• w temacie SZANOWNI SZALEŃCY I FANATYCY PIS--CZY MACIE PEWNOŚĆ, ŻE UDZIELANE PRZEZ WAS POPARCIE NIE OBRUCI...

W: Polityka
    ~gość
    ~qwerty Człowieku czy ty chodziłeś kiedykolwiek do jakiejkolwiek szkoły? To wstyd, że Polak nie zna własnego języka i ortografii. Czytam i oczom nie wierzę, aż musiałam męża zawołać, bo dawno takiego analfabety nie widziałam.

Jeżeli taki poziom reprezentują osoby w opozycja to faktycznie niech PiS rządzi dalej. Aż strach pomyśleć co byłoby, gdyby rządzili ludzie wybrani przez takich nieuków jak ty. Wstyd!!!
    t Komorowski jako prezydent też był "niezły" w ortografii;))))
    Kaczyński też cytat ,, włanczać ' zamiast,, wyłączać".
  • w temacie SZANOWNI SZALEŃCY I FANATYCY PIS--CZY MACIE PEWNOŚĆ, ŻE UDZIELANE PRZEZ WAS POPARCIE NIE OBRUCI...

Marduk1986
    Lilith1 Przykra sprawa, temat kwalifikuje się do usunięcia, a powodem jest rażące naruszenie Regulaminu. Tak rażące błędy w tytule to wstyd! Przepraszam wszystkie Wstydy za wykorzystanie wizerunku...

Oj Bucek, wstydź się! Czyś Ty jest za mało WYOBRACANY, że takie "kfiotki" sadzisz???

Na końcu tytułu powinieneś postawić "zapytajnik".
    Mój oficer prowadzący Stiopa dał mi dobry translator,piszę prawie jak Polak :D Nie wiem, konkurencyjna trollnia chyba bankrutuje,na porządne translatory ich nie stać. No i mamy kwiatki, prawie jak w maju :)
    Ten oficer to z tajnych służb Macierewicza, czyli oficer po szkole GRU.

Lilith1 Przykra sprawa, temat kwalifikuje się do usunięcia, a powodem jest rażące naruszenie Regulaminu. Tak rażące błędy w tytule to wstyd! Przepraszam wszystkie Wstydy za wykorzystanie wizerunku...

Oj Bucek, wstydź się! Czyś Ty jest za mało WYOBRACANY, że takie "kfiotki" sadzisz???

Na końcu tytułu powinieneś postawić "zapytajnik".Zaraz Ciebie wyobracam, przecież wiesz, że czasami występuje złośliwość rzeczy martwych. Ten temat pisałem może trzy minuty, a mam w tablecie idiotyczny słownik logiczny. Nie gniewaj się. Sorry Lilko. To moja bardzo wielka wina, pośpiech i tyle.

~qwerty Człowieku czy ty chodziłeś kiedykolwiek do jakiejkolwiek szkoły? To wstyd, że Polak nie zna własnego języka i ortografii. Czytam i oczom nie wierzę, aż musiałam męża zawołać, bo dawno takiego analfabety nie widziałam.

Jeżeli taki poziom reprezentują osoby w opozycja to faktycznie niech PiS rządzi dalej. Aż strach pomyśleć co byłoby, gdyby rządzili ludzie wybrani przez takich nieuków jak ty. Wstyd!!!Człowieku, pisałem w pośpiechu z tabletu, który ma idiotyczny słownik logiczny i w ostatniej chwili mi zamienił ,,u" tablet obsługuje 40 języków, ale do kitu. Nie rób ze mnie analfabety i myślę, że chciałbyś mieć takie wykształcenie. Ale nie obchodzi mnie zdanie ludzi z PiS.
  • w temacie BRAWO PiS DZIĘKI DOBREJ ZMIANIE .

To prawda, bo od objęcia władzy przez PiS, Polacy zaczęli jeszcze bardziej wyjeżdżać. A powodem był wzrost cen w sklepach, oraz źle stosunki z Unią europejską. Ludzie jeszcze chcą zarobić trochę pieniędzy, na wypadek gdyby PiS zamknął granicę. Znam kilku ludzi, którzy w po wśród dlatego pojechali.
  • w temacie PREZYDENT NIE ZGODZI SIĘ NA POPRAWKI PIS-- POWIEDZIAŁA ZOFIA ROMASZEWSKA

motylek111 Air842 ~gość Obecny rząd PiSu przez dwa lata zrobił więcej niż poprzedni przez ostatnie 8 lat. Prawda zrobil wiecej podwyzki sa lepsze ,, zywnosc ,,gaz ,energia smiecie . lekarstwa .. kolejki do lekarza sa dluuuzsze .. drogi stanely w punkie 0 . klotnie sa lepsze ,, wyzwiska bardziej wyszukane ,,, i ludzie na ulicy sie podpalaja .
    Brak szacunku do prezydenta Polski ,,reformy nieprzemyslane i sukces w TVP PO wróć!!W tej chwili wszystko tylko nie PiS.