• w temacie Czyżby Jacek i Placek

W: Polityka
    Zbysiunio
    Zbysiunio
    InterWojtek222 Głupszego tematu nikt nie założył-ale cóż,czego oczekiwać od pełowca. POwiedziałem.
    [image]0004DJJCQM0184UW[/image]
    Dla kogoś kto korzysta z pomocy , każdy temat jest głupi. bo nie potrafisz na niego odpowiedzieć samodzielnie. Pamiętaj też że nie ma głupich pytań, są tylko niezrozumiałe .

Więc nie oczekuje mądrej odpowiedzi od PiS maka .
    Tym bardziej że PiSmak nie ma zdolności kreatywnego myślenia, jak kultury w rozmowie.

Zbysiunio
    InterWojtek222 Głupszego tematu nikt nie założył-ale cóż,czego oczekiwać od pełowca. POwiedziałem.
    Dla kogoś kto korzysta z pomocy , każdy temat jest głupi. bo nie potrafisz na niego odpowiedzieć samodzielnie. Pamiętaj też że nie ma głupich pytań, są tylko niezrozumiałe .

Tym bardziej że PiSmak nie ma zdolności kreatywnego myślenia, jak kultury w rozmowie.

• w temacie Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie

zbigniewsob Jak PiS wygra wybory i tak stworzą rząd to jak będą śpiewać...???Może tak zaśpiewają

Nic się nie stało , Polacy nic się nie stało
    Tylko Jarkowi i Andrzejowi ,się poplątało , się poplątało
    Ale to trudno , już odchodzimy , lecz przed odejściem
    Boga , prosimy , o wybaczenie i zaniedbanie ,
    Daj rozgrzeszenie ,Nasz wielki Panie.
  • w temacie ANDRZEJ DUDA FORMALNIE JEST PREZYDENTEM ELEKTEM

InterWojtek222 Zbysiunio InterWojtek222 Zbysiunio MATYLDA2012 MATYLDA2012 keloimi troot65 Pismo obrazkowe to jedyna rzecz, której możesz podołać, tak że trzymaj się ściśle instruktażu a będzie wszystko OK Maciu. Nie próbuj tak cokolwiek od siebie bo widzisz, tzn nie widzisz jak to wszystko wychodzi.
    Widzisz? Nie widzisz - no widzisz! ;)))Najbardziej mi się podoba jak piszę "wiem co mówię " i ...wkleja gotowca :))
    Ale wiesz każdy orze jak może ,to też sposób na zarobek .
    Przy okazji każdych wyborów uruchamiają się nowe nicki potem zanikają aż do następnych wyborów :))No to masz jeszcze jeden...mam wiecej ....

NIE DAJMY SIĘ NABRAĆ !

[image]0004D1GOF48SCDSV[/image]

a
    [image]0004D1USGJEBF6
    JB[/image]

Ta nowoczesna pl. to nasz malutki kameleonik , to mu bardzo pasuje.I ten Twój pełowski kameleonik przegra !!! NP to spady z PO-usiłują zamydlić oczy Polakom,ha ha, Polacy dojrzeli jak widzisz ale może masz .......... POwiedziałem.
    Masz nerwowy śmiech , może dlatego że zobaczyłeś jak się spasł na ludzkiej niedoli , ten twój PiS owski kameleonik . [image]0004DJ7SW51N73UY[/image]

oto twoja polskojęzyczna partia. POwiedziałem.
    Słowo pisane nie jest powiedzianym PiS maczku
  • w temacie Gdzie senior na wakacje?

