• w temacie Jak szybko sprzedać samochód?

  W: Męskie sprawy
  Jeśli chcesz szybko sprzedać samochód, to pamiętaj że liczy się pierwsze wrażenie. Skorzystaj z usług doświadczonego blacharza, żeby doprowadził twoje auto do porządku, by przynajmniej choć trochę dobrze wyglądał. Kolega ma rację. Ludzie kupują oczami. Jeśli masz jakieś blacharskie niedoróbki, zderzak do zrobienia czy wgniecenie, też radziłbym najpierw wizyte u blacharza. W Białymstoku szybko powinni Ci pomóc w firmie www.solidny-blacharz.pl Ja jestem z nich bardzo zadowolony.
 • w temacie Szkoda całkowita

  W: Męskie sprawy
  Szkodę można zgłosić w serwisie naprawiającym i wtedy on zajmuje się formalnościami związanymi z jej likwidacją. Z własnego doświadczenia polecić mogę zakład http://likwidacja-szkody.waw.pl
 • w temacie Klima śmierdzi

  W: Męskie sprawy
  lukrecjusz W Warszawie masz http://perfec(...)lima.pl na Bródnie. Serwis oceniam na plus.
  Plus dla nich za to, że już dostosowali się do wymagań unijnych i można u nich serwisować autka z nowym czynnikiem 1234yf.
 • w temacie Smród z klimatyzacji

  W: Męskie sprawy
  Samodzielnie odgrzybić klimę? Nie polecam, bo to rozwiązanie na krótko. Już lepiej podjechać do serwisu klimy po solidne odgrzybianie. Raz w roku te 150 zł (czasem w promocji taniej - http://perfec(...)lima.pl) można wydać, to taki duży wydatek nie jest. Zresztą lepiej już zrobić całościowy przegląd to wtedy jest taniej niż za chwilę przejechać sprawdzić szczelność układu czy ozonowanie.
 • w temacie Koksztys - opinie o nich

  W: Hydepark
  Z Koksztysem współpracuję od sierpnia zeszłego roku, czyli już ponad rok. Wrażenia? Pozytywne. Chciałem mieć straszaka na kontrahentów niepłacących w terminie i z niewielkie pieniądze to otrzymałem. Od czasu do czasu korzystałem też z możliwości sprawdzenia przez nich klienta przed podpisaniem umowy lub o przejrzenie umowy czy przygotowania jakiegoś pisma. Dużej pomocy nie potrzebuję, więc ten najtańszy pakiet mi wystarcza.
 • w temacie Pozew o alimenty dla dziecka pozamałżeńskiego i jego matki- POMOCY!!!

  W: Porady
  mmisiak Ojciec dziecka ma tez obowiązek przyczynić się do pokrycia wydatków związanych z ciążą i porodem matki swojego dziecka. Np kosztów dojazdów do lekarza, kosztów związanych z ciążą i porodem. Jednak do tego potrzebne jest po ustaleniu ojcostwa lub uznaniu dziecka przez ojca. Spróbuj może tez w ten sposób zrobić.
  Z tego co wiemy, to ojciec po zrobieniu testów DNA uznał dziecko, więc nie powinno być problemów z zasądzeniem alimentów. Wystarczy, że napiszesz dobry pozew i powinno być załatwione. W necie są porady jak taki pozew napisać, są też prawnicy, którzy za opłatą zrobią to za ciebie. Odsyłam od artykułu na portalu prawniczym: Jak napisać pozew o alimenty ? - http://lexvin(...)limenty
 • w temacie Obowiązek alimentacyjny DZIECKA WOBEC RODZICA

  W: Hydepark
  Obowiązek alimentacyjny, czyli dokładniej obowiązek dostarczania środków utrzymania, a w miarę potrzeby także środków wychowania obciąża krewnych w linii prostej oraz rodzeństwo. Tak więc jeśli rodzice są w ciężkiej sytuacji, to mogą starać się o alimenty od dzieci. Zakres świadczeń alimentacyjnych zależy od usprawiedliwionych potrzeb uprawnionego oraz od zarobkowych i majątkowych możliwości zobowiązanego. Po więcej szczegółów odsyłam na portal prawniczy, gdzie jest artykuł poświęcony tej kwestii: http://lexvin(...)icC3B3w
 • w temacie Dobry hotel w Warszawie

  W: Hydepark
  Pod Warszawą, 10 km od centrum, ale z dobrym dojazdem, jest Rest Hotel http://resthotel.pl. Dwugwiazdkowy, ale standard wydaje się wyższy. To co najważniejsze to oczywiście cena, bo hotel jest dużo tańszy niż jakieś noclegi wykupione w samym centrum Warszawy.
 • w temacie Gdzie zorganizować szkolenie pod Warszawą ?

  W: Hydepark
  Fajną ofertę ma podwarszawski Rest Hotel http://resthotel.pl. Znajduje się w Morach, więc do centrum Warszawy tylko 11 km, a od lotniska Okęcie - 10 km. No i w związku z tym, że hotel jest dwugwiazdkowy to i ceny są przystępne, co jednak nie ma wpływu na jakość obsługi, bo ja akurat z tej jestem bardzo zadowolony :) Mają miejsce dla 200 osób, więc można zrobić nawet dużą konferencję po niewielkich kosztach ;)