• w temacie Dlaczego Jarosław z PiS tak bardzo się boi prawdy o katastrofie w Smoleńsku

W: Polityka
    zbigniewsob
    ~katolik trąbka Radio Maryja prowadzi polityczną i religijną obłudę.
    Jest to prawda, bo "katolik trąbka" Wam to mówi.
    Ojciec dyrektor.!! Szuka kasy a zapewniają mu te kasę wyznawcy sekty smoleńskiej.
    Sekta Smoleńska jest tylko przykrywka do robienia wody w mózgu samotnym i fanatykom religijnym .
  • w temacie Dlaczego Jarosław z PiS tak bardzo się boi prawdy o katastrofie w Smoleńsku

~katolik trąbka Radio Maryja prowadzi polityczną i religijną obłudę.
    Jest to prawda, bo "katolik trąbka" Wam to mówi.
    Nie tylko radio, także TV TRWAM i proboszcze niektórych parafii , bo zagubiony w tym bałaganie religijnym samotny staruszek szuka wsparcia , ma nadzieje iż nie jest sam. A tak naprawdę to jest ,dojony, z resztek emerytury.

Anatolia
    Zbysiunio
    InterWojtek222
    Zbysiunio zbigniewsob Jarek celowo podbija bębenek on doskonale wie ,że zadnego zamachu nie było.. To też wie jego guru Macierewicz.Dlatego żaden mądry Polak nie ma zaufania do Jarka i Antka, każdy Polak wie że ich działanie ma doprowadzić do dezinformacji i zakłamania oficjalnych danych.
    Prawda boli co ??? wiem musisz tak pisać-ale czy wystarczy ci dostarczonych kartek???? Tak tylko pytam.......... POwiedziałem.
    Jak ktoś napisał iż mam zakuty łeb,, Więc nie jest on pusty, nie piszę zatem z kartek bo swoją wiedzę czerpie że swojego , zakutego łba, Chroni mnie też przed beznadziejnymi i oszukańczymi wiadomościami z TRWAM i radia Maryśka.
    Tak tylko odpowiadam ...........na Twoje pytanie z Twojej kartki.
    Ta gadka o Radiu Maryja i Rydzyku...to oczywiste że trolluje na zamówienie.
    Nie ma potrzeby trolowania , ma tylko satysfakcje iż swoimi odpowiedziami zagania Ciebie w kozi róg, aczkolwiek myślę że już tam byłeś, bo dałeś się zagnać swojemu GURU w osobie Jarka browarka

1916 Zbysiunio zbigniewsob Jarek celowo podbija bębenek on doskonale wie ,że zadnego zamachu nie było.. To też wie jego guru Macierewicz.Dlatego żaden mądry Polak nie ma zaufania do Jarka i Antka, każdy Polak wie że ich działanie ma doprowadzić do dezinformacji i zakłamania oficjalnych danych. Odmęty szaleństwa Cię ogarnęły.Nie, bo nie jestem jednym z aktorów spod pałacu , opłacanym przez Jarka i jego ojczulka z Torunia nijakiego Tadeusza.

InterWojtek222 Zbysiunio zbigniewsob Jarek celowo podbija bębenek on doskonale wie ,że zadnego zamachu nie było.. To też wie jego guru Macierewicz.Dlatego żaden mądry Polak nie ma zaufania do Jarka i Antka, każdy Polak wie że ich działanie ma doprowadzić do dezinformacji i zakłamania oficjalnych danych. Prawda boli co ??? wiem musisz tak pisać-ale czy wystarczy ci dostarczonych kartek???? Tak tylko pytam.......... POwiedziałem.Jak ktoś napisał iż mam zakuty łeb,, Więc nie jest on pusty, nie piszę zatem z kartek bo swoją wiedzę czerpie że swojego , zakutego łba, Chroni mnie też przed beznadziejnymi i oszukańczymi wiadomościami z TRWAM i radia Maryśka.
    Tak tylko odpowiadam ...........na Twoje pytanie z Twojej kartki.

