• w temacie Czy polskie więzienia będą zapełniały się więźniami politycznymi ?

  W: Polityka
  Sikorsky (...) ABW zatrzymało Piskorskiego w maju w 2016 roku z zarzutem szpiegostwa na rzecz Federacji Rosyjskiej (...) Decyzją sądu jest tymczasowo aresztowany i dalej rozpracowywany przez polskie służby.
  Powalające :O Gościa podejrzanego o szpiegostwo, wsadza się "w świetle jupiterów" do aresztu i rozpracowuje dalej? :O
 • w temacie Ćwiczenia «Anakonda 18». Amerykanie mogą wykorzystać sytuację do rozpętania wojny w Polsce

  W: Polityka
  Sikorsky (...) Nie wiem co teraz jest na topie w rosyjskiej armii, ale parę lat temu ćwiczyli atak atomowy na Warszawę. Pewnie już mają opanowane wszystkie przyciski, bo teraz zmienili cele swoich ćwiczeń.
  A skąd wiesz czy SZA nie mają wśród swoich scenariuszy także planów dotyczących ataku bronią "A" na Polskę? I wcale nie jest wykluczone, że ich ich rakiety z głowicami atomowymi mogą mieć kilka zaprogramowanych celów w naszym pięknym kraju. Ot tak, na wszelki wypadek.
 • w temacie Czy ktoś wie, gdzie szaman podział 20 miliardow?

  W: Polityka
  Może szukali, nie znaleźli i dlatego odwołali? ;):P:>

  Z tego co jakiś czas temu słyszałem, Błaszczykowski (czyli ten co obecnie "szefuje" MON-owi), ma nowe pomysły. Zupełnie inne niż Macierewicz, hje hje hje :]]

  Ale WOT raczej chyba na pewno zostanie...
 • w temacie Wysyp polskich seriali.

  W: Hydepark
  taie Marduk1986 (...) Telewizor może służyć jako wystrój wnętrza, zawieszony na ścianie pięknie się prezentuje, nie trzeba go włączaćTylko ekran powinien być płaski aby się dało nakleić panoramę złotej jesieni np. z Tarnicy .albo Pięknej Góry.Cieniutki telewizor OK. Szkoda tylko OLED-y są taaaaaaaaakie drogie, ale LCD o przekątnej 60" można nabyć już za ~2500 PLN ;)

  Z tego co mi się o oczy obiło, można nabyć/zmajstrować multimedialną matrycę LCD, oprawić ją w ramki aby imitowała okno i wówczas wyświetlać sobie na niej przeróżne krajobrazy... wedle życzenia, preferencji, gustu czy nastroju ;)
 • w temacie Bardzo dziwne MIASTO ;)))))

  W: Hydepark
  misza55 (...) U mnie to wiosna (...)Chciałbyś! :P

  Synowie optyków rzekli, że do Polski zbliżają się "arktyczne" mrozy. W niektórych miejscach w kraju temperatura ma spaść "aż" do -17° C...
 • w temacie Góry śmiertelnie wysokie

  W: Hydepark
  Żył kiedyś taki GOŚĆ, co powiedział: "Góry to dla mnie rozmowa ze sobą. Pójdę dalej czy nie? Czy stać mnie jeszcze na to? To są przeżycia, dla których tu jestem."

  Swego czasu rzekł także: "dlaczego, kiedy jestem tam, to tęsknię za górami, a kiedy jestem tutaj, skazany na bezczynność, tęsknię za tym zwykłym życiem?"

  I sam chyba wiedział, że nigdy nie znajdzie odpowiedzi...
 • w temacie Jakie studia ?

  W: Hydepark
  ~yetti ja po maturze mam zamiar iść na bezpieczeństwo narodowe do społecznej akademii nauk w warszawie - świetny kierunek i wydaje mi się, że to jedna z niewielu uczelni niepaństwowych, która ma takich dobrych wykładowców na tym kierunku. Co i gdzie będziesz po tym robić? Czy za jakiś czas przyjdziesz ponarzekać na forum, że w tym kraju nie ma pracy dla osób z twoim wykształceniem? :>