• w temacie CZY CHCECIE, ABY POLSKA OPUŚCIŁA UNIĘ EUROPEJSKĄ??

W: Polityka
    dziadek16
    buc1
    dziadek16 Miły....Buc1.....

Znasz moje ,,oddanie,, dla prezesa ......Dla jego dobra i wspomnień z dzieciństwa ..... ma być jak za komuny.....Wtedy też niszczono t/z zachód.......pewnikiem prezes dobrze pamięta ..... i aby poczuć klimat tamtych lat....wraca do obrzydzenia wszystkiego co lepsze .... dobrobyt jest tylko u prezesa .... a Naród .... Tylko Bułgaria , Węgry.....OJ DOBRE BYŁY DAWNE W(CZASY )
    Wiem, że uwielbiasz małego prezesa. Ale wiesz, że u niektórych ludzi na stare lata działałają tylko te pierwotne komórki pozostałe umierają. Prezesa wychowała komuna, więc wraca do starych sentymentalnych czasów. A ludzie nastawieni są tylko na socjal, za 500+ wszystko dla PiS. Ale nikt się nie liczy z tym, że wkrótce zabraknie środków finansowych na wszystko. A wtedy byt narodowy będzie nawet zagrożony.
    Hejka BUC.....
    Nie napisałem ze uwielbiam prezesa ..... Napisałem ze jestem mu ,,oddany,, ..... a to nie jest uwielbianie .....
    To ze ludzie nastawieni na socjal..... nie myślą o oddaniu ....prezesowi ...to wykorzystywanie naiwności prezesa .... bo ten staruszek myśli .... ze go kochają .....to widocznie jest objawom tych pierwotnych ....komórek....
    Wiem, przecież żartowałem.
  • w temacie CZY CHCECIE, ABY POLSKA OPUŚCIŁA UNIĘ EUROPEJSKĄ??

dziadek16 Miły....Buc1.....

Znasz moje ,,oddanie,, dla prezesa ......Dla jego dobra i wspomnień z dzieciństwa ..... ma być jak za komuny.....Wtedy też niszczono t/z zachód.......pewnikiem prezes dobrze pamięta ..... i aby poczuć klimat tamtych lat....wraca do obrzydzenia wszystkiego co lepsze .... dobrobyt jest tylko u prezesa .... a Naród .... Tylko Bułgaria , Węgry.....OJ DOBRE BYŁY DAWNE W(CZASY )
    Wiem, że uwielbiasz małego prezesa. Ale wiesz, że u niektórych ludzi na stare lata działałają tylko te pierwotne komórki pozostałe umierają. Prezesa wychowała komuna, więc wraca do starych sentymentalnych czasów. A ludzie nastawieni są tylko na socjal, za 500+ wszystko dla PiS. Ale nikt się nie liczy z tym, że wkrótce zabraknie środków finansowych na wszystko. A wtedy byt narodowy będzie nawet zagrożony.
  • w temacie Minister obrony przyrównał na początku lidera Platformy do znanego komika, Jasia Fasoli.

szanel59 Tak bylo naprawde-
    Schetyna o Macierewiczu: Jaś Fasola by tego nie wymyślił"

Przewodniczący PO, i zarazem były minister spraw wewnętrznych i administracji, Grzegorz Schetyna zarzucił rządowi brak koordynacji działań po nawałnicach. Mówił, że zadanie to wzięli na siebie miejscowi samorządowcy, m.in. marszałek woj. pomorskiego Mieczysław Struk i wolontariusze, a wojewoda Dariusz Drelich - według niego - pojechał w tym czasie "na urodziny" do abp. Leszka Głódzia.
    Skrytykował też postawę szefa MON. Jak zauważył, Macierewicz na miejscu zniszczeń po nawałnicach pojawił się dopiero 15 sierpnia po zakończeniu uroczystości z okazji Święta Wojska Polskiego.
    "No przecież to jest kompromitacja. Minister obrony narodowej, który przylatuje helikopterem i przyjeżdża kolumna sześciu samochodów, żeby go dowieźć 240 metrów z lądowiska do namiotu antykryzysowego. Widzieliście jak to wygląda? Jaś Fasola by tego nie wymyślił" - mówił Schetyna.
    Zwrócił też uwagę, że na miejsce kataklizmu przybyło kilkudziesięciu żołnierzy. "I 65 żołnierzy stanęło nad brzegiem Brdy i mówiło, że przyjechali, żeby dokonać rozpoznania. Taka była prawdziwa aktywność pierwszych godzin" - powiedział polityk.

