• w temacie Wtopa Pani Premier?

  W: Polityka
  jacenty33 a razem z jego babcią chciała go zaprosić
  Oj jaki ból , że żyje z "babcią" od 20lat, przecież mógłby mieć młodszą żonę (kolejną) i np lać ją jak niejaki z pissu ( lak w imię boga po katolicku) albo zmieniać na coraz młodsze jak niejaki z grzywką i wtedy to byłoby ok.
 • w temacie Jak Andrzej D. zbeształ Wieszcza

  W: Hydepark
  No bo Artur, Alek, Andrzej.....czy jak mu tam w nartach jest dobry. Problem w tym, że sezon się skończył, no to szuka jakiegoś zajęcia i nawet o konstytucji ostatnio sobie przypomniał :))
 • w temacie W nocy zmarła współzałożycielka i rzeczniczka KOD. W lipcu życzyła śmierci politykom PiS

  W: Hydepark
  ~prawnik Marduk1986 ~posoja aliada Mam złą wiadomość: wszyscy pomrzemy. Nie masz co tryumfować.Brawo! Wygrałeś bon towarowy do Biedronki. Możesz iść dać sobie cukierka...Brak percepcji rzeczywistości,co objawia się ślepym fanatycznym poparciem dla kartelu PiS,mimo dowodów na ich bandycką działalność,wcześniej popieraliście kartel PO,też byliście fanatyczni.Inne objawy: niemożność rozróżniania płci.Jeżeli widzisz jakieś przestępstwo obecnego rządu, to twoim obywatelskim obowiązkiem jest zgłoszenie tego faktu do prokuratury! Jeżeli tego nie zrobisz, to również popełniasz przestępstwo!buhahaha .czyli do kogo?? obywatelski obowiązek.....może pisowski obowiązek...
  Wszystko w rękach ziobry.....