• w temacie CUDOWNIE ZAWRÓCONY, CZYLI O TYM, ŻE O DOBREGO WROGA JUŻ CORAZ TRUDNIEJ...

  W: Polityka
  dziadek16 Nie każdy ma pomysł na wroga ..... PiS zawsze sobie znajdzie takiego jakiego sobie życzy .....prezes.....W zależności od pory roku....miesiąca czy dnia .... prezes dopasowuje sobie wroga .... takiego jaki pasuje do sytuacji....
  Poza doborem wroga .... prezes tez jest władny na znajdywanie winnych ...... winny jest każdy kto mysli inaczej niż prezes......
  Ostatnio prezes ma obiekcje do pana Napoleona ..... Powód absurdalny..... wzrost...... Podobnie jest z innymi politykami.....ten z Francji .... powód także absurdalny.... język..... Ta pani z Niemiec ..... nie trzyma języka za zębami......

  Zatem szanowny Panie.... w obecnych czasach i dobrej zmianie .... Nie tylko w szafie Kiszczaka są teczki........tam są wrogowie ....w zaleznosci od ....wzrostu....jezyka ...uzębienia i innych walorach......zdrowotno-urodziwych ....Nie ma problemu ten co sam sobie szuka i szykuje wroga ....na swoje podobieństwo....
  Dziadku , kto jak kto ale PiS ma dar do znajdywania sobie wrogów. Masz rację , pis dopasowuje sobie wrogów bo inaczej by nie istniał. Nieudolność tłumaczy , zagrożeniami.
 • w temacie FANATYCY PIS - CZY WIERZYCIE DO KOŃCA SWOJEJ PARTII??

  W: Polityka
  ~TVP INFO
  best74 Jak ktoś całą wiedzę czerpie z TVN, to trudno się dziwić, że już niczego nie rozumie i publicznie bredzi.Tylko współczuć!
  ,, Głupi naród wszystko kupi'' Prezes: Jacek Kurski.
  Nie dziwie sie , Kurski dobrze zna swoich wyborców . Dobrze ze tylko 18% to wyborcy prezesa i tego nijakiego Kurskiego.Kurski wie ze jego wyborcy , nie muszą znać prawdy. Dla nich jest tylko ta prawda, zwana pisowską.
 • w temacie CZY POLACY SĄ DOBRYMI KATOLIKAMI??

  W: Polityka
  ~gość Co lewaka zionącego nienawiścią obchodzą ludzie wierzący ? mózg ci zaczął drgać pacanie ?
  Prawdopodobnie lewak chce się nauczyc od człowieka wierzącego , jak nienawidzic i dręczyć po katolicku jak szargać wiarę i ubliżać bogu.
 • w temacie CZY POLACY SĄ DOBRYMI KATOLIKAMI??

  W: Polityka
  W większości katolicy to członkowie partii kierowanej przez kleryków. W większości nie znają swojego statutu ( biblia ) i nie rozumieją zapisanych w niej poleceń. Mają tylko dostosować się do pamiętania aby dzień swięty święcić . Ale często nie wiedzą na czym to polega.
  Mają także czcić ojca i matkę swoją , zatem wzkażnikiem tego są domy opieki nad staruszkami ( matkami i ojcami )
  Mają nie zabijać , zatem po co się zbroją i walczą nawet pod krzyżem albo zasłaniając się krzyżem , nawołują do nienawiści i zbrodni.
  Maja także założenia aby nie pożądać zony biliżniego swego , zatem nie poządają tylko od razu rąbia ąz wióry lecą .

  Wniosek z tego , że nie ma ,,lepszych,, katolików od Polaków .
 • w temacie Jak sądzisz , idiota on ci , czy może już nie idiota on ci ?

  W: Polityka
  taie tom100 taie Kajetana Rosalka Kajetana Prawda jest wzgledna. Z tego człowieka pkt widzenia jest tym kim się czuje. A z pkt widzenia innych jest tyle ocen, ilu ludzi. Nikt nie jest w oczach otoczenia wyłącznie idiotą lub nieidiotą. Może być tym i tym, i może jeszcze byc półidiotą. Bo nic nie jest czarne ani białe, najczęściej przybiera różne odcienie szarości.
  Nawet większość może się mylić. Dlatego lepiej nie polegać na opinich i etykietach przyklejonych przez innych a samemu dokonać oceny.Logicznie napisane , większość może się mylić .

  Zatem nie ma logiki w tym , jak mniejszość narzuca większości ,swoje rzekome mądrości . ani wiekszosc mniejszosci, ani mniejszosc wiekszosci, nikt nikomu nie ma prawa narzucać swoich mądrości.....można żyć obok wzajemnie sie tolerując. Jest to wykonalne o ile jedna grupa nie żeruje na drugiej.To jest właśnie wzorcowe określenie DEMOKRACJI !
  Władza większości z poszanowaniem praw mniejszości -
  a jak będzie inaczej to będzie dyktatura.
  - dyktatura proletariatu
  - dyktatura mody
  - dyktatura religii
  - itd... a ja jestem szczęśliwy że urodziłem się w Polsce sporo po 2 wojnie światowej a nie w żadnej Korei Północnej albo w jakiejś innej Chińskiej dyktaturze i mimo dzieciństwa w czasach komuny w której nie było dóbr materialnych,ale za to dzieci miały prawdziwą swobodę i wolność-a to dla nas było bezcenne.
  Jestem szczęśliwy ,że Koreański dyktator nie ma szans wsadzić mnie do obozu koncentracyjnego , które istnieją do dziś.-np. za oglądanie Amerykańskiej TV ani za jakieś małe słowo które mu się nie spodobało .
  W Polsce nie ma żadnej dyktatury ani nie będzie , chyba że obcojęzyczny wróg siłą do nas wtargnie ..Obyś się nie mylił - bo to co się obecnie dzieje to optymizmem nie napawa.On się nie myli , on żyje złudzeniami . Tak jak katolik wierzący w mity , tak on wierzy w mity pis.
 • w temacie Jak sądzisz dlaczego większość Polaków ocenia negatywnie prezesa PiS

  W: Polityka
  zbigniewsob Ciekaw do czego doprowadzi Kaczyzm..??? Ba kaczyzm...Kiedyś aby uchronić swój las , właściciel straszył złymi mocami. A ciemny lud w to wierzył i nie chodził do lasu.
  Obecnie straszą kornikiem , ale ciemny lud nie wierzy i nie chodzi do lasu
  To co robi obecny rzad pis , to tez strachy i wpajanie mitów i bzdur na temat zagrozeń. A lud dalej nie chodzi do lasu .
  Do czego dąży rzad pis , do wycinania lasów , bo stwierdzono ze lasy nie są potrzebne . Zatem ciemny lud chodzi do lasu . Bo nie wierzy ze nie było nas - a był las .