• w temacie Pamiętam gdy mój ojciec ...

W: Hydepark
    prowincjusz2
    osetka
    prowincjusz2 Niestety trudno mi odnaleźć w pamięci chwile z ojcem warte wspomnienia. Byłem ostatnim, ponadplanowym dzieckiem którego ojciec nie potrafił zaakceptować. Na kolanach o ile pamiętam byłem u niego może dwa, może trzy razy. Całe dzieciństwo związane z ojcem to jedno wielkie poczucie krzywdy. To towarzyszy mi przez całe życie.
    Myślę, Prowincjuszu, że pora odpuścić. Przeszłości i tak nie da się zmienić. Była i koniec.
    Mam nadzieję również, że ty byłeś lepszym ojcem dla swoich dzieci i wszystkie czuły się jednakowo kochane.
    Wesołych świąt i wszystkiego dobrego. :)
    Ja też za mało czasu poświęcałem swoim dzieciom. Zaczynając od zera chciałem do czegoś dojść, więc pracowałem po 16 godzin kiedy one były malutkie. Stabilizację udało mi się osiągnąć gdy dzieci były już młodzieżą ale teraz doceniają to i nie okazują żalu. Mogę być z nich dumny.
    To znaczy że masz mądre dzieci,bo zrozumiały że Twój wysiłek był potrzebny.
  • w temacie Proszę bardzo -głosujcie

W: Polityka
    Mając upolitycznioną wiarę w Boga i takich marnych posłów jak są w sekcie PiS to raczej nie ma szans na normalkę .
  • w temacie Lech Wałęsa: To Lech i Jarosław Kaczyński podjęli decyzję o lądowaniu w Smoleńsku

W: Polityka
    ~adamus Trzeba mieć nerwy ze stali żeby słuchać spokojnie kłamstw i oszczerstw rzucanych dokoła i na oślep przez PIS. Trzeba mieć uszy z betonu żeby nie słyszeć jadu sączącego z każdej wypowiedzi ich "polityków" na temat "zamachu" w Smoleńsku. Pan Lech Wałęsa może nie pochodzi z żadnego rodu dyplomatów, ale jest wystarczająco wykształcony politycznie by wypowiedzieć swoje zdanie dopiero teraz, po tak długim czasie, gdy jątrzące kłótnie zaczynają nas już wszystkich męczyć - rozsądnie, logicznie i przede wszystkim: obiektywnie. Jest niestety jednym z niewielu polityków doceniających wielką wagę potrzeby narodowej zgody. Nawet za cenę odstąpienia o krok czy dwa od swojej "jedynie właściwej" zacietrzewionej racji. Bez zgody w narodzie niczego nie zbudujemy. Inni pójdą do przodu, a my nadal będziemy jeździli do nich na zarobek...
    Pan Wałęsa dobrze wie że bardzo szybko prawda wyjdzie na jaw. Wie też że zadaniem PiS jest przeczenie aby Polacy nie dowiedzieli się o tym, o czym wie Pan. Wałęsa. Sam Rydzyk czujący że nie da się dłużej kłamać , już się pozbył towarzystwa Jarosława i Antosia.
  • w temacie Kim jest Szatan ? ;)

W: Religia
    szatan jest politykiem , udaje wierzącego by zwodzić katolików, chce zbawić Polskę ale jego szatańskie wypowiedzi i obiecanki sieją nienawiść i wyzwalają w tych ludziach coraz większą agresje. Ten szatan ma za cel wprowadzenie podziału społecznego , powołuje sie na prawo i niby sprawiedliwość. Współpracuje z , belzebubem, zwanym Antkiem.
  • w temacie Lech Kaczyski zagrażał swojemu bratu Jarkowi

W: Hydepark
    SnowWhit3 OMMM OMMM <medytuje> Zbysiunio rozumiem ,że czegoś ci brak podejrzewam ,że kobiety . Tak wg Bibli brat zabił brata ,ale w przypadku Kaczyńskich nic nie zostało udowodnione .Jako bracia blizniacy odczuwali z sobą więż nie popadajmy w skrajności .Nie można przypisywać komuś winy ,bo można kogoś skrzywdzić domniemania są tez nie na miejscu . Nie można Kaczyńskim, a Putina można podejrzewać o spisek. Może w przypadku Kaczyńskich Jarek miał silniejszą więż z wrogami brata niż z bratem.