• w temacie pisioryzm to stan chorego umysłu

  W: Polityka
  W obecnych czasach wszystko jest możliwe w wykonaniu fanatyków PiS. Już są wpisy informujące o ,,cudownym,, ocaleniu kierowcy . Tym bardziej ze tego ocalenia rzekomo dokonała premier Szydło. Zatem palenie zniczy jest pierwszym krokiem aby ogłosić Szydło jako ,,cudotwórczyni,, No i mohery mają nową okazję do robienia pikników pod drzewem i stawiania krzyży .
 • w temacie Macierewicz i katastrofa lotnicza.

  W: Polityka
  Tak , rozmowa jeszcze z jednym . Macierewicz tylko rozmawia , bo wiadomo ze nikt nie jest zainteresowany tym co się stało. Jedyną odpowiedzią w tym temacie są obiecanki i to się robi.
  Podobnie PiS obiecuje i daje nadzieje swoim wyborcą , no i koło się zamyka.
 • w temacie Dzięki premier Beaty Szydło kierowca sejczento otrzymał drugie życie

  W: Polityka
  ~mejfrej egle doszłam do połowy, bo po drugim czy trzecim zdaniu, już dalej chyba nie ma sensu... kierowca pytał Beatę Szydło??

  mieliśmy kiedyś wypadek? chyba nie... szkoda, że nie dodałaś/eś, że kierowca zatrzymał na chwile pojazd, by skonsultować decyzję z Beti... i szkoda, że nie ma spójności medialnej, bo niedawno czytałam, zę kierowcy BOR - u sątak szkoleni, by nie wjechać w innego kierowcę...

  w ułamkach sekundy, kierowca decyduje sam, a Polska, a jak mówi sam Błaszczak, jest bezpiecznym krajem, bez terrorystów, skąd pomysł, że tam mógł być terrorysta...

  myślałam, że Smoleńska już nic nie przebije, no pierdziele, jak bardzo się myliłam...

  poki co to nie ma winnych i nie ma cudownie ocalonych, tylko jest sprawa, która się toczy... ja pierdzielę, nic się Beti nie stao, ale wezwali helikopter, spędziła długe dnie w szpitalu... niby po co? skoro W tym pisie są same bzdury, fantazje i brak czytania ze zrozumieniem to było pytanie hipotetyczne zadaję pytanie ile czasu jest potrzebne powiedzieć taranujemy, nie, czy wam wystarczy ta odpowiedz? jest faktem ze samochód premier Beaty Szydło nie z taranowało, samochód młodego człowieka (ten człowiek żyje) czy rodzice i kierowca podziękowali premier Beacie Szydło za danie drugiego życia, czy ta pomoc prawna jest bez interesowna, czy rodzice tego chłopaka mają chodź trochę empatii i honoru? Czy politycy platformy mieli by odwagę poświęcić własne zdrowie lub życie aby ocalić innego człowieka? Pytanie do rodziców tego młodego człowieka czy oglądacie Polsat news lub tvn24 jak was wykorzystują dla celów politycznych, proszę odpowiedzieć na te pytania.
  Bóg zawsze chroni dobro, a zło każe , To BÓG uchronił dobro , czyli młodego
 • w temacie Macierewicz jest taki głupi że nie zrozumiał żartu .

  W: Polityka
  Żenujące sa wypowiedzi , jak i zachowanie Macierewicza . jak i większości polityków PiS .
  Zachodzi pytanie , DLACZEGO ,, odpowiedzią jest opuszczanie towarzystwa tego ministra pis, przez honorowych oficerów Wojska Polskiego.
  Jest to jedna z odpowiedzi na HONOROWE opuszczenie firmy kierowanej przez Macierewicza.
  Podobnie ludzie zatrudnieni w innych ,, firmach,, rządowych opuszczają swoje miejsca pracy . Z tego można wnioskować ze ta tak zwana ,,dobra,, zmiana jest dobra tylko dla posłów i polityków którymi dowodzi ich prezes .
 • w temacie Niestety wypadek , dobrze że wszyscy cali .

  W: Polityka
  ~gosc ~Pani Dąb Główkujecie - wypadek czy nie czasem zamach ?

  Oczywiście nie można wszystkiego podać do wiadomości Polaków.

  A nie myślicie że te wypadki jakie się przydarzają członkom Rządu to nie zbieg okoliczności a działanie celowe pewnych osób ?

  BO JA WIEM ŻE DZIAŁANIE CELOWE !

  Których osób to się dowiecie pewnego dnia .

  Pamiętacie zamach na Jana Pawła II ?

  Szukano daleko ,a kto wydał rozkaz zlikwidowania Jana Pawła II ?
  Kto był zleceniodawcą ?
  Komu zależało aby zlikwidować Jana Pawła II ? Aby go nie było.

  Szuka się daleko a taki winowajca jest w zasięgu ręki.

  Przyjaciel , największy przyjaciel Jana Pawła II wydał wyrok na niego.

  Dziwisz , przyjacielu wydałeś wyrok na przyjaciela Jana Pawła II który się nie powiódł.

  Tak go wspominasz , zrobiłeś z niego świętego ( a świętych nie ma ), relikwie ( krew zwierzęca)
  i przeklinasz dzień którego się nie powiodło.

  Dziwisz , jesteś mordercą choć zamach się nie powiódł.

  Wracając do członków rządu.

  Kto z was chce mieć USPRAWIEDLIWIENIE u Boga niech zacznie myśleć I ZACZNIE MÓWIĆ PRAWDĘ.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Pani Dąb / BÓGno to te z PiS mają przechlapane u p.BogaMają też przechlapane za to ze jak przegrywali wybory , to nie mówili ze Bóg tak chciał
  a jak wygrali małą ilościa głosów , to odprawiali modły i mówili - To zasługa Boga , Bóg tak chciał.
  Zatem Bóg zostal przez pis zmuszony do polityki . A wszyscy katolicy wiedzą ze Bóg bardzo sie brzydzi politycznym bagnem .
  Tym bardzuiej ze Bóg widzi w tym pisoawskim bagnie , nie pomoć ludowi a widzi zniszczenia jakie przynoszą te rzady.