best74
Poziom 5

best74

Mężczyzna (43)

 • w temacie Ostatni przemarsz nazistów przez Warszawę - czyli skąd lewackie media czerpią inspiracje do...

  W: Polityka
  Blandare51
  Blandare51
  ~czekam Przestańcie pisać głupoty o faszystach, banery to była jawna prowokacja. Podobnie jak użycie wulgaryzmów przez policjanta w stosunku do kobiety. Dzisiaj policja na konferencji prasowej wyjaśniła, że nie było żadnych wulgaryzmów ze strony policji, ktoś nagrał celowo swój głos i film zamieścił w internecie. Są zdjęcia z marszu i wkrótce prowokatorzy będą zidentyfikowani...
  Prowokatorzy.... Wladza PRL tez ich wszedzie widziala! Popatrz wszystko wraca... Nawet prowokatorzy!
  Wiem, że za tym tęsknisz. Pewnie do dzisiaj masz portret tow. Wiesława na ścianie.
 • w temacie Ostatni przemarsz nazistów przez Warszawę - czyli skąd lewackie media czerpią inspiracje do...

  W: Polityka
  buc1 Lewacke media, czyli nie pisowskie media czerpią inspiracje z prawdy, którą zobaczyli na ulicach Warszawy i Wrocławia. Ta prawda oparta jest na dowodach i zdjęciach, oraz filmach z tych wspaniałych wystąpień. Dziwi mnie dziadku, że to jeszcze do ciebie nie dotarło.
  Hej fryc, prawda zabolała? Nie podoba ci się jak krytykuję twoich ziomali zza Odry, oj nie podoba!
 • w temacie Skąd w Polsce biorą się faszyści ?

  W: Polityka
  Judas best74 Blandare51 Zenobia45 taie
  Ten co obrał dziewczynę ze skóry w Krakowie to był jakiej narodowości ?Bardzo dobre pytanie. N i jeszcze ten co w Warszawie brutalnie okaleczył i podpalił zwłoki.Tak sie składa, ze zło nie ma narodowosci....Jeżeli "najźlejszy" Polak jest złem, to czym są niemieckie bestie, które tylko przez przypadek nie spalili twoich przodków żywcem w jakiejś stodole lub nie przerobili na mydło i abażur do lampy!!!!!!! Okazuje się że to jednak polskie bestie paliły w stodołach -choć tam obowiązywał bezwzględny zakaz palenia.

  Dobrze że przed spaleniem demontowali drzwi od stodół, przyjemniej polskie lotnictwo miało na czym latać.
  Szkoda, że ciebie bestio nie spalili, jednego pomyleńca by było mniej na świecie.
 • w temacie Skąd w Polsce biorą się faszyści ?

  W: Polityka
  Blandare51 Zenobia45 taie
  Ten co obrał dziewczynę ze skóry w Krakowie to był jakiej narodowości ?Bardzo dobre pytanie. N i jeszcze ten co w Warszawie brutalnie okaleczył i podpalił zwłoki.Tak sie składa, ze zło nie ma narodowosci....Jeżeli "najźlejszy" Polak jest złem, to czym są niemieckie bestie, które tylko przez przypadek nie spalili twoich przodków żywcem w jakiejś stodole lub nie przerobili na mydło i abażur do lampy!!!!!!!
 • w temacie Skąd w Polsce biorą się faszyści ?

  W: Polityka
  buc1 No, a ty skąd się wziołeś? Popieram twój wpis, bo są w Polsce faszyści i nacjonaliści? Przemarsz był wspaniały. Ale myślę, że ci nacjonaliści są specjalnie tolerowani przez PiS, dla poprawy notowań wyborczych. Możesz mnie zapytać, dlaczego? Odpowiedź jest prosta : głosujecie i popierajcie PiS, bo tylko my jesteśmy w stanie obronić was przed Niemcami, Rosjanami, Żydami, Islamem itp. A przemarsz świadczy, o determinacji i sile tej partii. To dlaczego jest sztucznie wywoływana wojna z całym światem, żeby jedynie słuszną partią PiS, patriotycznie mogła ratować Polskę. Taka propaganda skutecznie trafia do prostego elektoratu PiS, na wsiach i mało wykształconego ludu. A mnie best74- lata, nie wciśniesz kitu, wybacz sorry. To twoje pokolenie ma tak zacofane i ksenofobiczne poglady, dla was jeszcze ll wojna się nie skończyła. Mam takich ludzi, w twoim wieku w rodzinie i tak mówią, jak ty, ale to jest starcza nienawiść do świata, spowodowana bliskim odejściem z tego świata. Znam takiego, co mówi, że car Rosji był bohaterem. Walcz zatem z Niemcami, a potem może z Rosją, best 74- lata. Wiek ma swoje prawa.Słuchaj fryc, polscy patrioci, lub nacjonaliści to nie są niemieckie bestie, które mordowały dzieci, starców, ciężarne kobiety i ludzi w pełni życia w obozach śmierci, paląc ich nawet żywcem. Nie porównuj polskich patriotów do niemieckich bestii!!!!!!!!!
 • w temacie Kim był "nazista i faszysta"

  W: Polityka
  Modus operandi ten sam co zwykle: Media w Polsce nieprzychylne rządowi podają nieprawdziwe informacje (60 tys faszystów na Marszu), po to, by zacytowały to zagraniczne agencje, po to, by media nieprzychylne rządowi mogły się powoływać na zagraniczne agencje. Proste?
 • w temacie Dlaczego Niemcy nas tak wściekle atakują ?

  W: Polityka
  Blandare51 ...i Szwedzi....i Anglicy... i Wlosi......i Finowie..... i.....dlaczego?Ciebie najbardziej atakuje twoja głupota. Przeczytaj temat jeszcze raz, i jeszcze raz - aż do skutku, może w końcu zrozumiesz jego treść!
 • w temacie CAŁY ŚWIAT CHWALI POLSKĘ ZA MANIFESTACJĘ NIEPODLEGŁOŚCI

  W: Polityka
  Kinia223 Mnie się wydaje, że miłościwie nam rządzący nieco się jednak przestraszyli tego co się na marszu wydarzyło i przekazu, jaki poszedł za granicę. I, by przykryć słowa Błaszczaka, prezydent i minister Gliński wystąpili dość stanowczo i ostro przeciwko rasistowskim i antysemickim hasłom. Zanim ów przekaz dotarł do Polski najpierw totalna opozycja pisała do nich listy o planowanym marszu "nazistów". Oni nie cofną się przed niczym, a jak będzie trzeba, to zaproszą inne kraje do interwencji zbrojnej w Polsce.