• w temacie Jak Ona to odbierze .?

  W: Hydepark
  beddame wysli a wpierw napisz tutaj ocenimy:)
  To wiersz tylko dla niej , przepraszam ale nie mogę napisać. Miłość nie jest na pokaz.
 • w temacie Wpływ religii na nasze życie

  W: Hydepark
  beddame wiesz moja babcia zawsze powtarzala mi przyslowie "Stoi pod figura a diabla ma za skora"- cos w tym jest.
  To prawda, jest to dwulicowość .Mądra Babcia.
 • w temacie Jak opanować stres?

  W: Porady
  Magdo , stres wynika że strach, strachu że nie zostaniesz zaakceptowana przez ludzi między którymi sie obracasz. Ale najbardziej stresują pierwsze słowa jakie wypowiesz na pierwszym wystąpieniu to one decydują o przełamania tego stresu, strachu . Przygotuj Się odpowiednio , a wszystko przejdzie bezstresowo i znikną Twoje obawy.
 • w temacie Jak wydłużyć stosunek?

  W: Męskie sprawy
  Może dlatego masz problem bo traktujesz sex jak , zawody, a nie dawanie rozkoszy i zadowolenia partnerce. Musisz poznać też jej potrzeby i razem się zastanówcie jak temu zaradzić. Piszesz że kiedyś było inaczej. Więc wracajcie do tego jak było kiedyś .
 • w temacie Jak Ona to odbierze .?

  W: Hydepark
  lilith70 Zbysiunio lilith70 Jak jest normalna to normalnie to odbierze. Powinno nawet jej się spodobać. Kwestia tylko tego, po co to robisz? Dla samego podrywu czy dlatego, żeby było z tego coś więcej. Bo jak dla samego podrywu, to daruj sobie i nie mąć jej w głowie.Nie rajcuje mnie podryw, raczej chciałbym aby z tego coś wyszło . Jest to normalna dziewczyna mądra i widzę ze ma coś co trudno określić słowami. Coś co przyciąga jak magnez .To jak najbardziej... Taki gest powinien ją ująć za serce. Życzę powodzenia.Dzięki za odpowiedz
 • w temacie Jak Ona to odbierze .?

  W: Hydepark
  lilith70 Jak jest normalna to normalnie to odbierze. Powinno nawet jej się spodobać. Kwestia tylko tego, po co to robisz? Dla samego podrywu czy dlatego, żeby było z tego coś więcej. Bo jak dla samego podrywu, to daruj sobie i nie mąć jej w głowie.Nie rajcuje mnie podryw, raczej chciałbym aby z tego coś wyszło . Jest to normalna dziewczyna mądra i widzę ze ma coś co trudno określić słowami. Coś co przyciąga jak magnez .
 • w temacie Dlaczego jest tak wiele nieudanych małżeństw i rozwodów

  W: Babskie sprawy
  Może dlatego tak się dzieje , bo uczucia są osłabiane. Osłabiane poprzez rutynę , zmęczenie , kłopoty i trudności jakie wynikają z naszego codziennego borykania sie z nimi. Miast walczyć z utrzymaniem dobrych relacji z osoba kochana wybieramy drogę na skróty i wygodnictwo życiowe .