• w temacie Mocny wzrosty płacy

  W: Polityka
  Aha, ,, że po latach sknerostwa władzy" mamy już 40% podwyżki żywności, będziemy mieć 100%, po nowym roku. Zmiłuj się nie targaj mi nerwów głupimi uzasadnieniami. PiS dał 500+, a społeczeństwo zapłaci. A z audytu się okaże ile jeszcze PiS zadłużył Polskę. Nic nie ma za darmo.
 • w temacie Będę bardziej ufał " odstępcom " niż świadkom Jehowy

  W: Religia
  Mistrzu!! Ależ najlepsza jest wiara katolicka!! Tylko nie ta z Torunia. Masz racje, dzieci powinny czytać Biblię tylko za zgodą rodziców, bo przecież to horror, ten zabił tego, inny tamtego. Kain zabił Abpa itp.
 • w temacie Dlaczego Merkelowa chociaż wygrała, to przegrała ?

  W: Polityka
  Szkoda, że tych wyborów nie wygrała PiS? Oh gdyby tak rządził Jarosław Kaczyński, to dopiero było wesoło? Niemcy mogliby zapomnieć, o demokracji. Teokratyczny rząd PiS zrobiłby porządek z Islamistami i lewakami. Ale nie było dane doznać takiego szczęścia Niemcom. Prawda? Szkoda?
 • w temacie Dowództwo NATO zaniepokojone sytuacją w Polsce

  W: Polityka
  Judas
  Blandare51
  ~gość Dlatego zaniepokojone USA sprzedają Polsce unikalny system rakietowy ? idź na spacer zamiast truć w niedzielę głupotami lewackich pismaków.
  Patrot - rakiety uzywaja obecnie: Bahrain, Egypten, Grekland, Israel, Japan, Jordanien, Kuwait, Nederländerna, Polen, Saudiarabien, Spanien, Sydkorea, Taiwan, Tyskland, USA

  wg wikipedii w jezyku szwedzkim.... w jezyku polskim tych danych nie ma.
  "Polen" ma jedynie makiety wyrzutni, zawsze to coś...na pewno robi wrażanie na potencjalnym wrogu.
  Przecież nie ma nawet pocisków do czołgów,, Leopard" pozyskanych od od niemieckiego wroga PiS-u. Ale Macierewicz kupił karabinki dla oddziałów partyzanckich OTK. Myśle, że wkrótce kupi im konie i dostosowuje je do oddziałów średniowiecznych, przecież już częściowo to zrobił zmieniając stopnie wojskowe z tych czasów. Ale za to będzie sentymentalnie i romantycznie i historycznie.
 • w temacie Dowództwo NATO zaniepokojone sytuacją w Polsce

  W: Polityka
  ~gość Dlatego zaniepokojone USA sprzedają Polsce unikalny system rakietowy ? idź na spacer zamiast truć w niedzielę głupotami lewackich pismaków.
  Myślę, że za czasów sprawowania władzy ministra Macierewicza, rakiety nie powinny być dostarczone. Na zachodzie zapewnie zdają sobie z tego sprawę. Jestem pewien, że wielu oficerów się że mną zgodzi.
 • w temacie Skandal za spiżową bramą.

  W: Polityka
  Jestem za zniesieniem celibatu, niech kopulują własne kobiecy i niech wychowują własne dzieci, na które muszą zapracować. A tak to żaden papież, czy sąd nie da im rady. To dobrze odżywieni faceci, którzy mają, jak w raju, bo na nich pracuje społeczeństwo. Przegląd widać ich spasione sylwetki. Człowiek, który nie musi się martwić, o pieniądze za, co zapłaci rachunki, jak nie musi martwić się wychowaniem dzieci szuka innej rozrywki i uciech cielesnych. Przecież nie są kastrowani, a biologia ma swoje prawa. Niektórzy księża nie są ludźmi wierzącymi, tylko tam pracują za dobre pieniądze i swoisty raj na ziemi. Tacy księża nie mają motywacji, żeby dawać dobry wizerunek i powstrzymać się od uciech cielesnych. A ilu facetów wychowuje dzieci księży myśląc, że są ich? Znam kilkanaście przypadków.
  J
 • w temacie Faszyzm i rasizm w Polsce.

  W: Polityka
  Ciekawe, czy były aresztowania? Bo władza lubi legitymować swoich przeciwników. Przecież nawet ostatnio tak było, że legitymowania antydemonstrację rasistowską. PiS teraz twierdzi, że odcina się od takich demonstracji i haseł na głoszonych, ale zaraz po demonstracji mówił inaczej. A wypowiedzi publiczne, o islamistach członków PiS i ich nieprzyjęcie, trzeba nazwać miłością? Przecież też nie wszyscy uchodźcy, to terroryści, gwałciciele czekający na socjal?
 • w temacie JAKIŚ FASZYZM NAZIZM MORZE JESZCZE O KOKLUSZ NAS OSKARŻĄ !!!!!

  W: Polityka
  Oczywiście, że nie poddamy się i tak do końca wprowadzimy dyktaturę. Sądy będą nasze i to my będziemy zamykać przeciwników, kto nie posłucha,, prawdziwych polaków, to pôjdzie siedzieć. Prezes będzie môgł dokonać zemsty na Tusku i innych. Wszystkie stanowiska muszą być nasze, bo my i jesteśmy ,, jedynie słuszną partią". ,,A ci, którzy nie myślą tak, jak my, to są Niemcami, albo Ruskami" Tylko,, nam należy się władza i egzystencja w tym kraju, inni mogą zostać, ale muszą zmienić poglądy polityczne i religijne. Władzy nawet siłą nie oddamy.

  Adolf Hitler.