• w temacie PAŁAC DLA NACZELNIKA PAŃSTWA KACZYNSKIEGO

  W: Polityka
  Laila44
  taie Chodzi o kopiec ? (jak Piłsudskiego)
  Taki z grobowcem to "piramida".- Warszawiacy już dawno powinni postawić na miejscu PKiN.
  W Krakowie u krewnych z okien ich domu widać Kopiec Kościuszki, może jeszcze jest coś miejsca na drugi kopiec dla innego "bohatera".
  Już są projekty na kopiec:
 • w temacie PAŁAC DLA NACZELNIKA PAŃSTWA KACZYNSKIEGO

  W: Polityka
  buc1 Tak jest potrzeba takiego pałacyku, a na nim koniecznie powinno
  znaleźć się motto ,, nie wycieranie sobie nazwiskiem mego brata
  mordy zdradzieckie, kanalie" oraz ,, Tusk ma się czego bać".
  A główny napis powinien brzmieć ,, Dyktatorowi mordy zdradzieckie, kanalie".

  Z szacunkiem dla oponentów.
  Jest parę propozycji oto prawdopodobnie jedna z nich :
 • w temacie Czy to prawda ze jakaś sekta chce wybudować dla prezesa Jarosława , pałacyk ?

  W: Polityka
  taie
  abce Może to kamień węgielny pod Mauzoleum dla WIELKIEGO JAROSŁAWA !
  Już pisałem to w podobnym temacie ale powtórzę
  Podobno ma być rozwalony PKiN i na jego miejscu postawiona piramida albo usypany kopiec (wyższy od wszystkich krakowskich) ?
  No .. a na szczycie kopca tego , stanie chata Kaczyńskiego.
 • w temacie Czy p.Tusk moze sie czuc bezpiecznie

  W: Polityka
  Air842 Zbysiunio Polacy doceniają i szanują pana Tuska .Zawsze ten znamienity polityk miał odwagę i walczył o dobro Polski. Jakiekolwiek zaszkodzenia panu Tuskowi , to podpalenie lontu przez pis. To zdecydowany sprzeciw Wolnych Polaków .Juz fakt 27:1 swiadczy o duzej pozycji p.Tuska .... P.Tusk jest zrownowazonym politykiem i podziwiam GO ,ze mial odwge przyjechac do Polski ,
  Każdy patriota wraca do swojego kraju . Tym bardziej ze jest w nim witany przez tłumy Rodaków. Mimo mitów jakie rozpowszechnia o panu Tusku nijaki prezes pis, pozycja pana Tuska jest nadal wysoka.
  Temu z pis , nie pasowała żadna władza . Nawet jak jego brat był prezydentem to też robił fochy . No ale to taki gatunek ssaka . Który zagryza nawet swoich .
 • w temacie Donald Tusk, dziś mąż stanu światowego formatu

  W: Polityka
  Wiadomo że Pan Donald Tusk jest światowym mężem stanu. Jest lubiany przez Polaków jak i pozostałe narodowości . Jest ambitny ,pracowity i rozumiany przez międzynarodową społeczność .
  Jest zagrozeniem dla prezesa , zatem prezes zwalcza Wielkiego Polaka .Ale jest osamotniony w tej walce.
 • w temacie Czy p.Tusk moze sie czuc bezpiecznie

  W: Polityka
  Polacy doceniają i szanują pana Tuska .Zawsze ten znamienity polityk miał odwagę i walczył o dobro Polski. Jakiekolwiek zaszkodzenia panu Tuskowi , to podpalenie lontu przez pis. To zdecydowany sprzeciw Wolnych Polaków .
 • w temacie DZIŚ PRZYJEŻDŻA DONALND TUSK NA PPRZESŁUCHANIE- ZAPLANOWANO WIELKI SPACER KANALI MORD ZDRADZIECICH

  W: Polityka
  Wniosek sam sie nasuwa , jak dobrze sie czuł i jak dobrze znał środowisko ubeckie , prezes Jarosław . Do dnia dzisiejszego rozpoznaje te mordy zdradzieckie i kanalie. Musiał dobrze zapamiętać ich twarze ze ich rozpoznaje po długich latach.
  Prezesie wspomnienia są dla pana motorem do działania , ale najwyższa pora zacząć życ terażniejszościa . My Polacy nie chcemy życ mitami i duchami przeszłosci . My chcemy spokoju i mamy dosć pana mar które pana nachodzą .To pana sprawa , nie wolnego Narodu Polskiego.
 • w temacie PiS chce dotkliwie karać za fake news!

  W: Polityka
  ~haha Air842 ~haha Air842 ~Erka Czy wpis chce wprowadzić cenzurę?? Skoro chcą zastraszać ludzi? Chca cenzury ,,chca zabronic demonstracji chca ,chca wojny na Ukrainie ..chca NAS morrdercow Lecha Kaczynskiego do gazu wprowadzic ..chca pewnie ,ze chca tylko nie wiadomo czy im sie to uda . To ty jeszcze żyjesz? ciągle czytam że PIS chce cię zamordować:::)))))))))))))))Wiem ,ze PiS chciaby wszystkich takich ja ja wymordowac ,,,..ale wierze ,ze moj BOG na to nie zezwoli i PiS wczesniej pojdzie do....... .... Gdybyś takie pierdolety wypisywała za czasów platformy to pewnie odwiedził by ciebie "seryjny samobójca" oni mieli kota na punkcie dobrego wizerunku. Teraz mamy demokrację i wszystko wolno, tylko czy warto robić z gęby cholewę za pare groszy? pomyśl:PJak patrzę na tych pod pałacem co miesiąc zadaje sobie pytanie , co ten mały tak wysoko staje i o czym on chce powiedzieć. Nie rozbieram tego .