• w temacie Czy Pietrzak stracił swój elektorat , czy raczej nie służy mu ,,dobra zmiana,,

  W: Polityka
  buc1 Tak PiS dużo stracił ludzi chociaż trochę myślących. Ale zyskał wojowników( prawaków), o radykalnych poglądach, czyli rasistów nacjonalistów, fanatyków- smoleńsko- toruńskich, szamanów i innych średniowiecznych szaleńców.
  Czyli można powiedzieć ze pis ma przeciwników . Bo logicznie myśląc , oni nie powstali dla bronienia pis , oni powstali dla uzyskania swoich potrzeb , spełnienia swoich poglądów. To coś już było za Żirinowskiego , i się rozmyło.
  Moim zdaniem to oni się przyczynią do rozpadu pis.
 • w temacie Jak sadzisz , dlaczego PiS mimo mijania się z prawdą ma prawdopodobnie około 18%...

  W: Polityka
  buc1 Myślę, że filozofia poparcia społecznego jest przeniesiona z czasów PZPR, mają przecież wybitnych ekspertów z PZPR w swoich szeregach. Przecież normalni ludzie nie zagłosują na coś takiego. Ale mogą nie dopuścić do wyborów.
  Raz już PZPR , przegrało . Nie sądzę aby zaryzykowali po raz kolejny .
  Pamiętaj też , że mamy szerokie ulice .
 • w temacie PiS dla religianstwa i kołtuństwa

  W: Polityka
  ~gość
  ~gość skąd ty takie trudne słowa znasz z podręcznej broszury mądrości lewaka indywidualne w zusie chłopie lepiej weź tęczową szturmówkę i idź kopać jakiś płot albo do puszczy robali bronić
  widać, że jesteś jednym z wyborców pisu, bo ludzie pracujący dostają rozliczenie konta każdego roku ... :P
  Masz rację ludzie pracujący dostają rozliczenia co rok , a pisowskie pasożyty zostaną rozliczone za rok .
 • w temacie Tusk może kandydować na kanclerza Niemiec

  W: Polityka
  stevn ~sem Rudy więcej zrobił dla Niemiec niż cały wermacht w czasie II światowej. Dlatego Niemcy mają wobec niego dług wdzięczności. Stanowisko kanclerza Niemiec należy mu się jak psu buda![image]0006U6IU46HW79QW[/image]Każdy orze jak może.
 • w temacie ,, SKRWAWIONE BIAŁE RĘKAWICZKI TUSKA" - OBOWIĄZKOWA POEZJA PIS

  W: Polityka
  madox66 Spokojnie, pierwsze lanie dostanie PIS w wyborach samorządowych.Pewna posłanka PIS została wygwizdana na parafialnych dożynkach ku wściekłości ksiedza proboszcza.Oj Tak. Dostanie tak mocno ze nawet prywatna armia Macierewicza nie będzie milczeć . Bo już Macierewicz w sejmie kazał posłance . Milczeć .
  Nawet sam prezes już widzi jakieś mordy , które rzekomo sa zbrodniczymi mordami. Nawet Szydło zaczyna się motać w swoich wypowiedziach.
  Z tego wniosek ze ta dobra zmiana nie jest tak dobra jak myślał rydzyk z kołem emerytów.
 • w temacie Minister obrony przyrównał na początku lidera Platformy do znanego komika, Jasia Fasoli.

  W: Polityka
  buc1 szanel59 Tak bylo naprawde-
  Schetyna o Macierewiczu: Jaś Fasola by tego nie wymyślił"

  Przewodniczący PO, i zarazem były minister spraw wewnętrznych i administracji, Grzegorz Schetyna zarzucił rządowi brak koordynacji działań po nawałnicach. Mówił, że zadanie to wzięli na siebie miejscowi samorządowcy, m.in. marszałek woj. pomorskiego Mieczysław Struk i wolontariusze, a wojewoda Dariusz Drelich - według niego - pojechał w tym czasie "na urodziny" do abp. Leszka Głódzia.
  Skrytykował też postawę szefa MON. Jak zauważył, Macierewicz na miejscu zniszczeń po nawałnicach pojawił się dopiero 15 sierpnia po zakończeniu uroczystości z okazji Święta Wojska Polskiego.
  "No przecież to jest kompromitacja. Minister obrony narodowej, który przylatuje helikopterem i przyjeżdża kolumna sześciu samochodów, żeby go dowieźć 240 metrów z lądowiska do namiotu antykryzysowego. Widzieliście jak to wygląda? Jaś Fasola by tego nie wymyślił" - mówił Schetyna.
  Zwrócił też uwagę, że na miejsce kataklizmu przybyło kilkudziesięciu żołnierzy. "I 65 żołnierzy stanęło nad brzegiem Brdy i mówiło, że przyjechali, żeby dokonać rozpoznania. Taka była prawdziwa aktywność pierwszych godzin" - powiedział polityk.


  Zawsze przy takich kataklizmach potrzebna jest natychmiastowa pomoc. PiS przyszedł z pomocą, po trzech dniach. A słowa hasła wyborcze Szydło były hipokryzją. ,, Będziemy słuchać ludzi i będziemy bliżej ludzi" twierdziła, a tu w trudnych chwilach nawet pomocy nie było.
  Jak można pomagać tym ......których o pomoc prosiła Szydło......bardzo często pytała : Pomożecie......zatem biedni ludzie byli pozostawieni na pastwę ..... i sami sobie pomagali... a w krytycznym momencie ...... POMOGLI..... wyciągając Macierewicza z bagna ....... Zatem Naród da sobie radę ......