• w temacie SZUKAJA HAKÓW NA TUSKA

  W: Polityka
  Nowy rząd nie będzie musiał szukać haków na Beatke , Antka dziadka posła i wielu innych ponieważ ma te przekręty podane na tacy.
 • w temacie ZNOWU Beata Szydło WYDZIERAŁA SIĘ: nie będzie już rządu, który odważy się cofnąć program 500 plus!!!

  W: Polityka
  Beacie zaczyna już dobrze odbijać, do swoich Brzeszcz nie ma co wracać bez obstawy bo ludzie tam wprost nienawidzą jej, Po całej Polsce porusza się z szeroką obstawą . Sama nie może nigdzie wyjść.Dlaczego taki Miller, Cimoszewicz, Komorowski , Kwasniewski czy inni premierzy czy prezydenci spokojnie chodzą sobie bez żadnych goryli .Po prostu byli uczciwi nie to co Beata.
 • w temacie interia olewa nas

  W: Hydepark
  madox66 Jak fajnie się piszę będąc niezalogowanym.... wtedy wszystko wolno bez zadnych konsekwencji.
 • w temacie Poprawić interia forum.

  W: Polityka
  ~Lamia Marduk1986 ~Lamia Nie mów hop! dopóki piłka w grze, a bramki są dwie :D Sprawdziłam tabelę, tylko 2 punkty przewagi nad Lechem i 3 nad Jagiellonią, więc... sprawa otwarta. Ile do końca sezonu zostało meczy?Zdziwiłem się, dawno nie sprawdzałem wyników meczów i tabeli, ostatni raz z miesiąc temu jak dingo miało zniknąć... Legia Warszawa jest liderem!! :)) Chyba 3 mecze do końca, na razie rozegrano 34 kolejki, a ma ich być chyba 37.No, 37... osobiście sprawdziłam i od każdej z drużyn mogą dostać lanie. Wisła i Górnik Z. są na fali, rozjadą dotychczasowego lidera :)
  Zmykam :), spokojnej.Piszesz całkiem nie na temat.