• w temacie Nie dajmy się prowokatorom

  W: Hydepark
  Wiadomo kto , prawdopodobnie prezesa pis finansuje Putin . Bo poseł pis skrupulatnie wykonuje jego polecenia i niszczy dorobek NARODU Polskiego . podobnie jak Antek niszczy Polska armie . A pozostali dążą do odsunięcia UE od interwencji w sprawach zagrożenia demokracji w Polsce.
 • w temacie W Polsce nie ma bezrobocia !

  W: Hydepark
  W Polsce zdaniem Antka nie ma bezrobocia , zapomniał tylko Antek powiedzieć ze w Polsce nie ma też Polskiej Armii , nie ma też zdrowej oświaty, nie ma drzew i nie ma lasów, nie ma służby zdrowia i nie ma podwyżek emerytur, nie ma kościoła i nie ma demokracji .
  Mamy oszołomów w polityce i idiotów udających wszelakiej maści naczelników , prezesów i dyktatorów narzucających swoim wyborcą pranie mózgów i wmawianie im że ,,dobra zmiana ,, podąża na upatrzone pozycje , przez posła do spraw gruntowego wyniszczenia tego wszystkiego co zrobiły poprzednie rządy.
  Zatem Narodzie , krowa na rowie nie bodzie.
 • w temacie Polska zdradzona przez UE .. .

  W: Polityka
  To nie Polska została zdradzona przez UE , to rząd pis został postawiony do pionu przez polityków krajów UE.
  Nie myl zatem rządu pis z Polskim Narodem.
 • w temacie Co osiągneła Szydło?

  W: Hydepark
  Osiągnęła podziw posła swojej opcji politycznej .
  Także, osiągnęła wotum nieufności przywódców 27 państw UE .
  Pomogła Narodowi a zaszkodziła rządowi pis.

 • w temacie Francja i Niemcy ogrywają Polskę .

  W: Polityka
  Prosta odpowiedz , we Francji i Niemczech rządem nie kieruje poseł z pis. Którego ustawia Rydzyk z Torunia .
  Ot i masz , dlaczego mamy problemy z UE
 • w temacie Angela skopała Beatę jak polskiego psa

  W: Hydepark
  Masz rację ..pora zerwać takie toksyczne znajomości .
  Słowo ciałem się stało , poza Angela Merkel taką toksyczna znajomość zerwało jeszcze 26 państw UE. Nie dali się zainfekować jadem pis... nie dali nic innego , co by pis dał swoim wyborcą , czyli obiecali i obiecanek nie zrealizowali.
  Brawo UE , brawo Angela .
 • w temacie Orban nie jest idiotą.

  W: Polityka
  Ano, Orban nie dał szansy posłowi pis na zrobienie z niego idioty i zrobił idiotę z posła pis . Tym bardziej jak zobaczył w jkim stylu zniszczono Polskie stadniny , to Orban nie chciał kraść z posłem pis , tych węgierskich koni i zakończył układ z polskim koniokradem .

  Miał konia z grzywa rozwianą ..
  ... z pod kopyt, błysnęła skra ..
  Gdy wiosną pachnie mu siano ..
  ...to śmieje się ...Ha ha ha
 • w temacie trochę szacunku ta pani jeszcze u mnie miała, do wczoraj

  W: Hydepark
  Dla mnie ta kobieta nie miała szacunku od kiedy dała sobą manewrować przez posła Kaczynskiego . Od kiedy zainfekowana jadem , Kaczyńskiego . Pozbyła się wtedy własnego zdania i pozwoliła na rozprowadzenie tego jadu nienawiści w swoim organizmie . Z racji tej że poseł Kaczyński posiada w nadmiarze , tego jadu nienawiści , to infekuje nim tych wszystkich którzy chcąc robić karierę polityczną , infekuja się na własną prośbę.
  Ci wszyscy widzący zagrożenie , automatycznie są wrogami tego osobnika .
  Ta kobieta wybrała , kariera kosztem własnego sumienia .
 • w temacie Wybór Tuska to błąd

  W: Hydepark
  Zbysiunio Nie ma obawy , w UE nie ma judasza zwanego Jarek. Pan Tusk to namaszczony przez Boga , polityk o gołębim sercu i podziwiany przez 27 krajów tylko w samej Europie.
  Już w walce dobra ze złem , wygrał pan Tusk . Bóg szybko się poznał na judaszowych zapędach posła , który zagraża władzy Boga , jako samozwańczy ,,zbawiciel ,, a w rzeczywistości to burzyciel ładu kościoła. A tylko dlatego ze z ambon kościoła zrobił trybuny polityczne .A na grobach chce zrobić karierę polityczną