nibynick Anatolia nibynick Zbysiunio Anatolia Zbysiunio Anatolia Gdyby jego rozmowa z bratem zawierała treści, jakie chciałbyś usłyszeć, to PO by pługiem przeczesało całe NSA, a tak może podsycić chore niedomówienia, takich ludzi jak ty.
    Nasz kraj (PO )mógłby z powodzeniem starać się w USA o udostępnienie zapisu rozmowy braci Kaczyńskich, gdyby przyjęła hipotezę, że katastrofa Tu-154 była wynikiem… zamachu terrorystycznego...czemu nie chcą? PO zna treśc tych rozmów, tak samo jak wszystkie słuzby na świecie, do tej pory nie ujawniono prawdy o gen. Sikorskim. Więc znasz odpowiedz .
    Może nie chcą rozlewu krwi w Polsce,,rydzykowe służby są nieobliczalne .Tak z pewnością informacja o pogodzie lub zdrowiu matki doprowadziłaby do rozlewu krwi...ale nawet ( gdyby !) rozmawiali o czym innym...ale w sumie o czym takim mogli by rozmawiać przez ten krótki czas, aby doprowadziło to do rozlewu krwi, zwariowaliście już całkiem;)A może polecenie lądowania , po wyborach Lech musiał zameldować Jarkowi o wykonaniu zadania.A teraz prawdopodobnie dostał polecenie lądowania.Zbysiuniu, z Ciebie to prawdziwy rycerz :-)
    A wiesz dlaczego?
    Bo masz zakuty łeb;-)Ostateczną decyzję o lądowaniu, bądź udaniu się na lotnisko zapasowe podejmuje kapitan samolotu, może on tego nie wie daj mu spokój;) Ciekawe kto wydaje polecenia jego koniowi?;-)
    Ok, daję spokój, bo właśnie mam inny priorytet;-)może twoja dłoń.

Anatolia Zbysiunio Anatolia nibynick Zbysiunio Anatolia Zbysiunio Anatolia Gdyby jego rozmowa z bratem zawierała treści, jakie chciałbyś usłyszeć, to PO by pługiem przeczesało całe NSA, a tak może podsycić chore niedomówienia, takich ludzi jak ty.
    Nasz kraj (PO )mógłby z powodzeniem starać się w USA o udostępnienie zapisu rozmowy braci Kaczyńskich, gdyby przyjęła hipotezę, że katastrofa Tu-154 była wynikiem… zamachu terrorystycznego...czemu nie chcą? PO zna treśc tych rozmów, tak samo jak wszystkie słuzby na świecie, do tej pory nie ujawniono prawdy o gen. Sikorskim. Więc znasz odpowiedz .
    Może nie chcą rozlewu krwi w Polsce,,rydzykowe służby są nieobliczalne .Tak z pewnością informacja o pogodzie lub zdrowiu matki doprowadziłaby do rozlewu

krwi...ale nawet ( gdyby !) rozmawiali o czym innym...ale w sumie o czym takim mogli by rozmawiać przez ten krótki czas, aby doprowadziło to do rozlewu krwi, zwariowaliście już całkiem;)A może polecenie lądowania , po wyborach Lech musiał zameldować Jarkowi o wykonaniu zadania.A teraz prawdopodobnie dostał polecenie lądowania.Zbysiuniu, z Ciebie to prawdziwy rycerz :-)
    A wiesz dlaczego?
    Bo masz zakuty łeb;-)Ostateczną decyzję o lądowaniu, bądź udaniu się na lotnisko zapasowe podejmuje kapitan samolotu, może on tego nie wie daj mu spokój;) Nie znasz zasad , w tym przypadku kapitan miał mało szans na podjęcie samodzielnej decyzji..tam obowiązywała zasada, co powie prezydent ma być wykonane , nie ma sensu gadac z oplacanym trollem, naraPrawda w oczy kole, może dlatego że nie toleruje prawdy Jarka i jego PiSowskiej sekty.