• w temacie Pytanie o grzech cieżki

  W: Religia
  ~gigihihi Nie gadaj za dużo przy konfesjonale, bo ksiądz może pomyśleć, że jesteś gejem i loda robisz loda profesjonalnie. W kościele jest dużo gejów i może ci zaproponować jakąś przyjacielską kolacyjkę zakrapianą, a potem będzie chciał, żebym mu pokazał, jak to robiłeś. Będzie ci głupie księdzu odmówić skoro zrobiłeś to koledze.
  Mądrze radzisz koledze . To jest samo życie ! :))
 • w temacie Pytanie o grzech cieżki

  W: Religia
  Wyspowiadasz się a następnym razem trafisz na tego samego księdza do spowiedzi to zapyta Cię czy znowu to zrobiłeś . Dziwnym trafem pamiętają takich grzeszników .Przede wszystkim sprawdż czy to grzech śmiertelny albo tylko nieczystości -to trudno gdybać .
 • w temacie Śmierć w komisariacie - hańba dla prokuratury.

  W: Polityka
  Laila44
  abce
  Laila44
  abce
  iiiiiii Trzeba było sie nie szarpać. Nikt za grzeczność wpierd... od policji nie dostaje. Cpuny tak.
  ale, że to bestialstwo było, to sie zgadzam:(
  Nadal bronisz swoich Kolegów policjantów . Pamiętasz swoje wcześniejsze komentarze sprzed kilku miesięcy jak broniłaś współtowarzyszy za pobicie skutego tylko dla tego , że się bronił ?
  Dlaczego tak jest że między owcami zawsze musi się znależć wataha wilków.
  Pozdrawiam Cię abce.
  Co wspomnę sobie tortury tego młodego , bezbronnego człowieka ,wijącego się z bólu a zakutego i broniącego swojego życia mam łzy w oczach . Współczuję bardzo Rodzicom co przeżyli oglądając taką katorgę Syna .
  Mnie cisnienie krwi rośnie patrząc jak Igor wije się z bólu i nieludzko krzyczy, wprost wyje.Gdyby zachowywał się niestosownie, rozrabiał, ale nic takiego nie robił, szedł, spacerował, rozglądał się.Chyba jak nie tu i teraz na tym świecie kara adekwatna do czynu ich nie spotka to nie wiem już gdzie i w jakim świecie żyję.Para policjantów co znęcali się nad staruszką bo coś zabrała w sklepie (to juz zeszłoroczna ciagnaca się sprawa ) to wypierała się ze nic jej nie robili a monitoring pokazał to nic nierobienie.Szarpanie, bicie po głowie.Wilki w owczej skórze on i ona para zwyrodnialców a ona agresywniejsza od niego.
  Tak , widziałam tę scenę .Biedna starsza kobieta była głodna , zabrała bułkę i jadła.Nie uciekała bo może nawet nie zdawała sobie sprawę ,że "ukradła " Policjantka -kobieta -szarpała staruszkę i biła po głowie . Brak słów.
  Wiesz Laila44 to nie nasz świat.Pozdrawiam Cię i napiszę na priv.
 • w temacie Śmierć w komisariacie - hańba dla prokuratury.

  W: Polityka
  Laila44 abce iiiiiii Trzeba było sie nie szarpać. Nikt za grzeczność wpierd... od policji nie dostaje. Cpuny tak.
  ale, że to bestialstwo było, to sie zgadzam:(Nadal bronisz swoich Kolegów policjantów . Pamiętasz swoje wcześniejsze komentarze sprzed kilku miesięcy jak broniłaś współtowarzyszy za pobicie skutego tylko dla tego , że się bronił ?Dlaczego tak jest że między owcami zawsze musi się znależć wataha wilków.
  Pozdrawiam Cię abce.Co wspomnę sobie tortury tego młodego , bezbronnego człowieka ,wijącego się z bólu a zakutego i broniącego swojego życia mam łzy w oczach . Współczuję bardzo Rodzicom co przeżyli oglądając taką katorgę Syna .
 • w temacie Śmierć w komisariacie - hańba dla prokuratury.

  W: Polityka
  taie Laila44 Kiedyś była ŁÓDŻ---łowcy skór a teraz coś we Wrocławiu już nie łowcy skór tylko "łojący skórę".Współczuję Rodzinie Igora a Jemu już nic życia nie wróci,znowu dzisiaj przez chwilkę widziałam w tv urywek tego co się działo,to straszne, okrutne ,nie powinno mieć prawa zaistnieć w cywilizowanym, praworządnym kraju za jaki mają rządzący nami.Mógłbym zrozumieć gdyby był agresywny i ich atakował ale żeby razić człowieka który miał skute ręce na plecach i leżał na posadzce to trzeba być strasznym bydlakiem.
  Tak kiedyś robiło ZOMO naćpane psychotropami.Skoro ZOMO było naćpane psychotropami to nie panowało nad sobą i nie docierało do ich świadomości co robią . Natomiast policjanci wrocławscy na służbie w pełni świadomi swoich czynów PASTWILI SIĘ nad CZŁOWIEKIEM .
  Bohaterzy - bić , kopać i porażać paralizatorem CZŁOWIEKA SKUTEGO I LEŻĄCEGO - BEZBRONNEGO . Brak człowieczeństwa !!!
 • w temacie Śmierć w komisariacie - hańba dla prokuratury.

  W: Polityka
  iiiiiii Trzeba było sie nie szarpać. Nikt za grzeczność wpierd... od policji nie dostaje. Cpuny tak.
  ale, że to bestialstwo było, to sie zgadzam:(Nadal bronisz swoich Kolegów policjantów . Pamiętasz swoje wcześniejsze komentarze sprzed kilku miesięcy jak broniłaś współtowarzyszy za pobicie skutego tylko dla tego , że się bronił ?
 • w temacie Natręt w internacie.

  W: Porady
  [cytat kogo=~beautylover]Dziękuję wszystkim za komentarze. Dyrekcja szkoły zajęła się sprawą i policja wie już wszystko o całym zajściu. [/cytat

  Cieszymy się , że nic Wam się nie stało .Mam nadzieję , będziecie miały / mieli należyta opiekę .W razie czego następnym razem nie czekajcie tak długo tylko "bijcie " na alarm . Powodzenia i pozdrawiam Was wszystkich !
 • w temacie ZMIANA CZASU LETNI / ZIMOWY CZY TO MA SENS

  W: Hydepark
  buc1 Zmiana czasu jest dla mnie wkurzające, bo mam kilka zegarków i muszę je przestawiać....ale już ostatni raz . Więc ciesz się .
  Zimą będziesz wychodził z pracy to jeszcze będzie jasno i możesz spokojnie zrobić zakupy . Ważne dla kobiet . Pozdrawiam . :)
 • w temacie Islam w Wiedeńskich szkołach.

  W: Hydepark
  Wstydliwa1990 Niestety najgorsze jest to w tym że władze nie widzą co się dzieje. Że ich kraj dąży do całkowitej islamizacji. Co najgorsze jest w tym że wolą wszystko zamiatać pod dywan niż zacząć z tym walczyć. Moim zdaniem za kilkanaście lat muzułmanów będzie tyle co Europejczyków. To wtedy będziemy emigrować , jeśli będziemy mieli jeszcze głowy.