• w temacie UNIA EUROPEJSKA ZAMIERZA UDERZYĆ KRAJE EUROPY WSCHODNIEJ PO KIESZENI

  W: Polityka
  Kajetana Słyszałam o tym już miesiąc temu, że Unia obmyśla plan, jak postępować z krajami ktore schodzą z drogi demokracji. Ale też kara nie miała uderzać w obywateli lecz być dotkliwą dla rządzących.
  Tak chciał Tusk, to prawda, ale czy go posłuchają? Mają już dość Polaków i Węgrów. Ta ostatnia wersja brzmi groźnie i wiarygodne, piszą o tym niemieckie gazety. Anonimowe źródło może okazać się wiarygodne. PiS straci główny wiejski elektorat i nie wiem, czy pomoże nowa ordynacja wyborcza. Coś jest na rzeczy, ponieważ Pisiory próbują negocjacji i robienia w konia Unię europejską.
 • w temacie Zolnierze ,Wojsko Polskie do dziela -...

  W: Religia
  Sikorsky
  buc1 Trzeba donosić i być zdrajcą.
  Jak Boni, Thun, Lewandowski, Huebner, Pitera i Kudrycka?

  Jak Kaczyński i jego partia PiS. Nie było przyzwolenia na dyktaturę i zniewolenie Polaków.
 • w temacie PiS WYZBYWA SIĘ PROTESTUJĄCYCH RODZICÓW BIEDNYCH UŁOMNYCH DZIECI

  W: Polityka
  ~lis2012 TYM POROZUMIENIEM TO "mogą sobie dupę podetrzeć"!!! Tylko osoby protestujące w Sejmie są autentycznymi reprezentantami dorosłych dzieci ze znacznym stopniem niepełnosprawności!!!
  Rodzice nie powinni się w żadnym wypadku poddawać. Takich ludzi trudno będzie usunąć przy pomocy policji, bo jeśli się tak stanie to nie pomoże fałszowanie wyborów.
 • w temacie Gdzie jest błona dziewicza?

  W: Porady
  A co ty chcesz błonę oglądać? Blonę przebija się penisem i tyle. Tylko musi ci dobrze stać, bo flakiem tego nie zrobisz. Sorry, że tak bezpośrednio piszę, ale jak to określić. Nie spotkałem jeszcze nikogo kto by przebijał błonę palcami. No chyba, że twoja dziewczyna stosuje zastępczo palcówki. Może mieć też cnotę, ale na głowie?
 • w temacie Znikoma aktywność mózgu jest nieodłączną cechą forumowych ateistów pod kątem tego co tu piszą

  W: Religia
  Mistrzu, a od kiedy to wiara wymaga myślenia? Ludzie wierzą, bo tak im wpoili rodzice i kler od małego dziecka. Ateizm wymaga myślenia, aby uwolnić się z pod jarzma wiary i wyzysku duszpasterzy. Nie jesteś zbyt bystry, ale chyba tyle rozumiesz, że w samej Polsce około 25 tyś duszpasterzy i siustr zakonnych żyje sobie dobrze z owieczek i baranów do, których należysz.
 • w temacie POWSTALIŚCIE Z KOLAN – nie dajcie wykurzyć się z Sejmu!!!

  W: Polityka
  Popieram. Rząd PiS, bez odrobinę empatii dał sobie kolosalne premie - czy pomyślał chociaż odrobinę o takich biednych ludziach, którzy žyją na pograniczu skrajnego ubóstwa? Dobrze, że był negatywna reakcja społeczeństwa i pod batem wycofali się. Pieniądze są w Spółkach Skarbu Państwa - czy prezesi z PiS muszą zarabiać po 1,5 miliona miesięczne? To nie tylko prezesi, ale cały zarząd. Z mocy ustawy chcą nakazać rodzenie jeszcze bardziej upośledzone dzieci - czy to jest odpowiedzialne?
 • w temacie moja żona umiera na raka

  W: Uczucia
  Gorszego hipokryty i złego człowieka nie spotkałem. Tak zakłamanych ludzi wystrzegam się w moim życiu. Czy człowiecze nie nie starałeś się być nigdy szczery, dopiero teraz, jako tchórz na forum, bo anonimowo. Twoja historia jest przerażająca i podła, a te kobiety powinnien ktoś przed takim barbarzyńcom ostrzec. Niestety większość kobiet to gąski, bo patrzą na wygląd zewnętrzny, a nie na wnętrze człowieka, co jest najistotniejsze w życiu.