• w temacie Ludzie opamiętajcie się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  W: Polityka
  ada7
  iiiiiii Ziemowit, jacy ludzie, net to net, normalnie nikt o tym nie gada.
  Gadają wystarczy np "posiedzieć" trochę w przychodni do lekarza, byłam świadkiem niedawno jak w sklepie kobitki skoczyły sobie do gardeł o " Bolka"......a w mojej poprzedniej pracy ustaliłyśmy ze nie politykujemy, bo kończyło się to zawsze awanturą:)
  A spróbuj pogadac o piwie to cię zaraz od komunistów wyzywają . A o zimnym piwie też nie pogadasz bo zaraz wyzwą cię od niewierzących i diabłów .
 • w temacie Dziś znów cyrk w Warszawie.

  W: Hydepark
  Cyrk polega na wymyślaniu numerów które radują oglądających , i tak długo trwają jak mają dobre numery . W tym cyrku coraz częściej dochodzi do powtórek , tylko zmieniają się statyści . Bo klaun jest jak na razie ten sam.
 • w temacie Nie daj się MANIPULOWAĆ !

  W: Hydepark
  dziadek16 ~pilot O tym, że Putinowska agentura zamordowała naszego Prezydenta i wojskowo-polityczną elitę, wiedzą dobrze zarówno politycy UBekistanu jak i Goebbelsiki TVN, ONET czy niemieckiego Newsweeka czy ich Putinowscy trolle. Ale trudno by polsko-języczni współsprawcy zbrodni pomagali w jej wyjaśnieniu albo publicznie akceptowali RZECZYWISTOŚĆ! Co innego kiedy im się wydaje, że rozmowa jest prywatna i będą się mogli jej wyprzeć. A to właśnie stwierdzili w rozmowie Sikorski i Żakowski kiedy zapomnieli o włączonym mikrofonie (Żakowski i Sikorski otwarcie mówią o zamachu
  Politykiem który zapominając o otwartym mikrofonie SZCZERZE potwierdził fakt ZAMACHU na Prezydencie Lechu Kaczyńskim był nikt inny jak “minister spraw zagranicznych” Tuska, Zdadek Sikorski, którego wyznanie można usłyszeć WYRAŹNIE na tym nagraniu
  Jego rozmówca Jacek Żakowski też bez jakichkolwiek zahamowań określał tragedię jako ZAMACH. I nie ma czemu się dziwić bo dla każdej myślącej osoby obojętnie po której stronie politycznej, kwestia tego, że Putinowska agentura zamordowała naszego Prezydenta i wojskowo-polityczną elitę jest tak samo nierozstrzygnięta jak oczywistością było to, kto dokonał mordu Katyńskiego przed oficjalnym ujawnieniem zbrodni przez Jelcyna. Mam ogromne zastrzeżenia co do moralnej postawy Sikorskiego ale mu inteligencji nie odmawiam i WIERZE, ŻE ZAPOMINAJĄC O MIKROFONIE MÓWIŁ TO CO MYŚLAŁ Współczuje biednym Putinowskim trollom, którzy swoim wulgaryzmem, za marne ruble będą zakrzykiwać RZECZYWISTOŚĆ. Niech ktoś pokaże przykład takiej katastrofy w której samolot bez wybuchu bomby na pokładzie, rozsypuje się przy lądowaniu na ok. 60 tys. części i to na tak ogromnej przestrzeni jak to się stało w Smoleńsku!!!!Pytam zatem....dlaczego oni wiedzą a komisja Macierewicza nie wie ...
  Dlaczego tak wazni świadkowie chodzą na wolności ...
  Dlaczego kolejna komisja rezygnuje z tworzenia mitów , a moze doszła do prawdy ..... i doszło do zmiany komisji....

  Czy ty wiesz co by było ....jakby udowodniono ze religia to wymysł kleryków.......
  Podobnie jest ze Smolenskiem........ mity do potrzeb utrzymania PiS u władzy......
  Bardzo przekonywujące , ale za szybko by było wyjaśnione.
 • w temacie Znajoma Chinka ożeniona w Polsce

  W: Hydepark
  To proste jak spirala do żelazka .
  Te patyki to po zdjęciu ozdób , służą do spożywania posiłków , podobnie jak u nich pałeczki.
  Co do jaj , to dlatego święte bo Polskie od naszej polskiej kury , a nie jakiejś pogańskiej kury.
  A swoja drogą to mogłes jej pokazac jaja wraz z kijkiem .
 • w temacie Jak myślisz dlaczego ludzie z otoczenia prezesa Kaczyńskiego dążą do ukrycia prawdy o...

  W: Hydepark
  zbigniew1933 Kaczyński egzystuje w innym wymiarze od dawna, nie wiem jakie dopalacze aktualnie bierze ale domyślam się że o dużej sile rażenia półkul mózgowych.

  Wtajemniczeni nadali nawet nazwę dla tego specyfiku..."mózgojeb" a działanie widać, słychać i czuć przy każdym otwarciu otworu gębowego nieszczęśnika.

  Przypuszczam że ten silny narkotyk ma branie w PiSie.

  [image]0006I6W10OE0RU0F[/image]A moze temu Kaczynskiemu podkładają takie proszki i mówią ze to witaminy, a ten nieboga je łyka i dlatego się tak często ( włoncza ) i efekty widoczne i słyszalne
 • w temacie Jak myślisz czy poseł Kaczyński prowadzi bezpiecznie członków swojej opcji PiS

  W: Hydepark
  Rosalka Lilith1 Dlaczego używasz brzydkich słów? Nie można to napisać swoich, uczestników, braci poglądowych tylko od razu ... ? A fuj, fuj!

  Członek z ramienia wysunięty na czoło... to rozumiem!
  Ale taki goły... nie przystoi!
  :PZbysiunio nie wie ze w PiS nie ma członków . Tam są same wibratory które tylko za pozwoleniem prezesa mogą ustosunkować sie do okoliczności. Wiadomo tez że nie wszystkie PiS owskie wibratory mogą być użyte .
  Poprosimy Zbysiunia aby nie pisał członek a pisał wibrator z PiS.Dostosuję się do waszej prośby a nawet pasuje określenie wibrator do tych prezesowskich członków. Bo jak wiadomo dobry członek zawsze może , a wibrator musi miec operatora . Podobnie jak marionetka tego co pociąga za sznurki.
 • w temacie Dlaczego są wściekłe ataki na Antoniego Macierewicza?

  W: Hydepark
  aliada Zbysiunio fajny obrazek :)Dziękuje za uznanie . Z drugiej zaś strony jak tragiczny w swojej wymowie . Daje także do myślenia ; pomyśl sobie że taka kaczka prowadzi samolot. Lub generał wydaje rozkaz , wiedząc ze jest bez szans dla żołnierzy , bo są oni dowodzeni przez fanatyka religijnego.
  Do tego obrazka można dopasować sytuacje z życia ludzi, sterowanych przez idiotów i fanatyków różnych religii.