• w temacie Skandal za spiżową bramą.

  W: Polityka
  Jestem za zniesieniem celibatu, niech kopulują własne kobiecy i niech wychowują własne dzieci, na które muszą zapracować. A tak to żaden papież, czy sąd nie da im rady. To dobrze odżywieni faceci, którzy mają, jak w raju, bo na nich pracuje społeczeństwo. Przegląd widać ich spasione sylwetki. Człowiek, który nie musi się martwić, o pieniądze za, co zapłaci rachunki, jak nie musi martwić się wychowaniem dzieci szuka innej rozrywki i uciech cielesnych. Przecież nie są kastrowani, a biologia ma swoje prawa. Niektórzy księża nie są ludźmi wierzącymi, tylko tam pracują za dobre pieniądze i swoisty raj na ziemi. Tacy księża nie mają motywacji, żeby dawać dobry wizerunek i powstrzymać się od uciech cielesnych. A ilu facetów wychowuje dzieci księży myśląc, że są ich? Znam kilkanaście przypadków.
  J
 • w temacie Faszyzm i rasizm w Polsce.

  W: Polityka
  Ciekawe, czy były aresztowania? Bo władza lubi legitymować swoich przeciwników. Przecież nawet ostatnio tak było, że legitymowania antydemonstrację rasistowską. PiS teraz twierdzi, że odcina się od takich demonstracji i haseł na głoszonych, ale zaraz po demonstracji mówił inaczej. A wypowiedzi publiczne, o islamistach członków PiS i ich nieprzyjęcie, trzeba nazwać miłością? Przecież też nie wszyscy uchodźcy, to terroryści, gwałciciele czekający na socjal?
 • w temacie JAKIŚ FASZYZM NAZIZM MORZE JESZCZE O KOKLUSZ NAS OSKARŻĄ !!!!!

  W: Polityka
  Oczywiście, że nie poddamy się i tak do końca wprowadzimy dyktaturę. Sądy będą nasze i to my będziemy zamykać przeciwników, kto nie posłucha,, prawdziwych polaków, to pôjdzie siedzieć. Prezes będzie môgł dokonać zemsty na Tusku i innych. Wszystkie stanowiska muszą być nasze, bo my i jesteśmy ,, jedynie słuszną partią". ,,A ci, którzy nie myślą tak, jak my, to są Niemcami, albo Ruskami" Tylko,, nam należy się władza i egzystencja w tym kraju, inni mogą zostać, ale muszą zmienić poglądy polityczne i religijne. Władzy nawet siłą nie oddamy.

  Adolf Hitler.
 • w temacie Hurra, mamy nowego wroga

  W: Polityka
  Judas
  buc1 Ale PiS ma samych wrogów, czyli: Rosję, Niemcy, Francję, Żydów, Arabów wszelkiej rasy, sorry może łatwiej będzie wymienić przyjaciół: Węgy, Korea, Kuba, San Escobar, Wenezuela. Ukraina teraz dołączyła i istotnie konflikt jest bardzo poważny. Ale jest to konflikt pomiędzy PiS, a Ukrainą i nie dotyczy całego narodu polskiego, zatem w razie konfliktu PiS będzie walczył samotnie. Jeśli ktoś sobie warzy piwo, to sam go wypije.
  Stać nas na wrogów Przyjacielu, mamy doskonałe, silne wojska pod wodzą największego od czasów Aleksandra Wielkiego wodza... pana Antoniego też Wielkiego.

  W dowództwie NATO gorączkowo stymulują różne wersje konflikcików w naszym zbożnym kraju i zawsze w nich mistrz Antoni zwycięsko wychodzi umiejętnie dowodząc armią z Antarktydy.
  O tak, zwłaszcza te czołgi,, Leopard"bez uzbrojenia i te zamówienia nie wykonane w polskim przemyśle zbrojeniowym. Wojska będą transportowane nowoczesną metodą, czyli pieszo lub pociągami, a na morze łódkami. Wojskom waleczności dodadzą romantyczne stopnie wprowadzone przez wybitnego ministra Macierewicza, ogniomistrz, rotmistrz, koniuszy. Piękne to zmiany zaiste średniowieczne i pasujące do armii. A karabinki OTK Macierewicza, będą radośnie terkotały z polskich lasów.
 • w temacie Hurra, mamy nowego wroga

  W: Polityka
  Judas
  Chamsin
  ~irek coś nawy pod sklepieniem wywiało. Napisz jak coś się zmieni.
  Nie wymyślaj, nie zmieniaj tematu, nie udawaj głupka (no chyba że nie udajesz :)...

  Nie unikaj odpowiedzi na temat Trójmorza. To przecież wielki PiSowski projekt jest.... Był?
  Zwolennicy wielkości Polski pod przywództwem szalonego zbawiciela pozamykali otwory gębowe tłumacząc się brakiem pamięci dotyczącej głoszonego przez boże tuby jak świat długi i szeroki Trójmorza.

  Tylko wstyd pozostaje , erotyczne fantazje zbawiciela poszły na wieki zagrzebane w krainie Escobar przez nawiedzonych zwanej
  Oczywiście te erotyczne fantazje w ubraniach, żeby nie było przyjemnych doznań, a za pokutę seks przy portrecie Donalda Tuska.
 • w temacie radoslaw sikorski kto to

  W: Polityka
  Ale prezesowi też byłoby do twarzy. A Radosław Sikorski ma inne poglądy, analfabeto.
 • w temacie Hurra, mamy nowego wroga

  W: Polityka
  Ale PiS ma samych wrogów, czyli: Rosję, Niemcy, Francję, Żydów, Arabów wszelkiej rasy, sorry może łatwiej będzie wymienić przyjaciół: Węgy, Korea, Kuba, San Escobar, Wenezuela. Ukraina teraz dołączyła i istotnie konflikt jest bardzo poważny. Ale jest to konflikt pomiędzy PiS, a Ukrainą i nie dotyczy całego narodu polskiego, zatem w razie konfliktu PiS będzie walczył samotnie. Jeśli ktoś sobie warzy piwo, to sam go wypije.
 • w temacie Prezydent Duda mianował p.Macierewicza ubekiem

  W: Polityka
  tom100 Judas Czy p.Macierewicz w odwecie nazwie prezydenta publicznie "lewakiem" w odwecie?

  Mocno zaczyna zgrzytać w pisowskim gronie możnowłdaców, pisiorki są z lekka zagubione, kogo w tym momencie opluwać a kogo zaciekle bronić?Nie podniecaj się - bo i tak nic z tego ci nie wyjdzie Tobie też nic nie wyjdzie.
 • w temacie Prezydent Duda mianował p.Macierewicza ubekiem

  W: Polityka
  No, no to jest dobrze. Wolę prezydenta Dudę, niż Macierewicza, przecież jest, o wiele inteligentniejszy od Macierewicza. Duda zaczyna myśleć i to jest pozytywny objaw. Zawsze może liczyć na opozycję, tak myślę. Trzeba zmienić ministra, żeby Polska była bezpieczna.