• w temacie Dlaczego klerycy czując rychły upadek PiS , coraz częściej i głośniej popierają PO i...

  W: Hydepark
  ~tytus
  ~gość
  ~jumar69 Przecież O to nic innego jak zastępczy PIS a jeszcze pod kierownictwem Schetyny którego jedynym osiągnięciem jest rozbicie opozycji. czy tego jeszcze nie widać?
  u tego Schetyny z PO nie ma tylu idiotów co u Jarka
  W PO są zachłanni na kasę za wszelką cenę nawet za sprzedanie Niemcom swojej macierzy więc lepiej popierać idiotów by Polska jeszcze trochę istniała a nie tylko teoretycznie.
  Wiadomo swój swojego zawsze poprze , dlatego nie jestem zdziwiony twoim zachowaniem , idiota zawsze za idiotą pójdzie.
 • w temacie Dlaczego wojskowi nie mają zaufania do ludzi typu Macierewicz

  W: Hydepark
  ~tytus Ludzie i zakute łby nie muszą ważne, że wojsko ma.
  TYTUSIE NIE INTERESUJE MNIE TWÓJ ZAKUTY,
  Pytanie jest dla światłych umysłów , zatem to eliminuje twoje uwagi na ten temat. A wojsko nie ma , bo najbardziej wykształceni odchodzą z wojska , bo nie chcą salutować do takich jak ty.
 • w temacie Polska przetrwa z CHRYSTUSEM

  W: Hydepark
  To już poseł z PiS ma plany aby zniszczyć to co chrystus chce pozostawić , nawet chrystus nie ma szans bez zgody Kaczora.
 • w temacie Jak myślisz czy cywil potocznie zwany idiotą , może rozkazywać żołnierzowi o dużym...

  W: Hydepark
  ~tytus Zbysiunio gugu77 Zeby lajza chociaz liznela sluzby wojskowej.....Łajza nie odróżnia lufy od kolby karabinu, nie wie co to jest spust na który mówi cyngiel , nie wie ze poległy to nie ofiara smolenska .Czy twoja choroba się wzmogła ? weź leki i idź na spacer, daj odpocząć swojemu komputerowi.A ty zgłoś się do OTK tam do końca zlasuja to co ci pozostało zamiast mózgu. Tam potrzebują takich jak ty .
 • w temacie Jak myślisz czy cywil potocznie zwany idiotą , może rozkazywać żołnierzowi o dużym...

  W: Hydepark
  taie Wcześniej pisałem do hejtera a teraz odniosę się do tematu -
  Może ! Wystarczy przypomnieć sobie historię.
  Idiotyczne posunięcia Hitlera - wiosenny atak na Grecję zamiast na Rosję , brak pomocy Rommlowi w Afryce.
  Schizofrenia paranoidalna Stalina - czystki (włącznie z mordowaniem) w dowództwie swej armii.
  Idiotyczne podejście typu BMW skutkujące klęskami. Prawdopodobnie Putin nakazał realizować idiotyczne błędy , obecnym idiotą .
 • w temacie Nie dajmy się prowokatorom

  W: Hydepark
  ~tytus Zbysiunio Wiadomo kto , prawdopodobnie prezesa pis finansuje Putin . Bo poseł pis skrupulatnie wykonuje jego polecenia i niszczy dorobek NARODU Polskiego . podobnie jak Antek niszczy Polska armie . A pozostali dążą do odsunięcia UE od interwencji w sprawach zagrożenia demokracji w Polsce.Tobie choroba mózg zniszczyła i dlatego brednie wypisujesz, Weź się poważnie za leczenie zakuty łbie.Prawdopodobnie jak podaje ,,ptasie radio,, ten poseł tak bardzo się boi karateki Putina że potroił swoich emerytowanych ochroniarzy Ten poseł nawet jak jedzie do tatusia Tadeusza to prawdopodobnie przy spowiedzi obok kleczy głuchy ochroniarz . Taki to jest ten poseł , kazał wycinać drzewa aby w cieniu pnia nie ukrył się , szpieg z krainy deszczowców.