• w temacie Mój facet ma romans- jak się zemścić???

W: Hydepark
    Kup leb konski i wsadz mu pod koldre tylko krwi tez weź.Jak zacznie wrzeszczeć wepchnij mu do buzi zdechla rybe.Potem kopnij w jadra i wyp...ol z domu.Wskazane tez powiedzenie wal się frajerze.
  • w temacie „czy żona musi być zawsze posłuszna swemu mężowi”

W: Polityka
    Mam pytanie kogo nazywasz wyedukowanym narodem?Polakow?Ludzi co dali się otumanić socjotechnicznymi metodami?Wiekrza czesc nie dala się otumanić ale nie ma wpływu na to co się dzieje.Zrobiliscie babci na zlosc nie idąc do wyborow na komune było glosowac na hu.j wie kogo aby PiS nie wygral a tak macie co chcieliście.Jak powiedział Janusz K.M.Chcieliscie demokracji(pośredniej)macie ja.Chcieliscie PiuS-u macie PiS.A jeśli chodzi o to czy zona ma być posluszna to owszem tak jeśli maz ma racje.Jesli jej nie ma ma prawo robic po swojemu.Czyli?Kuyzwa demokracja jest czy jakos tak.:):):).
  • w temacie Ludzie wyjeżdżajcie za granicę w Polsce nic was dobrego nie czeka!!!

W: Polityka
    Marduk1986 W kraju trwa wojna przeciwko POPiSowym bydlakom i bandytom,za ten defetystyczny apel powinieneś stanąć pod murem :) Co zostanie z tego kraju jeśli wszyscy wyjadą? O to właśnie chodzi tym POPiSowym bydlakom,żebyśmy nie podjęli walki,tylko uciekali ze swojego kraju,jak jakieś SZCZURY
    Gdy podejmiemy walke szczury pisowskie z Polski będą wiac szybciej niż z tonącego okretu.Emigracja Pisuarow jak najbardziej wskazana.Najlepiej do Korei Polnocnej.Bo jak nastawiają pomnikow padlej kaczki i będą do nich chodzic pielgrzymki oszolomow to zaczniemy wygladac jak Korea Polnocna posag niewiadomo kogo i za co wyróżnionego w każdym miescie, wiosce.Najgorsze ze kuzwa był paskudny.Chodz był bardziej normalny od tego z drogiego jajca.Ja mysle tak skoro nie lata jeździ tylko z BoR-owcami etc to co będzie?Piorun go pierdyknie,albo zylka w du...e peknie na kolkejnej miesięcznicy.Co by nie było zdechnie jak pies tak czy siak.I tym sposobem Polska zostanie wyzwolona.
  • w temacie Jestem bardzo pewna siebie

~gość
    keloimi Viper1964
    (....)
    .W twoich słowach widze potencjal i sile osobowości a w tym swiecie to się liczy i zawsze wygrywa.:)No patrz a ja w słowach Autorki widze tylko młodzieńczą pewność siebie :-)
    Ale chyba wszyscy w wieku coś 19-20 lat bylismy najmądrzejsi choćbyśmy jak pisałam zdania nie umieli napisać poprawnie !

Sądzę ,że dojrzeje i zrozumie iż czasem 100% pewność nie oznacza ,że się ma rację :-))
    Założę się, że są takie sprawy, w których masz stuprocentową pewność. Zauważ, że autorka pisze "jeśli mam". Musi się jeszcze biedna nauczyć, że ludziom trzeba lizać tyłki i udawać, że wie się mniej niż w rzeczywistości, żeby ją lubili. Nauczy się.
    Jeśli ty cos lizales to nie znaczy ze ona tez musi.Niektozy nic nie liza to liza im ale ty biedny musiales opisz smak kakaowego oczka?
  • w temacie Jestem bardzo pewna siebie

Laila44 Być pewną siebie a zarozumiałą bezczelną dziewczyną- kobietą to nie to samo.Ktoś z Twoich znajomych żle Cię odbiera,dobrze ze jestes pewna siebie a nie ciamajda ciepłe kluchy, niezdecydowana czego chce, czego szuka.Chyba zarozumiałą bezczelną nie jesteś.W obecnych
    czasach trzeba być zdecydowanym i pewnym siebie bo inaczej "zginiemy".Kto Cię nie rozumie
    niech idzie swoją drogą a zobaczysz po czasie dokąd zajdzie.Badż sobą.100/100 :):):).