• w temacie tego się Błaszczak nie spodziewał i nie odpusci

  W: Polityka
  Błaszczak bardzo dobrze postąpił , podobnie jak postępuja posłowie PiS.
  Odgrodził opozycję od procesji prezesa. w ten sposób było bardzo wyrażnie widać ile ludzi idzie za prezesem , a ilu z opozycji stoi za barierkami.
  Co zatem miała robić opozycja , jak zobaczyli staruszka prowadzącego starców i fanatyków .
  Odeszli , bo szkoda im sie zrobiła jak zobaczyli kto popiera Jarosława .
 • w temacie Oddzielili od ciemnego luda I sekretarza, szpalerem kutego żelaza.

  W: Polityka
  Marcin65 widac jak sie boją
  kiedys komunisci odgradzali sie od ludzi dokładnie tak samo
  historia się powtarza
  ale co się dziwic skoro w szeregach PiS sami komunisci
  Dlatego potrafią wprowadzać stare zwyczaje. Poza tym Antoś się boi ruskich a prezes sie boi Lecha Wałęsy . To i płotkami się odgradzają .
 • w temacie Nasz Największy Polski patriota schorowany ale walczący o Polskę , czy popierasz Naszego...

  W: Polityka
  scarycat][cytat kogo=Keramek Lech Wałęsa odegrał bardzo ważną rolę w kwestii wprowadzenia ustroju demokratycznego i gospodarki rynkowej. Niezależnie od stylu w jakim to dokonał zasługuje na pamięć i wdzięczność Polaków.
  Stwierdzenie że niby obecnie „ojczyzna gore.!” Brzmi niepoważnie i wypacza znaczenie tego zwrotu.
  Właśnie dlatego chcieliśmy dać mu jego donosy do podpisu i oprawić w ramki. Niestety zaniemógł i cały misterny plan w p..du![/cy

  No widzisz , jak kolejny raz Wałęsa odniósł zwycięstwo , rozwalił ten wasz misterny plan.

  Napisałeś , chcieliśmy ,, to znaczy kto wy jesteście ?
 • w temacie Nasz Największy Polski patriota schorowany ale walczący o Polskę , czy popierasz Naszego...

  W: Polityka
  taie "0" z historii - wg nowej obowiązującej na dzień dzisiejszy ustrój PRL i cały system CCCP obalił Jarosław Kaczyński.
  Historia też sie dowie kto obalił tego Jarosława .
  Historia też się dowie kto zbudował Polskie państwo. Bo wiadomo że Był Lech, Czech i Ruś .Obecnie z ujawnionych dokumentów , tym Lechem to jest Lech Wałęsa . Tego nie zmienią żadne mity pis, to jest FAKT.
 • w temacie Prezydent USA przyjechał do Polski jako "komiwojażer".

  W: Polityka
  stevn Ekonomia to w głównej mierze również cecha naszej suwerenności i niezależności od monopolisty ze wschodu, który narzuca począwszy od gospodarczych a kończąc na politycznych wpływach, które osłabiają naszą tożsamość narodową oraz żywotne interesy naszej a nie prorosyjskiej racji stanu - o czym nie napisałeś nawet. A co sadzisz fanatyku religijny o suwerenności i niezależności od monopolisty z Watykanu.Moim zdaniem to tam narzucane są wpływy polityczne jak i gospodarcze . To one osłabiają naszą tożsamość narodową . To tam tworzone mity , mieszają w łepetynach takich jak ty.
  O tym nie ty nie napisałeś.
 • w temacie Trump po prostu ... tworzy historię! A Polska z nim!

  W: Polityka
  dziadek16 Mało prawdopodobne aby Polska z tym trenerem i szkoleniowcem od propagandy sukcesu miała szanse na zmianę ligi ........ Trump przyjechał do Polski w celach komercyjnych.... i wyrażnie powiedział ze polska nie dba o profity ..... polska potrzebuje wiary ...a nie kasy.
  Co do historii to mamy już nowych wizjonerów do jej zakłamywania ...... Moze dlatego Trump mówił o faktach ....... czyli powstanie i wielcy Polacy typu Lech Wałesa ...... To Trump wskazał Polakom kierunek w jakim mają isć i walczyc o demokracje i domagać sie szacunku....... Aby się domagać szacunku , trzeba samemu szanować bliżniego swego . A pis nie robi nic w tym kierunku . Opiera swoja ,,miłość,, na brukaniu mogił , na podjudzaniu przeciwko bliżnim , ja i narzuca swoje mity wmawiając ze to nowe fakty, otkryte przez pisowski instytut pamieci .