?Jaka rzeka?A to dopiero popisałeś się wiedzą..........................................???
    A znasz mitologię Grecką . ? Zmarły przechodząc w zaświaty opłaca jednego Obola ( taka Grecka waluta ) Haronowi ( to taki Grecki przewoźnik przez rzekę ) przewozi zmarłego przez Styks , zmarły wypija puchar wody z rzeki zapomnienia i wymazuje z pamięci wszelką ziemską pamięć . Wypicie wody z Lete miało powodować całkowitą utratę pamięci. Niektóre greckie wierzenia mówiły o tym, że dusze musiały to czynić przed reinkarnacją, aby nie pamiętać swoich przeszłych żywotów.Platon w Fajdrosie wspomina o tym, jak to kosztując wody ze źródeł niepamięci, dusza traciła pamięć wszystkiego, co widziała wraz z bogami.
    W Boskiej komedii Dantego, zapożyczona z mitologii Lete spływa do środka Ziemi, a jej źródła znajdują się w Raju Ziemskim, na szczycie Góry Czyśćcowej. Dusze mające wstąpić do Raju piją z niej wodę, aby zapomnieć o swoich grzechach.O bracie to ja do tej rzeki daleko jeszcze mam a stary jestem. i glupi ze ho ho ho ho jak by to swiety mikolaj ktory na saniach z reniFormami mknie powiedzial.Ja zucam 100 USD i dusza moja do nieba mknie szybciej niz serce.Pije ta wode z Lete i naprawde zapominam imie mojej przewozniczki ktora szepcze wroc tu do mnie.Platon?Dante?Jakis czysciec?One sa naprawde czyste badaja sie co 2 tygodnie.Kto by chcial miec weneryka?
  • w temacie sąd ostateczny czeka

~www Tak Najwyższy nie ma co robić tylko wysłuchiwać bredni .??? A jak nie stanie ..........To co zrobisz Jak zostanie pogoniony do napicia się wody z rzeki zapomnienia .....?to po tak wodzie mu stanie?O kuzwa gdzie ta woda?Jaka rzeka?
  • w temacie Jakie święte miejsca warto odwiedzić

W: Religia
    banita53 Judas banita53 Judas banita53 ~Adam cyklpo adamblazewicz cyklpo adamblazewicz myślałem żeby zacząć raczej od polskich dobrobyctw takich jak np. święta lipka (tam mi sie bardzo podobało ) a jak ta lipa święta?piękne organy ,obrazy,relikwia, ale słyszałem że warto się wybrać do Bośni i że w warszawskiej świątyni opatrzności bożej jest kilka relikwii Karola Wojtyły i panteon świętych
    ale to dalej nie wyjaśnia jak lipa może być święta!!Po pierwsze z samej nazwy a po drugi uważam że każde miejsce na którym stoi kościół jest święte z tego względu że to jest dom boży No pewnie bedzie papiet toaletowy z .....

++++++++++++++
    Tak to prawda każdy skrawek ziemi jest święty bo to Bóg stworzył.

Jednak nawet jak postawisz TOI TOI dalej ta ziemia bedzie święta.

Pouczam cię jednak że BÓG nie mieszka w budowlach budowanych przez ludzi więc trochę powagi .

(24) Bóg, który stworzył świat i wszystko na nim, On, który jest Panem nieba i ziemi, nie mieszka w świątyniach zbudowanych ręką ludzką

(Dzieje Apost. 17:24, Biblia Tysiąclecia)Banito Przyjacielu, onegdaj religianci opróżniali się na murawę...nie było TOI TOi ni papieru specjalnie do pupy, weź to pod uwagę snując swoje wizje przepełnione miłosierdziem bożym.

Czy taka osoba bardzo religijna stawiając pogańskiego klocka bezpośrednio na świętej ziemi nie obraża stwórcy brukając i jawnie bezczeszcząc jego dzieło?

Co gorsze, z braku specjalnego papieru do pupy wycierali się czym popadnie, gałązką, kiścią trawy lub też grudą świętej ziemi.+++++++++++++++
    Drogi Judasku to ja ci powiem że BÓG dał ZIEMIĘ do używania ale nie niszczenia.

Pokaźny klocek to nawóz więc sraj ile wlezie heheheheh Sadzasz klocki chaotycznie lecz zawsze na chwałę bożą?

Uważasz że Bóg dał ludziom ziemię w tym celu złośliwie nie dając papieru do pupy?++++++++++++++++

No co ty ?

Bóg dał ludziom drzewa aby przerobić je na papier toaletowy i zauważył to wreszcie pewien wielki KATolik i ścina i ścina ku uciesze potrzebujących .