• w temacie Pytanie do wszystkich popierająch zachowanie p. Owsiaka.

W: Hydepark
    inka111
    Soraya
    taie
    A Kaszpirowskiego nie pamiętasz ?
    z tego, co czytałam..to więcej ludziom zaszkodził niż pomógł.
    Tylko idioci piszą to co napisałaś ty.
    Podaj mi przykład komu zaszkodził Owsiak.
    Coś ci napiszę....jesteś GŁUPIĄ babą, która pisze totalne bzdury.
    W dupie byłaś i goowno widziałaś. Idź głupia babo do szpitala na oddział dziecięcy i powiedz to co tu o nim-Owsiaku piszesz rodzicom dzieci podłączonych do sprzętów orkiestry- jedynych jakie są . Bo innych "państwowych" nie ma !
    Ty naprawdę jesteś chora. Lecz się .
    Na miejscu Owsiaka taka pustaki jak ty pozwałabym do sądu.
    Raz dostałabyś po łbie za pisanie o kimś bzdur i następnym razem może trochę zaczęłabyś myśleć.
    Masz rację, Owsiak załatwia sprawy, które leżą w kompetencjach rządu polskiego. Ratuje najcenniejsze życie ludzkie. A rząd rozwala limuzyny zamiast pomóc biednym chorym ludziom. To wstyd dla rządu PiS.

Pozdrawiam.

Soraya
    buc1 Sorayo, Czy ty uważasz, że seks jest czymś złym? Gdyby​ wspomnianym
    osobom Owsiak zaproponował seks z kim kolwiek personalnie, to uznałbym, te słowa, za niezbyt miłe. A użycie słowa ,, seks" bezosobowo
    nie byłoby formą obrazy i uznałbym, to za žart. Ponieważ seks nie jest niczym złym, wręcz przeciwnie. Ale gdyby Owsiak życzył mi śmierci, choroby, wypadku, lub czegoś złego uznałbym taką formę wypowiedzi
    , za chamstwo. Seks jest wyrazem miłości, więc jest pięknym aktem.

Z szacunkiem dla sorayi.

Czyzby bezosobowo? Padło konkretne nazwisko: Pawłowicz.
    Seks tej pani to nie jego sprawa.
    Jeżeli uważasz, że to poprawne zachowanie, to powinien zonie takimi oto np słowami swój powrót do domu zapowiedzieć; "czekaj na mnie w domu, jestem seksu spragniony, rozluźnią się nogi", plecy, poczujesz "wiatr we włosach", a przez to "w głowie może też się poukładać".

lub móglby rzec do córki " uzywaj seksu kochanie...itd
    Sorayo, co powiesz na te słowa,, niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica", są wypowiadane w mediach Tadeusza Rydzyka. To przecież mowa, o stanie narządów rodnych Maryji matki Jezusa. Czy tu można publicznie mówić takie słowa? Znowu nie potrafisz zrozumieć, co napisałem. A napisałem ,, bezosobowo" to znaczy, że Owsiak nie proponował jej nikogo, ani siebie do tego seksu, rozumiesz. Kiedy ją Cię nauczę. Uspokój się i staraj się zrozumieć, staram się pisać bardzo prosto.

Z szacunkiem dla sorayi.
  • w temacie CZY SŁYSZELIŚCIE SŁOWO ,, PRZEPRASZAM" - OD DZIAŁACZY PIS, ZA CHAMSKIE SLOWA

W: Polityka
    Soraya
    buc1

Niesiołowski też słynie z ostrego tonu wypowiedzi, ale ci ludzie przepraszają i mają inną mentalność i są bardziej tolerancyjni. .
    Nigdy nie słyszałam, by p. Niesiołowski kogokolwiek przeprosił.
    Inną mentalność, bardziej tolerancyjni...żarty, czy kpiny waść napisałeś?
    Ale ja nie pisałem, że Niesiołowski kogoś przepraszał. Bardzo nieuważnie czytasz Sorayo??
  • w temacie CZY JESTEŚCIE ZA ZMIANĄ POLSKICH GRANIC ???

