best74
Poziom 5

best74

Mężczyzna (43)

 • w temacie Właśnie runął mit o opozycyjnej przeszłości nowego lidera KOD

  W: Polityka
  buc1
  best74
  Zbysiunio Moim zdaniem to normalne . Sam napisałeś , właśnie runął mit,, Jak wiesz mity nie mają nic wspólnego z faktami . Za przykład masz , mity jakie chodzą o Kaczynskim , mity jakie pis głosi o Smoleńsku czy nawet mity jakie klerycy głoszą o swojej religii.
  Żaden mit nie ma racji bytu i za jakiś czas upada tak jak ci co go wymyślają .Mity o odwadze , czynach, bogach to tylko mity , w życiu liczą sie Fakty i dokonane czyny. A mity
  to pożywka dla fanatyków pis.
  Ale was to sowieccy ludzie zabolało. Miało zaboleć!
  Sowieccy ludzie są w Pisie, poczytaj książkę Piątka, o Macierewiczu.
  Uderz w stół, a bolszewik się odezwie. :)
 • w temacie Właśnie runął mit o opozycyjnej przeszłości nowego lidera KOD

  W: Polityka
  buc1 Best, ja nie mam do ciebie sił. Przecież oczywiste jest, że PiS wyszukuje wszystkiego, żeby umocnić się na włączę dożywotnią..
  Nie chciałbym być w twojej skórze. Budzisz się i widzisz prezesa, otwierasz lodówkę i widzisz prezesa, załączasz telewizor i widzisz prezesa, jedziesz autobusem a za kierownicą widzisz prezesa, idziesz do piwnicy i widzisz prezesa, idziesz ulicą i masz wrażenie, że prezes ciebie śledzi. Paranoja to straszna choroba!
 • w temacie Właśnie runął mit o opozycyjnej przeszłości nowego lidera KOD

  W: Polityka
  Zbysiunio Moim zdaniem to normalne . Sam napisałeś , właśnie runął mit,, Jak wiesz mity nie mają nic wspólnego z faktami . Za przykład masz , mity jakie chodzą o Kaczynskim , mity jakie pis głosi o Smoleńsku czy nawet mity jakie klerycy głoszą o swojej religii.
  Żaden mit nie ma racji bytu i za jakiś czas upada tak jak ci co go wymyślają .Mity o odwadze , czynach, bogach to tylko mity , w życiu liczą sie Fakty i dokonane czyny. A mity
  to pożywka dla fanatyków pis.
  Ale was to sowieccy ludzie zabolało. Miało zaboleć!
 • w temacie Ile zarabia ksiądz?

  W: Religia
  ~MASZCZYK jeśli jesteś zainteresowany ile te nieroby w POLSCE dostaja pęsji to juz ci pisze,,
  kleryk od 2 wóch do 5 ciu tysięcy, z tego podatek płaci co kwartał, ,,320 zł, ztym że jego ubezpieczenie płacą POLACY ,, ,,natomiast, PROBOSZCZ ,od 5 CIU tysięcy do 10 tysięcy ,i co kwartał 360 zł podatku , a te wszystkie biskupki i DZIWISZE , od 10 sięciu tysięcy do 15 stu tysięcy, PLUS ,,DZIADOWIZNA , CZYLI ich Kolęda, ,NO I WSZYSTKIE ŁASKI , tylko że łaski Pr\ewyrzszaja kilka krotnie ich PENSJE, TO TYLE ,
  Co tak słabo lewacki zboczeńcu, dlaczego nie zaraz 100 tys.?
 • w temacie Ile zarabia ksiądz?

