• w temacie PiS dla religianstwa i kołtuństwa

  W: Polityka
  ~gość
  ~gość skąd ty takie trudne słowa znasz z podręcznej broszury mądrości lewaka indywidualne w zusie chłopie lepiej weź tęczową szturmówkę i idź kopać jakiś płot albo do puszczy robali bronić
  widać, że jesteś jednym z wyborców pisu, bo ludzie pracujący dostają rozliczenie konta każdego roku ... :P
  Masz rację ludzie pracujący dostają rozliczenia co rok , a pisowskie pasożyty zostaną rozliczone za rok .
 • w temacie Tusk może kandydować na kanclerza Niemiec

  W: Polityka
  stevn
  ~sem Rudy więcej zrobił dla Niemiec niż cały wermacht w czasie II światowej. Dlatego Niemcy mają wobec niego dług wdzięczności. Stanowisko kanclerza Niemiec należy mu się jak psu buda!
  [image]0006U6IU46HW79QW[/image]
  Każdy orze jak może.
 • w temacie ,, SKRWAWIONE BIAŁE RĘKAWICZKI TUSKA" - OBOWIĄZKOWA POEZJA PIS

  W: Polityka
  madox66 Spokojnie, pierwsze lanie dostanie PIS w wyborach samorządowych.Pewna posłanka PIS została wygwizdana na parafialnych dożynkach ku wściekłości ksiedza proboszcza.
  Oj Tak. Dostanie tak mocno ze nawet prywatna armia Macierewicza nie będzie milczeć . Bo już Macierewicz w sejmie kazał posłance . Milczeć .
  Nawet sam prezes już widzi jakieś mordy , które rzekomo sa zbrodniczymi mordami. Nawet Szydło zaczyna się motać w swoich wypowiedziach.
  Z tego wniosek ze ta dobra zmiana nie jest tak dobra jak myślał rydzyk z kołem emerytów.
 • w temacie Minister obrony przyrównał na początku lidera Platformy do znanego komika, Jasia Fasoli.

  W: Polityka
  buc1 szanel59 Tak bylo naprawde-
  Schetyna o Macierewiczu: Jaś Fasola by tego nie wymyślił"

  Przewodniczący PO, i zarazem były minister spraw wewnętrznych i administracji, Grzegorz Schetyna zarzucił rządowi brak koordynacji działań po nawałnicach. Mówił, że zadanie to wzięli na siebie miejscowi samorządowcy, m.in. marszałek woj. pomorskiego Mieczysław Struk i wolontariusze, a wojewoda Dariusz Drelich - według niego - pojechał w tym czasie "na urodziny" do abp. Leszka Głódzia.
  Skrytykował też postawę szefa MON. Jak zauważył, Macierewicz na miejscu zniszczeń po nawałnicach pojawił się dopiero 15 sierpnia po zakończeniu uroczystości z okazji Święta Wojska Polskiego.
  "No przecież to jest kompromitacja. Minister obrony narodowej, który przylatuje helikopterem i przyjeżdża kolumna sześciu samochodów, żeby go dowieźć 240 metrów z lądowiska do namiotu antykryzysowego. Widzieliście jak to wygląda? Jaś Fasola by tego nie wymyślił" - mówił Schetyna.
  Zwrócił też uwagę, że na miejsce kataklizmu przybyło kilkudziesięciu żołnierzy. "I 65 żołnierzy stanęło nad brzegiem Brdy i mówiło, że przyjechali, żeby dokonać rozpoznania. Taka była prawdziwa aktywność pierwszych godzin" - powiedział polityk.


  Zawsze przy takich kataklizmach potrzebna jest natychmiastowa pomoc. PiS przyszedł z pomocą, po trzech dniach. A słowa hasła wyborcze Szydło były hipokryzją. ,, Będziemy słuchać ludzi i będziemy bliżej ludzi" twierdziła, a tu w trudnych chwilach nawet pomocy nie było.
  Jak można pomagać tym ......których o pomoc prosiła Szydło......bardzo często pytała : Pomożecie......zatem biedni ludzie byli pozostawieni na pastwę ..... i sami sobie pomagali... a w krytycznym momencie ...... POMOGLI..... wyciągając Macierewicza z bagna ....... Zatem Naród da sobie radę ......
 • w temacie Właśnie runął mit o opozycyjnej przeszłości nowego lidera KOD

  W: Polityka
  best74 buc1 Best, ja nie mam do ciebie sił. Przecież oczywiste jest, że PiS wyszukuje wszystkiego, żeby umocnić się na włączę dożywotnią..Nie chciałbym być w twojej skórze. Budzisz się i widzisz prezesa, otwierasz lodówkę i widzisz prezesa, załączasz telewizor i widzisz prezesa, jedziesz autobusem a za kierownicą widzisz prezesa, idziesz do piwnicy i widzisz prezesa, idziesz ulicą i masz wrażenie, że prezes ciebie śledzi. Paranoja to straszna choroba!Na , napisz jak z tego się wyleczyłeś . Bo znam takiego co miewa takie objawy jak opisujesz .
 • w temacie Właśnie runął mit o opozycyjnej przeszłości nowego lidera KOD

  W: Polityka
  best74 Zbysiunio Moim zdaniem to normalne . Sam napisałeś , właśnie runął mit,, Jak wiesz mity nie mają nic wspólnego z faktami . Za przykład masz , mity jakie chodzą o Kaczynskim , mity jakie pis głosi o Smoleńsku czy nawet mity jakie klerycy głoszą o swojej religii.
  Żaden mit nie ma racji bytu i za jakiś czas upada tak jak ci co go wymyślają .Mity o odwadze , czynach, bogach to tylko mity , w życiu liczą sie Fakty i dokonane czyny. A mity
  to pożywka dla fanatyków pis.Ale was to sowieccy ludzie zabolało. Miało zaboleć!Nie znam mentalności sowieckich ludzi zatem nie wiem czy ich zabolało czy nie . Ale z tego co napisałeś można sądzić iż znane ci jest ich poczucie krzywdy i bólu . W większości przypadków zmieniają swoje korzenie i udają pisarczyków .
  Kiedyś znałem takiego jak ty . Okazało się że był nieszczęśliwy bo odkryto jego korzenie .
  Okazało się że jego matka była złodziejka , ojciec złodziejem a syn chamem. Był bardzo zdziwiony jak mu to powiedziano.
  Widocznie . Miało boleć .