• w temacie OPOZYCJA ZAPRASZA NA MARSZ WOLNOŚCI

  W: Hydepark
  ~gosc Opozycja nie musi zapraszac prawie 70% Narodu jest przeciwko zakłamaniu pisowskiemu
  Gościu , Masz racje . Ale obecnie nie 70% a już około 85% Polaków nie popiera pisowskiej demagogii . Nawet kler odżegnuje się od pisowskiego judaizmu .
 • w temacie Duda nie miał prawa mówić o konstytucji.

  W: Polityka
  Większosć bo prawie 70% Polaków nie bierze pod uwagę to co mówi Duda . Zatem może sobie gadac i robic srogie miny podczas przekazywania wiadomosci jakie mu każe przekazywac poseł z pis.
 • w temacie DONALD TUSK TO WIELKI CZŁOWIEK- CHLUBA DLA POLSKIEGO NARODU

  W: Hydepark
  ~PANISKO To wszyscy wiedzą ze Donald Tusk bije na głowę wszystkich świętych i polityków udających swiętych. Tylko Nasz Zbawiciel Donald Tusk , rany goi przez dotknięcie , przed nim rozstępują sie morza i góry, przed nim padają na twarz i proszą o wybaczenie.
  Całkowita racja i prawda a nie mity .
  Powiadam Wam , Prorok Przybył i znajduje się wśród Narodu Polskiego.
 • w temacie Tusk w prokuraturze! Czyli jak z państwa zrobić CYRK a z ludzi kompletnych IDIOTÓW!

  W: Hydepark
  Pan Tusk nie musi być konkurencją dla PiS . Cały Naród wie że robienie z Państwa Polskiego , cyrku to domena PiS i polityków tej organizacji.
  Mamy cyrk ze Smoleńska , z Polskich stadnin, lasów, szkół . Mamy cyrk w sejmie pisowskim , kościele pisowskim , wojsku i policji. Mamy także cyrk w sądach pisowskich jak i rodzinach Toruńskich.
  Coraz lepszy cyrk mamy w pisowskiej telewizji. Zatem Pan Tusk jako światowej sławy Polityk , nie musi nic robić aby Polska za rządów PiS , była postrzegana jako jeden wielki pisowski CYRK.
 • w temacie Czy Twoim zdaniem PiS robi z Polaków , idiotów ?

  W: Hydepark
  ~yhym
  Zbysiunio ~yhym Nie, nie robi. Dla Ciebie może są chore, jeśli nie widzisz zmian na lepsze, to najzwyczjniej jesteś przeciwnikiem PiS-u. Nic nie jest w stanie przekonać Cię, że w Polsce może być lepiej dzięki PiSowi, tak jak mnie, że mogę być idiotką, bo Ty napisałeś taki post.Nie , nie jestem w stanie zrozumieć że PiS może poprawić warunki zycia w Polsce.

  Już pierwsze ruchy jakie wykonał PiS wskazują na zakłamanie i demolkę kraju . Nie będę pisał gdzie i jak niszczą Nasz Kraj .

  Nie napisałem że możesz być idiotką , To twoje stwierdzenie , zadałem pytanie .
  To takie działanie psychologicznie, niby tego nie stwierdzasz, ale w jasny sposób dajesz do zrozumienia, że "tak jest".
  Czyli mity na tematy Smolenskie , nie potwierdzone prawda , to też Twoim zdaniem dawanie do zrozumienia.
 • w temacie Czy Twoim zdaniem PiS robi z Polaków , idiotów ?

  W: Hydepark
  zbigniew1933 ~yhym Nie, nie robi. Dla Ciebie może są chore, jeśli nie widzisz zmian na lepsze, to najzwyczjniej jesteś przeciwnikiem PiS-u. Nic nie jest w stanie przekonać Cię, że w Polsce może być lepiej dzięki PiSowi, tak jak mnie, że mogę być idiotką, bo Ty napisałeś taki post.Nie robi, masz rację.. jak z idioty można dodatkowo zrobić idiotę?Moje pytanie nie dotyczyło wyborców PiS , a raczej dotyczy pozostałych Polaków . Wiem że PiS urobił swoich wyborców , ale jeszcze 70% Narodu nie głosuje na PiS.
 • w temacie Czy Twoim zdaniem PiS robi z Polaków , idiotów ?

  W: Hydepark
  ~yhym Nie, nie robi. Dla Ciebie może są chore, jeśli nie widzisz zmian na lepsze, to najzwyczjniej jesteś przeciwnikiem PiS-u. Nic nie jest w stanie przekonać Cię, że w Polsce może być lepiej dzięki PiSowi, tak jak mnie, że mogę być idiotką, bo Ty napisałeś taki post.Nie , nie jestem w stanie zrozumieć że PiS może poprawić warunki zycia w Polsce.

  Już pierwsze ruchy jakie wykonał PiS wskazują na zakłamanie i demolkę kraju . Nie będę pisał gdzie i jak niszczą Nasz Kraj .

  Nie napisałem że możesz być idiotką , To twoje stwierdzenie , zadałem pytanie .
 • w temacie Polacy mają dość Macierewicza.

  W: Polityka
  Macierewicz był od początku upoważniony przez prezesa do demolki Polskiej gospodarki i pozostałych dziedzin z funkcjonowania kraju zwanego Polska .
  Macierewicz trzymany w ukryciu , po wygranych wyborach , wbrew sprzeciwu wyborców , został skierowany do demolki MON.
  Tak prezes oszukał Naród i wykorzystał amatorów do demolki.
 • w temacie Żuczki, firer przyjechał....

  W: Hydepark
  Pan Tusk nie chce zostac prezydentem , to Naród prosi pana Tuska aby został prezydentem , W kościołach juz trwają modlitwy o wsparcie przez Boga , pana Tuska .
  Ale pan Bozek wie że naród Polski ma w panu Tusku swojego proroka .