• w temacie Jest raport ONZ w sprawie łamania norm międzynarodowych,

W: Hydepark
    Oczywiście,że reformę można przeprowadzić, ale bez upolitycznienia wymiaru sprawiedliwości. Może podam przykład, bo pisiorki nie rozumieją, o co chodzi.Np:buc nie należy do PIS i nigdy nie będzie nanależał. Buc ma sprawę sądową, ponieważ coś powiedział brzydkiego Pisiorowi. Doszło do rozprawy sądowej i buc otrzymał dwa razy wyższy wyrok. Dlaczego???? Ponieważ sędzia to człowiek Zbigniewa Ziobro i PiS. Taki wyrok nazywamy politycznym.

Z szacunkiem dla oponenta.
  • w temacie CZY PODOBA WAM SIĘ PROJEKT KONSTYTUCJI WOLNOŚCIOWEJ- AUTORSTWA PIS

~Hania
    zbigniew1933
    tom100
    buc1
    tom100 Wieczne rządzenie to wam towarzysze się marzy- Już Lenin powiedział ,że raz zdobytej władzy nie oddacie nigdy.
    Ależ towarzyszu z PIS to może najpierw poczytaj projekt
    konstytucji swojej partii, a potem strzelimy polemikę.
    Zwróć uwagę na temat państwa wyznaniowego.
    Ale ludzi z PZPR to Wy macie w swoich szeregach.
    To wasza partia towarzyszu chce mieć pełną władzę
    pod dyktaturą prezesa. Przewodnią rola partii PiS.

Z szacuneczkiem.
    Ja towarzyszem nie jestem i nigdy nie byłem w przeciwieństwie do was towarzyszu.Jeszcze raz pytam . Towarzyszu Co macie wspólnego z szacunkiem?....
    Zgodnie z dewizą IPN... wskażcie nam człowieka a my znajdziemy na niego teczki... nie bądź taki pewien swej nietykalności nieszczęśniku.

W lochach wielu z wielką gębą oraz zdeformowanym odbytem siedzi raz po raz gwałceni przez religijnych więźniów.
    Ocho... jakie fantazje... Sigmund Freud mógłby dużo powiedzieć.

Widzę, że chłopa byś z łóżka nie wyrzucił :)
    Kryptogeju z fantazjami.

Nie przezywaj kolegów, w moim temacie. Łużkiem się nie zasłaniaj,bo nie wiem, czy jesteś taka w nim dobra, jak piszesz.

tom100 buc1 tom100 Wieczne rządzenie to wam towarzysze się marzy- Już Lenin powiedział ,że raz zdobytej władzy nie oddacie nigdy.Ależ towarzyszu z PIS to może najpierw poczytaj projekt

Z szacuneczkiem.Ja towarzyszem nie jestem i nigdy nie byłem w przeciwieństwie do was towarzyszu.Jeszcze raz pytam . Towarzyszu Co macie wspólnego z szacunkiem?....
    No moźe towarzyszu zacznijcie od siebie i swojej partii PIS
    , która chce w Polsce dyktatury, a przewodniczącym podkomisji smoleńskiej był długoletni członek partii PZPR tow. Berczyński.
    Nie jestem i nie byłem członkiem żadnej partii, a avatar mam taki
    dlatego, aby przypominać fanatykóm PIS, że jedna dyktatura upada, a druga w Polsce powstaje.
    To tyle tow. Tomku.

tom100 Wieczne rządzenie to wam towarzysze się marzy- Już Lenin powiedział ,że raz zdobytej władzy nie oddacie nigdy.Ależ towarzyszu z PIS to może najpierw poczytaj projekt

Z szacuneczkiem.
  • w temacie Wolność nasza kochana...

kiker Generalnie nie chodzi o kogoś to jest przy władzy ,ale o przepisy które naszą wolność, swobodę okradają...

Przepisy oraz ich tworzenie to nic jak tylko ograniczanie swobody i wolności.

Prosty przykład rolnik od wieków robił ubój świń, a potem robił z tego przetwory- teraz tego zabroniono. Drugi prosty przykład EU chce zakazać lub już zakazała wędzenie Polskich wędlin, gdyż wymyśliła sobie że pewna substancja w tym mięsie przekracza ICH normę.Zamiast zabronić dodawać coś innego niż mięso- czyli wszystkich substancji typu E, konserwantów,barwników... Niestety organem ustawodawczym jest sejm i senat, a teraz teraz​ będzie trzy w jednym. Rząd autorytarny PIS i to od niego będzie
    zależało ile mięsa w mięsie.
    Naród może jedno zrobić, odsunąć taką władzę, która takiego
    Obywatela gnębi i zniewala.

Z szacunkiem.
  • w temacie Wtopa Pani Premier?

W: Polityka
    Może chciała zaprosić Macron na marsz wolnościowy opozycji. Tak, to jest wtopa, ale z drugiej strony i tak Kaczyński jest i premierem, i prezydentem. To Kaczyński powinien go zaprosić i tak cały świat wie, kto rządzi Polską mając marionetki. To jak Bóg w Trzech osobach.
  • w temacie Wolność nasza kochana...

Ogranicza się wolność, to prawda i każda partia usiłuje
    manipulować i podporządkować społeczeństwo.
    Kiedyś powiedział prawdziwe słowa ksiądz, mój kolega
    ,że,, owieczki tak dobrze się dokąd, jak sobie je wychowasz.
    On bardzo dużo wyciąga z parafii, nawet dziesięć tysięcy złotych miesięcznie. Kukizowi wcale nie zależy na wolności, ponieważ nie reaguje na próbę jej odebrania przez PiS.
    Obecna władza PiS próbuje zawłaszczyć sobie władzę absolutną, a jej
    zwolennicy nie mają pojęcia do czego to prowadzi.
    W Europie ostatnio narastają siły nacjonalistyczne, dyskryminacja i szereg innych zachowań ograniczających wolność, lub wykluczających że społeczeństwa. Nienawiść rasowa obecna w środowiskach PiS jest
    niepokojąca. A objawia się ona nienawiścią do Żydów, Niemców, Rosjan, a nawet Francuzów, a o Islamistach nie wspomnę, bo to oczywiste.
    Narastający nacjonalizm i tak szybko rozwijający się, w przyszłości może
    doprowadzić do trzeciej wojny światowej. Warto zastanowić się,. Jaka jest geneza powstania tej nietolerancji. Czy partia, która dochodzi do władzy zniewala ludzi przepisami, dlatego, by nigdy tej władzy nie oddać? Czyli z chęci dobrobytu i profitów, jakie są przy władzy.
    PiS- właśnie jest na tej drodze.