best74
Poziom 5

best74

Mężczyzna (43)

 • Niemcy i totalitarna opozycja za wszelką cenę chcą nie dopuścić do repolonizacji mediów

  W: Polityka
  Repolonizacja mediów w Polsce to potężny cios w interesy Niemiec w naszym kraju. To do nich należy ponad 70 proc. mediów drukowanych i portali informacyjnych w naszym kraju. Nie ulega wątpliwości, że niemieccy wydawcy wykorzystują tak ogromne zasięgi do wpływania na polską opinię publiczną.
  Niemieckie gazety i portale przekonały m.in. większość sympatyków PO i Nowoczesnej, że ustawa o dekoncentracji (bardzo podobna obowiązuje w Niemczech) to zamach PiS na wolność i niezależność mediów.
  Do Niemców należą m.in. Onet, Newsweek Polska, Interia, RMF FM oraz dziesiątki pism i portali regionalnych, tematycznych, branżowych, a nawet gazety dla kobiet, gdzie nierzadko krytykuje się rządowe reformy i sugeruje, na kogo głosować.
  Timmermans i Juncker już kombinują, jak ten projekt PiSu zablokować.
 • Szwedzki polityk Patrik Liljeglod z Partii Lewicy zgwałcony. Popiera równość płci więc inny gościu go przeleciał

  W: Polityka
  Szwedzki polityk Patrik Liljeglod z Partii Lewicy ujawnił na Facebooku, że został zgwałcony za swoje poglądy polityczne. Napastnik groził mu nożem, a także wyzwał go od "lewackiej k***y i zdrajców".

  Patrik Liljegold jest liderem szwedzkiej Lewicy w miejscowości Falun, która znajduje się ok. 200 km od Stokholmu. Członkowie ugrupowania opowiadają się m.in. za równością płci, laickością państwa i nie popierają przymusowej asymilacji.

  "Wracałem do domu, gdy zaatakował mnie mężczyzna. Zgwałcił mnie grożąc mi nożem. Powiedział, że jestem lewacką pi****ą i zdrajcą, a tacy jak ja to lubią" - napisał Liljeglod na swoim profilu.

  Polityk zapowiada, że nie zamierza rezygnować z dalszej działalnosci i chce o tym zapomnieć jak najszybciej.
 • 17 września 1939 r. na oczach świata zaczął dokonywać się IV rozbiór Polski

  W: Polityka
  Od tamtego momentu wykrwawiające się w walkach z Niemcami Wojsko Polskie nie miało już żadnych szans na dalszą obronę. Wkraczające licznie od wschodu wojska radzieckie prowadziły szeroko zakrojoną akcję dezinformacyjną. Miało nawet dochodzić do sytuacji, gdzie rosyjscy czołgiści jechali z wywieszonymi białymi flagami, krzycząc do strzelających do nich Polaków: ,,Riebiata! W pieriod! Na Germańców!...". Mimo znacznej przewagi przeciwników nadal przez wiele dni bohatersko stawiano opór. Już od momentu przekroczenia granic Armia Czerwona dopuszczała się licznych zbrodni na żołnierzach i ludności cywilnej... Pojmanych obrońców spotykały tortury, zbiorowe egzekucje i wysyłki w głąb ZSRS…
  Pamiętajmy, że ZSRS wymordował więcej Rosjan niż Niemcy i wszyscy wrogowie do kupy (i to najlepszych Rosjan: arystokrację, szlachtę, burżuazję, kułaków...). Tak jak dobry Niemiec nienawidził III Rzeszy, a dobry Rosjanin nienawidził Związku Sowieckiego, który zniszczył Rosję, wymordował lub wypędził najlepszych jej synów, tak dobry Europejczyk nienawidzi UE, która dumnych Europejczyków, którzy podbili świat, przerobiła na zgraję żebraków ubiegających się o dotacje, subwencje i zasiłki socjalne.

 • Teraz to Juncker & Co mogą Polsce co najwyżej nagwizdać !

  W: Polityka
  Unijni technokraci na różnych frontach robią co mogą, by konsekwencje swojej złej decyzji o przyjęciu imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej poniosły wszystkie kraje członkowskie UE. Jednak niedługo cała sprawa może się skomplikować, bowiem dokumenty o relokacji uchodźców przestają obowiązywać za 12 dni. Wynika tak z decyzji Rady UE 2015/1601 z dnia 22 września 2015 r. ustanawiającej środki tymczasowe w obszarze ochrony międzynarodowej na rzecz Włoch i Grecji.

  Jak czytamy:
  „Niniejszą decyzję stosuje się do osób przybywających na terytorium Włoch i Grecji od dnia 25 września 2015 r. do dnia 26 września 2017 r. oraz do wnioskodawców, którzy przybyli na terytorium tych państw członkowskich, począwszy od dnia 24 marca 2015 r.”.

 • Farage ostro do Junckera: "Sposób, w jaki traktujesz Węgry i Polskę to radziecka przemoc

  W: Polityka
  Nigel Farage do Junckera w Parlamencie Europejskim:
  Sposób, w jaki traktujesz Węgry i Polskę to radziecka przemoc. Twoje propozycje przypominają stare dawne reżimy. Rzeczywiście, sposób, w jaki traktujesz Polskę i Węgry, musi już przypomnieć im czasy pod rządami komunistów. To sposób mówienia im, jak powinny prowadzić swoje własne kraje. Wszystko, co mogę powiedzieć to: dziękuję Bogu, że wychodzimy z Unii! Niczego nie nauczyłeś się od Brexitu. • Tusk może kandydować na kanclerza Niemiec

  W: Polityka
  Juncker proponuje zlikwidować stanowisko Tuska. Ma rację, bo te stanowisko rzeczywiście jest zupełnie niepotrzebne. Czyli Idą wielkie zmiany w UE! Juncker obiecał nie doprowadzać się do stanu utrudniającego zakładanie marynarki. Tym samym Tusk staje się zbędny.

  Wiedzą, że Tusk jest już dla nich obciążeniem, bo ma na sumieniu Amber Gold, o Smoleńsku nie wspominając. Jednak prawda zacznie o tym wychodzić na wierzch. Poza tym, Tusk już nic nie może, bo na Polskę nie ma już żadnego wpływu, a o przyszłej prezydenturze Polski, to sobie pomarzyć może. Reasumując - Donek zrobił swoje, Donek może odejść, albo raczej pójść... siedzieć.

  Jedyną szansą dla Tuska jest kandydowanie na kanclerza Niemiec. Ale czy pani Merkel jest gotowa na aż takie poświęcenie dla swojego kolegi Tuska? Jak myślicie?
 • Na nic płaszczenie się Targowicy w Brukseli i donoszenie na Polskę !

  W: Polityka
  Większość frakcji politycznych w Parlamencie Europejskim nie chce debaty o Polsce. Jak poinformowały źródła z PE, wniosek liberałów, by dyskusję o naszym kraju przeprowadzić na październikowej sesji, nie uzyskał poparcia wśród grup politycznych.

  Trzeba też koniecznie przeprowadzić ekspertyzę prawną, czy polskojęzyczni liberałowie - nie mylić z Polakami - donoszący na Polskę nie działali w świetle prawa świadomie na jej szkodę.