• w temacie Kosciol wspierajacy PiS milczy

  W: Religia
  Air842
  ~gość
  Air842
  ~gość Pytanie tylko w co jesteś wierząca ? czytając twoje tematy mam wątpliwości czy twoja wiara dotyczy tego samego Boga w którego wierzą Polacy ale skoro myślisz, że wierzysz to nie pisz głupot w internecie tylko zapytaj księdza w swojej parafii.
  Zaloguj sie ..nastepna odowiedz zgloszona do usuniecia ( nie czytam niezalogowanych )
  Uważasz, że jak się zalogujesz to jesteś mądrzejsza analfabetko ?
  Madra jestem nieslychanie ,, najpiekniejsze mam ubranie .. moja buzia tryska zdrowiem ,jak cos powiem to juz powiem 😍😍
  Reakcja jest taka ze nie tylko koń się śmieje ale i ja fanatyk pis też sie śmieje z tego co robi kościół:
 • w temacie brudna sowiecka propaganda w dzisiejszej POlsce

  W: Polityka
  rafal333 Czy tego posła psychola nie da się wypędzić z Polski ! Jestem pewien,że Polska wróciłaby na drogę demokracji. Poseł - dyktator miałby wspaniałe miejsce na Białorusi.
  Bez słów :
 • w temacie List Giertycha do Kaczynskiego

  W: Polityka
  aliada Jeszcze nie wiadomo, czy prędzej prezesa nie wsadzi Ziobro. Dostał nieograniczone możliwości wsadzania każdego, zgodnie z hasłem wysapanym przez JK w sejmie: "wszyscy będziecie siedzieć". A znamy jego ambicje i co naprawdę myśli o Kaczyńskim, mówił to kilka lat temu bez ogródek. :)A my NATO jak na lato:
 • w temacie List Giertycha do Kaczynskiego

  W: Polityka
  KarolP12 No i znowu to samo. Od paru dni non stop kretyńska sraczka sortu pod pretekstem sądów

  Demokracje zabierajo!!!
  Sądy przejmujo!!!
  Dyktature instalujo!!!

  Ileż można? No ludzie. Rzygać się chce jak widzę jak się nakręcacie propagandowymi frazesami zasłyszanymi z wiertniczej szczujni. To jest niezdrowe. Chore. Nie doprowadzi to was do niczego dobrego, co najwyżej do upodlenia jak tę hołotę, która opluła dziennikarkę.

 • w temacie Temu, kto podniesie głos na Prezesa Polski, ten głos odetniemy po szyję

  W: Polityka
  buc1 Skąd ja to znam,, kto podniesie rękę na władzę ludową, to mu ta ręka zostanie odrąbana, mamy ewidentny powrót do PRL-u.
  Pozdrawiam.Prezes pis bardzo ciepło wspomina lata komuny , zatem wprowadzenie pewnych zwyczajów bardziej przybliży Naród do lat szczenięcych wodza pis
 • w temacie DZIŚ O GODZ 20, 00 - PROTEST SUWERENA PRZECIWKO IGNORANCJI WŁADZY PIS

  W: Polityka
  ~gość ~prawo To nie jest śmieszne, jeszcze nie żyliście w dyktaturę i wkrótce się przekonacie, co to znaczy. To dotknie całego narodu i funkcjonariuszy PiS też. Wy myślicie że nie, ale to błędne myślenie. Może dojść do rozlewa krwi, teraz albo w przyszłości Leniniści nie przebierają w srodkach. Podobno petru juz POprosił o bratnią POmoc z zagranicy. To naprawdę nie jest śmieszne.Petru nie prosił , to Macierewicz sprowadził obce wojska do polski .