• w temacie Jak Ona to odbierze .?

W: Hydepark
    beddame wysli a wpierw napisz tutaj ocenimy:)
    To wiersz tylko dla niej , przepraszam ale nie mogę napisać. Miłość nie jest na pokaz.
  • w temacie Wpływ religii na nasze życie

beddame wiesz moja babcia zawsze powtarzala mi przyslowie "Stoi pod figura a diabla ma za skora"- cos w tym jest.
    To prawda, jest to dwulicowość .Mądra Babcia.
  • w temacie Jak opanować stres?

W: Porady
    Magdo , stres wynika że strach, strachu że nie zostaniesz zaakceptowana przez ludzi między którymi sie obracasz. Ale najbardziej stresują pierwsze słowa jakie wypowiesz na pierwszym wystąpieniu to one decydują o przełamania tego stresu, strachu . Przygotuj Się odpowiednio , a wszystko przejdzie bezstresowo i znikną Twoje obawy.
  • w temacie Jak wydłużyć stosunek?

W: Męskie sprawy
    Może dlatego masz problem bo traktujesz sex jak , zawody, a nie dawanie rozkoszy i zadowolenia partnerce. Musisz poznać też jej potrzeby i razem się zastanówcie jak temu zaradzić. Piszesz że kiedyś było inaczej. Więc wracajcie do tego jak było kiedyś .

lilith70 Zbysiunio lilith70 Jak jest normalna to normalnie to odbierze. Powinno nawet jej się spodobać. Kwestia tylko tego, po co to robisz? Dla samego podrywu czy dlatego, żeby było z tego coś więcej. Bo jak dla samego podrywu, to daruj sobie i nie mąć jej w głowie.Nie rajcuje mnie podryw, raczej chciałbym aby z tego coś wyszło . Jest to normalna dziewczyna mądra i widzę ze ma coś co trudno określić słowami. Coś co przyciąga jak magnez .To jak najbardziej... Taki gest powinien ją ująć za serce. Życzę powodzenia.Dzięki za odpowiedz

lilith70 Jak jest normalna to normalnie to odbierze. Powinno nawet jej się spodobać. Kwestia tylko tego, po co to robisz? Dla samego podrywu czy dlatego, żeby było z tego coś więcej. Bo jak dla samego podrywu, to daruj sobie i nie mąć jej w głowie.Nie rajcuje mnie podryw, raczej chciałbym aby z tego coś wyszło . Jest to normalna dziewczyna mądra i widzę ze ma coś co trudno określić słowami. Coś co przyciąga jak magnez .
  • w temacie Dlaczego jest tak wiele nieudanych małżeństw i rozwodów

W: Babskie sprawy
    Może dlatego tak się dzieje , bo uczucia są osłabiane. Osłabiane poprzez rutynę , zmęczenie , kłopoty i trudności jakie wynikają z naszego codziennego borykania sie z nimi. Miast walczyć z utrzymaniem dobrych relacji z osoba kochana wybieramy drogę na skróty i wygodnictwo życiowe .