• PO chce dymisji Macierewicza!

  W: Polityka
  Wiceprzewodniczący PO - Tomasz Siemoniak zaapelował do Jarosława Kaczyńskiego, aby ten zdemisjonował Antoniego Macierewicza. Ogłosił, że jeśli tego nie zrobi, to w przyszłym tygodniu złoży wniosek w tej sprawie. Były szef MON powiedział: "Zwracamy się do prezesa Kaczyńskiego o natychmiastowe zdymisjonowanie Antoniego Macierewicza w interesie Polski. Niech prezes da Polakom wolne święta od Macierewicza, od tej trucizny, która zatruwa od lat polską politykę". Czy dojdzie do dymisji Macierewicza?
 • Kim jest dla Was Brunon Kwiecień?

  W: Hydepark
  W Krakowie rusza proces Brunona Kwietnia. Jest oskarżony o przygotowywanie w 2012 r. ataku terrorystycznego na konstytucyjne organy RP, nakłanianie w 2011 r. dwóch studentów do przeprowadzenia zamachu oraz nielegalne posiadanie broni i handel nią. On sam tłumaczy, że był zmanipulowany przez agentów ABW. Czy według Was zbrodniarzem, który chciał wysadzić parlament, czy może niewinnym człowiekiem?

 • Czy Polska dąży do wyjścia z UE?

  W: Polityka
  Michał Kamiński ostatnio się wypowiedział, że obecne działania Prawa i Sprawiedliwości zmierzają do wyprowadzenia Polski z Unii Europejskiej. A tak w tematyce prima aprilisowej - Czy uważasz, że naprawdę Polska dokona PolExitu?

 • Kolejna limuzyna rządowa rozbita!

  W: Polityka
  Tym razem w stłuczce wzięła udział limuzyna ŻW, ale jechał wiceszef MON. Moim zdaniem za takie akcje powinni w końcu ponosić konsekwencje finansowe. Może to powstrzyma kierowców boru przed szarżowaniem po drogach. Dlaczego oni nie odpowiadają za pojazdy firmowe, tylko są bezkarni? Pewnie znowu cała wina będzie po stronie kierowcy pancernego volvo.
 • Referendum w sprawie przyjmowania uchodźców w Polsce

  W: Polityka
  Tak się zastanawiam, ile osób wzięłoby udział w referendum dotyczącym ulokowania uchodźców w Polsce, jeśli takie by było? A jeszcze ciekawszą kwestią jest wynik tego referendum. Czy Polacy nadal tak zaborczo będą chronić się przed napływem ludzi z Syrii? Ja zagłosowałbym przeciw przyjmowaniu uchodźców. Ale oczywiście uważam, że należy tym ludziom pomagać, tylko w inny sposób. A Wy jakie macie zdanie na ten temat?