• w temacie czy w Waszych miast też dzisiaj słychać syreny alarmowe?

  W: Polityka
  Lebioda
  WLW1 U mnie tez było slychac syreny. To były próbne alarmy na wypadek wojny, lub ataku terrorystycznego.
  Poproś załogę by cię mocno linami do jakiegoś słupka przywiązała, a załodze uszy pozatykaj woskiem, tylko sprawdź czy to aby syreny, bo możesz w jakieś sidła islamistów ,zboczeńców wpaść, a to też nie jest dobre. (To taki żart ,by ci humor z rańca poprawić)
  No musze przyznać, ze udal Ci się dowcip. Brawo Ty !!!
 • w temacie Oznajmiam, że nie jestem trollem

  W: Polityka
  robertus09

  Muszę powiedzieć, że jesteś wyjątkowy. Rzadko można spotkać kogoś, kogo tak śmieszy własna głupota. Pozdrawiam
  Dlugo nad tym myslales ? Pozdrawiam :)
 • w temacie Oznajmiam, że nie jestem trollem

  W: Polityka
  Maja1410

  Wiem , że to ty jesteś tym pisowskim szpiclem , który klika „zgłoś do usunięcia”. Nie potrafisz odpowiadać, dyskutować ,ale jesteś zaledwie w stanie w stanie opanować klikanie „usuń”. Sam się określasz „choć jestem idiotą...- ale nie na tyle głupi, by takiej matołkowej czynności nie opanować. Nie potrafisz wystąpić z otwartą przyłbicą i uzasadnić publicznie swoje zastrzeżenia , bo to jest dla ciebie za trudne. Jesteś karłowatą miernotą i powinieneś mnie przeprosić " - "Januszu" od siedmiu boleści.Sama się przepros ha ha ha ha !!!!
 • w temacie Szukam Męża Ukraińca

  W: Lokalne
  Viper1964 WLW1 Viper1964 WLW1 Ale tu nie portal randkowy !! Tylko forum ogolnotematyczne A co tobie to przeszkadza?Mnie to nie przeszkadza. Dlatego tak napisałem, zebys się ty wlasnie dziwil.AHA to ty tez nalezysz do tego grona co czyta wszystko czy to wazne czy nie i wciska swoje 5 groszy OK.Wlasnie patrze po forum i widze ze coniektorzy to cale dnie spedzaja na forum i wszedzie sie wymadrzaja coto z nich za figury jacy to oni madrzy elokwetni pisza bez bledow etc etc a prawda jest taka ze to sa ludzie niemajacy innego normalnego zycia i chca tu na forum zablysnac.Mi ktos dal kiedys taka rade a ja ja teraz zacytuje .Jek chcesz zablysnac to sie smalcem wysmaruj.Forum jest dla wszystkich. A kto ile siedzi przed kompem to sprawa kazdego z osobna. Z twojej rady nie skorzystam. Sam sobie zastosuj ta twoja rade.
 • w temacie Szukam Męża Ukraińca

  W: Lokalne
  Viper1964 WLW1 Ale tu nie portal randkowy !! Tylko forum ogolnotematyczne A co tobie to przeszkadza?Mnie to nie przeszkadza. Dlatego tak napisałem, zebys się ty wlasnie dziwil.