• w temacie Odrzucenie Chrystusa było skutkiem braku poznania, kim On jest

  W: Religia
  Odrzucenie Jezusa Chrystusa nastąpiło synku, przez najwyższych kapłanów żydowskich, którzy uznali go za kłamcę i podszywanie się pod syna Bożego. Za to został skazany na śmierć, ponieważ, w tych czasach było to synku bluźnierstwo. Jezus Chrystus mówił prawdę , ponieważ był i jest synem bożym, podobnie, jak ty i ja i wszystkie istoty na ziemi, ponieważ jest naszym stwórcą. Oto cała filozofia chłopcze, jesteś jeszcze chyba młody, ponieważ rozważasz rzeczy oczywiste, które nie podlegają dyskusji
  Z szacunkiem.
 • w temacie Sprzątanie po Tusku: Reaktywacja Stoczni Szczecińskiej

  W: Hydepark
  Blandare51 Jedna spolka skarbu panstwa zleca drugiej... To juz bylo raz tak - trwalo prawie 45 lat!
  Takim Piskorski się nie przejmuj , to dno. Nawet się zalogować nie potrafi, bo sam się wstydzi tego, co pisze.
 • w temacie Sprzątanie po Tusku: Reaktywacja Stoczni Szczecińskiej

  W: Hydepark
  ~ozngac
  Blandare51 Jedna spolka skarbu panstwa zleca drugiej... To juz bylo raz tak - trwalo prawie 45 lat!
  Mieliśmy nadzieje, że wróciłeś na Ukrainę... Czego tutaj chcesz banderowcu? Nie podoba ci się w Polsce do wracaj do Donbasu!
  Nadzieja jest matką głupich pisiorów. Powoli odchodzicie do PO, aleci bardziej inteligentni pisiorze.
 • w temacie Sprzątanie po Tusku: Reaktywacja Stoczni Szczecińskiej

  W: Hydepark
  A może nam napiszesz pisiorze, gdzie są pieniądze 💰 na ratowanie Stoczni, które zbierał wasz ojczulek Tadeusz Rydzyk?? PiS też przyczynił się do demontażu stoczni. Dlaczego pisz prawdę pisiorze.
 • w temacie Ocenił, że prezydent Rosji nie pozwoli podkomisji na przyjazd do Smoleńska.

  W: Hydepark
  Zbyszek do mitów nie są potrzebne fakty. Oni nic nie będą sprawdzać, ponieważ oni to wiedzą, bez badań. Szefem komisji był stary komunista, a wiesz dlaczego?? Profilaktycznie ci napiszę, dlatego, że nie mogli nikogo znaleźć, żeby potwierdził mity, więc brali, co szło. Tam żaden członek nie miał uprawnień. Tam byli różnie ludzie, fizycy, którzy tyle mieli do czynienia z samolotami, że tylko kilka razy nimi latali. To kabaret.
 • w temacie Art. 2 i 4 konstytucji wymaga reformy sądownictwa

  W: Polityka
  ~gość buc1 Wymiar sprawiedliwości być może wymaga reformy, ale nie takiej, którą chce przeprowadzić PiS. Uzasadniam- oddanie władzy ustawodawczej , sądowniczej i wykonawczej, w ręce jednej partii nazywamy dyktaturą. Bezwzględna władzami​ ministra Ziobro, której rząda, w takim kształcie, nazywa się dyktatem. Minister ma powoływać i odwoływać prezesów sądów, oczywistym jest, iż w ten sposób osiągnie pełną władzę, w zakresie personalnej obsady, a wszystkich stanowiskach. Nadany tok takiego postępowania, pozwoli upolitycznić poglądowo sądownictwo i wprowadzić tam, w pełni ludzi PiS. Takie postępowanie nazywa się koneksjami i chęcią objęcia pełnej władzy przez PIS. Zatem mamy pełny powrót do PZPR- tam kierowniczą rolę spełniała właśnie wspomnianą partia. Więc polecam wystąpienie z UE i oddanie kierowniczej roli partii PiS i mianowanie tow. Kaczyńskiego na pierwszego sekretarza KC PIS. Wyobraś sobie gdyby ktoś sprzeciwił się pisowi i hipotetycznie doszłoby do procesów sądowych, a w efekcie do instytucji odwoławczych( szeble sądowe i trybunał) i tam wszyscy są z partii PiS , zatrudnieni przez wybitnego ministra Ziobro, jaki byłby wynik postępowania sądowego? A taki, jaki chciałby PiS, czyli partyjno- polityczny. Nie ulega wątpliwości, że PIS sięga, po dyktaturę. A ty, jako fanatyk tej partii, przyczyniasz się do pomocy, aby dyktaturę wprowadzić. NA TO NARODOWEJ ZGODY NIE MA I NIGDY NIE BĘDZIE.Zmiany w sądownictwie są na wzór obowiązujących w Niemczech i Francji więc ochłoń peowski trollu.Zastanów się pisiorze, co piszesz. Nie masz kompletnego pojęcia, o aktach prawnych normujących cały wymiar sprawiedliwości. A skąd ty masz takie informacje?? Takie normy prawne proponowane przez PIS, obowiązują tylko w Korei i San Escobar i kilku krajach komunistycznych. Dlatego KE nie zgadza się na dyktatorskie rozwiązania prawne PiS. Nie pisz bzdur, aby bronić dyktatury pisiorze. Mam nadzieję, że ktoś odsunięcie szaleńców od władzy.
 • w temacie Art. 2 i 4 konstytucji wymaga reformy sądownictwa

  W: Polityka
  Wymiar sprawiedliwości być może wymaga reformy, ale nie takiej, którą chce przeprowadzić PiS. Uzasadniam- oddanie władzy ustawodawczej , sądowniczej i wykonawczej, w ręce jednej partii nazywamy dyktaturą. Bezwzględna władza ministra Ziobro, której rząda, w takim kształcie, nazywa się dyktatem. Minister ma powoływać i odwoływać prezesów sądów, oczywistym jest, iż w ten sposób osiągnie pełną władzę, w zakresie personalnej obsady, a wszystkich stanowiskach. Nadany tok takiego postępowania, pozwoli upolitycznić poglądowo sądownictwo i wprowadzić tam, w pełni ludzi PiS. Takie postępowanie nazywa się koneksjami i chęcią objęcia pełnej władzy przez PIS. Zatem mamy pełny powrót do PZPR- tam kierowniczą rolę spełniała właśnie wspomnianą partia. Więc polecam wystąpienie z UE i oddanie kierowniczej roli partii PiS i mianowanie tow. Kaczyńskiego na pierwszego sekretarza KC PIS. Wyobraś sobie gdyby ktoś sprzeciwił się pisowi i hipotetycznie doszłoby do procesów sądowych, a w efekcie do instytucji odwoławczych( szeble sądowe i trybunał) i tam wszyscy są z partii PiS , zatrudnieni przez wybitnego ministra Ziobro, jaki byłby wynik postępowania sądowego? A taki, jaki chciałby PiS, czyli partyjno- polityczny. Nie ulega wątpliwości, że PIS sięga, po dyktaturę. A ty, jako fanatyk tej partii, przyczyniasz się do pomocy, aby dyktaturę wprowadzić. NA TO NARODOWEJ ZGODY NIE MA I NIGDY NIE BĘDZIE.