• w temacie Skutki "polowania" na Tuska

  W: Hydepark
  Wiadomo że mądrość wygrywa z idiotyzmem. Już pis dostał pstryka w kinola , od UE wynikiem 27 do 1 . Oczywiście nie dało to żadnego efektu. Zatem pis dalej się ośmiesza i w swoim zakłamaniu nie przyjmuje faktów.
 • w temacie Czy twoim zdaniem , dziecko ma prawo nie przystępować do pierwszej komunii ?

  W: Religia
  inka111
  ~gość
  inka111
  ~gość Dziecko jest winne posłuszeństwo rodzicom.
  No i ?
  A gdyby było odwrotnie....rodzice nie chcieliby zgodzić się na kolejny sakrament a dziecko by chciało to ... ?
  To go wyślą do księdza i niech ksiądz wyprawi komunie za frajer , kupi mu laptopa, rower albo kłada . Bo inaczej dziecko się załamie i straci szanse na prezenty a kościół na tacy .
  O ! To pomysł. I teraz niewaźne już posłuszeństwo rodzicom? Statystyki się liczą. I w przyszłości ewentualne zyski z kolejnego wiernego.
  Czyli kościół robi to co komuniści , tam tez liczyły się statystyki a nie świadomość z podejmowanych decyzji . Taka komunistyczna dobra zmiana , wykonany plan w 250% i wiele innych sloganów .
 • w temacie Kiedyś było tak...

  W: Polityka
  Ziemowitt winowajców trzeba szukać u nas to my nie umiemy samodzielnie , mądrze gospodarzyć za dużo u nas sprzedawczyków , moherków i obojętnych , wiecznie narzekamy ,protestujemy domagamy się praw a zapominamy o obowiązkach wobec Polski Tylko nie pisz że zapominamy o obowiązkach , a pod pałacem co miesiąć , a w monie dwa razy w miesiącu , a w kościele codziennie wypełniamy obowiązkowe modlitwy o wolność i swobodę sexualną . A sprzedawczyki muszą być , bo kosciół musi zarabiac , aby zarobic trzeba sprzedać głosy wiernych, a mohery mają emerytury to bardzo dobry zastrzyk dla kleryków na radio , Tv i pielgrzymki w ramach modlitw o dobrobyt. Szkoda tylko ze nie o dobrobyt Narodu, a wybranych tych właśnie moherowych wyznawców polityki pis.
 • w temacie W PISOWSKIEJ PODKOMISJI JAK W CZESKIM FILMIE.

  W: Hydepark
  pintapalec taie A to nie było pierwsze na ziemi użycie antymaterii ?
  - który profesor ją odkryl ?
  - dlaczego Antoni M. nie szantażuje jeszcze Putina ?W tej podkomisji nie ma żadnego profesora ,są same pożal się bozia doktory..Jaka podkomisja tacy i jej członkowie..Logicznie myslący człowiek wie że Macierewicz nie potrafił sobie dobrać współpracowników , zatem jak miałby dobierać tych Misiewiczów do swojej podkomisji.
 • w temacie Misiewicz rezygnuje z członkostwa w PiS

  W: Polityka
  Bernardo Właśnie obejrzałem konferencję rzecznika rządu w sprawie Misiewicza.
  Usłyszałem na niej kilka gładkich frazesików o tym, że "rząd Beaty Szydło nie pozwoli na to, aby ludzie bez kompetencji zasiadali na państwowych posadach" itp., itd.
  Po konferencji dziennikarze rzecz jasna nie mogli zadawać żadnych pytań.
  A pytania są!
  Jak to się stało, że niekompetentny Misiewicz przez tyle czasu był zatrudniany na różnych państwowych stanowiskach? Kto i na jakiej podstawie go zatrudniał? Kto o tym decydował? Kto go rekomendował? I dlaczego nikt dotąd na to zdecydowane nie reagował?

  To wszystko wyszło bardzo paskudnie, i wiecie co?
  W tym momencie żal mi Bartłomieja Misiewicza!
  Chłopak został klasycznym kozłem ofiarnym, a partyjny sąd kapturowy orzekł, że to wszystko jego wina!

  Tzw. "Misiewiczów" są tysiące i dziesiątki tysięcy w opanowanej przez PiS administracji państwowej, w spółkach skarbu państwa i właściwie wszędzie, gdzie rządzący dokonali "dobrej zmiany" zwalniając wszystkich, których nie uważają za swojaków.
  I co dalej będzie?
  Pewnie nic, a winę i karę za to wszystko osobiście i jednostkowo poniósł Bartłomiej Misiewicz.
  I zapewne zdaniem rządzących ma to społeczeństwu wystarczyć.Martwię się ze teraz zarzuca brak kompetencji prezesowi.
 • w temacie Dowody na ewolucję w Biblii

  W: Religia
  zbigniew1933 ~ministrant Węże w Raju fruwały, jak smoki i jaszczurki.
  Co do ewolucji to KK ją uznaje i uważa za dzieło boże.Fruwały węże powiadasz jak aniołowie?A co miały robić Adaś , w swoim listku nie miał kieszeni, bo gdyby miał to by wąż siedział w kieszeni.
  To wina Ewy , bo schowała węża pod swój listek .
 • w temacie Ludzie opamiętajcie się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  W: Polityka
  ada7 iiiiiii Ziemowit, jacy ludzie, net to net, normalnie nikt o tym nie gada.Gadają wystarczy np "posiedzieć" trochę w przychodni do lekarza, byłam świadkiem niedawno jak w sklepie kobitki skoczyły sobie do gardeł o " Bolka"......a w mojej poprzedniej pracy ustaliłyśmy ze nie politykujemy, bo kończyło się to zawsze awanturą:)A spróbuj pogadac o piwie to cię zaraz od komunistów wyzywają . A o zimnym piwie też nie pogadasz bo zaraz wyzwą cię od niewierzących i diabłów .
 • w temacie Dziś znów cyrk w Warszawie.

  W: Hydepark
  Cyrk polega na wymyślaniu numerów które radują oglądających , i tak długo trwają jak mają dobre numery . W tym cyrku coraz częściej dochodzi do powtórek , tylko zmieniają się statyści . Bo klaun jest jak na razie ten sam.