• w temacie Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie

  W: Polityka
  zbigniewsob
  Zbysiunio
  zbigniewsob Jak PiS wygra wybory i tak stworzą rząd to jak będą śpiewać...???
  Może tak zaśpiewają

  Nic się nie stało , Polacy nic się nie stało
  Tylko Jarkowi i Andrzejowi ,się poplątało , się poplątało
  Ale to trudno , już odchodzimy , lecz przed odejściem
  Boga , prosimy , o wybaczenie i zaniedbanie ,
  Daj rozgrzeszenie ,Nasz wielki Panie.
  Dobre... No to się bedzie dziać..!!
  O tak, tylko szkoda Narodu i tego czasu . Szkoda ludzi którzy się dali złapać w pułapkę kleru i tych Prawych I Sprawiedliwych . Szkoda tego Dudy , który chciałby a prezes mu nie pozwoli.
  Ale cóż , wiara ..tylko pozostaje wiara w samego siebie .
 • w temacie okadzanie kraju czas zacząć

  W: Religia
  KMW
  ~gość Kościół katolicki słabnie, traci na wartości. nie jest już tak ważny w życiu ludzi.Kościół odkąd powstał nigdy nie był tak słaby oraz tak nieważny jak w XXI wieku naszej ery. Katolicy ślepo powtarzają mantry wymyślone przez kler , mające niewielką moc, i niewielkie znaczenie. Kościół katolicki to Świątynia Hipokryzji -Walcz z nią: Dobądź prawdy i wymierz ją przeciwko swoim fałszywym ideałom. Dobądź prawdy i przeszyj nią słabe ciało katolicyzmu. Watykańczycy chcą kierować cudzym życiem... drążą w ludzkiej psychice aby sobie ją umiejętnie podporządkować i wykorzystać do swego celu. Chciwi ludzie żyjący bezpiecznie i wygodnie za murami domu wiary obiecujący ci to czego dać ci nie mogą, biorący opłaty za zbawienie czekający na zwierzenia spowiedzi dzięki, którym mogą mieć nad tobą kontrolę jednak nie idzie już im tak doskonale w tych czasach .Wydaje się że z czasem upadnie ten watykański dom rozpusty ten, w którym to zwalczany jest szatan (?) a jego najemnicy stracą zaufanie ludzi gdyż nawet jeśli istnieje ten którego zwą bogiem to nie jest on doskonały gdyż istota doskonała musi tworzyć rzeczy doskonałe. Dlaczego zatem instytucje nastawione na dochód pokroju kościoła nadal istnieją i nas okradają?.Począwszy od czasów krzyżowców, templariuszy, inkwizytorów po księży. Czemu większość ludzi nie potrafi określić po co idzie co niedzielę w jedno miejsce, przesiaduje tam kilkadziesiąt minut i wychodzi z poczuciem, że już jeden obowiązek ma na ten dzień za sobą???
  największym wrogiem koscioła jest prawda o nim samym , prawda której dziś nie da sie ukryć
  Większość ludzi chodzi po to do kościoła, aby sąsiedzi widzieli że on też popiera ich fanaberie, że jest za wiarą, a że nie wie jak korzystać z tej wiary , to w kościele przekazuje znak pokoju , a poza kościołem wali w pyszczek tego któremu przekazał znak pokoju.
  Podobnie zatwardziali komuniści, aby sąsiad uwierzył że jest katolikiem, jechał 100 km od miejsca zamieszkania i tam jego dziecko przystępowało do komuni
  Teraz też mamy podobny układ, tylko że teraz większość udaje że wierzy bo .ma dodatkowe głosy .
 • w temacie Czyżby Jacek i Placek

  W: Polityka
  ~stop [image]0004DKBWDCM4MUFM[/image]
  Szkoda pokazywać, prezes nie zrozumie , nie zna znaków drogowych
 • w temacie Czy Papież ma rację.

  W: Religia
  ~Gość Niech ten papiez najpierw powie, co rozumie przez wyrazenia "aparat partyjny" oraz "martwy".Słowa Papieża są skierowane do kleru, większość kleru jak i ich wyznawców nie rozumie słów Papieża , dlatego popełniają błędy .
  Mówiąc o aparacie partyjnym , chciał uzmysłowić iż jest to grupa zorganizowana ustalająca swoje zasady opanowania społeczeństwa , na swoich zasadach . Działania na szkodę i nie brania na siebie odpowiedziałności z tym związanej .
  Martwy, to znaczy nie mogący podejmować żadnych decyzji , człowiek z którego uciekła dusza .
 • w temacie okadzanie kraju czas zacząć

  W: Religia
  ~Adzip Na każdą miejscowość przypada 8 sztuk dorodny brzózek. Ile jest tego w skali całego kraju? Bo nie słyszałem aby stawiali na ołtarzach sztuczne brzózki. I czy to nie głupota i łamanie prawa? Normalnie nie można wyciąć drzewa, nawet tego które się samemu zasadziło. A tu rąbią jak leci.Nie oczekuj od kleru innego zachowania , oni mają swoje prawo i swoje mądrości . A co do rąbania to nie tylko drzewa , ale dokładnie rąbią swoich wiernych, Wszystko zgodnie z prawem kościoła , Bo prawa kościoła ( teatru klerykalnego ) nie sa prawami BOGA.
 • w temacie Co teraz z B. Komorowskim?

  W: Polityka
  Petrescu Komorek za tyle lat złodziejstwa to już nie tylko dzieci ale 6 pokolenie wnuków ustawił teraz tylko spotkania i wyjazdy z królem i wydawanie tej olbrzymiej fortuny ----co potrafią byli zatwardziali komuniści .hejNo nie zgadzam sie, za komuny wszystko było wspólne , więc nie kradli a brali swoje.
 • w temacie Co teraz z B. Komorowskim?

