• w temacie SZUKAJA HAKÓW NA TUSKA

W: Polityka
    Nowy rząd nie będzie musiał szukać haków na Beatke , Antka dziadka posła i wielu innych ponieważ ma te przekręty podane na tacy.
  • w temacie ZNOWU Beata Szydło WYDZIERAŁA SIĘ: nie będzie już rządu, który odważy się cofnąć program 500 plus!!!

Beacie zaczyna już dobrze odbijać, do swoich Brzeszcz nie ma co wracać bez obstawy bo ludzie tam wprost nienawidzą jej, Po całej Polsce porusza się z szeroką obstawą . Sama nie może nigdzie wyjść.Dlaczego taki Miller, Cimoszewicz, Komorowski , Kwasniewski czy inni premierzy czy prezydenci spokojnie chodzą sobie bez żadnych goryli .Po prostu byli uczciwi nie to co Beata.
  • w temacie interia olewa nas

W: Hydepark
    madox66 Jak fajnie się piszę będąc niezalogowanym.... wtedy wszystko wolno bez zadnych konsekwencji.
  • w temacie Poprawić interia forum.

~Lamia Marduk1986 ~Lamia Nie mów hop! dopóki piłka w grze, a bramki są dwie :D Sprawdziłam tabelę, tylko 2 punkty przewagi nad Lechem i 3 nad Jagiellonią, więc... sprawa otwarta. Ile do końca sezonu zostało meczy?Zdziwiłem się, dawno nie sprawdzałem wyników meczów i tabeli, ostatni raz z miesiąc temu jak dingo miało zniknąć... Legia Warszawa jest liderem!! :)) Chyba 3 mecze do końca, na razie rozegrano 34 kolejki, a ma ich być chyba 37.No, 37... osobiście sprawdziłam i od każdej z drużyn mogą dostać lanie. Wisła i Górnik Z. są na fali, rozjadą dotychczasowego lidera :)
    Zmykam :), spokojnej.Piszesz całkiem nie na temat.