• w temacie Rząd prowadzi tajne rozmowy z Ministerstwem Zdrowia Ukrainy

  W: Polityka
  Judas
  jaboltak
  Judas
  jaboltak
  Judas
  jaboltak Jednak to nie są takie tajne jak sugerujesz skoro o tym wiesz. i podajesz to do publicznej wiadomości. Jesteś tajnym agentem, który zdradził tajemnicę państwową? ;)))

  Tak samo jest tajemnicą Poliszynela, że nasze kochane POPiSowe rządy ściągają nam nachodźców z UPAdliny zasłaniając się tymi ciapatymi, którzy i tak Polskę omijają szerokim łukiem.
  Były tajne bo władcy się wypierali publicznie a dowiedziałem się z lewackiego TVN, jeśli wiesz co to za twór medialny.

  Ukraińcy przemycają swoje nieochrzczone owsiki w odbytach zarażając rodzimych katolików.
  Czyli nic nowego, kolejna tajemnica odkryta niczym Ameryka spod kapelusza ;)))
  W tej sytuacja masz dwa wyjścia, albo się cieszyć albo panikować gdy trafisz do ukraińskiego felczera z boląca głową a ten miast dać stosowną pokutę każe łykać badziewie na bolący tyłek.
  Kaszpirowskiego już przeżyłem i nadal żyję ;)))
  Marną egzystencję nazywasz życiem Przyjacielu?

  Czy można niewolnikowi wytłumaczyć na czym polega wolność?
  Tego się nie da, bo to w ich mózgach zbyt zaawansowane.
 • w temacie Jest tak dobrze jak nigdy nie bywało

  W: Polityka
  ~gość
  Judas ~gość Dobre! Co nie zmienia faktu, że PiS to najlepsza partia w tej chwili, a w Polsce dzieje się bardzo dobrze. Porównując do Korei Północnej sytuacja pyszna, widać kogo gonimy w dążeniu do wielkości.
  Jak ktoś ma mózg przeżarty TeVałeNami to może się ośmieszać takimi porównaniami. No bo co ty innego możesz napisać? Bronienie bandy złodziei, nieudaczników i politycznego trupa jaki jest PO jest dzisiaj trudne, jeśli nie niemożliwe. Trzeba sięgać po Koreę Północną. Tak najbezpieczniej.
  No przecież nie będzie waszej telewizji TVP- PiS i Trwam oglądał, bo można oszaleć od prania mózgów ludziom prostym. Faktycznie PiS ma niebywałe osiągnięcia w ignorancji obywateli.
 • w temacie Lilith1 kocham Cię .

  W: Uczucia
  Lilith1 PuszekOkruszek Lilith1 Puszku, bądź poważny. Czy twoja religia zabrania ci mariażu z chrzescijaninem ?Któż może zabronić mi czegokolwiek? Nie szukam tu żadnych miłostek, drugich połówek. Zostało Ci platoniczne, wirtualne uczucie, a poza tym myślę, że to z Twojej strony żart... No, no, o jej. Jakie piękne wyznanie. Cudowne.


 • w temacie Ustawka w PIS

  W: Polityka
  Być moźe tak jest, jak piszesz, ale formalnie Kaczyński jest tylko posłem. Zatem może zawsze tłumaczyć, że przecież sam nie potrafił zmusić całego rządu do uległości. Myslę, iż Kaczyński też chcę ugrać swoje tzw polityczną zemstę na Tusku i innych z opozycji, a innym z tej partii też to odpowiada. Nie wiem, czy zauważyłeś ilu tu na forum jest niedouczonych fanatyków PiS- u, plują, a oni twierdzą, że to deszcz pada. Napiszesz coś, to zamiast merytorycznej dyskusji stosują obrażanie i poniżanie, zero dyskusji w temacie. Najlepiej odpowiadałoby, żeby pisać tak, jak im pasuje, czyli chwalić PiS i religię toruñską Rydzyka.
 • w temacie CZY RELIGIA TORUŃSKA JEST RELIGIĄ KATOLICKĄ???

  W: Polityka
  ~gość ~warszawiak Gratulacje dla buca1 z powodu sposobu na życie, jakim jest permanentne obrażanie Rządu RP, Prezydenta, większości parlamentarnej w Sejmie oraz innych urzędów państwowych też Kościoła. Był już taki o podobnym sposobie na życie, hołdujący totalną opozycję i szkalujący swoje Państwo - ale już go nie ma na tym forum - także uważaj bucu...100/100

  To go zaprowadzi do choroby psychicznej. Jeśli już nie jest chory, co byłoby wytłumaczeniem jego lęków i fobii, z którymi się tak obnosi.
  Najzabawniejsze jest to, że on nie mieszka w Polsce. Strasznie się ciebie lękam idioto. Was należy izolować, bo macie wyprane mózgi i jesteście nieobliczalni. Sam pisiorze jesteś na weekendowej przepustce z Tworek.
 • w temacie CZY RELIGIA TORUŃSKA JEST RELIGIĄ KATOLICKĄ???

