• w temacie Jasnowidz Jackowski nawołuje Polaków do ucieczki z kraju

  W: Polityka
  Jebacz
  buc1
  Jebacz Też jestem jasnowidzem i Tobie radzę uciekać do Korei Północnej
  To droga słuszna dla PiS do swoich. Druga do San Escobar:)
  Jako jasnowidz radzę Tobie jechać do San Eskobaru
  To miejsce zarezerwowane dla odkrywców pisowskich. ;)
 • w temacie tyle lat budowania poprawności polsko-żydowskiej Mateuszek postawił pod kosy i proce.

  W: Polityka
  Sikorsky Tyle lat trzymania palca prosto w tyłku żydowskiego narodu. No i w końcu musieliśmy się dowiedzieć, że nie jesteśmy dla Żydów tacy fajni jak myśleliśmy. Dobrze się stało, bo ta niewiedza nie wiadomo gdzie by nas wywiodła. A tak przynajmniej wiemy, że z Żydami w bliskich kontaktach nie jesteśmy i nigdy nie byliśmy.

  Żydzi w USA najwyraźniej po odszkodowaniach od Niemców na celownik wzięli sobie Polskę. Ruszyła machina zwana "przemysłem holocaustu".
  Sikorski, czy mógłbyś mniej chamsko pisać? Bo kaleczysz język polski. To twój rząd wywołał tę wojenkę na potrzeby wewnętrzne, wyborcze? Wkrótce będą owoce twojego myślenia i twojego rządu. Dlaczego ludzie podobni tobie, zawsze składają na kogoś winę. Tak robili konfidenci antypolscy. Were you im the forest with fascists at Adolf's birthday party ?
 • w temacie Jasnowidz Jackowski nawołuje Polaków do ucieczki z kraju

  W: Polityka
  Jeszcze jedna kadencja PiS i ucieczka będzie jedynym wyjściem będzie ucieczka. Za PiS walczyć nie zamierzam, a na front pójdzie ,, pierwszy sort" na czele z prezesem Kaczyńskim i innymi osobistościami. Może też być wojna domowa, bo naród powie, dość !!
 • w temacie Izrael zdecydował się zaatakować Polskę.

  W: Polityka
  Człowieku, co ci jest? Czegoś takiego jeszcze nie słyszałem. To jakiś obłęd, ty jesteś chory, bardzo chory. Ty nie jesteś demokrata, ale autokrata i szaleniec.
 • w temacie Problem z wyrejestrowaniem auta

  W: Porady
  inka111 Wygląda na to że gdzieś dziwnym sposobem zostałeś posiadaczem kogoś danych. Pewnie jego podpisu też na niczym nie masz....:)

  A w formie umowy kupna-sprzedaży przybił ci piątkę :)
  Tak nawet krowy nie da się kupić, hahahahahaha ;))
 • w temacie JAKA JEST TA POLSKA ??

  W: Polityka
  Sikorsky buc1 Sikorsky buc1 Sikorsky Zdaje się w tej kwestii na twój tęgi umysł ;)

  Co proponujesz wodzu?  Nie mam pojęcia, ale to ty jako wspólnik rządzącej władzy powinieneś wiedzieć. Jestem tylko lewakiem z gorszego sortu, ty to jesteś błyskotliwa osobistość ze świata władzy. Powiem skromnie, dyktatura.Bardzo skromnie.
  Jeszcze dzisiaj rano pisałeś o burżujsko- prawicowym komunizmie w Polsce. Co jest dość zabawną kombinacją :D

  Jutro pewnie będzie kaczystowski reżim faszystowski, a po jutrze to ty już coś na pewno oryginalnego wymyślisz ;)

  Jestem wspólnikiem rządzącej władzy? Nieźle awansowałem ;)


  Przecież to twoi przedstawiciele, popierasz ich, zatem jesteś współodpowiedzialny za losy kraju. Dyktatura nie wyklucza rządów prawicowo- burżujskich rzadów komunistycznych. Dyktatura jest tyranią większości parlamentarnej nad pozostałą częścią opozycyjnych posłów. Charakteryzuje się ignorancją, narcyzmem, a nawet nepotyzmem.Ty bladego pojęcia nie masz nawet o tym, o czym piszesz. W dyktaturze nie ma w ogóle opozycji.

  Ty jakoś widzisz tą dyktaturę w Polsce, jak jedziesz przez Polskę? Widzisz dyktaturę na ulicach polskich miast, w polskich wsiach, itp? Czołgi na ulicach, tajna policja ściga opozycję, dziennikarzy, itp? Sikorski bardzo cię proszę pomyśl, co piszesz. Jeśli w dyktaturze nie ma opozycji, to kogo ona dotyczy, zwierząt? Pomyśl troszkę, minimalnie. Dyktatura to nie wojna, żeby czołgi jeździły po ulicach. Nie myl dyktatury że stanem wojennym. Nie znasz pojęcia dyktatura !! Niestety. Ej sikorski Sikorski, dzieciak z ciebie. W Korei stoją czołgi na ulicach? A dyktatura jest, prawda ?