• w temacie pora pogonić Kościół do roboty, by uwolnił wiedzę spod niewoli ciemnoty

  W: Polityka
  KarolP12
  ireneo
  KarolP12
  ireneo
  Iwona19
  ireneo
  Iwona19 Przecież Kopernik może być w niebie. Skoro tam jesy to również jest świętym.

  Kto kocha Boga kocha ten jest świętym.
  Każdy z nas może być świętym
  to po co te św przed nazwiskiem?
  Niektórzy zostali w ten sposób wyróżnieni w celu podkreślenia, że oni na 100% są w niebie i podani nam jako wzór
  Jak miałbym wzorować się na św. Dyzmie. Całe życie kradł i zabijał. W godzinie śmierci przymilił się do skazańca Jezusa. I świętym został. No, to jak go naśladować?
  Normalnie, św. Dyzma to dla ciebie wzór wprost idealny.
  Dołóż sobie te dwie przed nazwisko literki i naśladuj. Będziesz wielki... dziadu.
  Wystarczy, że choćby tuż przed śmiercią uznasz Jezusa Chrystusa za Boga, uznasz grzeszność i wyrzekniesz się swoich plugawych grzechów, przyjmiesz sakramenty jeśliś ochrzczony i już. Św. Irosław od zatwardziałych ateistów.
  Taka to wlasnie jest twoja wiara.Mozesz byc cale zycie s...synem.Wystarczy ze na lozu smierci "pojednasz sie z pambukiem" i jest OK. Zenada!
 • w temacie Dom od komornika

  W: Polityka
  pomidorek11111 dobrze ci tak/ typowe katolickie schadenfreude.
 • w temacie Jak To Motłoch Niósł Cywilizację

  W: Polityka
  Marduk1986 trot65 Marduk1986 ~zgadnij kto Polacy też kolonizowali, nie wiesz o tym?
  Tobago, Gambia, Madagaskar. To tam objawiły się polskie zapędy kolonialne. Skutki? Jak to u Polaków bywa, mizerne :)Nie będę zgadywał kto to,Ty to powiedz :) A nie wiesz że to kolonizowała Kurlandia? Kurlandia była satelitą RON, ale kolonie nie należały do RON...Haiti też było kolonizowane przez Polaków... Pod wodzą kogo ?https://pl.wi(...)a_HaitiFrancuzi przysłali Polaków do tłumienia powstania tubylców, zadziwiające jest to że część Polaków przejęta tragiczną sytuacją Haitańczyków przeszła na ich stronę.Kto jest zainteresowany niech przeczyta jaka to zaszczytana misje wykonywali szwolezerowie Kozietulskiego w wawozie pod Samosierra..
 • w temacie Jak To Motłoch Niósł Cywilizację

  W: Polityka
  Wszystkim zainteresowanym tematem polecam ksiazke Macieja Jarkowicza-"Powroce jako Piorun,krotka historia dzikiego zachodu" Z ksiazki tej mozna dowiedziec sie kto w tamtych czasach byl "Dziki"
 • w temacie Ponad 6 milionów Polaków zginęło podczas II wojny światowej.

  W: Polityka
  stiffnecked Podczas II wojny światowej zginęło ponad 6 milionów Polaków, niektórzy zginęli z rąk Niemców, niektórzy z rąk sowietów, niektórzy z rąk Ukraińców, niektórzy z rąk Żydów i innych narodowości. Tu pewnie powinno byc ' Żydów innych narodowości'.
  Podczas II wojny światowej zginęło prawie 5 milionów Niemców, niektórzy zginęli z rąk Niemców, niektórzy z rąk sowietów, niektórzy z rąk Ukraińców, niektórzy z rąk Żydów i innych narodowości. Polakow zginelo wiecej, wiec nic nie powinni placic.
  Moze zrobcie ranking co kto komu do tej pory z odszkodowan wyplacil, ciekawe kto dostal gorzej od Polski. W grupie razniej i moze trafia sie jacys Afrykanie czy Azjaci dorownujacy poziomem w takich zdolnosciach jakie posiadaja Zydzi.
  Azjatow dobrze miec bo oni sa dobrzy z matmy i karate. Straty ludnosci Polski w IIWS to okolo 6 milionow z tego 3 miliony to Polacy narodowosci zydowskiej.Jest wszak zasadnicza roznica w tym rachunku.Na dziesieciu Polakow srednio 8,5 przezylo wojne natomiast w przypadku Zydow na 10 niecaly jeden ,i warto o tym pamietac