TR300 buc1 TR300 przyznanie Polsce granicy zachodniej to nie Była decyzja Bieruta, dlaczego znowu zabierasz się za pisanie tematu będąc całkowicie do tego nie przygotowanym????
    p.s
    1. jako pierwsi w swoim programie przywrócenia Polsce granic zachodnich upominali się ludzie związani z NSZ, w tym czasie polskim komunistom marzyło się zrobienie z Polski kolejnej SRR
    2. Granice zachodnie ustalono także jako CZĘŚCIOWĄ rekompensatę strat wojennych.Jestem bardzo dobrze przygotowany i dobrze wiem czyje były decyzje dotyczące granic, ale jak napisałem decyzje były podejmowane, pod naciskiem Rosji, zatem zgody dotyczące granic są nieważne, twierdzi PiS. Bierut też nie wnosił sprzeciwu d/s granic, jak również reperacji.
    Te obydwie sprawy są razem powiązane. Rozpatrując sprawę takimi kategoriami i argumentami uznać należy, że obydwie kwestie są do podważenia. W związku z tym każdy sąd będzie rozpatrywał, sprawę granic i reparacji, ponieważ PiS zamierza złożyć wniosek, użycie nacisku Rosji na sprawy reperacji, to i granic. Faktycznie granicy zostały ustalone, pod naciskiem Stalina, a zachód je zaakceptował, ze strachu przed wojną z Rosją. Wniosek PiS, o reperacje tak umotywowany jest hipokryzją, na którą Niemcy nie dadzą się nabrać. Wjem, co piszę, to ty masz problemy z percepcją.

Z szacunkiem dla oponentów.

przyznanie Polsce ziem zachodnich to była decyzja wielkiej trójki, podjęta już w 1943 a potwierdzona w 1945 roku - Polski o zdanie nikt nie pytał - co było pogwałceniem Karty Atlantyckiej - także Bierutowi nic do tego, jednak przyznanie tych ziem - jak już wyżej pisałem miało być przynajmniej częściowa rekompensatą za straty spowodowane przez Niemców w czasie II Wojny światowej.Zatem rozumiesz istotę moich wypowiedzi? Sprawa granic Polski i reperacji są, ze sobą powiązane i będą rozpatrywane razem.
    Niemcy wystąpią, o zwrot zagarniętych ziem zachodnich. A my, za ziemie utracone na wschodzie, nie otrzymamy nic. A zatem sukces jest
    znikomy, a próba uzyskania reperacji pogorszy stosunki z Niemcami i Unią europejską. Jeśli to nie wypali, to PiS poniesie nieprawdopodobną klęskę, na arenie międzynarodowej i wewnątrz kraju.

Z szacunkiem.
  • w temacie CZY SŁYSZELIŚCIE SŁOWO ,, PRZEPRASZAM" - OD DZIAŁACZY PIS, ZA CHAMSKIE SLOWA

Soraya Nie bronię niczyjego chamstwa. Każdy powinien za swoje słowa odpowiadać, ale pozwól że ci przypomnę zachowanie posła Niesiołowskiego dawnego członka PO. wtedy pisano, że prawdę mówi, teraz podobnego typu zachowanie..chamstem i brakiem kultury zwie się.

Nazywając ludzi faszystami....jestes na samym najniższym poziomie kultury PiS.Szanowna Sorayo, nigdzie nie stwierdziłem, że obraża i poniża ludzi tylko
    PiS, chociaż myślę, że głównie. Niesiołowski też słynie z ostrego tonu wypowiedzi, ale ci ludzie przepraszają i mają inną mentalność i są bardziej tolerancyjni. Widzisz Sorayo każdy człowiek ma prawo do egzystencji. Czarny, żółty, biały, islamista, katolik itp, ale trzeba umieć
    Współczuć, w każdym człowieku jest dobro, ale należy go umieć z siebie
    wydobyć, wyeksponować. Odrobinę tolerancji Sorayo. Ale ja myślę, że uda mi się Ciebie przekonać i będziesz dobrą tolerancyjną kobietą.
  • w temacie CZY JESTEŚCIE ZA ZMIANĄ POLSKICH GRANIC ???

