• w temacie proponuję przenieść Administrację Państwową do Krakowa

  W: Polityka
  Air842
  prowincjusz2
  Air842 ................wroce na chwile bo idealnym rozwiazaniem byloby zapytanie i przeprowadzenie referendum .... SONDAZE .... one obecnie sa w cenie pisowskiej ..
  Na sondaże bym nie liczył. W czasie rządów PiS-u i tak wszystkie wyjdą zgodnie z życzeniem Kim Jarosława.
  Tak . Prawda sami na siebie glosuja ,sami siebie chwala ,,a niepokoj coraz wiekszy . Ulice pokazuja brak poparcie dla PiSu dlatego przed Sejmem- jak za dawnych czasow -stoi wojsko i policja ,, broniaukochany rzad 3 w jednym
  Widocznie strategia prezesa polega na sianiu fermentu , a po pewnym czasie on , jako prezes , zmienia wcześniej ustalone zarządzenia .
  Podobnie było w wycinką drzew , pierw prezes wyraził zgodę..a po pewnym czasie był przeciwny decyzji jaką wydał ..To typowe dla pis i panującego w nim szkodnika jakim jest ich prezes.
 • w temacie proponuję przenieść Administrację Państwową do Krakowa

  W: Polityka
  Nie sądzę aby to było konieczne , to co robi obecnie sekcja pis jest początkiem - końca ich bezprawia i demolki Naszej Ojczyzny.
  Bardzo szybko Naród zweryfikuje szkody jakie ta opcja dokonała za swoich krótkich dyktatorskich zapędach . Bardzo szybko zostaną odstawieni na boczny tor, a w historii kraju zostaną zapisani jako burzyciele Ojczyzny i fałszujący obraz Polski i jej Historii.
  Stolicą Polski jest Bohaterskie miasto Warszawa . Warszawa której mieszkańcy bohatersko walczyli z hitlerowcami , komunistami a teraz walczą z nawała pisowskiego zakłamania i pisowskiej dyktatury .

  Albowiem , dom Twój , nawiedziły złe moce , i walczyć z nimi trzeba ..a nie niszczyć Krakowa ..który i tak został zawładnięty przez te złe moce.
 • w temacie PANOWIE Z PIS RZĄDZĄ

  W: Hydepark
  tom100
  cari5
  Blandare51 Pan Karzeł - to brzmi dumnie.... he! he!
  To brzmi dumnie, haha.
  Wszyscy wielcy ludzie jak np. Napoleon , byli małego wzrostu.
  Może i byli ale nie pieprzyli takich głupot jakie teraz pieprzą PANOWIE bo mają pusto w głowie .
 • w temacie pisioryzm to stan chorego umysłu

  W: Polityka
  W obecnych czasach wszystko jest możliwe w wykonaniu fanatyków PiS. Już są wpisy informujące o ,,cudownym,, ocaleniu kierowcy . Tym bardziej ze tego ocalenia rzekomo dokonała premier Szydło. Zatem palenie zniczy jest pierwszym krokiem aby ogłosić Szydło jako ,,cudotwórczyni,, No i mohery mają nową okazję do robienia pikników pod drzewem i stawiania krzyży .
 • w temacie Macierewicz i katastrofa lotnicza.

  W: Polityka
  Tak , rozmowa jeszcze z jednym . Macierewicz tylko rozmawia , bo wiadomo ze nikt nie jest zainteresowany tym co się stało. Jedyną odpowiedzią w tym temacie są obiecanki i to się robi.
  Podobnie PiS obiecuje i daje nadzieje swoim wyborcą , no i koło się zamyka.
 • w temacie Dzięki premier Beaty Szydło kierowca sejczento otrzymał drugie życie

  W: Polityka
  ~mejfrej egle doszłam do połowy, bo po drugim czy trzecim zdaniu, już dalej chyba nie ma sensu... kierowca pytał Beatę Szydło??

  mieliśmy kiedyś wypadek? chyba nie... szkoda, że nie dodałaś/eś, że kierowca zatrzymał na chwile pojazd, by skonsultować decyzję z Beti... i szkoda, że nie ma spójności medialnej, bo niedawno czytałam, zę kierowcy BOR - u sątak szkoleni, by nie wjechać w innego kierowcę...

  w ułamkach sekundy, kierowca decyduje sam, a Polska, a jak mówi sam Błaszczak, jest bezpiecznym krajem, bez terrorystów, skąd pomysł, że tam mógł być terrorysta...

  myślałam, że Smoleńska już nic nie przebije, no pierdziele, jak bardzo się myliłam...

  poki co to nie ma winnych i nie ma cudownie ocalonych, tylko jest sprawa, która się toczy... ja pierdzielę, nic się Beti nie stao, ale wezwali helikopter, spędziła długe dnie w szpitalu... niby po co? skoro W tym pisie są same bzdury, fantazje i brak czytania ze zrozumieniem to było pytanie hipotetyczne zadaję pytanie ile czasu jest potrzebne powiedzieć taranujemy, nie, czy wam wystarczy ta odpowiedz? jest faktem ze samochód premier Beaty Szydło nie z taranowało, samochód młodego człowieka (ten człowiek żyje) czy rodzice i kierowca podziękowali premier Beacie Szydło za danie drugiego życia, czy ta pomoc prawna jest bez interesowna, czy rodzice tego chłopaka mają chodź trochę empatii i honoru? Czy politycy platformy mieli by odwagę poświęcić własne zdrowie lub życie aby ocalić innego człowieka? Pytanie do rodziców tego młodego człowieka czy oglądacie Polsat news lub tvn24 jak was wykorzystują dla celów politycznych, proszę odpowiedzieć na te pytania.Bóg zawsze chroni dobro, a zło każe , To BÓG uchronił dobro , czyli młodego