best74
Poziom 5

best74

Mężczyzna (43)

 • w temacie Znani i lubiani

  W: Polityka
  buc1
  yeti48
  GorolspozaTatyr

  Nie spotkałem w polskojęzycznych nie polskich
  TfuuuuNach i innych
  aby podważano ich słów wiarygodność.
  A ja nigdy nie spotkałem UFO.
  Ale czy to znaczy, że go nie ma?
  Nie przejmuj się nim, bo on zajmuje eksponowane miejsce, w rankingu wybitnie myślących inaczej pisiorów. Kaczyńscy mieszkali w pięknej willi, pytanie od kogo ją otrzymali? A Jarosław jest wybitnym kawalerem stanu i ma order kawalerski. To jest jedyne jego osiągnięcie.
  Pogruchajcie sobie bolszewiki, pogruchajcie. Wasze ataki na PiS przynoszą same korzyści. Ja tylko ktoś wejdzie na Interię od razu widzi wasz jad oraz nienawiść do wszystkiego co polskie. Po lekturze waszych postów nie sposób nie zagłosować na PiS!
 • w temacie Znani i lubiani

  W: Polityka
  buc1 Witaj best, teraz na tym nicku? Tego, co nie żyje szkoda? A tego, który żyje cała Polska kiedyś przeklinać będzie i będą odpowiadać o nim brzydkie kawały, bo uczynił z demokracji dyktaturę i kiedyś, o wolność walczyć będziemy.
  Best zawsze był the best i nim pozostanie. Idź snuć teorie spiskowe na twoich wątpliwej jakości wątkach.
 • w temacie Znani i lubiani

  W: Polityka
  yeti48
  Lidka323
  yeti48 Lidka323 No,no, ładni chłopcy i z charakterem:) Tylko wartościowi rodzice, wychowują wartościowe pokolenie.O Rajmundzie, jako wartościowym ojcu - coś mało wspominali bliźniacy...
  Najważniejsze, że w genach przekazał wartości a chłopcy to słodziaki z pazurem. Popatrz na tego z lewej, mocne spojrzenie przyszłego męża stanu:))
  Taaaa... tym pazurem zagrabili księżyc jeszcze przed Armstrongiem i spółką, ale nawet polskiej flagi nie umieli tam zatknąć...
  A co do genów Rajmunda... dużo by to tłumaczyło.
  Rajmund Kaczyński strzelał do dziadka Tuska z Wehrmachtu! Szkoda że chybił.
 • w temacie Ile zarabia ksiądz?

  W: Religia
  ~elbi best74 ~gość best74 Ksiądz nie otrzymuje żadnej pensji, żyje z funduszu kościelnego.A czy ten fundusz kościelny, to właśnie nie jest pensja? Tylko właśnie pracodawcą jest Kościół? Zatem księżą otrzymują comiesięczną stałą kasę na konto - czyli jak pensja! Jednak z tego muszą utrzymać kościół, plebanię, gospodynię, chór, organistę, kościelnego, płacić za remonty, wywózkę śmiecie, wodę, prąd itd. ksiądz też musi coś jeść! No tak, gospodynia to podstawa. 90% Polaków ma takową lub nawet kilka.A widziałeś np. burmistrza lub radnego sprzątającego swoje biuro lub salę konferencyjną? To to samo. Dlatego ksiądz ma gospodynie!
 • w temacie Niemcy i totalitarna opozycja za wszelką cenę chcą nie dopuścić do repolonizacji mediów

  W: Polityka
  taie best74 madox66 Do 1989 roku wszystkie media mieliśmy Polskie, ktoś je Niemcom i innym sprzedał.Jak myslisz kto?
  A na marginesie masz przecież propisowskie i katolickie media?Co znowu jak będę chciał sie prawdy dowiedzieć to jak za komuny Wolną Europę po cichu będę musiał słuchać bo w reżimowych same kłamstwa.Będziesz musiał słuchać Russia Today. To twoje klimaty!A nie członkowie egzekutywy PZPR z PiS ?
  Czy tym wystarczy TVPisKura i Sygnały Dnia oraz RmaR ?Podoba ci się Deutsche Welle Polen, co nie? A podobają ci się też polskie obozy zagłady?
 • w temacie Niemcy i totalitarna opozycja za wszelką cenę chcą nie dopuścić do repolonizacji mediów

  W: Polityka
  madox66 On jak na prawdziwego Wolaka przystało nienawidzi każdego co nie jest z PIS.Mylisz się, ja do PiSu nie należę i nigdy na nich nie głosowałem. Byłem bardzo sceptycznie nastawiony do ich wygranej w wyborach. Mówiłem sobie: Jezu, co to będzie?! Przecież to tylko tani populizm, a oszukają wyborców tak jak PO.
  Myliłem się. Wszystkie obietnice dotrzymali. Dlatego po raz pierwszy oddam mój głos na nich.
  Ogólnie nienawidzę tylko idiotów, kretynów i lewaków!
 • w temacie Niemcy i totalitarna opozycja za wszelką cenę chcą nie dopuścić do repolonizacji mediów

  W: Polityka
  madox66 Do 1989 roku wszystkie media mieliśmy Polskie, ktoś je Niemcom i innym sprzedał.Jak myslisz kto?
  A na marginesie masz przecież propisowskie i katolickie media?Co znowu jak będę chciał sie prawdy dowiedzieć to jak za komuny Wolną Europę po cichu będę musiał słuchać bo w reżimowych same kłamstwa.Będziesz musiał słuchać Russia Today. To twoje klimaty!