autor12
Poziom 5

autor12

Mężczyzna (34)

 • w artykule Bitcoin przechodzi do defensywy

  W: Biznes

  Widze ze szacunek do własnego kraju i waluty dla niektorych to nic nie znaczący banal. szkoda że tylko miliony polakow gineło byc mógł płacic w złotych ale jak dla niektórych to smiecowa waluta przykre

 • w artykule Były esesman chce być ułaskawiony

  W: Fakty

  Po pierwsze to tylko pajac marionetka wystawiona na pokaz i skazana dla uciechy ludu , prawdziwi ssmani pouciekali , lub podjeli współprace z rosjanami jak i USA. Nawet wysi oficerowi ss nadal zajmowali sie polityką w Niemczech http://niewygodne.info.pl/artykul8/04218-Powierzchowna-denazyfikacja-RFN.htm

 • w artykule Cristiano Ronaldo chce odejść z Realu Madryt?

  W: EuroSport

  To moze z innej beczki kluby dzisiaj przede wszystkim zarabiają na reklamie , sponsorach i całym tym cyrku a wiec jezeli real puści Ronaldo to straci medialnie a nie sportowo . A lepsza taka kura która tylko swoim wizerunkiem zarabia na klub niż nowi piłkarze którzy może grali by lepiej ale nie zarabiali by tyle na koszulkach itd. W tym sporcie już dawno nie chodzi o winniki jako priorytet a o siano z marketingu.

 • w artykule Katastrofa ekologiczna "historycznych wymiarów"

  W: Fakty

  Obawiam sie ze może naturalnie ropa występuje w głępszych warstwach skorupy ziemi i jest mazią która oblepia wszystko to jak bym cie oblał smołą jak byś się czuł?? Generalnie dla ludzi to nie jest zagrożenie ale tez na nich będzie to oddziaływając z czasem choćby mniej ryb u wybrzeży chin .

 • w artykule Zdjęcie telefonu komórkowego z końca XIX wieku?

  W: Mobtech

  Jedyne co widać na zdjęciu to ze ta kobieta trzyma przedmiot , może być to nawet szczotka , duża spinka( klamra do włosów ) itd ale odrazu zostało to przypisane że to telefon .Jaki??

 • w artykule Afgańczycy zatrzymani na A4. Szli na piechotę do Niemiec

  W: Fakty

  Nie wiem czy pamiętacie ale polska przez jakaś fundacje sciagła syryjskie rodziny było bodajże z 30 rodzin . W Polsce po roku została tylko jedna rodzina reszta wyjechała na zachód . Podobnie by było z większością emigrantów .