W: Hydepark
    Moi znajomi seniorzy zawsze się załapią na jakieś miasteczko namiotowe, nie ważne kto strajkuje, ważne ze mają pod namiotem, turnusy nie są długie, ale siostry gotują , msze też na świeżym powietrzu no i można dotlenić płuca , wykrzykując różne nie zrozumiałe dla seniorów hasła. Zabawa na 102 i darmowa.
  • w temacie Opodatkowanie pracy w Polsce i koszt całkowity zatrudnienia pracownika dla pracodawcy

Czy sądzisz że nowy rząd zmieni te zasady, moim zdaniem tak samo jak wiek emerytalny, to znaczy, czekaj tatka latka . Każde wybory to ma być nowy etap , moze i dla zawodników co w nich wystartowali. Komorowski dobiega do mety, podaje pałeczkę dudzie,Duda przyśpiesza , rozpoczyna kolejny etap ale co z tego , wyścig ten sam .
  • w temacie ANDRZEJ DUDA FORMALNIE JEST PREZYDENTEM ELEKTEM

InterWojtek222 Zbysiunio MATYLDA2012 MATYLDA2012 keloimi troot65 Pismo obrazkowe to jedyna rzecz, której możesz podołać, tak że trzymaj się ściśle instruktażu a będzie wszystko OK Maciu. Nie próbuj tak cokolwiek od siebie bo widzisz, tzn nie widzisz jak to wszystko wychodzi.
    Widzisz? Nie widzisz - no widzisz! ;)))Najbardziej mi się podoba jak piszę "wiem co mówię " i ...wkleja gotowca :))
    Ale wiesz każdy orze jak może ,to też sposób na zarobek .
    Przy okazji każdych wyborów uruchamiają się nowe nicki potem zanikają aż do następnych wyborów :))No to masz jeszcze jeden...mam wiecej ....

NIE DAJMY SIĘ NABRAĆ !

[image]0004D1GOF48SCDSV[/image]

a
    [image]0004D1USGJEBF6
    JB[/image]

Ta nowoczesna pl. to nasz malutki kameleonik , to mu bardzo pasuje.I ten Twój pełowski kameleonik przegra !!! NP to spady z PO-usiłują zamydlić oczy Polakom,ha ha, Polacy dojrzeli jak widzisz ale może masz .......... POwiedziałem.
    Masz nerwowy śmiech , może dlatego że zobaczyłeś jak się spasł na ludzkiej niedoli , ten twój PiS owski kameleonik .
  • w temacie Andrzej Duda prezydentem, PiS u władzy... i co dalej?

~Gość Judas ~Karolek ~gosc Prezydent elekt już się "spalił". Nigdy nie będzie prezydentem wszystkich Polaków. Zaraz po wyborach przykleił się do katabasów (Częstochowa, Kraków) i tak już zostanie. I tylko nasuwa się jedno pytanie: dlaczego nie możemy mieć polityków neutralnych światopoglądowo, tylko chodzących na pasku kościoła. Np. lewica zaczęła znikać odkąd Oleksy zaczął klęczeć!!!To dopiero się zacznie jak Duda spocznie na tronie 6-go sierpnia ! Rydzyk ponoć z Dziwiszem na Belweder się już wybiera !!!Na bank koronują Jezusa na króla Polski.

Będzie król i królowa, boska dynastia rządzić będzie biedakami, już widzę uśmiechnięte twarze gawiedzi po spowiedzi.Oj, będzie strasznie, będziemy oglądać dziennikarzy tylko w habitach i do tego z jedynej dostępnej stacji TRWAM, ksiądz Stanisław Małkowski będzie w czasie primetime odmawiał na ekranie egzorcyzmy, pani Pawłowicz jedząc sałatkę będzie wygłaszać słowo na niedzielę.Pan Terlikowski poprowadzi program historyczny „wspaniałe czasy średniowiecza”, Antoni Macierewicz z udziałem wybitnych naukowców ze swojej komisji poprowadzi kącik kulinarny o wybuchających parówkach. Pani Szydło w programie ekonomicznym będzie na żywo drukować pieniądze bez pokrycia.Oj, będzie się działo.Może nawet Jarek odrobi zaległe internowanie , posiedzi parę dni , obwołają go bohaterem i będzie wygłaszał referaty jak walczył z samym sobą .