• w temacie Zmarszczki pomocy nie ma siły

  W: Babskie sprawy
  ~Elena No a co jesteś Panienka . ?
  Przygotowuję krochmal , kładę się na plecach /skóra z policzków opada pod włosy /, wtedy nakładam warstewkę krochmalu i wcieram go.Czekam do wyschnięcia i wtedy wstaję . Efekt wspaniały ! :- )))
 • w temacie Czy być w związku z taką dziewczyną?

  W: Uczucia
  Po co denerwujesz się .Szkoda zdrowia . Zaproponuj jej ,że też chcesz być tylko jednym z przyjaciół ! Zobaczysz jak zareaguje. Jesteś młody i jeszcze nie jedną spotkasz dziewczynę , która Tobie się spodoba. Czas koi rany i pokaże co będzie. Głowa do góry i trzymaj !
 • w temacie Ponad 100 tys dla Rydzyka od PiSu

  W: Polityka
  gość Do busa zaznaczam że nie popieram pisz ale jak widzę że porównuję się 102tys.do 200-250mld podarowanych przez poprzedników mafiom vatoskim to normalnie chyba na nich zagłosuje
  Te podarowane 102tys. ,to kwota tylko jednorazowa . A ile ich było o których nikt nie wie ?
 • w temacie Apodyktyczna kobieta gorsza od mężczyzny?

  W: Hydepark
  abce
  ~Miro [Caly czas trzeba pamietac ze Pan Bog najpierw stworzyl czlowieka a dopiero pozniej kobiete!
  Coś Ci się pomyliło z tym stworzeniem świata . Może napiszesz jakim gatunkiem stworzenia jest kobieta skoro najpierw był " człowiek " ?
  Biblia uczy , że Pan Bóg stworzył " CZŁOWIEKA NA OBRAZ I PODOBIEŃSTWO SWOJE ". Myśląc logicznie mamy BOGA - MATKĘ "- skoro stworzył mężczyznę i kobietę ?
  Przepraszam miało brzmieć : Myśląc logicznie mamy BOGA OJCA MATKĘ .
 • w temacie O co tu chodzi

  W: Uczucia
  Ile lat ma ta małolata . Ona dopiero poznaje świat .
 • w temacie Ciążowa panika znów

  W: Pamiętniki Bravo
  Zamiast opisywać swoje doznania to poszłabyś w tym czasie do ginekologa.On odpowiedziałby Ci na wszystkie Twoje pytania i rozwiązał problem .
 • w temacie Apodyktyczna kobieta gorsza od mężczyzny?

  W: Hydepark
  ~Miro [Caly czas trzeba pamietac ze Pan Bog najpierw stworzyl czlowieka a dopiero pozniej kobiete!Coś Ci się pomyliło z tym stworzeniem świata . Może napiszesz jakim gatunkiem stworzenia jest kobieta skoro najpierw był " człowiek " ?
  Biblia uczy , że Pan Bóg stworzył " CZŁOWIEKA NA OBRAZ I PODOBIEŃSTWO SWOJE ". Myśląc logicznie mamy BOGA - MATKĘ "- skoro stworzył mężczyznę i kobietę ?
 • w temacie CAŁY ŚWIAT STAWIA NA LOTNICTWO, A MACIEREWICZ NA ODDZIAŁY PARTYZANSKIE - OTK

  W: Polityka
  pintapalec abce buc1 abce Kiedy dojdzie już do "otwartej walki " to oddziały partyzanckie będą miały nie tylko broń maszynową i pociąg pancerny ale w zwarciu z wrogiem użyją " tajnej broni " - kosy , widły a ostatecznie"BROŃ EKOLOGICZNĄ " od której nawet maski p.gazowe nie uchronią wroga . Taki będzie koniec walki i pełne zwycięstwo !Ale gorzej z lasami, bo Szybko wyciął, a resztę zrobiła nawanica.No latem to się zaczają w zbożu albo w kapuście . Za to zimą będzię gorzej - będą musieli udawać kopki pod plandekami.I na tych partyzanckich obozowiskach będą śpiewać swoją piosenkę hymn partyzancki..
  A my na tej wojnie nie mieliśmy spokojnie,
  Śniegu 40 stopni ,mrozu po kolana ,
  a my żytem ,żytem na kolanach na tej wojnie..My piszemy na zasadzie "śmiej się pajacu choć serce ci płacze " ;-((