• w temacie DLACZEGO FANATYCY PIS PLUJĄ Z GOŚCIA JADEM PIEKIELNYM ???

  W: Polityka
  Marduk1986 Może tak po prostu odreagowują swoje nieudane życie?
  Zapewne tak jest, bo życie na tym poziomie intelektualnym jest bardzo trudno. Niektórzy nie ewoluowali, a to złośliwość przyrody. Myślą o życiu wiecznym i dają się wykorzystywać klerowi. A w dodatku chcieliby zmusić to życia na takim poziomie innych normalnych ludzi. Nieudacznicy wyszli z nor i trumfują, a nieudolne i tolerancyjne społeczeństwo to toleruje. Smutne to i żałosne.Nie rozumiem- dlaczego mam kogoś obrażać z gościa. Piszę i bronię swojej sentencji z nicku. To jest honorowe, prawda, a nie jak szczur z gościa.
 • w temacie FRANCUZI MISTRZAMI ŚWIATA

  W: Polityka
  ~gość Naród może być dumny z piłkarzy. Bez przesady to tylko fizole którzy umieją kopać piłkę i nic poza tym:(
  To dlaczego jeżdżą na mistrzostwa głowy państw i przywiązują dużą wagę do sportu. Faktycznie Polska nie może być dumna z wladzy, ani z zawodników - to nieudacznicy.
 • w temacie Czy toruńskiego komtura sparaliżował strach przed gniewem Pana?

  W: Hydepark
  madox66 No nie wiem ale jego wyznawcy już wysmarowali pozew przeciwko feministkom które protestowaly przeciw wielebnemu komturowi.PISowskie sądy oczywiscie przyznają rację dewotkom.
  Przecież obecnie jest w Polsce system teokratyczny. Komtur jest przewodnikiem duchowym PiS - czyli papieżem. Ma on własną interpretację przykazań Bożych, które nie mają nic wspólnego z prawdziwą wiarą katolicką i adhortacją papieża Franciszka. W tym celu PiS przejął sądy. Obecnie ostatni bastion, to Sąd Najwyższy - teraz odwołania będą tylko do pana Boga.
 • w temacie Czy toruńskiego komtura sparaliżował strach przed gniewem Pana?

  W: Hydepark
  Życie komtura na ziemi dobiega końca, bo to człowiek w podeszłym wieku. A zatem czuje gniew Božy na swoich plecach. Tyle zła i nienawiści nie zgotował żaden z przywódców Polski, ani kościoła. W dužym stopniu zawdzięczamy komturowi toruńskiemu podział społeczny, antysemityzm, a w rezultacie dyktaturę i autorytaryzm. Przecież w jego mediach, od początku ich istnienia następuje plucie jadem piekielnym. Można to nazwać barbarzyństwem religijnym i profanacją wartości chrześcijańskich i przykazań Bożych. Albowiem, jak trwoga to do Boga, ale nie wiem, czy komtur jest tak naprawdę wierzący, ponieważ postępował przez większość swojego žycia odwrotnie. Teraz musi pokutować, a na początek powinien zwrócić, co nie jego - czyli miliony podatników, które zagarnął i zrezygnować z następnych milionów na rzekome muzeum Jana Pawła II. Oddać babciom moherowym kolejne miliony, które od nich wyciągnął opowiadając bajki. Znam kilka takich babci, które wysyłają mu, po 100- 200 złotych i żyją ze skromnej renty w nędzy.
 • w temacie Systemy ateistyczne i ich prowokacje do walki z kościołem .Zbrodnie wybielajacych sie ateistów

  W: Hydepark
  A co ma być wpisane do konstytucji ,, państwo wyznaniowe"? Jeśli sobie wierzysz to sobie wierz, ale nie wciskaj swojej wiary innym. Macie w sobie coś z ,, inwestycji świętej ", w imieniu Boga zmuszać do wiary, a niewierzących zmuszać do wiary i prześladować. To też czynią twoi bracia islamscy- u nich inkwizycja jest obecnie. Pisząc te banały chcesz zmusić innych do wiary i dokonać zapisów w podstawach doktryn państwowych zapisów, które zmuszają do wiary. Postaw się człowieku z drugiej strony, jako ateista, a gdyby ciebie ktoś zmuszał do wiary tylko dlatego, że on wierzy i ma takie ideały. Uwierzył byś na siłę? Obecny kościół sam się niszczy, poprzez swoich duchownych, którzy nie do końca wierzą w Boga. Czy ksiądz wierzący molestował by dzieci? Czy nie lękał by się Boga???. Kościół jest slaby, bo słaba jest jego duchownych i wiernych. Niczego nie osiągniesz na siłę, bo poleje się krew inkwizycyjne, a czasy średniowiecza minęły. Twoja wiara ma mroczne i słabe dowody na istnienie istnienie Boga, a przekazy od Etrusków do dziś nie są zbyt mocne, może dlatego wiara upada. Druga przyczyna jest oświecenie ludu ( nauka), już zakończyły się czasy ciemnoty. Zachowaj swoją wiarę dla siebie, mnie ona nie interesuje.
 • w temacie Bal Przebierańców, czyli gdzie tańczą Polacy?

  W: Polityka
  To też sprzedawcy za trzydzieści srebrników sprzedają własną godność i dają się zniewolić. Otrzymują profity, ale na kredyt, który muszą spłacić ich potomni , płodzeni teraz w pośpiechu. Czy to jest patriotyzm? To przecież zwyczajne nieudacznictwo, bo pracować się nie chce. Władza ową naiwność ludu świetnie wykorzystuje, a ci ludzie nie wiedzą jeszcze, co to niewola, ponieważ jeszcze nie zdążyli tego odczuć. Twarzą reformacji sądownictwa jest komunistyczny prymus i prokurator stanu wojennego. W szeregach tej władzy jest ich wielu. Cała władza w jednych rękach, a zatem odwołanie do pana Boga to już jedyną sprawiedliwość dla Polaków. Obecny reżim mknie do władzy - spragniony władzy absolutnej i dobrobytu. ,, Im się należy za ciężką pracę",, wystarczy nie kraść"- wystarczy sobie brać? W Spółkach Skarbu Państwa raj finansowy - członkowie PiS korzystają z dobrodzieństw budżetu państwa całymi gębami. Czasem trafi się jakaś większa afera z udziałem członków PiS. Władza zbawia Polskę - pytanie od czego? Polska jest nadal patriotycznie zadlużana, a w sklepach ceny i sadaże rosną dla PiS. Ludzie dalej nic nie rozumieją, ale liczy się 500+ i ,, dobry start 300+. To takie patriotyczne, bo więcej ludzi wyjedzie do pracy za granicą, żeby przetrwać.
 • w temacie Czy pisiory wykończa Polskie pszczoły?

  W: Polityka
  PiS nie przejmuje się niczym, byle tu i teraz było dobrze. Przenieść wszystko tu i teraz, a o przyszłość niech się martwią inni. Czy ktoś się martwi o wpłatę długów zagranicznych. Konsumpcja i prokreacja i zero pracy, bo same święta.