Zawsze przy takich kataklizmach potrzebna jest natychmiastowa pomoc. PiS przyszedł z pomocą, po trzech dniach. A słowa hasła wyborcze Szydło były hipokryzją. ,, Będziemy słuchać ludzi i będziemy bliżej ludzi" twierdziła, a tu w trudnych chwilach nawet pomocy nie było.
  • w temacie Jak myślisz ....jaka będzie przyszłość tych wszystkich co w czasach komunistycznych...

A ja myślę, że ci ze skrajnymi poglądami są teraz w PiS-sie. Napewno przywódcy tej partii, a np: Jarosław Kaczyński, Antoni Macierewicz i wiele osób w podeszłym wieku wykształciła znienawidzona komuna. Jak widać są tego widoczne efekty w polityce. W PiS- się przyszłość tych osób, po studiach będzie rozwojowa, a w opozycji zapowiadane więzienia. Do tego celu są potrzebne sądy partyjne.
  • w temacie Lewactwo z google usuwa krzyże z kościołów

W: Religia
    Jestem za krzyżami, powinny być wszędzie nawet w ubikacjach chyba, żeby się prawactwo nasyciło. Tylko, że krzyż to nie wszystko, ale jeszcze trzeba żyć zgodnie z przykazaniami, co w PiS-sie się nie zdarza.
  • w temacie NIEMCY BOJĄ SIĘ POTĘGI PIS-U

dziadek16 buc1 ~Stanisław Taka reakcja Niemiec była do przewidzenia. Jednak za samą inicjatywę naszego obecnego rządu dotyczącą podsumowania reparacji jakie Polska powinna uzyskać od Niemiec należą się duże brawa. Kaczyński to naprawdę dobry polityk, który potrafi zadbać o interesy swojego kraju i narodu. Tak, wybitny to człowiek, ale skoro Niemcy nie chcą płacić reparacji, to wielki człowiek małego wzrostu, niczym Napoleon powinien zająć Berlin, wjeżdżając na swoim kocie z armią OTK. Niczym Heros bohatersko zająć część Niemiec za 1 bilon reparacji.Obawiam się ze te OTK pod wodzą ....prezesa... po wejściu do Niemców ....by się poddali ...i tam zostali w niewoli....prezesa by internowali... i wtedy byłby szczęśliwy .... no i coć troszeczke tak jak pan Wałęsa ....No przecież to samotnik ? To przyzwyczajony jest do seperacji i życia w samotności. Ale żeby cały naród izolować !!

dziadek16 Kolego...Buc 1....Moim zdaniem ten Niemiec ....to Niemiec z byłej NRD....... Moze prezes nie rozmawiał z tym Niemcem którym powinien rozmawiać ...... Sam wiesz ...Buc ! ...... ze nikt nie chce dwa razy płacić za to co już zapłacił.....A prezes też wie że sprawa Tuska .... jest nie na jego wzrost.... to znalazł temat zastępczy.....
    Nie pisz też że wszyscy słuchają dziadka z pis ..... Zobacz kto go słucha .....klerycy , w większości bez dzieci..... zakonnice ...w większości z dziećmi..... Byli synowie ....kacyków PZPR...... Medaliści z MON......jak i kandydaci na medalistów.....
    Zatem to nie wszyscy ...... to w rzeczywistości jakiś % załamanych życiowo ludzi.... bez potomstwa i bez żony....Witaj . Ale faktem jest, że tu, niektórzy piszą, iż to wielki polityk itp. Żartuję my, ale problem jest poważny, bo zmierzamy w kierunku izolacji. A dziadek emeryt Kaczyński się z tego cieszy.

~Stanisław Taka reakcja Niemiec była do przewidzenia. Jednak za samą inicjatywę naszego obecnego rządu dotyczącą podsumowania reparacji jakie Polska powinna uzyskać od Niemiec należą się duże brawa. Kaczyński to naprawdę dobry polityk, który potrafi zadbać o interesy swojego kraju i narodu. Tak, wybitny to człowiek, ale skoro Niemcy nie chcą płacić reparacji, to wielki człowiek małego wzrostu, niczym Napoleon powinien zająć Berlin, wjeżdżając na swoim kocie z armią OTK. Niczym Heros bohatersko zająć część Niemiec za 1 bilon reparacji.
  • w temacie Proroctwo kochanego prezesa

rafal333 [image]0006TPBO36NRWBS4[/image] Czyż ten jegomość nie dostał jakiegoś ataku wścieklizny !W takim przypadku konieczne są leki.