• w temacie waga czy to duzo

  W: Hydepark
  sarna Niektórzy faceci to idioci, tobie akurat taki sie trafił, sorry.
  O jej. A ja jestem taki dobry.:))
 • w temacie UNIA EUROPEJSKA ZAMIERZA UDERZYĆ KRAJE EUROPY WSCHODNIEJ PO KIESZENI

  W: Polityka
  Sikorsky
  buc1
  Sikorsky A kto i jak tą praworządność będzie w Polsce oceniał? Pan Timmermans z Różą Thun i Januszem Lewandowskim za plecami? Jak wy to sobie wyobrażacie?
  Na pewno nie PiS, bez dopuszczenia do głosu opozycji w procedowaniu ustaw, które byłyby uchwalane w nocy, przy koronach policji. Świat nie boi się PiS- u i śmieje się z nich.
  Naturalnie, że PO. Jak można pomyśleć inaczej. Przecież PO to partia która ma samych uczciwych polityków w swoich szeregach.
  Jeden pies, ale PO przynajmniej nie doprowadziła do dyktatury, zepsucia dobrego wizerunku Polski i utraty środków finansowych Unijnych. Nie gnębiła swoich ludzi podatkami uszczelnianiem tylko delikatnie ciągłą kasę z zachodu. Jest różnica prawda? PiS stawia na gnębienie swoich i zostało już wydane tysiące ustaw.
 • w temacie Zolnierze ,Wojsko Polskie do dziela -...

  W: Religia
  Sikorsky
  Air842 Ja zolnierz Wojska Polskiego przysiegam
  sluzyc wiernie Rzeczypospolitej Polskiej /nieamerykanskiej/
  bronic jej niepodleglosci i granic................/ Polski/
  stac na strazy Konstytucji ........................../ Polskiej nieamerykanskiej/
  strzec honoru zolnierza polskiego............../ HONOREM zolnierza Polskiego jest za Polske zycie oddac /

  ....................................................
  Tak mi dopomoz Bog !°
  Co jeśli ktoś składał przysięgę Ludowemu Wojsku Polskiemu kierowanemu przez sowietów?
  Sikorski, zlituj się nie ośmieszają się. Czy ktoś go zmusil do tej przysięgi? No chyba nie. Zatem świadomie i dobrowolnie przysięgał, a przysięga każda jest obowiązującą!! Po za tym zdradził położenie jednostek i wiele tajemnic wojskowych Układu Warszawskiego do, którego wówczas należeliśmy. NATO było wtedy naszym wrogiem, a zatem jego zdrada mogła się nawet przyczynić do zagłady Polski. Dla mnie nie jest bohaterem tylko prawdziwym zdrańcą.
 • w temacie UNIA EUROPEJSKA ZAMIERZA UDERZYĆ KRAJE EUROPY WSCHODNIEJ PO KIESZENI

  W: Polityka
  Kajetana Sikorsky A kto i jak tą praworządność będzie w Polsce oceniał? Pan Timmermans z Różą Thun i Januszem Lewandowskim za plecami? Jak wy to sobie wyobrażacie? Trybunał Sprawiedliwości UE.A tam nikt nie popiera reformy ( upartyjniania ) sądownictwa w wydaniu PiS.
 • w temacie UNIA EUROPEJSKA ZAMIERZA UDERZYĆ KRAJE EUROPY WSCHODNIEJ PO KIESZENI

  W: Polityka
  Sikorsky A kto i jak tą praworządność będzie w Polsce oceniał? Pan Timmermans z Różą Thun i Januszem Lewandowskim za plecami? Jak wy to sobie wyobrażacie? Na pewno nie PiS, bez dopuszczenia do głosu opozycji w procedowaniu ustaw, które byłyby uchwalane w nocy, przy koronach policji. Świat nie boi się PiS- u i śmieje się z nich.
 • w temacie UNIA EUROPEJSKA ZAMIERZA UDERZYĆ KRAJE EUROPY WSCHODNIEJ PO KIESZENI

  W: Polityka
  Kajetana Ach jeszcze dodam, że nie żal mi rolników, to oni najbardziej popierali Kaczora gdy mówił że Unia to zło. Jak można podcinać gałąź na której się siedzi? Niepojęte. A jednak. Tyle że brak dopłat spowoduje podwyżkę cen produktów rolnych i kto zostanie również ukarany? Każdy.
  Zresztą w 2020 roku wszystkie dopłaty się kończą. Zamiast w ostatnich dwóch latach korzystać z nich ile się da, to my musieliśmy szukać wrogów. Ech tam!To słowa papieża Jana Pawła II ,, nie podcinanie gałęzi, na której stoicie" - wypowiedź dotyczyła Unii i europejskiej i zachodu. Oczywiście, że żywność podskoczy kilkakrotnie, ponieważ Polskie rolnictwo przestanie istnieć. Wszystko trzeba będzie sprowadzać, a zachód wykorzysta sytuację. I ceny odpowiednio pójdą w górę. Z naszego budżetu nie będziemy w stanie nawet utrzymać dróg. Tak było przed wystąpieniem do UE. Tragedia i tyle.
 • w temacie UNIA EUROPEJSKA ZAMIERZA UDERZYĆ KRAJE EUROPY WSCHODNIEJ PO KIESZENI

  W: Polityka
  Sikorsky Jeśli tak to Polsce nie pozostaje nic innego jak przyśpieszyć prace prokuratur i sądów. Rozwiązanie tych wszystkich afer jakich dopuściła się poprzednia władza w zupełności oczyści nas z zarzutów niepraworządności. W państwie bezprawia złodzieje chodzą wolno. Tylko w państwie praworządnym winnych afer stawia się przed sądem i skazuje się wyrokiem. Dużo pracy przed polskim wymiarem sprawiedliwości, no ale jak mamy być państwem praworządnym zgodnie ze standardami europejskimi to trzeba brać się do roboty.

  A potem następna władza rozliczy PiS za wszystkie afery, łamanie praworządności i szastanie pieniędzmi podatnika. Będzie, co robić możesz mi wierzyć.