best74
Poziom 5

best74

Mężczyzna (43)

 • w temacie Ile zarabia ksiądz?

  W: Religia
  ~elbi
  best74
  ~gość
  best74 Ksiądz nie otrzymuje żadnej pensji, żyje z funduszu kościelnego.
  A czy ten fundusz kościelny, to właśnie nie jest pensja? Tylko właśnie pracodawcą jest Kościół? Zatem księżą otrzymują comiesięczną stałą kasę na konto - czyli jak pensja!
  Jednak z tego muszą utrzymać kościół, plebanię, gospodynię, chór, organistę, kościelnego, płacić za remonty, wywózkę śmiecie, wodę, prąd itd. ksiądz też musi coś jeść!
  No tak, gospodynia to podstawa. 90% Polaków ma takową lub nawet kilka.
  A widziałeś np. burmistrza lub radnego sprzątającego swoje biuro lub salę konferencyjną? To to samo. Dlatego ksiądz ma gospodynie!
 • w temacie Niemcy i totalitarna opozycja za wszelką cenę chcą nie dopuścić do repolonizacji mediów

  W: Polityka
  taie best74 madox66 Do 1989 roku wszystkie media mieliśmy Polskie, ktoś je Niemcom i innym sprzedał.Jak myslisz kto?
  A na marginesie masz przecież propisowskie i katolickie media?Co znowu jak będę chciał sie prawdy dowiedzieć to jak za komuny Wolną Europę po cichu będę musiał słuchać bo w reżimowych same kłamstwa.Będziesz musiał słuchać Russia Today. To twoje klimaty!A nie członkowie egzekutywy PZPR z PiS ?
  Czy tym wystarczy TVPisKura i Sygnały Dnia oraz RmaR ?Podoba ci się Deutsche Welle Polen, co nie? A podobają ci się też polskie obozy zagłady?
 • w temacie Niemcy i totalitarna opozycja za wszelką cenę chcą nie dopuścić do repolonizacji mediów

  W: Polityka
  madox66 On jak na prawdziwego Wolaka przystało nienawidzi każdego co nie jest z PIS.Mylisz się, ja do PiSu nie należę i nigdy na nich nie głosowałem. Byłem bardzo sceptycznie nastawiony do ich wygranej w wyborach. Mówiłem sobie: Jezu, co to będzie?! Przecież to tylko tani populizm, a oszukają wyborców tak jak PO.
  Myliłem się. Wszystkie obietnice dotrzymali. Dlatego po raz pierwszy oddam mój głos na nich.
  Ogólnie nienawidzę tylko idiotów, kretynów i lewaków!
 • w temacie Niemcy i totalitarna opozycja za wszelką cenę chcą nie dopuścić do repolonizacji mediów

  W: Polityka
  madox66 Do 1989 roku wszystkie media mieliśmy Polskie, ktoś je Niemcom i innym sprzedał.Jak myslisz kto?
  A na marginesie masz przecież propisowskie i katolickie media?Co znowu jak będę chciał sie prawdy dowiedzieć to jak za komuny Wolną Europę po cichu będę musiał słuchać bo w reżimowych same kłamstwa.Będziesz musiał słuchać Russia Today. To twoje klimaty!
 • w temacie 17 września 1939 r. na oczach świata zaczął dokonywać się IV rozbiór Polski

  W: Polityka
  buc1 Blandare51 best74 buc1 To wszystko best? A Niemcy nie mordowały Polaków i nie robiły z nich mydła w obozach. Best siejesz nienawiść narodową? Jaka jest analogia pomiędzy okupantami i mordercami wojennymi do dającej kasę Polsce Unii europejskiej. Best! Ile wziąłeś kasy z Unii, a teraz plujesz?? Prawda cię wyzwoli best. Gdyby nie Unia i zachód żyłbyś w ubóstwie i nędzy. Best ciebie bodzie chleb, czyli dobrobyt. Co ta Unia ci zabrała best. Nikt nie bronił ci wykupić majątku narodowego i zakładać firmę. Ale prawda jest taka, że to, co nie opłaciło się Polakowi, to opłaciło się przedsiębiorcom zachodnim. Ale wnieśli swój kapitał do Polski i pobudzili gospodarkę i dali Polakom miejsca pracy i darmowe fundusze. Jeszcze ci źle best????Przestań pieprzyć, bo się zaraz porzygam!...spiesze z pomocą:
  [image]0006UQGM89K3SO4K[/image]Dzięki, bo by mnie jeszcze obrzygał. Musiał wczoraj popić i dlatego dziś pisze te bzdury.Założę się o 1000 zł, że twoi przodkowie witali sowietów lub niemców kwiatami, a podczas okupacji sprzedawali żydów niemcom, aby po 1945 służyć okupantom sowieckim.
 • w temacie 17 września 1939 r. na oczach świata zaczął dokonywać się IV rozbiór Polski

  W: Polityka
  buc1 To wszystko best? A Niemcy nie mordowały Polaków i nie robiły z nich mydła w obozach. Best siejesz nienawiść narodową? Jaka jest analogia pomiędzy okupantami i mordercami wojennymi do dającej kasę Polsce Unii europejskiej. Best! Ile wziąłeś kasy z Unii, a teraz plujesz?? Prawda cię wyzwoli best. Gdyby nie Unia i zachód żyłbyś w ubóstwie i nędzy. Best ciebie bodzie chleb, czyli dobrobyt. Co ta Unia ci zabrała best. Nikt nie bronił ci wykupić majątku narodowego i zakładać firmę. Ale prawda jest taka, że to, co nie opłaciło się Polakowi, to opłaciło się przedsiębiorcom zachodnim. Ale wnieśli swój kapitał do Polski i pobudzili gospodarkę i dali Polakom miejsca pracy i darmowe fundusze. Jeszcze ci źle best????Przestań pieprzyć, bo się zaraz porzygam!