• w temacie ,, GŁUPI LUD WSZYSTKO KUPI" AUTOR JACEK KURSKI - PODOBNO BREXIT

  W: Polityka
  ~gość 100 baniek to grosze a przeliczyłeś te 300 miliardów co twoi idole ukradli nam wszystkim a to jeszcze nie wszystko bo bufetowa rombie dalej i co chwila łapią jakichś złodziei z PO wiesz jaka to by była góra mirabelek i zaraz obok dwa razy taka szczawiu
  Oczywiście masz dowody na wskazane fakty. Winni już zostali skazani ?? A może jesteś sędzią. Podałem fakty, a ty domniemania.
 • w temacie ,, GŁUPI LUD WSZYSTKO KUPI" AUTOR JACEK KURSKI - PODOBNO BREXIT

  W: Polityka
  ~gość 100 baniek to grosze a przeliczyłeś te 300 miliardów co twoi idole ukradli nam wszystkim a to jeszcze nie wszystko bo bufetowa rombie dalej i co chwila łapią jakichś złodziei z PO wiesz jaka to by była góra mirabelek i zaraz obok dwa razy taka szczawiu
  Nie jest pewien, czy twoi z PiS już nie przebili tych z PO, bo Rydzyk otrzyy 73,4 mln idiotyczne billboardy 20 ml rozbite limuzyny, wynagrodzenia w spółkach skarbu państwa, dług publiczny za dwa lata rządów PiS 90 mld. To tylko część sukcesów .
 • w temacie Rodzinne dziedzictwo - klucz

  W: Religia
  Pewnie jest tolerancyjnym człowiekiem, bo służy innej religii. Tak by się przydało nauczyć, niektórych z PiS- u.
 • w temacie Czy min. Mariusz Błaszczak , który nie służyl w WP może pełnić rolę ministra?!

  W: Polityka
  ireneo
  ~Niezależny
  ireneo
  ~Niezależny Przed kilkoma miesiącami wysunięto moją kandydaturę na Burmistrza miasta Jantary Duże z listy niezależnych. Moimi kontrkandydatami byli pp. z PISu , Andrzej D , Józef , K i Joanna T . Wiedziałem, że posiadam niewątpliwą przewagę nad tymi
  Godzi się zauważyć, iż p. Niezależny zachowuje znamienne milczenie w sprawie krzywoprzysięstwa w Złotowie .
  (Nb. przez cały czas walki wyborczej dziennik ten nie nazywał mnie inaczej, jak „Niezależny , ohydny krzywoprzysięzca".) A Ojciec Dyrektor stale mnie piętnował w swoim Radio i Telewizji . Następnie wpadła do mych rąk „Gazeta Wyborcza ", w której przeczytałem, co następuje:
  PROSIMY O ODPOWIEDŹ!
  Może by nowy kandydat na stanowisko Burmistrza zechciał wyjaśnić nam pewną sprawę. Idzie o jego współlokatorów w Montanie, którym od czasu do czasu ginęły różne drobne, choć wartościowe drobiazgi. Dziwnym trafem znajdowano je zawsze u p. Niezależnego w torbie albo w kieszeni płaszcza gotowe do wyniesienia z hotelu .. Współlokatorzy byli zmuszeni udzielić mu dla jego własnego dobra przyjacielskiego napomnienia, po czym dali mu niezłą nauczkę i poradzili, aby pozostawił na stałe próżnię w miejscu, w którym zwykł był przebywać w obozie. Czekamy na wyjaśnienia p.niezależnego w tej sprawie. Czy można było zdobyć się na większą złośliwość? Nigdy w życiu nie byłem w żadnym hotelu . („Gazeta Wyborcza " nie nazywała mnie odtąd inaczej, jak „ Niezależny , złodziej ze Złotowa ".)
  Złodziej ze Złotowa? może być. Przecież to ukradłeś, a by nie rozpoznano, przemalowałeś

  "Mark Twain

  Jak kandydowałem na gubernatora

  Przed kilkoma miesiącami wysunięto moją kandydaturę na gubernatora stanu New York z listy niezależnych. Moimi kontrkandydatami byli pp. John T. Smith oraz Blank J. Blank. Wiedziałem, że posiadam niewątpliwą przewagę nad tymi panami w postaci dobrej reputacji. Wystarczyło spojrzeć na gazety, aby dowiedzieć się, że jeśli panowie ci cieszyli się kiedyś dobrą opinią, to czasy te minęły już bezpowrotnie."
  A coś ty Detektyw Rutkowski ......... Nie dasz się człowiekowi zabawić na necie . Wypij piwo i daj człowiekowi pożyć ......!!
  Jak już ci w innym temacie napisałem - daj cytowanie, podaj kogo i odłóż piwo i każdy alkohol. Delektuj się tekstem mistrza, a piwo wylej świniom.
  Co mu jest ?? To jakiś świr?
 • w temacie Tego jeszcze nie było ...

  W: Polityka
  Opozycja PO i Nowoczesna, oraz PSL jest przyzwyczajona do totalnej ignorancji przez PiS. Posłowie tej partii sa przyzwyczajeni są do faktu, że ich głosowanie nie ma żadnego znaczenia. W tym przypadku PiS jednak był skłonny do skierowania ustaw aborcyjnych do dalszych prac. Posłowie mysleli, że ich głosowanie nic tu nie zmieni, ponieważ o wszystkim decyduje PiS. Niewolnice katolicyzmu również protestowały przeciwko wszystkim i tyle. Nie próbujj siać propagandy. PiS odejdzie, to wprowadzimy cywilizowane ustawy. Nie rozumiem dlaczego kobiety ateistki mają wyznawać barbarzyńskie zasady katolickie.
 • w temacie Szpital Religi w Zabrzu - nowoczesny kompleks na 1200 łóżek...

