• w temacie Czy też masz wrażenie ze Jedzie wózek na czerwonych kółkach , kieruje nim prezes ,...

  W: Polityka
  scarycat1
  Justyna260 Za moich czasów ten wierszyk brzmiał tak: Jedzie sobie wózek na czerwonych kółkach, siedzi na nim Brezniew, ciągnie go Gomułka. Ciągnie tak i ciągnie, az mu spuchły ..., pewnie nie dociągnie go 1 maja.

  Ale to już było baaaaardzo dawno.
  Zabawne! Nie znałem tego. :)))

  No a ja mam znów cyrk... chyba odejdę stąd, bo ciągle te same bandy psycholi mnie atakują i pomawiają. To było kiedyś dobre forum, ale teraz za poglądy zrobią z ciebie zboczeńca. Ale za swoje błędy trzeba płacić...
  A dlaczego masz odchodzic , dlaczego masz ustępować psycholom . Ja nie zwracam uwagi na idiotów i psycholi , ty też tak postępuj , nie daj się wciągnać w miesiecznice bo one też służą do tego samego , do podjudzania i pomawiania tych co nie zgadzają się z idiotami i psycholami.
  Ale Warszawa się nie poddaje , z usmiechem na ustach spaceruje ulicami miasta którego nie odda pod pomniki i nie pozwoli oszołomom niszczyc piękna Naszej stolicy.
  Ty tez się nie poddawaj , odwracaj się tak do nich Jak Warszawiacy do pisowskich spędów pod pałacem.
 • w temacie O tym że Kaczyński ma rację frajerzy przekonują się po czasie

  W: Polityka
  ~qwerty To prawda, że Jarosłw Kaczyński bywa niedoceniany, a jego głęboką mądrość polityczną widać dopiero po latach.
  Dowodzi tego ten fragment jego wypowiedzi o Lechu Wałęsie:

  :-)
  Tą ,,mądrość,, polityczna prezesa , pan Wałęsa przedstawił dawno temu , za tą wypowiedzią Wałęsa przewidział negatywne działanie prezesa i po latach przepowiednia pana Wałęsy się sprawdziła :
  A prezes tak sie mota jak moze.
 • w temacie Jarosław Kaczyński zapowiada zrealizowanie reformy sądownicta

  W: Polityka
  A czego ten Kaczyński nie zapowiada , już od siedmiu lat zapowiada wskazanie winnego , zapowiada dobrą zmianę , zapowiada budowe dróg i pomników .
  Same zapowiedzi to on se moze na slub u rydzyka , bo tylko tam ma słuchaczy którzy to łykają .
  A reformy można założyć i nie trzeba zapowiadać .
 • w temacie Przystanek Woodstock 2017

  W: Polityka
  A wiedział jak zabezpieczyć spędy pis pod pałacem jak i na całej drodze przemarszu tej pielgrzymki .
  Czy tak trudno jest zrozumieć że problemy są wtedy kiedy pis i ministrowie tej opcji realizują program ,,dobrej,, zmiany .
  Kiedyś jak wchodziłeś do lasu to było coraz więcej drzew , a teraz im głębiej w las tym dzew mniej . Czyli odwrotność , zdarzeń .
 • w temacie CZY KOCHACIE O TADEUSZA RYDZYKA

  W: Polityka
  Ostatnie wystąpienia Narodu Polskiego dobitnie pokazały ze nigdy nie będzie pisowskiej polski , co wskazuje ze ten z Torunia nie bedzie papieżem .
  Moja miłość do tego z Torunia jest zdecydowanie większa niż miłość Kaczynskiego do pana Tuska .
 • w temacie CZY LUBICIE I SZANUJECIE JAROSŁAWA KACZYŃKIEGO

  W: Polityka
  Jarosław Kaczyński nie jest do kierowania krajem , jest szeregowym posłem pełniącym funkcje prezesa opcji pis. Jako lawirant miota się jak szczur w labiryncie. Szuka drogi wyjścia zarazem niszczy wszystkie inne napotkane gryzonie. Wniosek z tego ze czyści swoje terytorium w celu obięcia na nim kontroli. Jako szkodliwy gryzoń nie robi nic dobrego . Może tylko w swoim stadzie jest postrzegany jako przywódca , w większości słabsze osobniki poddają się jego woli . Kazdy kto pokaże wyższa kulturę od przywódcy stada , jest wykluczany z miotu.
  Co można powiedzieć o gryzoniach , raczej nic dobrego . W każdym domu gryzonie są zagrożeniem dla zdrowia , plonów i dobytku jaki posiadamy.
 • w temacie PREZES POLSKI JAROSŁAW KACZYŃSKI- NADAJE Z TORUNIA

  W: Polityka
  WOMAR1910 ~donald buc1 ~gość [image]0006Q2U1RP81II0I[/image]Macierewicz też nie jeździł, aż auto rozwaliliśmy, prawda? Czy też rozmawiał z Warszawy??.Tusk latał samolotami przez 8 lat za miliony zł z Warszawy do Gdanska i spowrotem.
  Jakim prawem zabierał chłopaka Kasi Tusk do dziś nie wiadomo. Pewnie rozkazem krula-wodza POlski. Poseł ;pojechał do ojcz\ulka przepraszać go, za to ze na razie nie może mu rzucić na tace 45 mln zł. Ciekawe czy ojczulek Rydzyk skarci prezesa.Poseł pojechał bo żadna inna stacja nie chce oszołomów w swoich programach. Taki jak on to do cyrku i zeby miał oklaski to cała widownia z pis .
 • w temacie CZŁONEK CZY WIBRATOR?

  W: Hydepark
  Deneries09 Zdecydowanie członek. Członek jako część , jako określony człon. Jezu jaki bezsensowny temat :DBezsensowny bo nie rozumiesz o co w nim biega . Podpowiedz dla takich jak ty.
  Jak nazwać członka partii którym się manipuluje i pozwala na ruchy tylko za zgoda szefa .