  W: Polityka
  Zbysiunio WLW1 Ludzie mogą spekulować co B.Komorowski będzie teraz robil. On sam wie najlepiej co teraz zrobi:(((Ludzie mogą spekulować , ale fanatycy PiS nie spekulują , oni dokładnie wiedzą co prezydent Komorowski zamierza robić . Większość nich teraz żałuje że nie głosowała na prezydenta Komorowskiego , ale wytyczne z kazania trzeba było wykonać . Wytyczne przekazane fanatykom prezesa i kleru. Nie wszyscy wykonali te zalecenia podobnie jak nie wszyscy chodzący do kościoła są katolami.
 • w temacie Czyżby Jacek i Placek

  W: Polityka
  pintapalec KMW madox66 InterWojtek222 Zbysiunio Zbysiunio Zbysiunio InterWojtek222 Głupszego tematu nikt nie założył-ale cóż,czego oczekiwać od pełowca. POwiedziałem.
  [image]0004DJJCQM0184UW[/image]Dla kogoś kto korzysta z pomocy , każdy temat jest głupi. bo nie potrafisz na niego odpowiedzieć samodzielnie. Pamiętaj też że nie ma głupich pytań, są tylko niezrozumiałe .

  Więc nie oczekuje mądrej odpowiedzi od PiS maka . Tym bardziej że PiSmak nie ma zdolności kreatywnego myślenia, jak kultury w rozmowie.[image]0004DJKULNILHMOJ[/image]
  Wiesz co Wojtek,używanie fotek z ludźmi którzy przeżywają exodus jest po prostu wstrętne,nie jestem za żadną partią ale ty jak widzę jesteś PISotalib.Ja bym powiedział ze w 100% sposób ukazał twarz WOLACTWA A tutaj obiecanki pana Dudy jak będzie prezydentem
  - dołoży Pan na każde dziecko 500zł
  - nie dopuści do zamknięcia ani jednej kopalni i nie zwolni żadnego górnika
  - reaktywacja Stoczni w Szczecinie
  - przywróci poprzednie widełki wieku emerytalnego zamiast 67/67
  - (ubranka dla dzieci chce 0 stawki VAT) czyli zlikwiduje VAT 8% (przepisy unii ubranka muszą mieć nałożoną najniższą stopę VAT w danym kraju)
  - obniży VAT do 22%,
  - da prace młodym i mieszkania socjalne na start jeśli założy rodzinę
  - dźwignie pensje pielęgniarkom i w samej służbie zdrowia przynajmniej x2
  - przewalutuje frankowiczów,
  - zwiększy 3 krotnie kwotę wolna od podatku,
  - podniesie renty i zwiększy emerytury,
  - podniesie najniższą krajową do poziomu UE,
  - podwoi nakłady na polską naukę
  - repolonizacja banków
  - nowe opodatkowanie hipemarketów i banków
  - lekarz i dentysta w każdej szkole
  - darmowe przedszkola
  - obniżenie CIT z 19 do 15% dla najmniejszych przedsiębiorstw zatrudniających min 3 osoby
  - wycofanie się z pakietu klimatycznego
  - stworzenie systemu obrony terytorialnej kraju z organizacji paramilitarnych
  - likwidacja NFZ
  - konstytucyjna ochrona lasów państwowych

  Można bylo dopisac jeszcze na koniec pewne kuriozum w obietnicach aczkolwiek to było by dyskusyjne czy to obietnica czy majaki..mianowicie Duda stwierdził ze stworzy nowoczesna gospodarkę na weglu.....:)
  Cały świat odchodzi od wegla,czynia starania o inne zrodla energii i idzie im to bardzo dobrze natomiast my bedziemy tworzyc "nowoczesna"gospodarke oparta na weglu :)
  Polska jak zwykle pod prad :) inaczej.
  Tylko co my z tym weglem zrobimy jak nikt nie bedzie chcial go od nas kupowac.
  Chyba ze Duda ma pomysl zamiany wegla w rope.
  Niech każdy to skopiuje dla własnej potrzeby ,żeby zobaczyć co z tych obiecanek zostanie ...To nie są obiecanki Dudy, to są slogany wyborcze jakie miał przekazać swoimi ustami, wiadomo że PiS tak mu kazał reklamować swoją osobę. Wiemy ze gdyby te słowa przekazywał prezes ( Jarosław ) tej organizacji , mało wyborców by uwierzyło w jego
  zapewnienia.
  Wiadomo prezes PiS nie jest wiarygodny , więc znalazł sobie papugę .
 • w temacie Czyżby Jacek i Placek

  W: Polityka
  Ziemowitt a cóż on biedny może -- jest marionetką w ręku kleru i prezesika -- fiknie to spadnie Może , tylko wtedy jak zrozumie że kler broni swoich praw, będzie naciskał powołując się na wiernych , których kler namawiał do głosowania na przedstawiciela PiS , kler nie zrezygnuje ze swoich praw.
  Prezesik musi na ołtarze wnieś swojego brata , już przygotowuje swoją wersje katastrofy nie czekając na uwierzytelnienie przyczyn, Wiadomo że mając nazwę sekty PiS , z góry jest założone , w grę wchodzi ich prawo i ich sprawiedliwość , już mieliśmy okazję przekonać się jak daleko PiS owi do prawa i sprawiedliwości .
  Ale jaki pan taki kram .
  Jaki kler , taka wiara polityczna.