• w temacie Od czego zaczać odchudzanie?

  W: Babskie sprawy
  ~Anastazja Moim największym błędem podczas poprzednich prób odchudzania było lenistwo (...) Teraz odchudzam się z Slimunox.Teraz dopiero widzę różnicę (...)
  I co? Ten cudowny preparat (i jego właściwości, prezentowane na tym forum w postaci kryptoreklam) uleczył cię z lenistwa? :>
 • w temacie Korwin Mikke w natarciu - wilk syty i owca cała

  W: Polityka
  ~StoneColdKiller (...) Jeśli koniecznie jednak chcesz wiedzieć jaka jest cena za poród, to … się dowiedz (...)
  Ja wiem ile kosztuje poród w prywatnym szpitalu.

  A jakbym chciał wiedzy z internetu, to bym się ciebie nie pytał. Takie proste, a jednak takie trudne dla takiego "bystrzaka papierowego".
 • w temacie Od samego rana trolle produkują się na INTERII

  W: Polityka
  tom100 Jak tak bardzo chcesz to się zgłoś, masz predyspozycje , może wciągną cię na listę płac.
  Ah ha ha...

  Wczoraj tkwiłeś w stuporze (nic cię nie przekona, że czarne jest czarne a białe jest białe), a jak jest dzisiaj? :P

  Może nie wiesz, ale PiS to nie Polska. Choć zapewne... nic cię nie przekona, że białe jest białe a czarne jest czarne.
 • w temacie miejsca na długi jesienny weekend za granicą

  W: Porady
  sumk o super! a polecasz jakieś konkretne miejsca tam? :)
  Ciekawych miejsc czy atrakcji jak i ciekawych tras/szlaków jest tam wiele, nie ma co ich wymieniać...

  ...bo od tego są internety. Ja tylko rzuciłem pomysł na kierunek.
 • w temacie Od samego rana trolle produkują się na INTERII

  W: Polityka
  tom100 WednesdayTEN tom100 WednesdayTEN tom100 WednesdayTEN tom100 gość Moja siostra pisze tematy popierające PIS a jednocześnie szkalujace innych.Taksa wynosi 1.50 zł za post i 5 zł za temat.Oczywiscie pisze z goscia a na miesiąc potrafi niezłą kaske przytulić.Aha studiuje na KUL i wredna nie chce mi nawet parę złoty podarować, katolicka hipokrytka.Pozdrawiam Miecio.Nie trzeba być psychologiem ,żeby wiedzieć ,że kłamiesz. Przyganiał kocioł garnkowi :>Ty mi nie wierzysz ja ci nie wierzę ,- i niech tak już zostanie bo ani ty mnie nie przekonasz ani ja ciebie .
  Tylko historia może nas przekonać jakie są prawdziwe fakty -ale to musi jeszcze potrwać.Z drobną różnicą - ja nie wypisuję takich bzdetów bez pokrycia jak twoje pożałowania godne oskarżenia :>Bzdetów?- Zajrzyj sobie głębiej w internet i poczytaj o fabrykach trolli.Tak, bzdetów. To że w internetach znajdziesz chętnych na bycie anty-PO/pro-PO oraz anty-PiS/pro-PiS, nie jest żadną tajemnicą.

  Ale ten bzdetny temat jaki założyłeś nie dotyczy tego co można znaleźć w otchłaniach internetów, tylko produkowania się trolli (wedłu ciebie) na Interii. I płacenia im. Według ciebie także jestem na liście płac. A to sprawia, że jesteś prymitywnym oszczercą.
  TY RACZEJ NIE JESTEŚ NA LIŚCIE PŁAC- CI CO SĄ TO CICHO SIEDZĄ .i nie komentują.tematuNapisałeś wcześniej, że powinienem się zgłosić do swoich po pieniądze za szkalowanie Polski (?). Teraz przedstawiasz sprawę tak, że raczej nie jestem na liście płac...

  ...a wystarczyłoby przyznać się do błędu i przeprosić użytkowników tego forum za pisanie takich bzdetów.

  Trudne, ale życie wówczas byłoby prostsze :P
 • w temacie Szczepionki z utajnionym składem podają waszym dzieciom .

  W: Hydepark
  ~gajowy Informacje na temat autyzmu siegaja lat 1920 -tych. Ty nie podejmujesz problemu. Chcesz tylto polemizowac ignorujac dostepna wiedze. Nie mam czasu na jalowe dyskusje (...)Gajowy, chyba piąty raz się pytam: skąd wziąłeś stosunek 1:000000? Z swojego palca wyssałeś?

