• w temacie Jakie święte miejsca warto odwiedzić

  W: Religia
  cyklpo
  adamblazewicz myślałem żeby zacząć raczej od polskich dobrobyctw takich jak np. święta lipka (tam mi sie bardzo podobało )
  a jak ta lipa jest święta?
  Znajdż sobie w googlach . Tam jest szeroki wachlarz wiadomości .
 • w temacie Mam problem ze..

  W: Uczucia
  Viper1964 Jeszcze sie taki nie narodzil co by kobiecie dogodzil.Ja ci proponuje zrobic tak.Najpierw nic nie rob z tego co napisales.Po kilku dniach kup sobie karkowki zapal grila w najbardziej centralnym miejscu kup sobie trunek ktory lubisz a jak ona cos bedzie brzeczec to zamelduj ze masz to wszystko z tylu i jak chce brodzic to jej wykopiesz male bagno w ogrodku.Aby uniknac gledzenia kup sobie wczesniej zatyczki do uszu albo zaloz sluchawki i pusc muze na full.Zostan facetem i badz wladca.Jesli dalej pozwolisz jej na takie traktowanie koniec twojej meskosci juz jest bliski.I cos takiego jak milosc etc etc nie ma tu nic do zeczy.Ty sie starasz robisz swoje az nad to a ona brzeczy?Przywolaj kobiete do porzadku albo zginiesz.
  Spodobała mi się ta męska porada . Samo życie ! Jestem ZA !
 • w temacie Mam problem ze..

  W: Uczucia
  [cytat kogo=gość]Chyba się nie rozwiąże. Już tak próbowałem i sytuacja jeszcze się pogorszyła, była bardziej rozdrażniona. Jak to powiedziała "Od tego są faceci" i dodała że mam to załatwić i koniec.
  Najlepsze jest to że chciałem się jej oświadczyć ale po tym numerze daję na wstrzymanie.

  Dobrze , że powstrzymałeś się z oświadczeniami . Teraz masz już jaśniejszy obraz jej osobowości - apodyktyczna , roszczeniowa , nie licząca się z Twoim zdaniem . W jej mniemaniu to ona zasługuje na to abyś spełniał wszystkie jej nie prośby ale rozkazy i żądania , adorował ją i jeszcze pewnie " służył " u jej stóp jak piesek . Stara się dominować w tym związku . Czy ona na pewno Cię kocha ? Przyjrzyj się jej . Mam pytanie -Jak się odnosi do Ciebie w towarzystwie ? Zastanów się .
  Związek dwojga polega na wzajemnym porozumieniu , szacunku do siebie , wspomaganiu ,wspólnym rozwiązywaniu problemów . Miłość nie może być zniewoleniem . Otwórz szeroko oczy .
 • w temacie JAROSŁAW KACZYŃSKI PREMIEREM RZĄDU PIS

  W: Polityka
  Erha
  ~sad abce Jarosław Kaczyński od początku swojej działalności planował dla siebie i swojego brata Lecha stanowiska rządowe . Forumowicze na pewno pamiętają ten podział ról /kiedyś to nawet przypomniałam /jak Jarosław dzielił stanowiska - " Lechu Ciebie zrobię PREZYDENTEM a ja będę PREMIEREM " .Kiedy Lech został prezydentem wtedy Jarosław zrezygnował ze stanowiska premiera aby poddanemu ludowi nie mieszały się osoby z tym samym nazwiskiem. Wówczas powołano p. Marcinkiewicza jako zasłonę dymną aby w krótkim czasie samemu zająć Jego miejsce. Prezes Jarosław biedaczysko chociaż nie chciał ale dla dobra ojczyzny musiała zabrać się za upragnione rządzenie . Jednak nie długo panował p. Jarosław . Jak to bywa historia się powtarza i I Sekretarz PiS wróci na swoje upragnione stanowisko . Rządzenie z drugiego rzędu już mu się znudziło i jest niegodne Jego postaci . Kiedy I Sekretarz PiS zajmie stanowisko od dawna upragnione i w Jego mniemaniu mu należne wtedy będzie spokój w kraju i nikt nie będzie przeszkadzał i jawnie rządził z drugiego miejsca bo na to nie będzie zezwolenia .Popracuj jeszcze troche nad stylem i nawet zabawne nowelki Ci beda wychodziły :P może jakieś pare groszy do portfela Ci wpadnie.... :P
  Trudne treści więc ich nie rozumiesz a skoro ich nie pojmujesz to nie zabieraj głosu .Lepiej idż z kompanami na piwko posiedzieć na ławeczce - na cały dzień.Tylko tyle potrafisz .
  Trafna charakterystyka .
 • w temacie Czy prezes złożył pocałunek śmierci?

  W: Polityka
  Judas Blandare51 No dobrze, ona wroci tam gdzie jej miejsce, a na premiera kto?I sekretarz już ćwiczy miny przed lustrem, wydaje się że sam zajmie fotel...najmniejszy premier na świecie.On tylko wróci na to stanowisko . Już ma dość rządzenia z drugiego rzędu .
 • w temacie Czy prezes złożył pocałunek śmierci?

  W: Polityka
  Judas][cytat kogo=aliada Kibicuję tu ewentualnym ambicjom Jarosława, chociaż... Jakoś mało prawdopodobne mi się wydaje, żeby prezio zrezygnował tak łatwo ze ślepo posłusznego robota i chciał się osobiście pakować w premierostwo. Prosta droga do spadku poparcia, podobno wysokiego.
  Zbyt piękne, żeby było prawdziwe.Nie wiem czy zajęcze serce prezesa zdobędzie się na heroizm wstąpienia na fotel w świetle reflektorów, przy dźwięku kościelnych dzwonów.

  Przecież On tylko czeka na ten fotel .
 • w temacie JAROSŁAW KACZYŃSKI PREMIEREM RZĄDU PIS

  W: Polityka
  ~sad abce Jarosław Kaczyński od początku swojej działalności planował dla siebie i swojego brata Lecha stanowiska rządowe . Forumowicze na pewno pamiętają ten podział ról /kiedyś to nawet przypomniałam /jak Jarosław dzielił stanowiska - " Lechu Ciebie zrobię PREZYDENTEM a ja będę PREMIEREM " .Kiedy Lech został prezydentem wtedy Jarosław zrezygnował ze stanowiska premiera aby poddanemu ludowi nie mieszały się osoby z tym samym nazwiskiem. Wówczas powołano p. Marcinkiewicza jako zasłonę dymną aby w krótkim czasie samemu zająć Jego miejsce. Prezes Jarosław biedaczysko chociaż nie chciał ale dla dobra ojczyzny musiała zabrać się za upragnione rządzenie . Jednak nie długo panował p. Jarosław . Jak to bywa historia się powtarza i I Sekretarz PiS wróci na swoje upragnione stanowisko . Rządzenie z drugiego rzędu już mu się znudziło i jest niegodne Jego postaci . Kiedy I Sekretarz PiS zajmie stanowisko od dawna upragnione i w Jego mniemaniu mu należne wtedy będzie spokój w kraju i nikt nie będzie przeszkadzał i jawnie rządził z drugiego miejsca bo na to nie będzie zezwolenia .Popracuj jeszcze troche nad stylem i nawet zabawne nowelki Ci beda wychodziły :P może jakieś pare groszy do portfela Ci wpadnie.... :PNie znasz historii - najpierw sprawdż a potem wypowiadaj się . Nie zabłysnąłeś intelektem ani kulturą osobistą .Prośba - Nikt Cię nie zmusza do czytania komentarzy więc nie czytaj ich szczególnie moich . Żegnam !