• Kobietki ile macie par butów? ;))))))

  W: Babskie sprawy
  Bo ja się zastanawiam, czy nie jestem uzależniona od ich kupowania, bo wychodzi, że mam ponad 40 par wszystkich butów, od szpilek po klapki. A jak to jest u was, pocieszcie mnie, że nie jest jeszcze ze mną aż tak źle :p

 • Czy bielizna ma znaczenie w "łóżkowych sprawach"?

  W: Babskie sprawy
  Po tylu miesiącach związku trochę się rozleniwiłam, śpię w polarowej piżamie i nie dbam o to by było seksi... zima daje się we znaki a mi jest zawsze zimno. Odczułam, że ostatnio nasze kontakty nieco ostygły i nie wiem czym to jest spowodowane. Parę razy wspomniał, że mogłabym ubrać coś fajnego, jakieś pończochy, albo czerwoną bieliznę, ale ja zawsze odpowiadałam, że mi zimno.

  Poza tym po co ubierać, coś co zaraz będzie rozebrane?
  no ale po głębszych przemyśleniach, myślę, że może dlatego ostatnio tak rzadko się kochamy... Czy bielizna ma znaczenie w łóżkowych sprawach? Aż tak?


 • Zatrzymujecie się przed zieloną strzałką?

  W: Męskie sprawy
  Dobrze wiemy, że przed strzałką informującą o skręcie w prawo każdy kierowca powinien się zatrzymać, nawet jeśli nic nie jedzie, bo zawsze może wskoczyć rowerzysta bądź pieszy. Zastanawiam się jak często jednak kierowcy zatrzymują się na zielonej strzałce.

 • Blue Monday- najbardziej depresyjny dzień roku już za kilka dni.

  W: Hydepark
  Cliff Arnall wyznaczał datę najgorszego dnia roku za pomocą wzoru matematycznego uwzględniającego czynniki meteorologiczne[b]-krótki dzień, niskie nasłonecznienie[/b], psychologiczne (świadomość niedotrzymania postanowień noworocznych) i ekonomiczne- czas, który upłynął od Bożego Narodzenia powoduje, że kończą się terminy płatności kredytów związanych z zakupami świątecznymi.


  Taka prawda, że po świętach wychodzi ile wydaliśmy na sylwestra i na święta, a jeszcze gorzej jak ludzie biorą kredyty tylko po to, by kupić prezenty...

 • Wjechał we mnie facet, nie miałam zimowych opon, gwałtownie zahamowałam. Czyja wina?

  W: Męskie sprawy
  Trochę chyba dałam się zrobić w bambuko... ostatnio wjechał we mnie facet, bo mocno zahamowałam, a on mi wjechał w tył samochodu. Tak mną zmanipulował że uwierzyłam mu że to moja wina, że gdybym nie zahamowała tak mocno i miała zimówki to by nie było problemu. Na dodatek nie wezwaliśmy policji... i co? Nie dość, że on mi uszkodził auto to ja mu zapłaciłam 200 zł :(((((((((( nawet nie mam jego danych, nic.... ale jestem głupia :(
 • Zmienia się prawo konsumenckie, z korzyścią dla konsumenta!

  W: Polityka
  Już 25 grudnia zmienia się prawo konsumenckie. Teraz to kupujący będzie miał więcej praw niż sprzedający. Przede wszystkim, co cieszy mnie najbardziej, teraz reklamując buty, ubrania mam prawo do zamiany towaru na całkowicie nowy, bądź oddanie gotówki! A nie jak było wcześniej- sprzedawca mógł najpierw zaproponować naprawę, później zamianę na ewentualny nowy produkt. Koniec z użeraniem się. Ale słyszałam, ze może to spowodować ogólny wzrost cen. Co o tym wszystkim myślicie?