• w temacie Czy Pietrzak stracił swój elektorat , czy raczej nie służy mu ,,dobra zmiana,,

  W: Polityka
  Air842
  ~gosc
  Blandare51
  ~gość ten gość się już wypalił scenicznie, a teraz pod płaszczykiem prezesa chciał zaistnieć ... żenująca postać udająca, że ośmiesza władzę starająca się dzięki niej u koryta utrzymać ... prawie artysta, jednak i w tym wypadku prawie robi różnicę ...
  ..umarł za zycia... Wielu takich bylo i jest....
  tak jak prowincjusz. ale ten już raczej nie zaśpiewa i nie zatanczy
  Prawda nie zaspiewa ,,ani nie zatanczy .. bo umarl,,ale zostanie w moim sercu jako czlowiek wielkiej klasy ,,a Ty tanczysz i spiewasz ,a jestes smiec .-zyjacy ......
  Air 842 Nie denerwuj się , bo ci co się naigrywają ze smierci to się szkolą na miesięcznicach. Tam też nie ma szacunku , a prezes tym mataczy i nie szanuje pamięci tych co mieli wypadek w Smoleńsku.
 • w temacie Czy Pietrzak stracił swój elektorat , czy raczej nie służy mu ,,dobra zmiana,,

  W: Polityka
  buc1 Tak PiS dużo stracił ludzi chociaż trochę myślących. Ale zyskał wojowników( prawaków), o radykalnych poglądach, czyli rasistów nacjonalistów, fanatyków- smoleńsko- toruńskich, szamanów i innych średniowiecznych szaleńców.
  Czyli można powiedzieć ze pis ma przeciwników . Bo logicznie myśląc , oni nie powstali dla bronienia pis , oni powstali dla uzyskania swoich potrzeb , spełnienia swoich poglądów. To coś już było za Żirinowskiego , i się rozmyło.
  Moim zdaniem to oni się przyczynią do rozpadu pis.
 • w temacie Jak sadzisz , dlaczego PiS mimo mijania się z prawdą ma prawdopodobnie około 18%...

  W: Polityka
  buc1 Myślę, że filozofia poparcia społecznego jest przeniesiona z czasów PZPR, mają przecież wybitnych ekspertów z PZPR w swoich szeregach. Przecież normalni ludzie nie zagłosują na coś takiego. Ale mogą nie dopuścić do wyborów.
  Raz już PZPR , przegrało . Nie sądzę aby zaryzykowali po raz kolejny .
  Pamiętaj też , że mamy szerokie ulice .
 • w temacie PiS dla religianstwa i kołtuństwa

  W: Polityka
  ~gość ~gość skąd ty takie trudne słowa znasz z podręcznej broszury mądrości lewaka indywidualne w zusie chłopie lepiej weź tęczową szturmówkę i idź kopać jakiś płot albo do puszczy robali bronić widać, że jesteś jednym z wyborców pisu, bo ludzie pracujący dostają rozliczenie konta każdego roku ... :PMasz rację ludzie pracujący dostają rozliczenia co rok , a pisowskie pasożyty zostaną rozliczone za rok .
 • w temacie Tusk może kandydować na kanclerza Niemiec

  W: Polityka
  stevn ~sem Rudy więcej zrobił dla Niemiec niż cały wermacht w czasie II światowej. Dlatego Niemcy mają wobec niego dług wdzięczności. Stanowisko kanclerza Niemiec należy mu się jak psu buda![image]0006U6IU46HW79QW[/image]Każdy orze jak może.
 • w temacie ,, SKRWAWIONE BIAŁE RĘKAWICZKI TUSKA" - OBOWIĄZKOWA POEZJA PIS

  W: Polityka
  madox66 Spokojnie, pierwsze lanie dostanie PIS w wyborach samorządowych.Pewna posłanka PIS została wygwizdana na parafialnych dożynkach ku wściekłości ksiedza proboszcza.Oj Tak. Dostanie tak mocno ze nawet prywatna armia Macierewicza nie będzie milczeć . Bo już Macierewicz w sejmie kazał posłance . Milczeć .
  Nawet sam prezes już widzi jakieś mordy , które rzekomo sa zbrodniczymi mordami. Nawet Szydło zaczyna się motać w swoich wypowiedziach.
  Z tego wniosek ze ta dobra zmiana nie jest tak dobra jak myślał rydzyk z kołem emerytów.