  W: Religia
  ~organista best74 ~gość best74 Ksiądz nie otrzymuje żadnej pensji, żyje z funduszu kościelnego.A czy ten fundusz kościelny, to właśnie nie jest pensja? Tylko właśnie pracodawcą jest Kościół? Zatem księżą otrzymują comiesięczną stałą kasę na konto - czyli jak pensja! Jednak z tego muszą utrzymać kościół, plebanię, gospodynię, chór, organistę, kościelnego, płacić za remonty, wywózkę śmiecie, wodę, prąd itd. ksiądz też musi coś jeść! Pokaż mi księdza który utrzymuje organistę. I nie pisz głupot. Jestem organistą. Jak 8 na 10 sam muszę się utrzymać z pogrzebów i ślubów, a do tego powinienem założyć działalność gospodarczą. Brakło by mi na chleb. Kościelny tak samo, więc przestańcie czarnych gloryfikować. A od kiedy to lewacy są organistami? Daj se spokój, przestań ogłupiać ludzi!
 • w temacie Ile zarabia ksiądz?

  W: Religia
  gość Msze za zmarłych, chrzciny,śluby,pogrzeby....intencje mszalne z okazji urodzin, rocznic slubu, roczek dziecka,intencje mszalne gdzie modlą się o zdrowie jakiegoś chorego.... Msze można zamówić w każdej intencji.... Coroczna kolęda....święcenia tablic, kapliczek..nowych domów...można tak wyliczać...Najpierw dowiedz się ile kosztuje utrzymanie kościoła i plebanii, a dopiero potem zabieraj głos. O pomocy charytatywnej dla całego 3 świata już nie wspomnę, bo do was to i tak nie dotrze. Jednak nie przeszkadza wam fakt, że Owsiak 50% pieniędzy z puszek bierze dla siebie i rodziny, parę milionów wydaje na przystanki Woodstock, a jeśli coś zostanie to kupi trochę sprzętu medycznego, który nigdy nie przechodzi na własność szpitali!
 • w temacie Na gazeta.pl ostrzegają, że za PiS uczyć będą w szkołach, iż rodzina to mama, tata i dzieci.

  W: Polityka
  buc1 ~gość buc1 Air842 Na Bozym swiecie sa rozni ludzie ..Trudno zrozumiec pary jednoplciowe ,, ale tacy ludzie sa nie czynia nikomu nic zlego nie morduja ,nie gwalca zyja uczciwie . Pracuja placa podatki .. Sa inni trudno to zrozumiec ,,ale tak jest ....... oni zyja wsrod nas ,,,,, Dzieci w szkole nie trzeba uczyc ,ze rodzina to tata, mama i dzieci dzieci w szkole nalezy uczyc tolerancji do innych ludzi . do zaakceptowania innosci ..

  Kraza plotki ,ze PiS w swoich szeregach tez ma takich trudnych ludzi do kochania ... ,w Kosciele tez spotyka sie pary jednoplciowe , nie ma powodu do zaklamywania prawdy ..PiS odbiega od normy .....to nie bedzie atak na Polske to bedzie obrona ludzi , ktorzy zyja zgodnie z prawem

  Tacy ludzie jak Ty w XXI wieku to "przezytekBest ma już 74- lata, a z tego wieku wszystkie konie pozdychały. Piękny wiek , best. Nie wiem, czy dożyję tych lat.Konie nie pozdychały tylko uczącię czubku miłości której ci brakuje.

  Konie bardzo kocham, ale nie lubię pisiorów. Czy ty chcesz, żebym uprawiał zoofilię. Ależ ci pisiorzy to zboczeńcy i barbarzyńcy.

  [image]0006SXOORH436MK0[/image]Zdychaj bestio!
 • w temacie Premier Beata Szydło laureatką Nagrody Człowieka Roku Forum Ekonomicznego w Krynicy

  W: Polityka
  Air842 best74 Lemingi dostają wścieklizny... ale o to mi właśnie chodziło, inaczej bym tego tematu nie założył!Jaki statut polityczny i jak sie licza kraje Estonia ,,Lotwa ..Litwa i Wegry w UE.. ,kto ich slucha i kto z nimmi prowaadzi interesy ? Polska i kto jeszcze ?

