• w temacie Kto nami rządzi - ręce opadają

  W: Polityka
  Soraya
  Kajetana
  Soraya Jakiego leku się odmawia?
  Konkretnie.
  serio nie wiesz? W waszej tv tego nie podają? To może warto w internecie czytać na różnych stronach a nie tylko propisowskich.

  Obejrz sobie film i otwórz w końcu oczy..http://polity(...)wi-dali

  Dwa razy obejrzałam, Gdybym była milionerem....wszystko bym temu dziecku oddała.
  Sytuacja jednak jest innna...nie mam. Nazywanie władzy skurwysyństwem ..jest poniżej czegokolwiek.
  Jedna dawka tego leku 25 tys, a na poczatek 4 dawki w miesiącu, najdroższy lek na świecie. Lek musi przyjmować całe zycie. Zrozum, że państwa nie stać na taką pomoc. Polska to nie Arabia Saudyjska. Zresztą, jest tyle róznych chorób...bardzo rzadkich, z ogromnymi kosztami leczenia, więc jak pomagać..TO TAK SAMO WSZYSTKIM. Inne dzieci nie zasługują już na leczenia? Dzieci (2) mojej koleżanki mają rzadką chorobę genetyczną. Najmniejszy ucisk skóry i ta odpada. Całe ciało ranami pokryte. Państwo pomaga jak może, a też mogłaby zrobić film ...wstawić do Internetu....leczenie odbywa się, ale w USA.
  i co to jest??? ............1 miesięcznica kosztuje więcej
 • w temacie Kto nami rządzi - ręce opadają

  W: Polityka
  Soraya to przypadkowe zdjęcie z internetu, ale ciało mniej więcej tak wygląda.[image]0006R2B0VTI2QJK7[/image]
  Na tym zdjęciu jest Zuzia Macheta chora na EB......jakiś czas temu jej rodzice apelowali o refundację dla tych dzieci opatrunków.....pis zabrał refundację...............
 • w temacie DLACZEGO PREZYDENCKIE WETO OBEJMUJE TYLKO DWIE USTAWY

  W: Polityka
  Zobaczymy co z tego wyniknie..... nie sądzili (bo żyją w swoim pissowskim świecie) że tyle ludzi wyjdzie na ulice. Prezydent łamie prawo, konstytucję (uniewinnia niewinnych:))) i ma wszystko gdzieś...... suweren trochę ich powstrzymał...na chwilę niestety, bo prywatne interesy tej npartii górują nad przyzwoitością i honorem.
 • w temacie Urocza Pani Kamila Gosiuk Pihowicz - powinna zostać premierą Polski

  W: Polityka
  Seledyn Justyna260 ~gość Autorko przyprawiłaś mnie przy sobocie o wspaniały humor, jeszcze nie mogę opanować śmiechu i pewnie do jutra będę się śmiał. Napisz następny kawał może będzie lepszy od tego.Przecież to nieudolna podpucha gimbusa.Przecież każdy średnio inteligentny człowiek wie, że myszka agresorka to tylko rozwrzeszczany pustak. Oby więcej takich "pustaków" a bedziemy zyć w normalnym kraju a niesekciarskim i złodziejskim.
 • w temacie Urocza Pani Kamila Gosiuk Pihowicz - powinna zostać premierą Polski

  W: Polityka
  ~gość ada7 Zgadzam się całkowicie, bardzo mądra kobieta,szydło to sołtyska pomiot prezesa.Głos zabrała" młoda, wykształcona, inteligentna i kulturalna wyborczyni PO" ada7 z wielkiego miasta ? gratulacje, pisz jeszcze uwielbiam PeOwską kulturę.Wyborczyni po??? weź ty mnie nie obrażaj... sam sobie pisz którą partię uwielbiasz na marginesie,zeby uwielbiać partię/kulturę partyjną trzeba być oszołomem jak ci od radia z ryjem kochający piss
  :))))(
 • w temacie Nie zasypiaj Polsko.

  W: Polityka
  "Wolność kocham rozumiem, wolności oddać nie umiem".... zapłacą za ten populizm i niszczenie Polski !!!