• w temacie Jezus Chrystus. Tylko w Nim nasze Zbawienie.

  W: Religia
  sosna177
  ireneo a nie lepiej było być przyzwoitym, uczciwym, empatycznym? No nie wiem, czy nawet Jezus coś zaradzi. może się mignąć i udać, że go nie ma.
  Nooo. Diabeł też tak myślął.....nareszcze Go dopadłem....nie żyje, umarł..hehehe.

  A On...trzeciego dnia Zmartwychwstał i żyje. Jego grób jest pusty.
  I co najlepsze.....On - Jezus, ma klucze piekła i śmierci....a diabeł leży i kwiczy.

  Bardzo chcę być miłą dla moich rozmówców....lecz oni są jak drzazga za paznokciem.
  Nie jestem grzeczniutka...potrafię odpalić:)....za co przepraszam:) ?
  A na głowę wyjść sobie....też nie pozwolę, szczególnie wtedy, gdy wiem na 100% , że mam rację.
  Dawaj ognia zatem, byle merytorycznie!!!
 • w temacie Jezus Chrystus. Tylko w Nim nasze Zbawienie.

  W: Religia
  sosna177
  buc1 Jezus Chrystus był synem bożym, jak każdy z nas. Czy mam coś więcej o nim napisać? Mogę dodać, że w ówczesnym czasie było wielu takich głosicieli, no można powiedzieć kolokwialnie, że była taka moda. Ukrzyżowano Chrystusa, za tzw .bluźnierstwo i podszywanie się pod syna Bożego. A decyzję wydali najwyźsi dostojnicy i kapłani żydowscy. Chrystus, przecież mówił prawdę, bo był synem bożym, jak my wszyscy jesteśmy dziećmi bożymi, albowiem nasz ojciec jest w niebie. Porozmawiałem z tobą, czy chcesz jeszcze?
  To Wasze postrzeganie Jezusa. I wcale się nie dziwię. Umiecie tylko nas wyśmiać, pokpić sobie z nas...itp. Lecz nie tylko z nas, jako osoby. Potraficie kpić sobie z samego Boga.
  Jezus tym nauczonym w Piśmie powiedział...." ojcem waszym jest diabeł ".
  Jak sam widzisz....nie wszyscy są dziećmi Boga.
  Z nikogo się nie wyśmiewam. W związku z tym mam pytania: czy twoim zdaniem wysłanie kogokolwiek na śmierć jest przyzwoite? Kto stworzył szatana? Czy wysyłanie kogoś na śmierć okrutną można przypisać szatanowi, czy Bogu? Komu zawdzięczamy cierpienie i okrutny koniec, bogu, czy szatanowi? Czy napisanie prawdy jest kpiną? Czy czujesz się córką Boga, czy nie? ,, ,,Wszyscy jesteśmy dziećmi bożymi" twierdzi kosciół. Chciałaś rozmawiać, o Chrystusie to dlaczego się obraźasz, napisałem ci fakty prawdziwe i to nie są kpiny, lecz merytoryczna dyskusja. Jakim słowem cię obraziłem?
 • w temacie Jezus Chrystus. Tylko w Nim nasze Zbawienie.

  W: Religia
  Jezus Chrystus był synem bożym, jak każdy z nas. Czy mam coś więcej o nim napisać? Mogę dodać, że w ówczesnym czasie było wielu takich głosicieli, no można powiedzieć kolokwialnie, że była taka moda. Ukrzyżowano Chrystusa, za tzw .bluźnierstwo i podszywanie się pod syna Bożego. A decyzję wydali najwyźsi dostojnicy i kapłani żydowscy. Chrystus, przecież mówił prawdę, bo był synem bożym, jak my wszyscy jesteśmy dziećmi bożymi, albowiem nasz ojciec jest w niebie. Porozmawiałem z tobą, czy chcesz jeszcze?
 • w temacie Dlaczego wolno jeść rybę w piątek?

  W: Religia
  Czyli to kochamy Chrystusa, że go zjadamy w różnych postaciach. Zaś Bóg posłał swojego umiłowanego syna, żeby go zabili, bo tylko tak można było zbawić świat. Nigdy nie posłałbym własnego dziecka, żeby go zamordowali. Zbawił bym świat bez morderstwa. To czysty horror i faktycznie niepojęte. Mnie misjonarz powiedział tak, że z tym mięsem to tylko w Polsce taki cyrk, ponieważ w innych krajach nie m takiej tradycji. Post m być wyrzeczeniem się czegoś, co bardzo lubimy, ale nie musi to być żywność. Można być inne przyjemności, a mięso jest codziennością i nie wiem czy przyjemnością.

 • w temacie jak długo jeszcze będziemy utrzymywać takie ofermy?

  W: Polityka
  PIS przypisuje sobie zasługi, bo uchodzców nie ma dzięki nim
  Prawda jest taka, że uchodzców islamskich nie ma , bo nie chcieli przyjechać. Granic nie ma i nie ma takiej możliwości, żeby tych granic upilnować. Nawet gdyby były granice, jak dawniej, to i to byłby przemyt, jak wszędzie. Nawet z Korei północnej ludzie uciekają. To kolejna propaganda pijarowska tylko nieudolna.
 • w temacie SPOWIEDŻ I BŁOGOSŁAWIEŃSTWO Z POKROPKIEM ZA MAMONĘ ??

  W: Polityka
  W Polsce oprócz fanatyzmu Piastowskiego istnieje fanatyzm religijny. Ludzie przy władzy nie dość, że mają raj na ziemi kosztem hołoty, to jeszcze chcą sobie wykupić sobie raj po śmierci. Oczywiście to utopia, a życje po śmierci jest tylko marzeniem i urojeniem. Może to dobrzd, bo śmierć jest jedyną sprawiedliwością na tej ziemi.
 • w temacie Wałęsa znów szokuje!

  W: Polityka
  Trudno powiedzieć, ale nie wykluczone. Historia to wszystko oceni, lecz do tego trzeba trochę czasu.
 • w temacie JAKI BĘDZIE WERDYKT PODKOMISJI SMOLEŃSKIEJ,, ???

  W: Polityka
  yeti48 Jak to, jaki?
  Jaki taki, czyli - wina Tuska.Oczywiście, PiS ciągle będzie grał tą narracją. Zwłaszcza w wyborach prezydenckich, w których być może Tusk zgłosi swoją kandydaturę.
 • w temacie Rocznica wyzwolenia Warszawy

  W: Polityka
  Podobnie jest dzisiaj, z szabelką na Europę, a tu nawet pocisków do czołgów nie ma. A helikoptery b3dą w 2025 i pociski ,, patriot" . To śmieszne , ale takie jest dla Polaków zagrożeniem, jak wtedy.
 • w temacie Popieram protest polskich KOBIET

  W: Polityka
  PiS zrobił z polskich kobiet Islamistami !!! To jest fakt, bo nie mogą same stanowić o sobie. A właścicielem ich łon jest Kaczyński, który nawet własnej rodziny nie założył.