• w temacie Polska. Ta obok, taka zwykła... Też piękna!

  W: Hydepark
  Trawa rulez!
  Wczoraj w lesie i nad jeziorem (wolny dzień... :) było jeszcze całkiem letnio, zielono. Pogoda w kratkę, więc też nie odbiegała od tegowakacyjnej normy. Mam ze trzy fotki, tyle że na razie przez telefon piszę, nie da się pokazać, mogę opowiedzieć: spokojna woda, na drugim brzegu las z przewagą liściastych, chmury na niebieskim niebie, trochę trzciny i trzmiel na kwiatku. :)
 • w temacie Męski sposób na zerwanie z kobietą

  W: Hydepark
  ~xfgdf Troska by była, jakby powiedział, co jest nie tak i dlaczego nie chce już być z tym kimś. Ale mu się nie chce...
  To nie musi wynikać z lenistwa. :) Nikt nie lubi być porzucany, więc może to być honorowe wzięcie na siebie tego upokorzenia... Dla komfortu psychicznego osoby zostawianej.
 • w temacie Kto Mistrzem Polski?

  W: Męskie sprawy
  Marduk1986
  aliada
  Marduk1986 aliada Marduk1986 aliada Marduk1986 Ale że sportu już nie ma?A wszystkie wątki sportowe przenieśli do Męskich spraw. Seksiści. ;)Piłkę nożną kobiet powinni przenieść do "babskich spraw",jeśli oczywiście taki temat był :) Ale nie widziałemNo ale jest np. wątek o bieganiu i dali go wam. A jeśli ja biegam?... :)To się przebiegniesz do "męskich spraw",daleko nie masz ;))
  No fakt, tylko się za faceta przebiorę i jakoś się przemknę przez te wszystkie moja kobieta mnie nie rozumie itp. problemy z potencją. ;)
  Przed chwilą przemknąłem,w jakim towarzystwie ten temat wylądował :) Przeglądasz kategorie? Ja kilka razy to robiłem,ale już jestem przyzwyczajony sprawdzać "najnowsze tematy", chodzę też tam gdzie mnie ding wyśle,czasami też biorę szpadel i odkopuję stare tematy ;)
  Różnie, ale do Męskich dotąd nie zaglądałam w ogóle. :)
 • w temacie Kto Mistrzem Polski?

  W: Męskie sprawy
  Marduk1986 aliada Marduk1986 aliada Marduk1986 Ale że sportu już nie ma?A wszystkie wątki sportowe przenieśli do Męskich spraw. Seksiści. ;)Piłkę nożną kobiet powinni przenieść do "babskich spraw",jeśli oczywiście taki temat był :) Ale nie widziałemNo ale jest np. wątek o bieganiu i dali go wam. A jeśli ja biegam?... :)To się przebiegniesz do "męskich spraw",daleko nie masz ;))No fakt, tylko się za faceta przebiorę i jakoś się przemknę przez te wszystkie moja kobieta mnie nie rozumie itp. problemy z potencją. ;)
 • w temacie Kto Mistrzem Polski?

  W: Męskie sprawy
  Marduk1986 aliada Marduk1986 Ale że sportu już nie ma?A wszystkie wątki sportowe przenieśli do Męskich spraw. Seksiści. ;)Piłkę nożną kobiet powinni przenieść do "babskich spraw",jeśli oczywiście taki temat był :) Ale nie widziałemNo ale jest np. wątek o bieganiu i dali go wam. A jeśli ja biegam?... :)
 • w temacie Przejechal sie Kuron po Pietrzaku.

  W: Polityka
  szanel59 aliada szanel59
  "PRL był niejednoznaczny. PRL zmuszał do kompromisów".Z resztą tego ciekawego tekstu mogę się zgodzić, z tymi dwoma zdaniami - nie.
  Byli tacy, którzy nie poszli na kompromisy. A ci, którzy się ugięli dla kariery i zaszczytów, nie nadają się na autorytety moralne i w wolnej Polsce powinni ze wstydem milczeć. Ale wlasnie temat dotyczy kregoslupa moralnego.Wiec tak jak napisalem byli ludzie ktorzy sie nie ugieli-Kuron,Michnik.I byli tacy jak Wolski czy Pietrzak ktorzy sa jak przyslowiowy kurek na dachu czy choragiewka na wietrze.No i to są dobre przykłady na to, co napisałam: w PRLu też były jasno zarysowane granice między dobrem a złem. Czynne popieranie władzy komunistycznej było własnym wyborem, jednoznacznie złym.
 • w temacie Kto Mistrzem Polski?

  W: Męskie sprawy
  Marduk1986 Ale że sportu już nie ma?A wszystkie wątki sportowe przenieśli do Męskich spraw. Seksiści. ;)
 • w temacie KE stawia Polsce, Czechom i Węgrom ultimatum w sprawie uchodźców

  W: Polityka
  Seledyn
  Polska przyjmie 4 uchodźców z Rimini i kontyngent będzie spełniony.Złudzenie, że ktoś się zgodzi na ekstradycję do Polski cudzoziemców, którzy popełnili przestępstwo w obcym kraju, jest tak samo głupie, jak oczekiwanie, że państwo na którego terytorium rozbił się polski samolot, zrezygnuje z prowadzenia własnego śledztwa i "odda" je nam. Autorami obu tych idiotyzmów są osoby z naszego obecnego rządu... I to mnie niepokoi.