• w temacie Rozbudowa i prace innowacyjne koryta......

  W: Polityka
  stasiek naiwięsze koryto to było za PO--setki miliardów znikło a ciebie boli bo cię oderwali ---towarzyszu
  Bzdura , największe koryto wymiarowo i optycznie , to bilbordy stawiane przez pis.
 • w temacie Rozbudowa i prace innowacyjne koryta......

  W: Polityka
  Blandare51
  taie Tu nie chodzi by było zasobniejsze - chodzi by tylko "swoje ryje" do niego sięgały - reszta ma spadać na przysłowiowy "zmywak" a wolno im tylko € wysyłać na konta w polskich bankach.
  Pamiętaj TYLKO W POLSKICH BANKACH.
  Czy SKOKI to polskie?
  Zgodnie z konstytucją skoki nie są Polskie , skoki to wymysł stworzony na wzór i podobieństwo organizacji zwanej pis
 • w temacie CZY NA FORUM POWINNIŚMY DYSKUTOWAĆ Z NIEZALOGOWANYMI "GOŚĆMI"?

  W: Polityka
  Grzeszko
  iiiiiii Ale masz problem, ten gość to Quest.Nie wiem po co się ukrywa, skoro ma konto .
  Ja nie pisałem o jednym, konkretnym przypadku, tylko raczej o tych wszystkich, którzy wylogowują się celowo i piszą z tzw. "gościa", aby dowalić użytkownikom i nie ponieść z tego tytułu żadnych konsekwencji!
  TO JEST ÓW PROBLEM!!!
  Nie zwracaj uwagi na obszczymurków . Ja na ich odpowiedzi nie reaguje , zawsze staram się ,,zamykac,, przed obszczymurkami swoje tematy.
  Moim zdaniem powinni skasować t/z gości , zgodnie z zasadą ,,gość z dala się nie wpiErdala.
 • w temacie J. Kaczyński boi się R. Petru?

  W: Polityka
  ~Marek Jak inteligentny człowiek może się bać takiego kretyna jakim jest Petru?
  Widocznie nie jest inteligentny i dlatego się boi.
 • w temacie KTO JEST JESZCZE W PIS-SIE OPRÓCZ KOMUNISTÓW?? PRZECZYTAJCIE

  W: Polityka
  Lilith1 Chodzą słuchy, że niejaki Buc1 aktywnie działa w strukturach PiS-u i ma szanse na awans do ścisłego kierownictwa... taki vice prezio, konsultant i doradca.
  Podobno dla niepoznaki pisze na portalach obelżywe teksty pod adresem ulubionej partii, ale czyni to na zlecenie samego... no wiecie kogo.
  I kto by przypuszczał, że taki tam Bucek to ukryty agent samego... no, wiecie kogo.

  :PNo wiemy, wiemy , no wiemy kogo. Prawdopodobnie tego co dochodzi i zawsze mówi : Nie będę wam mówił , bo i tak wiecie co będę mówił .. Jak podają niezależne związki , agentów i agentek.. Ten , no wiecie , kto. jest wujecznym wujem tego o kryptonimie buc , który z kolei , jest ciotecznym bratem , stryjenki Wandzi.
  a kto przypuszczał , ze córka tej stryjenki , całuje stryjenke w ręka , stryja w ryja , a
  wujka . No ale wujek zawsze wtedy gasi światło .
 • w temacie No to jak już mamy dwa meczety w Warszawie...

  W: Polityka
  Air842 Zbysiunio stevn Zbysiunio stevn A dlaczego nie modlą się w swoich meczetach, tylko na ulicach, paraliżując ruch uliczny w miastach ???To jest ich swięto , organizuja co miesiąc i obchodzą na ulicach. U nas nie dojdzie do tego, bo Narodowców spuścimy z cugli i spuszczą im taki łomot, że się im na długo odechce demonstrowania w naszym kraju swojej siły...Bzdura , u nas od siedmiu lat trwają modły na ulicach . Też jest tamowany ruch i Naród wściekły na te ich modły.Nie wierze ,w Polsce modla sie na ulicy ..No , nie wierzysz . Nie ty jedna i nie ostatnia. Prawie 80% Narodu te ich ,,modły,, nazywa spędami . A oni zaparcie twierdzą ze sie modlą.
 • w temacie Totalna Opozycja jest zdolna do wszystkiego, wkrótce przestawią tablicę graniczne Niemiec nad Wisłę!

  W: Polityka
  Air842 Aviator74 Air842 Aviator74 Air842 buc1 Totalny rząd PiS jest zdolny do wszystkiego, nawet mogą uderzyć na Niemcy i wygrać wojnę z Niemcami, za reparacje. Nienawiść do Niemiec sięga zenitu. Szkoda, że to tylko fantazja szaleńców. A za politykę szamanów zapłaci cały naród, a powinni tylko fanatycy PiS, z dewiatorem na czele. ♿ Zgoda dewiatorze ??
  Mowia ,ze jestes zbigniew 1933 prawda to ?No to wszystko się wyjaśnia pomału. :)Narazie ? nie widze wyjasnienia .... Milczenie jest odpowiedzią/wyjaśnieniem! :)))Wole" prosto z mostu domysly nie sa moja najlepsza strona ..jak go spotkam to jeszcze raz zapytam ... Chociaz zbigniew 1933 byl wszystko wiedzacy ,a buc jest wywazony )))Moim zdaniem Totalny Buc , totalnie wyważony , nie może być Totalnie zbigniewem Totalnie wszystkowiedzącym .
 • w temacie Tak dobrych wyników rząd PiS jeszcze nie miał !

  W: Polityka
  Tylko się cieszyć , bo stare wraca . Za komuny tez PZPR miało najlepsze wyniki sondażowe , rząd wykonywał 100 , 200, 300% normy. Rzad był najlepszy i miał 150% poparcia narodu.