• w temacie FANATYCY PIS - CZY WIERZYCIE DO KOŃCA SWOJEJ PARTII??

  W: Polityka
  ~TVP INFO
  best74 Jak ktoś całą wiedzę czerpie z TVN, to trudno się dziwić, że już niczego nie rozumie i publicznie bredzi.Tylko współczuć!
  ,, Głupi naród wszystko kupi'' Prezes: Jacek Kurski.
  Nie dziwie sie , Kurski dobrze zna swoich wyborców . Dobrze ze tylko 18% to wyborcy prezesa i tego nijakiego Kurskiego.Kurski wie ze jego wyborcy , nie muszą znać prawdy. Dla nich jest tylko ta prawda, zwana pisowską.
 • w temacie CZY POLACY SĄ DOBRYMI KATOLIKAMI??

  W: Polityka
  ~gość Co lewaka zionącego nienawiścią obchodzą ludzie wierzący ? mózg ci zaczął drgać pacanie ?
  Prawdopodobnie lewak chce się nauczyc od człowieka wierzącego , jak nienawidzic i dręczyć po katolicku jak szargać wiarę i ubliżać bogu.
 • w temacie CZY POLACY SĄ DOBRYMI KATOLIKAMI??

  W: Polityka
  W większości katolicy to członkowie partii kierowanej przez kleryków. W większości nie znają swojego statutu ( biblia ) i nie rozumieją zapisanych w niej poleceń. Mają tylko dostosować się do pamiętania aby dzień swięty święcić . Ale często nie wiedzą na czym to polega.
  Mają także czcić ojca i matkę swoją , zatem wzkażnikiem tego są domy opieki nad staruszkami ( matkami i ojcami )
  Mają nie zabijać , zatem po co się zbroją i walczą nawet pod krzyżem albo zasłaniając się krzyżem , nawołują do nienawiści i zbrodni.
  Maja także założenia aby nie pożądać zony biliżniego swego , zatem nie poządają tylko od razu rąbia ąz wióry lecą .

  Wniosek z tego , że nie ma ,,lepszych,, katolików od Polaków .
 • w temacie Jak sądzisz , idiota on ci , czy może już nie idiota on ci ?

  W: Polityka
  taie
  tom100
  taie Kajetana Rosalka Kajetana Prawda jest wzgledna. Z tego człowieka pkt widzenia jest tym kim się czuje. A z pkt widzenia innych jest tyle ocen, ilu ludzi. Nikt nie jest w oczach otoczenia wyłącznie idiotą lub nieidiotą. Może być tym i tym, i może jeszcze byc półidiotą. Bo nic nie jest czarne ani białe, najczęściej przybiera różne odcienie szarości.
  Nawet większość może się mylić. Dlatego lepiej nie polegać na opinich i etykietach przyklejonych przez innych a samemu dokonać oceny.Logicznie napisane , większość może się mylić .

  Zatem nie ma logiki w tym , jak mniejszość narzuca większości ,swoje rzekome mądrości . ani wiekszosc mniejszosci, ani mniejszosc wiekszosci, nikt nikomu nie ma prawa narzucać swoich mądrości.....można żyć obok wzajemnie sie tolerując. Jest to wykonalne o ile jedna grupa nie żeruje na drugiej.To jest właśnie wzorcowe określenie DEMOKRACJI !
  Władza większości z poszanowaniem praw mniejszości -
  a jak będzie inaczej to będzie dyktatura.
  - dyktatura proletariatu
  - dyktatura mody
  - dyktatura religii
  - itd.
  .. a ja jestem szczęśliwy że urodziłem się w Polsce sporo po 2 wojnie światowej a nie w żadnej Korei Północnej albo w jakiejś innej Chińskiej dyktaturze i mimo dzieciństwa w czasach komuny w której nie było dóbr materialnych,ale za to dzieci miały prawdziwą swobodę i wolność-a to dla nas było bezcenne.
  Jestem szczęśliwy ,że Koreański dyktator nie ma szans wsadzić mnie do obozu koncentracyjnego , które istnieją do dziś.-np. za oglądanie Amerykańskiej TV ani za jakieś małe słowo które mu się nie spodobało .
  W Polsce nie ma żadnej dyktatury ani nie będzie , chyba że obcojęzyczny wróg siłą do nas wtargnie ..
  Obyś się nie mylił - bo to co się obecnie dzieje to optymizmem nie napawa.
  On się nie myli , on żyje złudzeniami . Tak jak katolik wierzący w mity , tak on wierzy w mity pis.
 • w temacie Jak sądzisz dlaczego większość Polaków ocenia negatywnie prezesa PiS

  W: Polityka
  zbigniewsob Ciekaw do czego doprowadzi Kaczyzm..??? Ba kaczyzm...Kiedyś aby uchronić swój las , właściciel straszył złymi mocami. A ciemny lud w to wierzył i nie chodził do lasu.
  Obecnie straszą kornikiem , ale ciemny lud nie wierzy i nie chodzi do lasu
  To co robi obecny rzad pis , to tez strachy i wpajanie mitów i bzdur na temat zagrozeń. A lud dalej nie chodzi do lasu .
  Do czego dąży rzad pis , do wycinania lasów , bo stwierdzono ze lasy nie są potrzebne . Zatem ciemny lud chodzi do lasu . Bo nie wierzy ze nie było nas - a był las .
 • w temacie Dlaczego Śniadek , poseł pis mija się z prawda , mówiac ze Lech Kaczynski był...

  W: Polityka
  tom100 Zbysiunio tom100 Dla tego samego dlaczego TY sądzisz ,że to Wałęsa był przywódcą Solidarności.
  UB wylansowało Wałęsę na przywódcę bo widzieli ,że komuna się sypie i lepiej jest wiedzieć niż nie wiedzieć co się wokół dzieje , Wałęsa obiecał im ,że po przemianach włos im z głów nie spadnie , no i nie spadł aż do dnia w którym wziął się za komuchów PIS. -
  i teraz komuchy płaczą,nawet głośno
  Nie byłoby takiego głośnego ryku , gdyby Wałęsa był uczciwym człowiekiem i rozliczył na początku komunistów, ale Wałęsa wolał iść z nimi na układy i od czasów obalenia komuny żyć w luksusie ,nie tak jak żyli prawdziwi solidarnościowcy.Dalej nie dałeś odpowiedzi na moje pytanie . Dlaczego Sniadek kłamie że Kaczynski był przewodniczącym .Śniadek nie kłamie . Lech Kaczyński był przywódcą Solidarności Polaków . a Lech Wałęsa był tylko lub aż ,przywódcą solidarności komunistycznej , i ubeckiej Polski-... Lech Wałęsa był tylko pionkiem w grze , którym komuniści rozgrywali los Polski i Polaków,