TR300 przyznanie Polsce granicy zachodniej to nie Była decyzja Bieruta, dlaczego znowu zabierasz się za pisanie tematu będąc całkowicie do tego nie przygotowanym????
    p.s
    1. jako pierwsi w swoim programie przywrócenia Polsce granic zachodnich upominali się ludzie związani z NSZ, w tym czasie polskim komunistom marzyło się zrobienie z Polski kolejnej SRR
    2. Granice zachodnie ustalono także jako CZĘŚCIOWĄ rekompensatę strat wojennych.Jestem bardzo dobrze przygotowany i dobrze wiem czyje były decyzje dotyczące granic, ale jak napisałem decyzje były podejmowane, pod naciskiem Rosji, zatem zgody dotyczące granic są nieważne, twierdzi PiS. Bierut też nie wnosił sprzeciwu d/s granic, jak również reperacji.
    Te obydwie sprawy są razem powiązane. Rozpatrując sprawę takimi kategoriami i argumentami uznać należy, że obydwie kwestie są do podważenia. W związku z tym każdy sąd będzie rozpatrywał, sprawę granic i reparacji, ponieważ PiS zamierza złożyć wniosek, użycie nacisku Rosji na sprawy reperacji, to i granic. Faktycznie granicy zostały ustalone, pod naciskiem Stalina, a zachód je zaakceptował, ze strachu przed wojną z Rosją. Wniosek PiS, o reperacje tak umotywowany jest hipokryzją, na którą Niemcy nie dadzą się nabrać. Wjem, co piszę, to ty masz problemy z percepcją.

Z szacunkiem dla oponentów.

Sorayo, Czy ty uważasz, że seks jest czymś złym? Gdyby​ wspomnianym
    osobom Owsiak zaproponował seks z kim kolwiek personalnie, to uznałbym, te słowa, za niezbyt miłe. A użycie słowa ,, seks" bezosobowo
    nie byłoby formą obrazy i uznałbym, to za žart. Ponieważ seks nie jest niczym złym, wręcz przeciwnie. Ale gdyby Owsiak życzył mi śmierci, choroby, wypadku, lub czegoś złego uznałbym taką formę wypowiedzi
    , za chamstwo. Seks jest wyrazem miłości, więc jest pięknym aktem.

Z szacunkiem dla sorayi.

• w temacie JUREK OWSIAK PRZEPROSIŁ PANIĄ PAWŁOWICZ I CHCIAŁBY JĄ PRZYTULIĆ

Air842 Ladnie powiedzial Owsiak .. i przytulac chce .. p:Owsiak spokornial dobrze zrobila mu nagonaka" .Moze wroca czasy ,,kiedy stanie sie skromnym czlowiekiem , i bedzie bardziej kontrolowal swoje wydatki Witam, ale czy kiedyś pani Pawłowicz przeprosiła, za swoje chamskie wypowiedzi?? A do Jurka Owsiaka odniosła się słowami,, przystanek szatana" dotyczyło przystanku Woodstock. Człowiek z klasą potrafi
    powiedzieć magiczne słowo ,, przepraszam" Nigdy nie słyszałem takiego
    słowa od pani Pawłowicz. A przecież utrzymuje się z naszych podatków i ma bardzo dostatnie życie. Spożywanie posiłków w sejmie jest brakiem
    zachowania kultury i elementarnej przyzwoitości. Jest oznaką ignorancji
    dla suwerena.