autor12
Poziom 5

autor12

Mężczyzna (33)

 • w artykule Koniec świata już w sobotę?

  W: Fakty

  super sensacyjny art-kół chyba wykopie sobie bunkier , nie wiem czemu służy straszenie , uświadommy sobie ze wystarczy duży wybuch na słońcu by pole elektromagnetyczne skasowało cała elektronikę na ziemi co za skutkuje kolejnymi wydarzeniami włącznie z wybuchami elektrowni atomowych itd co jak już możemy się domyślać pochłonie setki tysięcy ofiar a w czasie miliony . Czy tak wiele potrzeba?? A wiec cieszmy się życiem !!sobą itd n itd.

 • w artykule Jak wycisnąć CIT?

  W: Biznes

  To teraz zastanówcie sie kto tak naprawde jest waszym wrogiem ?? Pis po nowoczesna itd?? nie oni wszyscy oni maja tylko na celu zabrać opodadkować jesteście nieolnikami we własnym kraju najpierw zabiorą wam podatek dochodowy potem akcyzy vat itd realnie zarabiasz i wydajesz tylko polowe tego co zarabiasz brutto a reszta idzie na haracze . Podwójne opodatkowanie pracy najpierw dochodowy potem vat i akcyzy zastanówcie sie wiec kto tu jest pasożytem na kogo plecach. Dlaczego nie wprowadza większej kwoty wolnej od podatku?? A dlaczego zamiast 500plus nie wprowadza do 20 tys na każde dziecko kwoty wolnej od podatku ?? dlaczego?? bo sami by nie mogli szastać waszymi pieniędzmi to po co tu się pchać do władzy charytatywnie?? społecznie?? Nie kradnij rząd nie lubi konkurencji taka prawda w świetle prawa nas okradają !!

 • w artykule Ewakuacja w Brukseli. Media o eksplozjach i strzałach

  W: Fakty

  hmm kiedyś raz na 2 tygodnie albo i rzadziej słyszeliśmy o jakimś zamachu teraz praktycznie co 2-3 dni ale teraz to już prawie codziennie . Hmm ciekawe ile jeszcze trzeba ofiar by się Europa obudziła .

 • w artykule Zamach w Manchesterze: Wzrosła liczba ofiar

  W: Fakty

  Jak czytam te puste słowa wypowiedziane przez polityków to aż mnie mdli sami są tego winni sami pozwalali na to się dzieje a teraz puste slogany . To jak pozwolić na kradzież a potem być z solidarnym z poszkodowanym chore. Ciekawe czy ci politycy zdają sobie sprawę ze za 20-30 lat muzułmanie będą większością (stosunek 1 do 6 w urodzeniach ) w krajach zachodnich a wiec wprowadza bez 1 strzału szariat a wiec pytam co znaczą słowa typu terrorystki nas nie złamią anie nie zmienia nic??

 • w artykule Zamach w Manchesterze. Moment eksplozji i wybuch paniki [WIDEO]

  W: Fakty

  Nie wiem co bierzesz ale musi byc dobre. Wyłącz tvn włącz myślenie Tylko takie słowa po takim poście nasuwają mi się na myśl. Pokaz mi gdzie są tak dyskryminowani ci uchodźcy robią rozróby a policja wszystko tuszuje i zamiata pod dywan. Europa jest już islamska na odrze jest granica miedzy kalifatem a nami to tylko kwestia czasu za max 20 lata w europie będzie więcej muzułmanów niż Europejczyków a ty wierzysz w patologie Wejdź na yutube i sobie pooglądaj jak ci twoi biedni dyskryminowani ludzie się zachowują. To sa realne nagrania a nie tylko wycinki mediów

 • w artykule Korea Północna ponownie grozi USA

  W: Fakty

  Jeżeli okręty USA wpłyną na wody terytorialnie należące do Korei Północnej maja do tego prawo bo to jest jak naruszenie terytorium tym bardziej że nie są to okręty cywilne a jednostki wojskowe. Bo z drugiej strony jak by KIm wysłał okręt wojenny i wpłyną by on na wody należące do USA to raczej by go nie poprosili o odpłyniecie tylko zatopili. Tylko oczywiście jest tu jednostronna nagonka a według mnie może się to skoczyć następną bezsensowna wojną.