• w temacie PO latach okazuje się, że to całe Obalanie Komuny to WIELKA ŚCIEMA była !

  W: Polityka
  [cytat kogo=zbigniew1933]Dziwnym jest że wielkie osobistości tego świata lubią pozować do zdjęć z Wałęsą a nie z kurduplem na ten przykład.

  [image]0006MXBQHDF0QQG5[/image]
  [image]0006MXBV05P5KIVW[/image]
  [/cyta

  To nie jest dziwne , to Wałęsa wyprowadził Polaków z niewoli komunizmu . A nie jakiś kurdupel , na ten przykład.
 • w temacie Po wypowiedziach Kazimierza Sowy odchodzę z KK

  W: Polityka
  Air842 A co on zrobil ? ,ze ma az tak duzy wplyw na wierzacych
  Ma bardzo duży wpływ na wierzących , porównywalny z papieżem . A tylko dlatego ze głosi prawdę , za to jest zwalczany . Podobnie za komuny zwalczano księży mówiących prawdę o zagrożeniach jakie niesie komuna .
  Teraz stare wraca i także są szykanowani ci co mówią prawdę .
 • w temacie Jak myślisz czy fanatycy prezesa pis wiedzą o tym że ich prezes nigdy nie dorówna swojemu...

  W: Polityka
  polanka3
  ~gość
  KayaX83
  ~gość KayaX83 ~gość KayaX83 Lech Kaczyński to był gość, do niego wieczny szacunek. Jarosław faktycznie, jest bardziej mściwy i mniej "publiczny" od brata, ale realizuje również jego wizję Polski - i na razie Polakom wychodzi to na dobreA co z Narodem , bo Naród nie zgadza sie z polakami prezesa pisNaród to nie tylko banda krzykaczy z Kodu, platfusów i nowoczesnej, dostającymi 60 gr za wpis na interii za oczernianie pisu. Gospodarka ruszyła z kopyta pod rządami PiS, wzrosła dzietność wśród Polaków. A wystarczyło przestać okradać ludzi i robić ppolitykę w Sowie i przyjaciołach, a wziąć się do pracy.
  Widać to zresztą w sondażach, gdzie PiS spokojnie ma drugą turę bez koalicjiPodobnie jak polacy z pis to nie tylko banda modlących moherów ale takze dawni politycy PZPR , funkcjonariusze SB i ZOMO a takze pazerni klerycy typu Rydzyk.
  Straszenie Rydzykiem już dawno nikogo nie obchodzi ;) A jak tam Wasz ksiądz Sowa? Ten to dbał o interesy Polski chlejąc u Sowy i Przyjaciół z bardzo praworządnymi politykami i biznesmenami?

  Owszem, póki pokolenie pzpr i sb nie wyginie w każdej frakcji będą przypadki tych ludzi. Kwestia jest taka, że nie wszyscy z nich to złodzieje i mendy. Częśc z nich zrozumiała błędy młodości i teraz dbają o dobro Polski. Tych którzy zmienić się nie chcieli już nie ma, przeszli do platformy.
  Jest taka stara śpiewka - Byłeś w ZOMO byłeś w ORMO - teraz jesteś za platformą!"
  II zwrotka: Jak platforma się skończyła , banda do PiS przeskoczyła .
  Posadki tam załatwili i koryta zapełnili.
  III zwrotka:
  Nie tylko z Platformy do PIS-u wiali,
  ci z PRL-u też się w PIS-ie zatrzymali.
  Nie tylko z platformy , ale i z Torunia .
  Walili do PiSu , radujac ojczula .
  Ojciec się raduje i dłonie zaciera .
  Bo z korytka Jarka , talary wybiera.
 • w temacie Jak myślisz czy fanatycy prezesa pis wiedzą o tym że ich prezes nigdy nie dorówna swojemu...

  W: Polityka
  GorolspozaTatyr zbigniew1933
  Poza tym nie wiem czy w międzyczasie nie było jakichś "tajnych" ekshumacji w międzyczasie.

  Zwłok nikt nie pilnuje a Antoni ma parcie uzasadnione wiarą.Wydaje mi się że o tym o czym teraz mówisz
  bardzo niewiele wiesz lub nic,
  podobnie zresztą jak pewna szanowna wczoraj
  - też się produkowała jak szanowny.

  Dodam,
  że nie zabraniam takiego się wygłupiania
  aby zrobić z siebie głupka.

  Mamy co miesiąc takie wygłupianie i jest to radocha dla głupków , a rozrywka nikomu nie szkodzi. Ważne że jest dobra zmiana , a reszta sama przeminie.
 • w temacie Jak myślisz czy fanatycy prezesa pis wiedzą o tym że ich prezes nigdy nie dorówna swojemu...

  W: Polityka
  dziadek16 ~gosc2 ~gość Zbysiunio ~prawda prezes PiS-u jest prawdziwym rycerzem i odkryje wielkie tajemnice , które będą niektórym niewygodne .A kiedy odkryje ten prezes tajemnice rozmowy ze swoim bratem którą odbył przed katastrofą . Możliwe ze to będzie niektórym niewygodne, Gdyby takowa rozmowa była PO trąbiłoby na wszystkich kanałach we wszystkich swoich mediach przez 6 lat ale ta prawda nie dociera do zakutego łba tylko echo z TVN-u.
  Taka rozmowa byla co zreszta potwierdzil sam prezes, rozmowa niby na temat zdrowia matki. Zadne sluzby czy to nasze czy obce nie przyznaja sie do podsluchiwania Prezydenta Polski, moze za 50 lat.A może już teraz jest wykorzystywany przez spec słuzby temat tej rozmowy .......i stawia to w szeregu tego jednego rozmówcę ......... Moze też ten co pozostał nie chce upublicznienia rozmowy i nie daży ......do wyjaśnienia prawdy .Wyjaśnienie prawdy jest dla prezesa początkiem końca ,,kabaretu,, Smoleńskiego i brakiem tematu do skłócania Narodu. Obecne mity jakie głosi pis na temat katastrofy są dobrą pożywka dla wszelkiego rodzaju oszołomów politycznych.
 • w temacie Nowa prezes PZU , czy aby.?

  W: Polityka
  Niezbadane są wyroki Boskie . Nowa prezes PZU namaszczona przez Rydzyka i była pracownica kancelarii Dudy . Na dodatek poparta przez Macierewicza który jest bardzo blisko Torunia , no i może odszkodowanie za wypadek otrzyma.
 • w temacie Jak myślisz czy fanatycy prezesa pis wiedzą o tym że ich prezes nigdy nie dorówna swojemu...

  W: Polityka
  ~gość Zbysiunio ~prawda prezes PiS-u jest prawdziwym rycerzem i odkryje wielkie tajemnice , które będą niektórym niewygodne .A kiedy odkryje ten prezes tajemnice rozmowy ze swoim bratem którą odbył przed katastrofą . Możliwe ze to będzie niektórym niewygodne, Gdyby takowa rozmowa była PO trąbiłoby na wszystkich kanałach we wszystkich swoich mediach przez 6 lat ale ta prawda nie dociera do zakutego łba tylko echo z TVN-u.No to nie dotarła ta prawda do twojego zakutego łba , widocznie trwam nadaje tylko językiem migowym i nie dotarło do ciebie że była taka rozmowa . Ale z tego co wiem trwam ma nadawać dla takich jak ty w języku indian t/z znakami dymnymi .