• w temacie Źle się dzieje! Trzecie pokolenie UB walczy z trzecim pokoleniem AK

  W: Polityka
  Soraya
  buc1 ? Przecież zlikwidowano oddziały geriatryczne, zatem będzie powolna eutanazja.
  .
  Obserwujesz u siebie
  zespoły otępienie,
  - zespoły zaburzeń świadomości,
  - zaburzenia zachowania,
  - zaburzenia stanu funkcjonalnego w zakresie czynności dnia codziennego,
  - itd
  Boisz się eutanazji? Dlaczego?
  Nie wierzysz w Boga, więc w czym problem?
  No proszę, jaki wykład z medycyny. Nie mam takich objawów, ale to nie znaczy, że nie będę miał, a wtedy: ????
 • w temacie Źle się dzieje! Trzecie pokolenie UB walczy z trzecim pokoleniem AK

  W: Polityka
  Soraya
  buc1
  Soraya Każdy spęd trzeba oceniać przez pryzmat popełnionych przestępstw.
  Oczywiście? To bardzo szerokie pojęcie. Prawda?
  Nie pojęcie..tylko konkretne zarzuty.
  Niżej przedstawiamy informację o zdarzeniach, które zostały zarejestrowane przez stróżów prawa.

  Od początku rozpoczęcia Operacji Woodstock 2017 odnotowano 153 przestępstwa. W tym 97 przestępstwa narkotykowe to jest posiadanie środków odurzających, 34 kradzieży w tym dokumentów, telefonów i innego mienia głównie z namiotów uczestników, 1 zgwałcenie, 1 usiłowanie zgwałcenia, 1 ciężkie uszkodzenie ciała (sprawca już został tymczasowo aresztowany), 1 nieumyślne uszkodzenie ciała, 1 rozbój, 2 zgłoszenia o fałszywym podłożeniu ładunku wybuchowego, 1 naruszenie przestrzeni powietrznej, 6 nietrzeźwych kierujących, 1 naruszenie nietykalności cielesnej służby organizatora. Odnotowano 367 wykroczeń w tym najwięcej- 127 dotyczy spożywania alkoholu w miejscu zabronionym, 80 z kategorii ruchu drogowego, 48 dotyczy zaśmiecania, 18 używanie słów obelżywych, 9kradzieży sklepowych i inne. W związku ze złamaniem przepisów prawa zatrzymano łącznie 118 osób.
  Patrząć na skalę imprezy, to wyniki są imponujące. Podam przykład: u mnie, po mszy głównej przy sklepie i obok kościoła ( miejsce publiczne) alkohol spożywa około 50 - wiernych, czasami małolatów. Porównaj z innymi wydarzeniami w kraju. Czasem na dyskotekach bywa gorzej. Nie panikuj Sorayo, proszę posłuchaj moich racjonalnych poglądów.
 • w temacie Źle się dzieje! Trzecie pokolenie UB walczy z trzecim pokoleniem AK

  W: Polityka
  Soraya
  buc1 Przecież zlikwidowano oddziały geriatryczne, zatem będzie powolna eutanazja.
  Łatwo się krytykuje, ale rząd nie wykonuje podstawowych obowiązków.
  Każdego czeka starość i wszystkie przykrości z tym wiekiem związane.
  Pozwól, że zapytam...już jesteś w wieku kwalifikacji do oddziału geriatycznego? ciągle te "działania" Owsiaka tak podkreślasz.
  Szanowna Sorayo, jeszcze mam do wieku emerytalnego bardzo daleko, ale ja staram się współczuć innym. Mam przeciaż rodzinę znajomych i przyjaciół. No widzisz tak to jest.
 • w temacie Źle się dzieje! Trzecie pokolenie UB walczy z trzecim pokoleniem AK

  W: Polityka
  No, a ty i PiS walczycie z Owsiakiem, a ja walczę z tobą i z PiS-em. Co w tym dziwnego? Przecież oczywiste jest, że PiS jest jedyną słuszną partią, a zdanie innych kompletnie się nie liczy. To niech rząd zapewni godną służbę zdrowia, to Owsiak nie będzie miał, co robić?? Przecież zlikwidowano oddziały geriatryczne, zatem będzie powolna eutanazja.
  Łatwo się krytykuje, ale rząd nie wykonuje podstawowych obowiązków.
 • w temacie W Brukseli się wściekną. Dziś Węgrzy jasno wyrazili swoje zdanie

  W: Polityka
  Co żeś ty się tak rozpędził, a co to Węgry są wzorem do naśladowania? To przecież jedyny nielojalny partner PiS-u. Europa traci wartości chrześcijańskie poprzez, brak zdyscyplinowania kleru, oraz zboczenia seksualne, które mają miejsce też w Polsce. To jest główną przyczyną, a Węgrzy już zapomnieli, w jakiej żyli nędzy i kto im pomógł wywalczyć wolnośç i poprawić infrastrukturę gospodarczą. To samo dotyczy Polski, to nazywa się hipokryzją i niewdzięcznością.
 • w temacie CZY TO PRAWDA, ŻE W SZKOŁACH - ZAWIŚNIE PORTRET JAROSŁAWA KACZYŃKIEGO

  W: Polityka
  Kajetana buc1 Kajetana Nie doczytaliscie do konca a na koncu artykulu byl zapis ze jest to wymyslone, ale prawdopodobne w przyszlosci.Przecież wiedziałem i dlatego napisałem, w trybie zapytania. Mam trochę czasu, a chciałem zobaczyć reakcję pisiorów. Nie mogłem wstawić treści, bo pisałem z tableta, ale pomógł mi kolega Judasz. Soraya tego
  nie czytała, ale od razu się obraziła, a gdyby przeczytała to by zastosowała dementi. Zatem żart się udał, ale trochę zawcześnie go wykryłaś. a to zepsułam zabawę :D! Nic nie szkodzi fajnie było.

  Pozdrawiam.
 • w temacie Dlaczego w Polsce rodzic nie może uczyć swojego dziecka jazdy samochodem?

  W: Hydepark
  motylekk pytałeś o to za czasów PO? wtedy Ci nie przeszkadzało?Motytylu, nie bądź upierdliwy. Problem istnieje juź dawno, problemy pisowskie, tu już inna sprawa. W Polsce rocznie ginie około 700- osób z tytułu wypadków drogowych. Przecież można przetestować inne rozwiązania.
 • w temacie Czy w Polsce mamy terroryzm?

  W: Polityka
  Temat nie jest polityczny, ale wskazuje​ jedynie zagrożenia, jakie panują na naszych drogach. A sytuacja nie jest ciekawa i jest tzw. terrorem drogowym. Nawet czasem gorzej, niż terrorem.