• w temacie SUKIENKA NA ŚLUB CYWILNY

  W: Babskie sprawy
  Przeglądałaś jakie sukienki mają w Kiss my dress:
  https://answe(...)ml/k-4/
  Sukienki tej firmy kupisz w Answear. Mam kilka ubrań tej marki, wszystko jest naprawdę fajnie wykonane, wzory również mają ciekawe ( teraz zresztą są spore promocje w sklepie).

  Jęsli bierzesz ślub cywilny latem to proponowałabym nie wbijać sie w jakąś formalną, grubą sukienkę. Ale kupić sobie coś lekkiego i zwiewnego :)
 • w temacie Co na grilla?

  W: Babskie sprawy
  pycha wyglądają te szparagi ! W markecie widziałam ostatnio szparagi na sprzedaż. Jeśli pogoda się poprawi i będzie czas na grilla to postaram sie je przyrządzić. W tej wersji prezentują sie naprawdę apetycznie :)

  Jeśli chodzi o potrawy mięsne to na tej stronie jest artykuł o tym jak zrobić idealny stek z grilla:
  https://www.p(...)-trudne

  Nie jest to wbrew pozorom takie trudne ( trzeba po prostu przestrzegać pewnych zasad przyrządzania steka ( tak aby był soczysty w środku).
 • w temacie Stylkowe łazienki

  W: Porady
  Dokładnie. Sama jednak proponowałabym zastanowić się równiez nad praktycznością Z reguły łazienka jest najtrudniejszym pomieszczeniem do posprzątania i moim zdaiem warto jest sobie to sprzątanie nieco ułatwić. Nie polecam matowych ciemnych płytek ( widać na nich praktycnzie każdą kroplę wody). Zdecydowanie lepsze będą płytki jasne Które dodatkowo będą rozjaśniały optycznie pomieszczenie:

  Ciekawą opcją jest mozaika:
  https://www.r(...)scienne

  Na tej stronie jest wiele wzorów takich płytek ściennych i podłogowych.
 • w temacie Jaki prezent kupić na Dzień Matki?

  W: Hydepark
  Oj jest wiele możliwości
  wyjazd do spa
  ksiązka
  ewentualnie jeśli nie macie kasy na nic drogiego to mozecie coś od serca zaprojektować. Zerknijcie sobie tutaj:


  na stronie jest filmik o tym jak łatwo można zaprojektować w sieci torebkę :)
 • w temacie Walka z rakiem, walka o życie !!!

  W: Babskie sprawy
  Wszystko w zasadzie zależy od stadium, w którym rak jest wykryty. Jeśli jest to jedynie początkowa faza to jest on w 100% wyleczalny. Rak ten nie rozwija się szybko tak wiec robienie cytologii każdego roku jest bardzo dobrą profilaktyką.

  Niestety ale perspetywy w ostatnich stadiach kiedy są już przerzuty do innych narządów nie sa zbyt optymistyczne. Więcej informacji jest tutaj
  http://rakszy(...)net.pl/
 • w temacie  pyszne i szybkie ciasta

  W: Babskie sprawy
  No to ja polecę coś dla tych, co mają problem z tolerancją glutenu;
  https://www.p(...)a-11954

  Na tronie jest przepis na babke cytrynową z kokosem ( przetestowany wiele razy ponieawz w tygodniu lubie coś upiec) .Babka smaczna bardzo puszysta i jednoczesnie jest to jeden z łatwiejszych przepisów na ciasta.

  Swoją drogą to fajnie jakbyście tutja podawali inne przepisy na ciasta i słodkości bezglutenowe. Nadal jest ich zdecydowanie zbyt mało w sieci.