  Zapewne autyzm istniał i w 920 roku n.e. a i pewnie 920 p.n.e. tylko kto miał go opisywać, diagnozować i szukać przyczyn? :> Nie masz czasu na jałowe dyskusje a jednak jałowo się produkujesz :P

  Jeśli tak bardzo ci szczepionki przeszkadzają, to wróć do czasów Jennera.
 • w temacie Korwin Mikke w natarciu - wilk syty i owca cała

  W: Polityka
  taie ~StoneColdKiller
  Ależ Czerwony Bracie, wszyscy tęsknią, także Ty, za prywatnymi zakładami zdrowotnymi [PZZ]. Mylisz - jak większość czerwonych i różowych – powszechną opiekę zdrowotną (gwarantowaną nam przez konstytucję) z Państwową Służbą Zdrowia [PSZ] i Narodowym Funduszem Zdrowia [NFZ] czyli z niewydolnymi, kosztującymi krocie, biurokratycznym instytucjami. Jak jesteś w potrzebie to i tak leczysz się prywatnie. Tak jest teraz. Nigdzie nie jest powiedziane, że powszechną opiekę zdrowotną ma realizować PSZ. Korwin i partia Wolność mówi, że o wiele lepiej zrobi to PZZ czy pojedynczy lekarze. Jest tylko problem jak dalece UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE ma być przymusowe. Zazwyczaj przywołuje się tutaj jako przykład ubezpieczenia komunikacyjne, obowiązkowe OC i dobrowolne AC.
  Obowiązkowe na pewno winno być ubezpieczenie od wypadków, długotrwałej choroby i pobytu we szpitalu. Ale zwykłe przeziębienie? Wizyta nie kosztowałaby więcej niż 20 zł. Wszystkie te przypadki leczylibyśmy w PZZ. Np. pobyt w szpitalu finansowałby nasz ubezpieczyciel. Ale wszystkie lekkie dolegliwości i część średnich płacilibyśmy z własnej kieszeni. Oczywiście jak ktoś chciałby mógłby się ubezpieczyć na wypadek grypki, jego wola.
  Państwo musiałoby natomiast przejąć całkowicie ochronę zdrowia osób nie osiągających żadnych przychodów ze ściśle sprecyzowanych powodów np. niezdolność do pracy, niepełnosprawność itp.
  Blada twarz jest "młoda,piękna i zdrowa" oby nie przyszedł bladej twarzy moment kiedy zostanie tylko "i" a nie bedzie za co kupić leków wartości 1,5 pensji.
  Hawk !Ja wnioskuję z wypowiedzi niejakiego StoneColdKillera, że jest to osoba która z przeziębieniem bieży do lekarza :> A co jeszcze leczy prywatnie, u pojedynczych lekarzy?

  Te teorie wolnościowców dobrze się sprawdzają, ale na papierze.
 • w temacie Korwin Mikke w natarciu - wilk syty i owca cała

  W: Polityka
  ~StoneColdKiller WednesdayTEN ~polak Wielkie ceny za operacje itd biora sie z tego, ze sluzba zdrowia jest panstwowa (...)Sprawdź ile kosztuje poród w wersji all-inclusive w jakimś prywatnym szpitalu - bo coś mi się zdaje że nie wiesz.A co cię to obchodzi? To nie twoja sprawa. Koszty pokrywane sa z obowiązkowego ubezpieczenia u prywatnego ubezpieczyciela. Poród odbywa się w prywatnym zakładzie zdrowotnym [PPZ]. PPZ dokłada wszelkich starań, aby wszystko poszło jak najlepiej. Bo jak nie ... no cóz jak fama się rozniesie, że opiekę medyczną sprawują niedbale, to stracą klientów. A dzisiaj w Państwowej Służbie Zdrowia wręcz mordują ludzi. Nazywa sie to "błędem lekarskim". Nie słyszałem, aby z tego powodu jakiś szpital zamknięto.
  Czerwoni i różowi bracia, naprawdę wstyd. To proste zasady. Mój pies je rozumie.Nie ma znaczenia jak sobie nazwiesz prywatny szpital, PPZ czy POZ czy jeszcze inaczej. Koszt dla pacjenta jest kosztem dla pacjenta. Skoro odpisałeś na mój post to może uzupełnij swoja wypowiedź o to ile kosztuje taki poród. Proste zadanie czy nie bardzo?
 • w temacie Teoria Darwina bez dowodów.

  W: Hydepark
  cyklpo WednesdayTEN Valdemar Takie tam ale skoro w to wierzysz. Mnie to nie przekonuje.Ale żeś się wysilił. Ooooooooo...

  Skoro dla ciebie Homo habillis to było zwierzę o podobnej budowie ciała i nic poza tym...

  ...oraz że bajka o ewolucji jest o stopniowym dochodzeniu do tego co mamy, to odpiszę ci tak jak to zdarza się widzieć w szkolnych zeszytach: małpa to człowiek któremu się nie udało.
  z tego co mi wiadomo to ewolucja nadal trwa więc dlaczego my nadal jesteśmy ludźmi małpy dalej są małpami a nie ma żadnych żywych form pomiędzy nami a zwierzętami!? dlaczego nie ryba zdycha po wyciągnięciu z wody a nie zmieni się w płaza!?o_0

  Ty tak na poważnie? :O Znasz-li jakieś potomstwo spółkowania ludzi i małp, któremu by się udało i było dość liczne? A w innym przypadku, do zobrazowania wykorzystaj "Wodny świat" choć wątpię szczerze abyś zrozumiał co chcę ci przekazać...

  o_0