  To biedne kraje , i ich glos ma sie do innych glosow niewiele .Pierdu, pierdu nie na temat!
 • w temacie WRZESIEN 1939 rok Stalin wchodzi do Polski jak do siebie

  W: Polityka
  ireneo GorolspozaTatyr Wyjmę z Twojego bełkotu ten fragment,
  bo w całości bełkot jest nie do opisania:
  "..."koniecznosc opieki ludnosci bialoruskiej iiii! ukrainskiej ..."
  Ulitował się batiuszka Stalin nad tymi narodami,
  chyba tylko po to aby mieć do wymordowania
  lub zagłodzenia więcej ludzi.

  Przypomnę szanownemu
  - dlatego po męsku, bo kobieta nie może być aż tak głupia,
  to przeca jest niemożliwe -
  że po zajęciu przez bandziorów krasnoarmiejców tej części IIIRP,
  która przy podziale z Hitlerem przypadła Stalinowi,
  poddano naród polski represjom:

  Wywieziono na wschód 1 114 000 stałych mieszkańców cywilnych w okresie 1939-1940
  - także kolejne 336 000 ludności z zachodnich ziem polskich uciekającej przed prześladowaniami ze strony Niemców.
  Także 210 000 obywateli polskich (mężczyzn) zmobilizowanych do ACz (roczniki 1917,1918,1919), których w latach 1940-1941 wywieziono na wschód.
  Także 250 000 osób z aresztowań indywidualnych w latach 1939-1941 i wywiezionych do obozów i więzień w ZSRR.
  Także 181 000 jeńców polskich, wziętych do niewoli w 1939r.(w tej liczbie 10 000 oficerów uznanych za zaginionych, których rozpoznano w dołach śmierci w Katyniu.
  także 12 000 jeńców polskich internowanych w 1939 roku na Litwie,
  przejętych przez radzieckie organa bezpieczeństwa (NKWD)

  W sumie do 22 czerwca 1941 roku liczba Polaków, którzy zostali wywiezieni na wschód (do sowieckich łagów, do sowieckich więzień, do katorżniczej pracy, zakatowano i zamordowano)
  sięga ponad 2 miliony.

  Z szacunkiem.Sowiety splagiatowały Polaków, którzy zabrali Zaolzie by ratować rodaków.I tu wychodzi z ciebie sowiecki kolaborant!!!

  "Latem 1920 podczas ofensywy Tuchaczewskiego na Warszawę, czeski minister spraw zagranicznych Edvard Beneš wykorzystał sytuację Polski i przeforsował na konferencji w Spa, by o podziale Śląska Cieszyńskiego zadecydowały mocarstwa bez przeprowadzania plebiscytu, na co zgodził się premier Władysław Grabski, licząc na pomoc mocarstw w obliczu inwazji bolszewickiej na Polskę. Na skutek propagandy czeskiej i powiązań Beneša i prezydenta Tomáša Masaryka wśród elit na zachodzie, mocarstwa zadecydowały podzielić Śląsk Cieszyński 28 lipca 1920 korzystnie dla Czechosłowacji (Czesi uzyskali polskie tereny, które przyznano pod ich zarząd po wojnie z 1919, całą strefę zdemilitaryzowaną oraz część resztek polskiego terytorium pozostawionych Polsce po wojnie z 1919 z miastami Trzyniec, Karwina, Jabłonków oraz południowymi dzielnicami Cieszyna) oraz oddali Czechosłowacji większość spornych terenów Spisza i Orawy. Polski rząd uznał decyzję Rady Ambasadorów ze względu na pogarszającą się sytuację na froncie wojny polsko-bolszewickiej, pod warunkiem przepuszczania przez Czechosłowację transportów z bronią dla Wojska Polskiego. Czechosłowacja mimo deklaracji Edvarda Beneša w Spa aż do Bitwy Warszawskiej żadnych transportów do Polski nie przepuściła."