  W: Polityka
  Dziadziu idź juź spać i nie zapomnij o lekach. Szpital był chlubą, a PiS nic nie zrobił, żeby go ratować. Podobnie jest z ratowaniem życia ludzkiego. PiS ma pieniądze dla Rydzyka, ale nie ma na szpitale. Już ci napisałem, a teraz do łóżeczka dziadziu !!!

 • w temacie POLSKIE KOBIETY WALCZĄ O WOLNOŚĆ - PODOBNIE JAK ISLAMSKIE

  W: Polityka
  KarolP12 buc1 KarolP12 Ale kiedy to wszystko nastąpi? Bo ja czekam już 2 lata i się doczekać nie mogę. Na koniec demokracji też czekam, kiedy to będzie? Już masz koniec demokracji, tylko wy ( pisowcy ) tego nie widzicie. Zaś widzi to cały świat i wkrótce się dowiesz od strony kieszeni. Nic się nie martw wszystko będzie, jak zabraknie z twojej emeryturkę na chlebuś 🍞.Aha czyli demokracji już nie ma, tylko, że ja jeszcze tego nie widzę. A te kobiety kiedy będą uprzedmiotowione? Już są Karolu! Kobieta w świetle prawa pisowskiego nie będzie miała prawa stanowienia, o sobie i jej dziecku bez szans do życia. Władza PiS wraca do średniowiecznego katolicyzmu. Tam barbarzyństwo i ciemnota była n porządku dziennym. Dlaczego PiS zmusza te istoty do cirrpienia, kiedy nie ma perspektyw do życia??? Pytam, po co?? W imię starych zasad kościoła??
 • w temacie POLSKIE KOBIETY WALCZĄ O WOLNOŚĆ - PODOBNIE JAK ISLAMSKIE

  W: Polityka
  Valdemar Skala problemu jeśli chodzi o walkę jaką ty i tobie podobni lansujecie można porównać do walki na polu Paintball gdzie można się zrelaksować robiąc coś przyjemnego z walką jaka się obecnie toczy w państwach islamskich gdzie powoli zaczyna brakować podziałki w skali okrucieństwa.

  Porównaj sobie prawa kobiet i sposób ich traktowania w Polsce z tymi w państwie islamskim i nie pisz głupot:)


  prawnik-na-macierzynskim.blog.pl/2013/10/03/prawa-kobiet-w-islamie/W Polsce okrócieństeo dopiero się rozwija, eskalacja dość znacznie postępuje. Nienawiść rośnie, prawda. Użyłem trochę przesadnej analogii do państwa islamskiego, ale jesteśmy na etapie Islamu współczesneg, czyli nie tego, który prezentuje państwo islamskie. Państwo islamskie w zasadzie zostało rozbite, bo jest to ugrupowanie terrorystyczne.
 • w temacie POLSKIE KOBIETY WALCZĄ O WOLNOŚĆ - PODOBNIE JAK ISLAMSKIE

  W: Polityka
  stevn Valdemar Skala problemu jeśli chodzi o walkę jaką ty i tobie podobni lansujecie można porównać do walki na polu Paintball gdzie można się zrelaksować robiąc coś przyjemnego z walką jaka się obecnie toczy w państwach islamskich gdzie powoli zaczyna brakować podziałki w skali okrucieństwa.

  Porównaj sobie prawa kobiet i sposób ich traktowania w Polsce z tymi w państwie islamskim i nie pisz głupot:)


  prawnik-na-macierzynskim.blog.pl/2013/10/03/prawa-kobiet-w-islamie/To wytłumacz wszystkim zwaśnionym i opornym stronom dlaczego Muzułmanie chcący zjednać sobie " niewiernych " pod auspicjami Koranu, powołują się na starszą wersję Koranu, która nawołuje do ascetyzmu, czyli uświęcenia każdego ; a nie do współczesnej wersji Koranu, która nawołuje aby wszelkimi dostępnymi środkami / w tym jak KŁAMSTWO (które rzekomo uświęcać ma większe rzeczy) / pozyskać pod przymusem słownym i fizycznym umysły nie podporządkowane duchowi islamu....??!

  Wy - Muzułmanie, co innego orędujecie, kiedy stanowicie emigracyjną mniejszość, a co innego proklamujecie, kiedy rośniecie w siłę na terenach, które was gościnnie przyjęły !!!!!!!!!!!!!!!!!!Popieram mistrzu! Widzę analogię pomiędzy powrotem PiS do średniowiecza. Wiara musi ewoluować z człowiekiem, by gdy wychyli to jest zgrzyt. Właśnie dlatego w kościołach były reformację. Jeśli ktoś chce przeskoczyć do grubiańskiego średniowiecza, to ten pomysł z góry jest skazany na niepowodzenie, dotyczy PiS i Islamu.
 • w temacie POLSKIE KOBIETY WALCZĄ O WOLNOŚĆ - PODOBNIE JAK ISLAMSKIE

  W: Polityka
  KarolP12 Ale kiedy to wszystko nastąpi? Bo ja czekam już 2 lata i się doczekać nie mogę. Na koniec demokracji też czekam, kiedy to będzie? Już masz koniec demokracji, tylko wy ( pisowcy ) tego nie widzicie. Zaś widzi to cały świat i wkrótce się dowiesz od strony kieszeni. Nic się nie martw wszystko będzie, jak zabraknie z twojej emeryturkę na chlebuś 🍞.