• w temacie Niemcy i totalitarna opozycja za wszelką cenę chcą nie dopuścić do repolonizacji mediów

  W: Polityka
  Właśnie to jest jeszcze problemem dla PiS. Wolne media? To ostatni bastion wolności i demokracji. A tak to byśmy mówili wszyscy jednym głosem TVP info Jacka Kurskiego, motto,, głupi naród wszystko kupi". Tak chce PiS zniewolić Polaków, pod pretekstem zagrożenia niemieckiego. Ale ta religia toruńsko- smoleńska wyprała mózgi. Zapomnij best, że uda wam się wyprać mózgi inteligenci i ludziom normalnie myślącym. Nigdy PiS nie osiągnie swojego celu, czyli dyktatury. Best działasz mi na nerwy. Napisz proszę- ile kasy unijnej wziąłeś.
 • w temacie STARCZYŁOBY NA OSIEM LAT OŚMIORNICZEK DLA RZĄDU

  W: Polityka
  ~echh Oj źle z Tobą. Dwoisz się i troisz, a dalej lipa. Przyjmij do wiadomości, że Twoje argumenty nie przemawiają do takich jak ja. Nawet chamskie zagrywki, które ponoć są charakterystyczne tylko dla wyborców PiS-u na nic. Połknij valerianę, wybierz się na spacer, a zobaczysz, że świat bez polityki jest o wiele ciekawszy i spokojniejszy:)
  Jestem na luziku, to ty dwoisz się i troisz, żeby udowodnić, że nie jesteś wielbłądem.
 • w temacie Skąd takie wysokie poparcie dla PiS?

  W: Polityka
  ~gość
  buc1
  ~gość
  Vinhenzo Jest wyjście. Kukiz jeszcze jest i JOW-y które dadzą demokrację, jak w Szwajcarii. Oni przystępowali do Unii, ale zrezygnowali. Nie dali sobie rozwalić i rozsprzedać majątku za bezcen. Mądrzy politycy, tam żebraków nie uświadczycie na ulicy. Wystarczy spojrzeć na naszych i na nasze ulice...
  ale u nas władza lubi mówić "spieprzaj dziadu" ...
  A Kaczyński włącza, a nie włącza. Inteligent z doktoratem.
  A Ty chamie, o przepraszam Bucu czepiasz się wybitnego naukowca :P
  "Egzaminy doktorskie zdał z teorii państwa i prawa oraz filozofii marksistowskiej (oba na „bardzo dobrze”), a 8 grudnia 1976 r. obronił pracę doktorską „Rola ciał kolegialnych w kierowaniu szkołą wyższą” "
  Nie głupio Ci ? :P
  To komunista, bo zdał za komuny i przed komunistyczną komisją, oraz za komunistyczne pieniądze. A jakoś nie widaç tego intelektu, błędy w słownictwie, małe bogactwo słownictwo i szaleństwo smoleńskie.
 • w temacie Skąd takie wysokie poparcie dla PiS?

  W: Polityka
  ~Kaczukaczu buc1 To poparcie pochodzi z ciemnoty narodowej. A czy kradli to się okaże. Urojenia mają też znaczenie i 500+ patriotyzm za pieniądze.Znam ludzi z doktoratami którzy popierają PiS. Znam też sporo ludzi po studiach zresztą nawet profesorowie którzy wypowiadają się mediach . Nasz prezydent jest po doktoracie.

  Może społeczeństwo czeka , taki rodzaj eksperymentu. A może mają dosyć polityki.A jest ich niewielu, ale tu nie chodzi o doktorat - lecz o intelekt i wiedzę i mądrość życiową, a tego nie ma w doktoracie.
 • w temacie Skąd takie wysokie poparcie dla PiS?

  W: Polityka
  ~Polka buc1 To poparcie pochodzi z ciemnoty narodowej. A czy kradli to się okaże. Urojenia mają też znaczenie i 500+ patriotyzm za pieniądze. Niech ci się nie wydaje, że Polacy to idioci i uwierzą chociaż w jedno twoje słowo. Przemawiasz rzeczywiście do idiotów i oni w to wierzą , ale nie Polacy. Nie ma takiej opcji!!!!!!!!!!!!Jak to nie, to nie widzisz kogo wybrali? Przecież ci ludzie są 500+ niszczą Polskę i jeszcze do wojny doprowadzą. Mówią o reformie sądownictwa, a wprowadzają dyktaturę i zniewolenie narodu.
 • w temacie Skąd takie wysokie poparcie dla PiS?

  W: Polityka
  Vinhenzo Jest wyjście. Kukiz jeszcze jest i JOW-y które dadzą demokrację, jak w Szwajcarii. Oni przystępowali do Unii, ale zrezygnowali. Nie dali sobie rozwalić i rozsprzedać majątku za bezcen. Mądrzy politycy, tam żebraków nie uświadczycie na ulicy. Wystarczy spojrzeć na naszych i na nasze ulice... Nie ważne, jak naród wybierze, ale wybór zależy od mądrości narodu. Jak wybiorą Kaczyńskiego to wiadomo, co będzie.
 • w temacie Skąd takie wysokie poparcie dla PiS?

  W: Polityka
  ~gość Vinhenzo Jest wyjście. Kukiz jeszcze jest i JOW-y które dadzą demokrację, jak w Szwajcarii. Oni przystępowali do Unii, ale zrezygnowali. Nie dali sobie rozwalić i rozsprzedać majątku za bezcen. Mądrzy politycy, tam żebraków nie uświadczycie na ulicy. Wystarczy spojrzeć na naszych i na nasze ulice... ale u nas władza lubi mówić "spieprzaj dziadu" ...A Kaczyński włącza, a nie włącza. Inteligent z doktoratem.
 • w temacie Skąd takie wysokie poparcie dla PiS?

  W: Polityka
  To poparcie pochodzi z ciemnoty narodowej. A czy kradli to się okaże. Urojenia mają też znaczenie i 500+ patriotyzm za pieniądze.
 • w temacie Jest coś takiego u niewierzących, że stojąc przed perspektywą śmierci, szukają wiary w Boga.

  W: Hydepark
  kimikimi Blandare51 Znalem kilkadziesiat osob i zadna z nich nie wzdychala do zadnego boga ni bostwa...Umarli z pelna swiadomoscia i o ile wiem z czystym sumieniem......Co im w duszy wtedy siedziało, tego nie wiesz, a i ostatniej myśli konającego nie poznasz.
  Człowiek chce żyć.,,Postokroć milsza panu owieczka nawrócona, niż ta, która żyła zgodnie z przykazaniami Bożymi, "cyt. pismo święte nowy testament. A zatem ludzie się stosują do wskazówek pisma świętego. Amen.