• w temacie MACIEREWICZ POWOLI MUSI ZANIKNĄĆ ZE SCENY POLITYCZNEJ

  W: Polityka
  iiiiiii Mam na niego wyrąbane. Ja bym np. chciała abys ty musiał zaniknac z tego forum:)
  Powiedziałem odwal się ode mnie, przez takich jak ty PiS traci na poparciu, bo jesteś nieudacznicą pospolitą. Nie dyskutuję z tobą i pragnę, żebyś znikła mi z oczu.

 • w temacie NAJNOWSZY SONDAŻ PARTYJNY..

  W: Polityka
  No i dobrze, może ludzie wreszcie zrozumieją kogo wybrali. Przecież 500+ i na musi dać każdy następny rząd, zatem nic nie tracą. Ale Polska zyska przyzwoity wizerunek na świecie i nie straci potężnych dotacji unijnych.
 • w temacie Panna Kaczynska wychodzi za maz

  W: Polityka
  Witaj Airko, niestety kościół takie unieważnienia związków wydawał już bardzo dawno temu ( słynne odpusty). Właśnie z tego powodu oddzielił się od Watykanu kościół angielski. To chyba czwarty związek tej pani to prawdziwa chluba dla jej wuja Jarosława Kaczyńskiego, który usiłuje wprowadzić przymusową wiarę i jej moralność. Takie śluby to prawdziwy zaszczyt dla prezesa i jego dumy i moralności i wiary katolickiej :)))
 • w temacie KAMILA GASIUK PIHOWICZ I PERTRU ZOSTALI POZBAWIENI PRZEZ PIS IMMUNITETU

  W: Polityka
  Sisi1 zupełnie nie na temat:-)
  Nie wiem skąd pochodzi ten materiał, czy nie został zmanipulowany. Jeśli pochodzi TVP - to nie wierzę. Po za tym to jest kobietą, może miała okres, lub była niewyspana, zmęczoną, chora. Każdy w życiu może mieć ciężki dzień, przecież jesteśmy tylko ludźmi.
 • w temacie KAMILA GASIUK PIHOWICZ I PERTRU ZOSTALI POZBAWIENI PRZEZ PIS IMMUNITETU

  W: Polityka
  Sisi1
  buc1 Sisi1 W poprzedniej kadencji PO z przydupasami też większośc w Sejmie miało.Tak, ale PO było rządem liberalnym i nie wprowadziło dyktatury i teokracji.
  To ty tak twierdzisz. Ja inaczej myślę. Mój drogi...oboje raboje, albo inaczej... po jednakowej miarce:-)
  No nie mów, że PO wprowadziło dyktaturę, a świat nas karał paragrafami unijnymi. Jak objawiał się reżim PO? Zamykali w więzieniach, upartyjnili sądownictwo?
 • w temacie KAMILA GASIUK PIHOWICZ I PERTRU ZOSTALI POZBAWIENI PRZEZ PIS IMMUNITETU

  W: Polityka
  Sisi1 buc1 Sisi1 W poprzedniej kadencji PO z przydupasami też większośc w Sejmie miało.Tak, ale PO było rządem liberalnym i nie wprowadziło dyktatury i teokracji.To dlaczego Naród na kolejną kadencję ich nie wybrał?Zostali wybrani na jedną kadencję, a z poprzedniej wylecieli z hukiem.
 • w temacie BISKUPI POKAZUJĄ SWOJĄ BEZRADNOŚĆ I FRUSTRACJĘ ..

  W: Religia
  Biskupi mogą trzymać swoje owieczki twardo, žeby rodziły wszystko, co się da. Zastanawiam się, co ma biskup do ateisty i jakim prawem ma go pouczać o moralizować? Jeśli będą dobrze paśli owce i dobrze im przeprowadzą pranie mózgu, to przerywać ciąży nie będą. A jęśli będą dawać taki przykład, jak dają to nic nie pomoże, nawet kara śmierci.