  W: Polityka
  ~gosc2 buc1 ~dziadek Do POpapranego buca nr. 1 w tym kraju: - uderz w stół, a komuch lub SBek się odezwie! Zabolało, co? Stresik i tęsknota za POPZPR-czej cię garnął? Pełna kompromitacja i nieuctwo nie tylko w tym temacie. Szkoda więcej słów do takiego osobnika, jak ty. Zmądrzej, a wtedy bierz się za jakieś w ogóle pisanie... Prostaku do mojego wykształcenia jeszcze dużo ci brakuje, ty nawet nie potrafisz merytorycznie odnieść się do tematu tylko grubiańsko potrafisz krytykować. A w dodatku, jak tchórz z gościa. Podejmij merytoryczną dyskusję nieuku, ale na argumenty, a nie obrażanie, czekam? Takim powinni ograniczyć prostackie pisanie i obrażanie.Nie chwal sie wyksztalceniem, przynosisz wstyd swoim nauczycielom, robiac wycieczki osobiste do swojego adwersarza. Nie chwalę się wykształceniem, bo nie mam komu. Z wami nie da się normalnie dyskutować, ponieważ macie chorobliwą manię wyższości. Sprzeciwiacie się nawet papieżowi i macie go za nic. Nie będę pisał, ani tańczył, jak mi zagracie, ponieważ mam własne zdanie i tego nie zmieni nawet wasz prezes. Wstydził bym się gdybym miał takich uczni, ja ty.
 • w temacie CZY RELIGIA TORUŃSKA JEST RELIGIĄ KATOLICKĄ???

  W: Polityka
  ~dziadek Do POpapranego buca nr. 1 w tym kraju: - uderz w stół, a komuch lub SBek się odezwie! Zabolało, co? Stresik i tęsknota za POPZPR-czej cię garnął? Pełna kompromitacja i nieuctwo nie tylko w tym temacie. Szkoda więcej słów do takiego osobnika, jak ty. Zmądrzej, a wtedy bierz się za jakieś w ogóle pisanie... Prostaku do mojego wykształcenia jeszcze dużo ci brakuje, ty nawet nie potrafisz merytorycznie odnieść się do tematu tylko grubiańsko potrafisz krytykować. A w dodatku, jak tchórz z gościa. Podejmij merytoryczną dyskusję nieuku, ale na argumenty, a nie obrażanie, czekam? Takim powinni ograniczyć prostackie pisanie i obrażanie.
 • w temacie CZY RELIGIA TORUŃSKA JEST RELIGIĄ KATOLICKĄ???

  W: Polityka
  TR300 a jaką religią jest religia kodziarska??? umiesz zdefiniować???No, napewno nie religię Rydzyka, lecz normalna religię rzymsko- katolicką z Watykanu. W, której nie głosi się rasizmu, drugiego sortu i poniżania innych
  , gdzie szanuje się przykazania Boże.

 • w temacie CZY RELIGIA TORUŃSKA JEST RELIGIĄ KATOLICKĄ???

  W: Polityka
  ~gość Kto ci dał prawo codziennie od rana do nocy katolików opluwać?
  Twojego ateizmu nikt tu nie opluwa, nie nakazuje ci co masz czynić, jak postępować.b
  Swoje psychozy, manie lecz w odpowiednich ośrodkach. Zaprawdę powiadam ci, że nie opluwam twojej religii tylko podejmuję merytoryczną dyskusję, na temat człowieka, który szkodzi obywatelom tak prostym, jak ty. Ta sytuacja dotyczy państwa polskiego, w którym j też mieszkam, zatem mam prawo podejmować dyskusję. Nie krytykuję całej wiary katolickiej, lecz wypatrzenia zbuntowanego ojca Rydzyka. A więc nikogo nie poniżam.
 • w temacie CZY RELIGIA TORUŃSKA JEST RELIGIĄ KATOLICKĄ???

  W: Polityka
  rafal333 Tak samo jak religia pisowska - tylko szkoda ze patologiczna.Racja, ale ja nawet myślę, że Rydzyk był współzałożycielem tej partii. A przełożeni kościoła milczą, a zaś w innych sprawach ( np ks. Sowy ) nie.